Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtas ir varškytė

Nu mes tai dar nevalgom jei jogurtų, nei varškių tiktai vaisių tyreles. Bet mano sesuo savo berniukui (jam berods buvo ~6,5-7 mėn.) pradėjo duoti jogurto. Dabar neatsimenu pavadinimo, bet ten visiskai natūralus jogurtas be jokių priedų. O pati įtrindavo tai bananą, tai melioną ir kt. Liuks thumbup.gif Vaikas labai valgydavo.
Atsakyti
varškę valgom, berods, nuo 5 mėnesio. Jogurtą nuo 7 mėn, nes anksčiau nepatiko, nors ragavom. Daviau ir kefyro - nepatiko, vėl bandysiu.
Atsakyti
As tai pradejau varskyte duoti nuo 6 men., bet po labi nedaug o dabar jau daugiau nei po 100g per karta suvalgo ax.gif As tai duodu MIAU varskyte, ji labai patiko mano maziui ir siaip ji labai skani essen.gif ir kas svarbiause, kad be jokiu E priedu bigsmile.gif

O prienuka tai nuo 7 men pradejau duoti, kadangi perku tik is parduotuves piena, tai pradejau duoti Marges piena, kur naturalus yra, ir labai patiko maziukui ir kas svarbiausia jokiu poblemu nebuvo, nei berimo nei nieko didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryzute @ 2006 03 17, 18:43)
Mano gydytoja irgi nepatarė anksti pradėti naudoti jogurtus ir varškytes. Ir apskritai patarė nesižavėti lietuviškomis varškytėmis ir jogurtukais, nors juos mažyliai labai labai gerai valgo. Patarė pirkti Hippo 4u.gif


Dukrytei beveik 10 mėnesių, bet natūralaus pieno dar neduodu (pakanka MP), jogurtą duodu tik Hipp ir laaaabai mažajai patinka. labai mėgsta ir "Mažas" vaisines tyreles su varške, bet jų būna tik IKI parduotuvėse...
kas dėl Hipp produkcijos, kiek teko vertinti - pačios geriausios tyrelės ir t.t.. thumbup.gif
Atsakyti
Mums jau beveik 9 mėnesiai, bet iki šiol ragavom tik HIPPo jogurtų su vaisiais. Tai jie lyg ir nieko buvo. Dar yra HIPPo jogurtai su braškėm ir avietėm, tai parašyta, kad jie tinka nuo 7 mėnesių. Bet kažkaip dar vis nedaviau. Labai jau bijau aš tų raudonų uogų, nes turėjau karčios patirties su vyresniąja dukra. Mes jų valgyt negalėjom iki 2 metų - bėrė blink.gif .
O šiandien paragavom natūralaus Danone, tai labai bijau kaip čia bus, ar gerai jį toleruos. Tiesa, pabandėm tik šaukštelį, nes dar nemačiau, kad mano mažė taip atsisakytų kokio maisto (na, nebent bulvių košės, kai buvo 4 ar 5 mėnesių). O kai paragavo šio natūralaus jogurto, tai vos neapsivėmė. Paskui sumaišiau su vaisių tyrele, bet vis tiek schmoll.gif .

Gal kas žinot, kaip yra su tuo baltymų kiekiu? Čia buvo rašyta, kad baltymų turėtų būti nuo 2,5 iki 3,0g. Kaip pažiūrėjau Danone, tai išsigandau - ten 4,2g doh.gif . Dar vyras buvo nupirkęs Miau jogurtą, bet kai pamačiau, kad ten yra cukraus, iš karto atsisakiau. O dabar žiūriu, kad ten baltymų tik 2,9g.
Ar kas žinot, koks kiekis baltymų gali būti jogurte? Tiesa, HIPPo jogurte tik 1,6g.
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2006 06 05, 08:51)
[color=teal]pradėjom po kelis kartus per savaitę nuo natūralaus BIO, o po mėn pradėjo valgyti su priedais, irgi BIO.


Tas 'natūralus BIO' jogurtas nieko nesiskiria nuo daugelio kitų jogurtų. Va taip ir mulkina žmones tas stebuklingas žodis BIO. Beje, dabar jau jie perkrikštyti į 'Gamtos', nes jis toks pat 'bio' kaip visi kiti 'nebio' smile.gif

Nuo 2006 m. liepos 1 d. žodeliu 'bio' savo produkciją gali ženklinti tik tam tikrus sertifikatus turinčios įmonės.

Geriausias 'bio' jogurtas - paprastas neliesintas kefyras, sutrintas su bananais, braškėmis ar kt vaisiais/uogom.
Atsakyti
As darau pati jogurtuka:uzvirinu stikline paprasto pieno,atvesinu(na kad butu drugnas),tuomet idedu sauksta ''Bio's'' jogurto,ismaisu ir palieku pastoveti apie 6-12 val.Priklauso nuo oro,jei labai silta,tai reikia trumpiau laikyti,jei salciau,tai ilgiau.Gaunasi salstelejas jogurtukas(grietines tirstumo,tik reikia sekti,kad neperugtu,tuomet jau ne taip skanu),galima dar kokia uoga imesti,tai is vis labai skanu.Mano sunui labai patinka...
Atsakyti
mano to rūgštaus natūralaus į jokį kitą maistą nekeistų lotuliukas.gif
Atsakyti
Perku Miau ar Magija drinks_cheers.gif
Atsakyti
Perkam BIO ,JOY
Atsakyti
As savo mazyliui perku Bi Fi Do ir Gefilus, nes siuose jogurtuose yra geruju zarnyno bakteriju.
Atsakyti
Miau arba Bio smile.gif svarbu, kad su persikais butu hihihi.gif
Atsakyti