Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtas ir varškytė

Mes suvalgom varškytės indelį ir mums mažoka schmoll.gif ar duodat ką papildomai?
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2007 01 07, 00:16)
ragavom varskyte "YOU" thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
    sakikit mamos, o jusu vaikuciai varskyte kiek viena diena valgao?ir kiek gr.galima 7men.vaikui? g.gif


Šiandien kalbėjau apie tai su savo gydytoja, sakė kad 2-3 kartus į savaite galima duoti pieno produktus.

Ir mes jau 2 diena pradedam po truputi valgyti.


Papildyta:
QUOTE(2006 @ 2007 01 27, 19:54)
varske labai apsunkina inkstu veikla, duoti ja reikia labai mazom dozem, o ne kiek vaikas nori, taspats su kefyru ir pienu, iki metu geriau isvis neduot pieno produktu  g.gif


nu nzn g.gif
gydytoja sakė kad jokiu inkstu neapsunkina, tiesiog varškytė geriau duoti 1 dienos pusėje, o ne nakčiai

ir teisingai ne kiek vaikas nori o pagal norma. Mano dukra svere apie 10 kg, tai jai priklauso smile.gif 50-60 g
Atsakyti
O mūsų gydytoja sakė, kad pieno produktų galima 2 kartus per savaitę (bet leido ir iki 100 g., nors vaiko svoris 8,5 kg). Tačiau sakė rūgščių pieno produktų - jogurto, kefyro glaima ir kasdien duoti.
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2007 01 31, 12:41)
O mūsų gydytoja sakė, kad pieno produktų galima 2 kartus per savaitę (bet leido ir iki 100 g., nors vaiko svoris 8,5 kg). Tačiau sakė rūgščių pieno produktų - jogurto, kefyro glaima ir kasdien duoti.

na va o aš tai duodu varškytę kasdien jis taip skaniai valgo, o kokį kefyra duodi?
Atsakyti
Is pradziu as irgi duodavau kasdien varskyte arba jogurta,o veliau paskaiciau,kad nelabai gerai kasdien duoti g.gif .Tai dabar kas antra diena duodu-ji labai megsta thumbup.gif .O kefyro dar neduodu...o jau galima? g.gif .
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 01 31, 12:11)
na va o aš tai duodu varškytę kasdien jis taip skaniai valgo, o kokį kefyra duodi?

gydytoja patarė Žematiijos pieno produkciją dėl bactocach (ar panašiai) technologijos -švaresnė produkcija biggrin.gif Kefyras patinka thumbup.gif tik duodu po 1-2 šaukštus kol kas. O leido duoti nuo 8 mėn.
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2007 01 31, 15:03)
gydytoja patarė Žematiijos pieno produkciją dėl bactocach (ar panašiai) technologijos -švaresnė produkcija biggrin.gif Kefyras patinka thumbup.gif tik duodu po 1-2 šaukštus kol kas. O leido duoti nuo 8 mėn.

Na ir aš nulėksiu nusipirkt pabandysim, jau savaitgali ir mums 8 mėn. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuo 8 mėn duodu liesą "Mūsų švelnioji " varškę. Pamaišau su Activia naturaliu jogurtu essen.gif
Atsakyti
Ragaujam Hippo varskyte su vaisiais bei hippo jogurta
Atsakyti
ax.gif o mes dar neragavom varškytės, bet jau pradėsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralin @ 2007 01 19, 13:31)
1Budas:
Supili litra pieno i puoda,uzvirini,nukeli nuo ugnies,tada supili du litrus kefyro ir palauk,gali pamaisyt.Kai sutrauks i gumuliukus nukosi ir valgai  smile.gif ...

Išbandžiau šitą būdą, tik iš litro kefyro ir puslitrio pieno. Gavosi mažas dubenėlis varškytės, valgė mažius, patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lytutis: 09 vasario 2007 - 15:35
vakar kepiau blynus su varske tai mazoji taip ziurejo kad neatsilaikiau ir daviau paragauti varskytes,tai gal kokia 10 min po burnyte varte biggrin.gif
Atsakyti