Įkraunama...
Įkraunama...

Jogurtas ir varškytė

Sveikos mamytes smile.gif Mano dukrytei 8.5men.Daktare pasake kad varskyte ir jogurta galime pradeti valgyti nuo 9men.,bet nusipirkau ir daviau paragauti,tai taip patiko thumbup.gif thumbup.gif Pirkau MIAU jogurta su persikais,BIOS be priedu ir BIOS su melynem,tai siandien skanausime,tiesa del naturalaus abejoju ar patiks(nes nesaldus)bet kas zino,gal visai ir nieko mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukrytei neužilgo 9 mėn., bandžiau ir jogurtą, ir varškytę duoti, tai į burną neima, vos paragauja ir taip išsišiepia lotuliukas.gif Ir niekaip daugiau neįkiši..neįprastas, naujas maistas ir jai nepatinka g.gif Tai dar palauksiu pora savaičių, gal skonio receptoriai pasikeis rolleyes.gif
Atsakyti
mum patinka miau varskytes 4u.gif
Atsakyti
Mes varskyte ir jogurtuka pradejome valgyti tik nuo 9 menesiu ax.gif
Kazkaip niekur neskubu su naujovemis biggrin.gif
Dabar varskyte miau, jogurtukas dobilas ir gefilus kidius eina i trasa biggrin.gif
Dar kefyriuka arba paskukas geriame gamtos su bifido bakterijomis. mmm labai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksankaa: 28 sausio 2008 - 13:57
Aš varškytes ir jogurtus pradėjau duoti kažkur nuo 7-8 mėn., nes jau gėrė mišinuką, tai ir pediatrė rekomendavo po truputį juos įvedinėti.
Atsakyti
As tai jogurta pabandziau nuo 10men., bet nelabai patiko, naturalaus skonio isvis net i burna neima, turi but su priedais. pradejau nuo HIPP, bet nepatiko, neseniai pabandem Miau varskyte, tai labai skaniai valge. Jogurta Bios perku,bet siaip labai retai valgo. Varskytes dar nenoriu daznai duot, neskubu su pieno produktais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule**: 29 sausio 2008 - 13:36
Mums tai jau labai patinka MIAU varskytes ir jogurtukai thumbup.gif nes bandziau ir naturalu duoti blink.gif ir BIOS su priedais,bet jis labai jau skystas ir papuola gana stambus vaisiu gabaliukai schmoll.gif
Atsakyti
Aš girdėjau,kad varškytės ir joguratai Miau patys NENATURALIAUSI.
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2008 01 29, 20:15)
Aš girdėjau,kad varškytės ir joguratai Miau patys NENATURALIAUSI.

pati paragavau pries duodama Miau varskytes, tai man toks keistokas skonis, grynai kazkokiu chemiju atrodo, o vat mazius tai skainiausiai is visu ka ragaves valge doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2008 01 29, 22:44)
pati paragavau pries duodama Miau varskytes, tai man toks keistokas skonis, grynai kazkokiu chemiju atrodo, o vat mazius tai skainiausiai is visu ka ragaves valge doh.gif

...reikia ne ragauti , o pažiūrėti sudėtį ,kad joje kuo mažiau būtų E , konservantų ir dažyklių ...

Aš pradėjau duoti nuo 8 mėn varškytę ir jogurtuką HIPP firmos , o nuo metukų perku paprastą jogurtuką ,,Ogo'' ir varškytę ,,Danonki"...
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2008 01 29, 21:15)
Aš girdėjau,kad varškytės ir joguratai Miau patys NENATURALIAUSI.

O dabar buna NATURALIU jogurtu? schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Visur kai paskaitai sudeti,tai viskuo imaisyta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pluke1 @ 2008 01 30, 17:45)
...reikia ne ragauti , o pažiūrėti sudėtį ,kad joje kuo mažiau būtų E , konservantų ir dažyklių ...

Aš pradėjau duoti nuo 8 mėn varškytę ir jogurtuką HIPP firmos , o nuo metukų perku paprastą jogurtuką ,,Ogo''  ir varškytę ,,Danonki"...

Na bent mano vaikas, kad ir koks geras butu HIPP, visiskai i burna net neima. O del paprastu jogurtu, daugybe kartu bandziau isiulyti ekologiska naturalu jogurta, bet beviltiskai. Taip kad perku, ka bent jau nors kiek valgo, nes tokio amziaus vaikui pieno produktai reikalingi.
Atsakyti