Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jogurtas ir varškytė
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų mityba > Mažylio iki 1 metų meniu
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Adele
nuo kurio menesio galima duoti vaikui jogurtus?ir kokie geriausi? 4u.gif
Armana
Mūsų pediatrė patarė vaikui duoti jogurto nuo 5 mėn. Geriausia duoti 2,5-3,5% jogurtą, liesesni nerekomenduojami (skaičiau Mamos žurnale). Beje, geriausia duoti tokį jogurtą, kurio galiojimo laikas nėra labai ilgas, tada jame ne tiek daug konservantų. O taip pat gerai gyvas jogurtas.
rivera
Maniskis nuo 6 men. valgo jogurta. Gyd. patare duoti. As duodu Bios naturalu, idedu dar banano ar tyreles.
Ledo karalienė
Pagal PSO rekomendacijas jogurtas,kefyras duodami nuo 10-12men. Apsilankykit www.mamostelefonas.lt / mamos klube,ten surasyti papildomo maisto ivedimo rekomenduojami terminai.
pokemonas
Mums gydytoja rekomendavo iš užsienietiškų gefilus. Pirkau - kažkoks labai tirštas, bet leliui labai patiko.
rivera
QUOTE(lucky @ 2005 01 21, 20:14)
Pagal PSO rekomendacijas jogurtas,kefyras duodami nuo 10-12men. Apsilankykit www.mamostelefonas.lt / mamos klube,ten surasyti papildomo maisto ivedimo rekomenduojami terminai.
*

Tikrai ne visi laikosi tu rekomendaciju, as viena is ju. Mano vaikas toleruoja piena ir jogurta. O ir gyd. as pasitikiu, ji musu savo patarimais dar nenuvyle smile.gif .
mandalina
aš irgi jau kitą savaitę pabandysiu duoti jogurtuko savo dukrytei. Pirksiu tik lietuvišką biggrin.gif
tauskalyte
as irgi kiek skaiciau visru raso, kad jogurtas, kefyras, varske tik nuo 10 men. mamos, manau kad spesim tiem vaikam dar visko priserti, atsiprasau uz issireiskima, bet tikrai, juk jie dar tokie maziukai, o mes jau visokius jogurtus ir pan.
ir kaip gali gydytoja pediatre rekomenduoti duoti jogurto nuo 5 men, nelabai suprantu???? kai tuo tarpu visur kur tik skaiciau , tikrai raso, kad nuo 10 men. beje, mano gudutoja irgi ne visai normali, nes pasiule duoti kefyro ir jogurto, kai sunui suejo 9 men, o as neduodu, pagalvojau - spesiu dar:-))))
Ledo karalienė
QUOTE(tauskalyte @ 2005 01 25, 15:34)
beje, mano gudutoja irgi ne visai normali, nes pasiule duoti kefyro ir jogurto, kai sunui suejo 9 men, o as neduodu, pagalvojau - spesiu dar:-))))
*

Mums tai is viso siule pradeti nuo 7men. blink.gif atseit galima. Manau, kad aklai pasitiketi gyd irgi neverta.Pilnai sutinkusu tavo nuomone,kad dar spesim "priserti" tongue.gif
rivera
QUOTE(lucky @ 2005 01 25, 16:04)
Mums tai is viso siule pradeti nuo 7men. blink.gif atseit galima. Manau, kad aklai pasitiketi gyd irgi neverta.Pilnai sutinkusu tavo nuomone,kad dar spesim "priserti" tongue.gif
*

As gal cia ne i tema, bet norejau pasiteirauti ,o ka jusu 2.gif dabar valgo smile.gif ?
Ledo karalienė
QUOTE(tusiukas8 @ 2005 01 25, 18:02)
As gal cia ne i tema, bet norejau pasiteirauti ,o ka jusu 2.gif dabar valgo smile.gif ?
*

Pusryciams valgo mano mano papuka, po poros valandu gauna kruopu koses. Tada einam 3val pamiegoti. Kai atsikeliam apie 3- 3.30val. gauna darzovienes su mesa. Apie 18v. valgo kokia nors vaisine tyrele arba zaliu vaisiu(obuoliuka,banana). Vakarienei vel duodu kruopu koses ir einam migdytis su papuku po kokios valandos. smile.gif
tauskalyte
QUOTE(lucky @ 2005 01 26, 21:46)
Pusryciams valgo mano mano papuka, po poros valandu gauna kruopu koses. Tada einam 3val pamiegoti. Kai atsikeliam apie 3- 3.30val.  gauna darzovienes su mesa. Apie 18v. valgo kokia nors vaisine tyrele arba zaliu vaisiu(obuoliuka,banana). Vakarienei vel duodu kruopu koses ir einam migdytis su papuku po kokios valandos. smile.gif
*

mano maziukas irgi labai, tuo labiau, kad gime balandzio 13, tai visai nedaug skiriames :-))))
tiktai maniskis tiek ilgai nebemiega po 3 val. ir apie 18val. as duodu savo pieno, o grudu kose duodu tik apie 20val. visai pries pat miega.... o miegoti nueina ivairiai tarp 21 ir 22val. nakti irgi nebevalgo vyriukas, ismiega iki pat ryto...... tarpuose duodu visko paragauti: fermentinio surio, duoniuku, dziuvesiu, siaip duonos, bulkos ir kartais dar ka nors ka valgom ,bet nelabai astraus, suraus, ir saldaus.....
teko girdeti kad ypatingai su varske reikia atsargiai, nes ten labai daug baltymu, todelmanau spesim vaikuciu skrandzius uzkimsti visokiu slamstu kuri mes, suauge, valgom......
*DAIVA*
MANO MAZYLIS VALGE JOGURTA NUO 4 MENESIU IR LABAI GERAI TOLERAVO yess.gif thumbup.gif
rivera
Del varskes as sutinku ji labai baltyminga. Todel geriau veliau duoti. Taciau jogurtas manau nera toks baisus ir mano vaikas ji toleruoja. O fermentinis suris net nezinau, negi jis be baltymu?
tauskalyte
ziurekit, o kiek to jogurto galima duoti per diena, kiek jus duodat? mano sunui jau greit 10 men., tai reikes po truputi pabandyti..... aisku, is pradziu turbut po nedaug reikia, bet kiek max galima duoti tokima pypliui?
Niki
Mamytes, o nuo kada jus pradejot duoti vaikams ne tik mamos pieneli arba ypac kas maitina misineliais, tai manau anksciau reikia papildomo maistelio, ir ka bandet duoti ir kiek. Mes dar nelabai dideli, bet mano pienelis tikriausiai greitai visai pasibaigs, ir taip jau gana anksti misinelius pradejom gerti, tai noriu pasiklaust kas jau vyresni kada ir koki maisteli pradejot duoti.
tauskalyte
QUOTE(Niki @ 2005 02 08, 16:11)
Mamytes, o nuo kada jus pradejot duoti vaikams ne tik mamos pieneli arba ypac kas maitina misineliais, tai manau anksciau reikia papildomo maistelio, ir ka bandet duoti ir kiek. Mes dar nelabai dideli, bet mano pienelis tikriausiai greitai visai pasibaigs, ir taip jau gana anksti misinelius pradejom gerti, tai noriu pasiklaust kas jau vyresni kada ir koki maisteli pradejot duoti.
*

situo klausimu jum reiketu uzvesti kita diskusija raba pasidairyti po senesnius forumus, ju kcia kalba eina apie jogurtus:-))) tikiuosi nesupyksit uz tokia pastaba, tuo labiau, kad apie primaitinima kazkur forumas tikrai buvo:-) smile.gif smile.gif smile.gif
Ija
Jogurta geriausiai pradeti duoti nuo 10 men. Mes valgome Bios Naturalu, mums jis thumbup.gif , pradzioje daviau pora sauksteliu, po to trecdali mazo indelio, puse ir galiausiai dabar jau suvalgome visa.

O kas del fermentinio surio, tai man rodos paskubejote! Juk jis ir surus ir sunkus vaikiuko skrandziui!
Niki
Tauskalyte aciu smile.gif jau radau ta foruma, ko tai nebematau temu is to greitumo doh.gif
SuperBaba
Mes jau pora savaiciu kertam jogurtus, po visa indeli suvalgom. Perku Bios su priedais, nes be ju ne karto nebuvo. Arba dar perku Geofilus biggrin.gif
Dew drop
Mes pabandem Bios, Geffilus, bet mazoji didelio entuziazmo neparode, tai dabar neduodu, pabandysiu vel po kurio laiko mirksiukas.gif
Lotosas
Mano maziui 10 men.
Nuvariau pas gyd. O jis sako: jau pradekite duoti varske (BIO), jogurta be priedu????
Ar tikrai galima? Juk pieno tai iki metu negalima?
Nebesuprantu...............sad.gif
drieziukas
Mes nuėjom į polikliniką 8 mėn., bet irgi liepė duoti varškę g.gif Iš pradžių daviau bio jogurto be priedų, o dabar kartais duodu danonki varškytės. Labai jai patinka, iškart visą indelį sukerta tongue.gif

Radau ir paskutiniame "Tavo vaike" rekomenduojamus papildomus maisto produktus:
"10-12 - jogurtas, kefyras, varškės sūris. Pirmenybė teikiama jogurtui ir kefyrui. Nepiktnaudžiaukite varške ir varškės sūriu."
Ellen
Aj as tokia senamadiska mama gal, bet... Kai savo pirma auginau, tai kefyro, kaip prisimenu is virtuveliu nuo kokiu 4 menesiu pirkdavom ax.gif Beje yra tyreles su varske, nuo 6 menesiu, tai mums thumbup.gif
Lotosas
Tai tos tyreles ir yra kudikiu maistas... beje, neaisku kiek ten tos varskes grudeliu ideta. Mes tokias seniai valgom.
O as kalbu apie tikra varske ir tikra jogurta kaip suaugusiems?
Lotosas
Laurinta, o koks tas bio jogurtas be priedu?
Kokios firmos gal gali pasakyti.. aciu.
drieziukas
Pieno žvaigždžių "Jogurtas BIOS natūralus", su bifidobakterijomis tongue.gif
Megi
Mes irgi jau galvojame apie jogurta.Bet ar tie be priedu nera rugstus, nes as vaisiu tyriu bandau ieskoti bent kiek saldeniu is Hippo, nes su melynem ar panasiu maniske nevalgo, nes per rugstu.
kajote
Kiek zinau varske ir jogurta galima duoti nuo 7-8 men.
drieziukas
QUOTE(Megi @ 2005 02 20, 23:29)
Mes irgi jau galvojame apie jogurta.Bet ar tie be priedu nera  rugstus, nes as vaisiu tyriu bandau ieskoti bent kiek saldeniu is Hippo, nes su melynem ar panasiu maniske nevalgo, nes per rugstu.
*

Tai gali įdėti tyrelės ir nebus rūgštu mirksiukas.gif Nors maniškei kai patinka rūgštelė, tai gryna kerta essen.gif
Giliuke
As tai saviskiui iki metu nedaviau kefyro. O kai jau paragavo kefyro, tai buvo neimanoma atplesti. Jam patinka rugstus skonis g.gif Kai mazai gavo, tai nieko. Tik vakar pas mociute truputi padaugino, tai pradejo pusti pilvuka doh.gif

O jogurta tai mes nuo 10 men. valgome. thumbup.gif

Tik varskes bijau duoti daug - prisiskaiciau, kad nesveika vaikui jos padauginti schmoll.gif Galima tik apie 30 g per diena.
*DAIVA*
NEZINAU GAL AS KVAILA MAMA BET MES JOGURTA JAU VALGEM NUO 5 MEN O SURELIU PRADEJOM PRIES SAVAITE . biggrin.gif IR VISKAS thumbup.gif BET `DAR VVARSKES NEDAVIAU g.gif
Lotynė
Pieno produktuose yra daug baltymu. Duodant juos per anksti, apkraunat kudikio inkstukus. Tai nera sveika.
Ija
Mes jau pora menesiu kaip jogurta valgome Bios Naturalu, kefyra tik pries kokia savaite pradejau duoti. Na maniske tai net nemirkcioja kai geria kefyra ar valgo jogurta, bet va bandziau ieskoti varskes tai taip ir nesupratau kuri geresne tokiems maziams?! g.gif Kokias varskytes duodat?! Kokiu firmu? Kiek zinau reikia kuo liesesne, o parduotuvese tai 3,5% pati liesiausia, nes kitos tai visai 6-9% .
Giliuke
O idomu, kodel kuo liesesne? ax.gif
Lotosas
O cia tam forume gyd. parase, kad iki metu negalima jokiu ogurtu ir varskiu ne kudikiams skirtu, bet gal ji HIPP paltintoja kokia nors.... hmmm, nors polilinikoj irgi liepe duoti jau......... suprasi cia
šviesa
Yra tokia liesa ''Musu svelnioji'' varske, induke supakuota.
dovalu
O mes kefyra nenoriai geriam, matyt rugstus biggrin.gif Nors mums jau greit 11 men. su visai pieno produktais elgiames labai atsargiai. smile.gif Po to dar islys velyvoji alergija ax.gif dabar labai madinga mirksiukas.gif
drieziukas
QUOTE(Ija @ 2005 02 22, 16:26)
Mes jau pora menesiu kaip jogurta valgome Bios Naturalu, kefyra tik pries kokia savaite pradejau duoti. Na maniske tai net nemirkcioja kai geria kefyra ar valgo jogurta, bet va bandziau ieskoti varskes tai taip ir nesupratau kuri geresne tokiems maziams?!  g.gif  Kokias varskytes duodat?! Kokiu firmu? Kiek zinau reikia kuo liesesne, o parduotuvese tai 3,5% pati liesiausia, nes kitos tai visai 6-9% .
*

"Smilga" yra 2%, ta, kur apačioje džemas(aišku jo vaikui negalima tongue.gif )
kregždutė
Mums bus 10 mėn. ir nuo 9 mėn bandome varškę, jogurtą, pienuką. Iš pradžių po mažai, bet dabar jau valgo kiek nori, ypač jogurtą. Varškę duodu grūdėtą arba paprastą iš pokelio. Jogurtą Bio, tik paprastas jam neskanu, tai su mėlynėm. Arba kažkoks yra Y...o.... doh.gif g.gif
Visi "negalima" manęs nejaudina cool.gif
jurda
Manoji Bio jogurta valgo nuo 8men. Tik naturalus nepatinka, o su uogom sukerta visa indeli. Gal neislys ta piktoji alergija
Vela
ax.gif Mes tai jogurta valgom nuo 8,5 men, tai suvalgom po visa indeli, bet perkam, kad butu mazai procentu 2 kokie arba kartais visai liesa koki duodu.Dazniausiai tai BIO. rolleyes.gif
drieziukas
Mes tai išbandėm Gefilus jogurtą g.gif , tipo, su sumažintu laktozės kiekiu, lyg ir nieko mirksiukas.gif
jurčik
aš savo mažajai duodu bios natūralų jau kokios 10dienų.žinoma pradėjom nuo šaukštelio,o šiandie jau visą indelį suvalgė. thumbup.gif
Megi
Ziuriu,kad cia mamos siulo Bios ar Gefilus.Bijau sumeluoti,bet kazkuriame is ju yra naudojama modifikuoti produktai .Mano nuomone apie juos irgi buvo gera, bet kai sudetyje perskaicia modifikuoti,tai jau pasiurpau.
tauskalyte
QUOTE(Laurinta @ 2005 03 01, 16:54)
Mes tai išbandėm Gefilus jogurtą g.gif , tipo, su sumažintu laktozės kiekiu, lyg ir nieko mirksiukas.gif
*

as irgi ji dudoavau maziui, bet paskaiciau gydytojos atsakyma vienai mamai, kuri klause koki jogurta duoti ar pan. kazka. tai gydytoja atsake kad reikia jogurta duoti, kur 100g yra 2,5-3,0g baltymu. tai isivaizduokit as kai pradejau ziurineti, tai maziausiais kiekis yra 2,6g, bet daug kur yra apie 3,0, o pvz. BIOS naturaliame net 3,7g. tik idomu iki kokio amziaus galioja tie skaiciai??? gal kas zinot, kaip cia yra? ar tiesiog nekreipti demesio i tuos baltymus???
beje, tame Gefilus irgi berods didelis kieki baltymu, gal apie 3,5g, bijau pameluot, bet kad visai nemazai. o tame kur toks spalvotas mazesnis Kidius Gefilus, ta iis viso virs 4g.........
pasagele
Norečiau sužinoti o kokia jūsų nuomonė apie varškę"Magija" na tiksliai nežinau ten Žemaitijos pieno lygtai,ir dar kai pradėjot duoti varškę ir jogurtą tai kiekvieną dieną duodat abu ar kas antrą,ar vieną dieną tą kitą dieną kitą na žodžiu supratot ką norėjau paklaust.AČIŪ.
Arnika
Mano 8,5 mėn dukrytė taip mėgsta jogurta ir varškę, kad nežinau kiek ir beduoti, net verkia pamačius indelį ir į kruopų košes nebežiūri g.gif . Duodu ne daugiau kaip 1 Danonki vaikišką varškytę (50 g) ir 1 suaugusių jogurto indelį per dieną (dažniausiai Activia 125 g).
Ar tokio amžiaus 2.gif galima daugiau duoti, kaip jums atrodo? Ji tai mielai suvalgytų biggrin.gif ...
velniukste
QUOTE(Arnika @ 2005 06 01, 13:38)
Mano 8,5 mėn dukrytė taip mėgsta jogurta ir varškę, kad nežinau kiek ir beduoti, net verkia pamačius indelį ir į kruopų košes nebežiūri  g.gif . Duodu ne daugiau kaip 1  Danonki vaikišką varškytę (50 g) ir 1 suaugusių jogurto indelį per dieną (dažniausiai Activia 125 g).
Ar tokio amžiaus  2.gif  galima daugiau duoti, kaip jums atrodo?  Ji tai mielai suvalgytų  biggrin.gif ...
*

As irgi pabandysiu duot.Geru cia minciu paskaiciau thumbup.gif
velniukste
QUOTE(pasagele @ 2005 05 23, 17:53)
Norečiau sužinoti o kokia jūsų nuomonė apie varškę"Magija" na tiksliai nežinau ten Žemaitijos pieno lygtai,ir dar kai pradėjot duoti varškę ir jogurtą tai kiekvieną dieną duodat abu ar kas antrą,ar vieną dieną tą kitą dieną kitą na žodžiu supratot ką norėjau paklaust.AČIŪ.
*

Kazkuriam is zurnalu buvo visas straipsnis apie jogurtus, varskeles,ju palyginimai.Straipsnis l. geras, bet man tada dar neaktuolu buvo.Reiks to zurnalo paieskot.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.