Įkraunama...
Įkraunama...

Lovatiesės, pledai, užklotai....

Sveikos, darbštuolės 4u.gif
Noriu nusinerti pleduką laukiamam mažiukui, bet žiūriu kad primiršusi esu viską šitam reikale blush2.gif Jau senokai šitoj temelėj buvo įkelti tokie pledukai faini su meškiukais. Tai man truputį klausimų iškilo dėl jų nėrimo. Va čia šitas pledukas, kurį noriu aš nusinerti: pledas2aprasymas1aprasymas2

Tai gal kuri gali man atsakyti į klausimus. Čia kaip suprantu nerti reikia paprasčiausiais stulpeliais su vienu užmetimu? Ir kaip tą paveiksliuką išnerti? Vienas langelis = Vienas stulpelis? O kai kur viename langelyje dvi spalvos susikerta, tai čia jau pasirinkti pačiai kurią spalvą dėti?

4u.gif
Atsakyti
Šunvyšne o as itariu kad cia su virbalais mezgamas ,bent jau shemute tokia g.gif
mama_gulbe labai fainos varnytes ir spalvos man prie sirdies
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 24 balandžio 2008 - 08:34
QUOTE(lakosta @ 2008 03 10, 21:00)
Mielosios,gal zinot is kur gauti sio pleduko schemute? ax.gif  ax.gif
http://picasaweb.goo...507594479149442

cia gali buti ir su vaseliu nerta ir su virbalais megsta.zinau ir mezgimo ir nerimo varianto rastus.pameginsiu paeiskoti ir ikeli.rastai nesudetingi,nebent man.
Atsakyti
QUOTE(lakosta @ 2008 03 10, 21:00)
Mielosios,gal zinot is kur gauti sio pleduko schemute? ax.gif  ax.gif
http://picasaweb.goo...507594479149442

pamėgink paieškoti cia .turetum rasti.
http://www.tindirind...forum.php?id=31
o panašų rašta mezgat virbalais radau ,bet reikia,kad sunus nuokopijuotu iš knygos ir ikeltu,nes as nemoku.pasistenksiu tai kuo greiciau padaryti.jei kas neaišku ,geriau tiesiogiai susisiekti taip lengviau susigaudyti,nereikia po visa foruma narsyti
Atsakyti
Sveikos! Gal kuri zinote, kur Vilniuje galima igyti siulu lovatiesei nerti? Uzejo man noras kraiti krauti - jau priveliau, prisisiuvau visokiu dalyku, dabar eile nerimui atejo, labai noriu. Po 2 savaiciu baigiasi man mokslai, tai renku medziagas rankdarbiam - per vasara tikiuosi daug nuveikti smile.gif) tik ta bedele, kad nelabai gaudausi, kokiu siulu ir kiek reikia didelei lovatiesei....
Atsakyti
Aš sužavėta. kokios mūsų lietuvaitės talentingos. Man iš jūsų mokytis ir mokytis. Skaitau ir žaviuosi tiek minčių ir įdėjų pas jus. Norėčiau ir aš pasinaudoti jūsų talentais. Gal kas esat mezgusios ar nėrusios kambariui, salionui (ne virtuvines) užuolaidas. Tokios temos lygtai neužfiksavau, todėl rašau čia. Gal ir nuotraukyčių turit ar rašto pavyzdėlių. Kai pačiai trūksta fantazijos, tad kreipiuosi į jus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2008 04 23, 10:31)
Sveikos, darbštuolės  4u.gif
Noriu nusinerti pleduką laukiamam mažiukui, bet žiūriu kad primiršusi esu viską šitam reikale  blush2.gif  Jau senokai šitoj temelėj buvo įkelti tokie pledukai faini su meškiukais. Tai man truputį klausimų iškilo dėl jų nėrimo. Va čia šitas pledukas, kurį noriu aš nusinerti: pledas2aprasymas1aprasymas2

Tai gal kuri gali man atsakyti į klausimus. Čia kaip suprantu nerti reikia paprasčiausiais stulpeliais su vienu užmetimu? Ir kaip tą paveiksliuką išnerti? Vienas langelis = Vienas stulpelis? O kai kur viename langelyje dvi spalvos susikerta, tai čia jau pasirinkti pačiai kurią spalvą dėti?

4u.gif


Gal jau per vėlai atsakau, bet čia reikia paprastu stulpeliu be užmetimo nerti. Vienas stulpelis = vienas langelis. Labai lengvai nerias galiu pasakyti.
Turiu jau tigrą iš tų schemučių nunėrus, tik niekaip kontūrų išsiuvinėt neprisiruošiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaki: 09 birželio 2008 - 07:33
QUOTE(rimulia12 @ 2008 06 11, 12:53)
mama_gulbe labai grazu, o is kur tokiu graziu medziageliu gauni?

aciu uz pagyrimus
a medziagytes perku parduotuvese ar kur kitur kur akis uzmato grazesnes ryskiu spalvu ir su fainasi motyvais..bet matau tu klaipediete, tai neiznau pas tau kur pirkt blush2.gif , vilniuj tai zinau bigsmile.gif
Atsakyti
Na ir grazumu cia smile.gif as vat ir pleduka neriu drauges leliui, bet vat man nepatinka prie jo pavaizduotas apnerimas... Merginos gal kas zinot kokiu graziu ir nesudetingu krasteliu apnerimo chemuciu? dekinga buciau uz piesineliais pavaizduotas chemutes
Atsakyti
va ir aš pasirodysiu kokį pleduką nunėriau draugės leliukui blush2.gif user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Idesiu savo keleta nuotraukeliu temai pamarginti ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
vertinancioms subtilu skoni kvieciu pasiskanauti ax.gif

user posted image

user posted image
user posted image

wub.gif
Atsakyti