Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lovatiesės, pledai, užklotai....
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Pookelis
QUOTE(Atidela @ 2009 07 14, 11:20)
bukit geros mamytes, patarkit man kokio dydzio vaselius ir siulus reikia nusipirkti sitam groziui nerti. namusoe bandziau su plonu vaseliu bet nieko nesigavo  verysad.gif
*

Šitas - grožis iš tiesų. O nori nert iš vilnelės ar medvilnės?
Manau, kad nemažesnis kaip 3 nr vašelis turėtų būt ir siūlai atitinkamai
Atidela
QUOTE(Pookelis @ 2009 07 14, 13:46)
Šitas - grožis iš tiesų. O nori nert iš vilnelės ar medvilnės?
Manau, kad nemažesnis kaip 3 nr vašelis turėtų būt ir siūlai atitinkamai
*

o kokie siulai nepagalvojau. g.gif
kaip jus sakote, patarkit, is kokiu geriau kudikeliui megzti toki grozi? smile.gif
mazas angeliukas
QUOTE(Atidela @ 2009 07 14, 14:33)
o kokie siulai nepagalvojau.  g.gif
kaip jus sakote, patarkit, is kokiu geriau kudikeliui megzti toki grozi? smile.gif
*

is kokiu siulu nert manau priklauso kada leliukas pasibels, kadangi mano zieminuka tai as neriau is vilnos, gerose akyse pirkau, vaselis jau nepamenu kokio numerio buvo, nesigavo man tokios grazios taisyklingos sirdutes bet vis tiek pledukas labai mielas, ir mano pupai labai puikiai tarnavo

pledukas

atsiprasau kitaip nem oku idet nuotraukos
Atidela
QUOTE(mazas angeliukas @ 2009 07 14, 15:11)
is kokiu siulu nert manau priklauso kada leliukas pasibels, kadangi mano zieminuka tai as neriau is vilnos, gerose akyse pirkau, vaselis jau nepamenu kokio numerio buvo, nesigavo man tokios grazios taisyklingos sirdutes bet vis tiek pledukas labai mielas, ir mano pupai labai puikiai tarnavo

pledukas

atsiprasau kitaip nem oku idet nuotraukos
*

ojetus koks grozis wub.gif
o kad ir man tiap graziai iseitu blush2.gif

mano zuikiukas ateina ant velyvo rudens. tai gal ir man reikia is vilneles.. g.gif as kazkaip galvojau, kad vilnele labai siausis ir velsis.

tiesa, o jus pirkot kazkokia specialia vilna vaikams? kazka esu girdejus, kad negalima belenkokios g.gif
ir emet 100 porc vilna ar su akrilu ar kaip? blush2.gif
paaiskinkit man.. galvojau viskas paprasciau blush2.gif
mazas angeliukas
QUOTE(Atidela @ 2009 07 14, 15:19)
ojetus koks grozis  wub.gif
o kad ir man tiap graziai iseitu  blush2.gif

mano zuikiukas ateina ant velyvo rudens. tai gal ir man reikia is vilneles..  g.gif  as kazkaip galvojau, kad vilnele labai siausis ir velsis.

tiesa, o jus pirkot kazkokia specialia vilna vaikams? kazka esu girdejus, kad negalima belenkokios  g.gif
ir emet 100 porc vilna ar su akrilu ar kaip?  blush2.gif
paaiskinkit man.. galvojau viskas paprasciau  blush2.gif
*

nepirkau jokios specialios vaikui, Gerose akyse pirkau 100% vilna, kazkur 3 lt su centais apie 120 metru matkelis kainavo, po apacia pasiuvau flanelini vystykla kad butu svelnu vaikiukui, pledukas gavos tikrai nelengvas bet labai siltas, nezinau gal kitoms kitaip atrodytu bet man tai pats tas toks, as ja ir naktim su juo uzklojus migdydavau, ir i lauka su situo uzklojus vezdavau ir skalbiau ne karta aisku vilnos programa ir nieko jis nesusivele thumbup.gif
irmulia

! 
Merginos, necituokite nuotraukų !!!
Atidela
o gal dar butu kas galetu patarti kur geriausiai apsimoka vilna vilniuje pirkti? ax.gif
atnala
user posted image
user posted image
user posted image
visas komplektukas mano ranku darbo 4u.gif
soldia*
gal isduosit paslapti kaip pasiuvot?
atnala
QUOTE(senamiestizz @ 2009 10 02, 16:41)
gal isduosit paslapti kaip pasiuvot?
*

esu profesionali siuveja ,todel situ dalyku ismokau per ilga savo darbo praktika mirksiukas.gif
gėlytė7
QUOTE(atnala @ 2009 10 02, 20:47)
esu profesionali siuveja ,todel situ dalyku ismokau per ilga savo darbo praktika mirksiukas.gif
*

be galo grazu smile.gif
baltė
Romanetė itin gražiai žiūrisi. Na, bet ir suderinta (vystymo stalas, lentyna ir siuviniai), tiesiog pasaka. thumbup.gif Tik šiukšliadėžė dar galėtų būt geltona ar oranžinė ir būtų išvis be priekaištų. biggrin.gif Juokauju... mirksiukas.gif Viskas labai gražiai žiūrisi smile.gif
atnala
QUOTE(baltė @ 2009 10 04, 15:48)
Romanetė itin gražiai žiūrisi. Na, bet ir suderinta (vystymo stalas, lentyna ir siuviniai), tiesiog pasaka. thumbup.gif  Tik šiukšliadėžė dar galėtų būt geltona ar oranžinė ir būtų išvis be priekaištų.  biggrin.gif Juokauju...  mirksiukas.gif Viskas labai gražiai žiūrisi smile.gif
*

Aaa...siuksliu dezes nepastebejau lotuliukas.gif ,beje situ namu seimininke labai irgi faina ,gal delto viskas ir graziai gavosi ,smagu ir paciai dirbti ir tada sekasi,kai papuoli pas malonius zmones ,dziaugiuosi ir as aciuks.gif
Fanncy
Nezinau ar as cia pataikiau su tokiu klausimeliu ax.gif , bet gal kas zinot, kur butu galima rasti pleduku su zmogum voru ar su masinytem? Aciu, jei nesunku brukstelkit i AZ 4u.gif
raganiukė78
su masinytem vakar maciau tu pigiu senukuose. bet pas mus lova didele mums per mazas 130x150 ismatavimai buvo
gėlytė7
baigiau siandien nerti pleda is siulu likuciu, gavosi 150x150 smile.gif gerai,bus ir kuo uzsikloti, ir siulai nesimetys:)
user posted image
Sikste
QUOTE(lvingelyte @ 2009 10 26, 21:12)

Labai dailus pledukas wub.gif
Sidabrėlė
Lovatiese
Sveikutės, gal kur nors matėte kokią nors panašią schemutę į šią lovatiesę, norėčiau būtent tokios, bet tenkintų ir labai panaši ax.gif blush2.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
vasarė
Sveikos,

gal galetumet parekomenduot, kur galima rasti graziu siutu lovatiesiu ax.gif

Dekoju 4u.gif
Bytaute
...pries pora dienu nusipirkau is Rutata (ji turi supermamu forume tema apie lovatieses. Man laaaabai patinka smile.gif. Pridedu nuotrauka, pasigrozekite! 4u.gif
Pati lovatiese pasiuta is satino, medvilnes, o ji pati pastorinta sinteponu - tai pupso toks grozis ant lovos...jega wink.gif))))
QUOTE(vasarė @ 2009 11 19, 11:45)
Sveikos,

gal galetumet parekomenduot, kur galima rasti graziu siutu lovatiesiu  ax.gif

Dekoju 4u.gif
*

Liule
QUOTE(Bytaute @ 2010 02 06, 09:08)
...pries pora dienu nusipirkau is Rutata (ji turi supermamu forume tema apie lovatieses. Man laaaabai patinka smile.gif. Pridedu nuotrauka, pasigrozekite! 

o kur nuotrauka? ax.gif
Ingredd
user posted image

as tokios noreciau, ir spalva ir tie kvadratukai man grazu smile.gif

gal kas zino, ar cia siuvejos susiuta ar medziagyte tokia pirkta?
jujuke
itariu,kad fabriko darbas biggrin.gif
Giedronija_
QUOTE(Ingredd @ 2010 03 15, 00:28)
user posted image

as tokios noreciau, ir spalva ir tie kvadratukai man grazu  smile.gif

gal kas zino, ar cia siuvejos susiuta ar medziagyte tokia pirkta?
*

Paprasta, bet labai grazi thumbup.gif as irgi tokios noreciau drinks_cheers.gif
aussrrina
Mano nerta dviguliai lovai lovatiese smile.gif
user posted image
user posted image
Rimuselis
QUOTE(aussrrina @ 2010 03 15, 14:42)
Mano nerta  dviguliai lovai lovatiese  smile.gif
user posted image
user posted image
*

Kiek kantrybes reikejo rolleyes.gif .
Bytaute
As labai atsiprasau - niekad nebandziau ir man neiseina pazado ivykdyti... 4u.gif
Kaip ta nuotrauka galima idet i Supermamos puslapi?...

QUOTE(Liule @ 2010 02 06, 21:24)
o kur nuotrauka?  ax.gif
*

Papildyta:

Pati Rutata tema yra va cia:
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...amp;st=120&

Ten viena is lovatiesiu - tokia balto satino su rudu audiniu yra maniske, kuria pirkau...
Nu zodz - su nuotrauku ikelimus as, kaip sakoma, ant "Jus"...
blush2.gif

QUOTE(Bytaute @ 2010 03 15, 19:01)
As labai atsiprasau - niekad nebandziau ir man neiseina pazado ivykdyti... 4u.gif
Kaip ta nuotrauka galima idet i Supermamos puslapi?...
*

Pasakų kampelis
Pirmas ir pagaliau baigtas pledukas mamos dienos proga wub.gif

user posted image
atnala
kas norite papuosti vaikuciu kambarius graziomis lovatiesemis ir uzuolaidomis,prasome rasyti i az,ikelsiu savo siutu darbeliu .siuvu ne tik vaikuciams,galiu papuosti ir jusu svetaines,darbo kambariu langus ,bei jusu miegamuosius. 4u.gif
weellma
Sveikos, gal turite kokių nors užtiesalų lovoms ar sofoms schemų su paveikslėliais, o gal tiesiog paveikslėlių? Aš vieną jau nusinėriau, bet norėčiau dar bent vieno ax.gif
Papildyta:
Čia mano dvigulei lovai užtiesaliukas12
enigma3
QUOTE(weellma @ 2011 02 01, 13:55)
Čia mano dvigulei lovai užtiesaliukas12
*

o siaubas, kiek cia darbelio doh.gif , bet uztad labai mielas uztiesaliukas

man labai grazus SITAS , tik gaila neleidzia schemutes atsisiust
silsta
Labai gražių pledų idėjos...

user posted image user posted image
user posted imageuser posted image
Siguciuks
QUOTE(enigma3 @ 2011 02 01, 13:24)
o siaubas, kiek cia darbelio doh.gif , bet uztad labai mielas uztiesaliukas

man  labai grazus SITAS , tik gaila neleidzia schemutes atsisiust
*

Tai kad man atrodo to u=tiesalo schema yra tame albume, 13 foto... Ar ne ta?
silsta
axioma
QUOTE(Siguciuks @ 2011 02 01, 19:42)
*

mhm, čia ši schema bus http://picasaweb.google.com/arras1036/Koro...177066676705314 ir netgi labai geros kokybes smile.gif
sAuLyTeA;)
gal kas nors turi meskuciu schemute mezgimui? smile.gif
enigma3
QUOTE(Siguciuks @ 2011 02 01, 19:42)
*

na taip, cia ta pati schemute, bet as visus paveikslelius is picasaweb atsisiunciu, kad paskui didinant nesilietu vaizdas, bet si schemute labai gerai matos ir issisaugojus tik kaip paveiksliuka, iskart nepaziurejau blush2.gif
silsta
user posted image
MAMICY
cia tik idejai
user posted image
Getira
MAMICY: as sia ideja ruosiusi jau ir praktiskai igyvendinti. Beliko smulkmena- siulu nusipirkti. biggrin.gif
Liucija Devyndarbė
QUOTE(Getira @ 2011 03 19, 11:33)
MAMICY: as sia ideja ruosiusi jau ir praktiskai igyvendinti. Beliko smulkmena- siulu nusipirkti. biggrin.gif
*

thumbup.gif aha, gerai butu jai siulai tik smulkmena, bet kiek darbo doh.gif
bet grazu labai wub.gif
Wildsoul
Sveikos, auksarankes. Vis ieskau informacijos ir niekur nerandu, kaip sunerti kvadratelius? Labai aciu uz pagalba 4u.gif
silsta
Wildsoul, va čia aiškiai parodyta kaip sujungti kvadratus...

http://knitly.com/11972
Getira
QUOTE(silsta @ 2011 04 04, 16:07)

*

Va, cia tai puikus variantas! thumbup.gif O tai as jau visaip bandziau save nuteikinet, kad reiks tuos kvadraciukus susiuti.. Sakykit, merginos, o kiek mazdaug siulu reikia lovatiesei is kvadraciuku? Gal kuri buvot susidurusios? g.gif
Auksreda
aciu uz nuoroda ,as ir galvojau kad siuti reika 4u.gif
Wildsoul
QUOTE(silsta @ 2011 04 04, 17:07)

*

Aciu, tikrai gera nuoroda, ir kvadratukai labai patiko:). Butinai pasinaudosiu bigsmile.gif
b3b
labas vakaras,
nusipirkom vaikams medines lovytes, viskas puikui, tik dabar ju senosios lovatieses per trumpos kazkur per gera sprindi.
Na galvoju, ne beda, galima tas lovatieses apnerti ir taip prailginti. Tik kadangi lovos medines, lovatieses tipo "divonai", tai tiktu liaudiskas apnerimo rastas. Gal turite kokiu nuorodu kur tokiu butu galima rast?

as pati radau pora liaudisku rasteliu ranksluosciu apnerimui, taciau jie yra pirma neriami, o po to prisiuvami prie krasto. Tai ko gero lovatiesei netiks toks variantas, juk ten ne tik 1 krastas, bet ir visi 4 kampai turi buti normaliai ismegzti g.gif patarkit....prasau..
Getira
b3b: gal tau reiktu pabandyt pritaikyt apmezgimui kokiu apneriamu serveteliu rastu? Tik zinoma, juos reik smarkiai isdidinti. Galiausiai galima pabadyt pritaikyt ir kokiu kvadratiniu serveteliu apnerimus.. O kodel tau netinka nunerti apmezgimus ir juos prisiuti? g.gif
b3b
Aciu uz atsakyma, Getira. Na kazkaip pamaniau, kad jei pirma nunersiu, o po to prisiusiu, nesugebesiu dailiai kampu sukomponuoti blush2.gif Siut nemoku visiskai, masinos neturiu, o rankomis turbut ir nelaikytu gerai, nes vis tik lovatieses vaikiskos, tai skalbiu jas skalbimo masinoje... Zadejau lininius siulus naudot, tai gal tie visi serveteliski rastai butu per daug aziuriniai...siuliukai nera labai ploni...pacios lovatieses su sauluciu-svastiku ornamentais, bet tokiu liaudisku rastu niekur nerandu atkartojimui... blush2.gif
Getira, jusu labai grazus darbai, ypac staltiesele su balandeliais ir tautiniais motyvais... wub.gif o is kur jus rasciukus emet?
Getira
Aciu, b3b, uz grazius zodzius apie mano mezginius. smile.gif del rastu tai ka as galiu pasakyti.. as dazniausiai interneto labirintuose ju ieskau. Anksciau zurnaliukus pirkdavau. Man irgi sunkiai sekasi draugauti su siuvimo masina. Tai dazniausiai siuvinius susiunu rankomis masinine siule. Galiausiai galima ir vaseliu primegzti apacia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.