Įkraunama...
Įkraunama...

Lovatiesės, pledai, užklotai....

QUOTE(Reda003 @ 2005 04 20, 08:20)
Kiek reiketų siūlų tokiam grožiui dvivietei lovai? g.gif

Aš mezgiau lovatiesę iš kvadratukų , kurie ne tokio tankaus rašto , kaip šis pavyzdys, o kiauraraščiu.
Gal netiksliai , "bezmenas " rodo - 2,5 kg. Tai paskaičiuok dar plius kokį kg.user posted image
Atsakyti
Sveikutės biggrin.gif

Noriu ir aš į jūsų būrį blush2.gif

Štai pora mano darbelių, gal tiksiu į kompaniją... mirksiukas.gif

Čia mano megztas apklotėlis dukrytei, dabar neturiu jo išskleisto nuotraukos, jei kam bus įdomu - galėsiu nofotografuoti... Mezgiau iš 100% merino vilnos kūdikiams. Apklotėlis plonytis, bet šiltas, labai patogu bet kur pasiimti - telpa į bet kokią tašę... biggrin.gif
user posted image

Ir mano siūtas skiautininis kilimėlis dukrytei žaisti...
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2005 04 27, 09:53)
Misty, liuks darbeliai!! kiek ta vaikiska vilna kainuoja, ir kiek mazdaug reikejo? Na, ir koks dydis apklotelio?


ačiū blush2.gif Apklotėlis yra 120x120cm. Vilnos kainos tiksliai nebepamenu, o reikėjo 450g. Atrodo skaičiavau, kad apklotėlio savikaina apie 60 lt., bet galiu ir klysti...

Va, gal šitoje nuotraukoje geriau matysis...
Atsakyti
O dar vyresniajai dukrai esu nunėrusi skarą, čia gal ne visai į temą, bet gal kuri norėsite panaudoti kaip idėją apklotėliui. Galėsiu ir gėlytės schemą nubraižyti..
Atsakyti
QUOTE(Reda003 @ 2005 04 27, 18:38)
Misty, labai gražu  thumbup.gif . O plaunant apklotelį, jis nesusitraukia? unsure.gif
Įsivaizduoju, kaip smagu dukrytei ant tokio šaunuas kilimėlio žaisti  rolleyes.gif
O skarai tai siūliukų nedaug reikia, ar taip?  ax.gif


Apklotėlis nesusitraukia, skalbiu skalbimo mašina rankinio skalbimo režimu ir specialiais milteliais vilnai skalbti...

O skarai sunaudojau šiek tiek daugiau nei siūlų. Motkelis (100gr) kainavo 9 litus...
Atsakyti
Gėlytę mezgiau skirtingų spalvų siūlais kiekvieną naują eilę.
Gėlytes apmezgiau paprasciausiu tinkleliu (stulpelis su užmetimu, dvi kilpos, vėl stulpelis su užmetimu ir t.t.), gavosi 4 kvadratai, juos sumezgiau kartu ir įmezgiau trūkstamas detales.
Tada skarą apnėriau pora eilių tinklelio, tada viena eilė stulpelių su vienu užmetimu, vėl eilė tinklelio, ir pabaigai apnėriau tuo pačiu raštu, kaip gėlytės paskutinės dvi eilės.
Atsakyti
Gėlytę mezgiau skirtingų spalvų siūlais kiekvieną naują eilę.
Gėlytes apmezgiau paprasciausiu tinkleliu (stulpelis su užmetimu, dvi kilpos, vėl stulpelis su užmetimu ir t.t.), gavosi 4 kvadratai, juos sumezgiau kartu ir įmezgiau trūkstamas detales.
Tada skarą apnėriau pora eilių tinklelio, tada viena eilė stulpelių su vienu užmetimu, vėl eilė tinklelio, ir pabaigai apnėriau tuo pačiu raštu, kaip gėlytės paskutinės dvi eilės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misty: 28 balandžio 2005 - 17:13
na va, nufotografavau išskleistą skarą
Atsakyti

Dar įdedu kvadratėlio schemą, gal panaudosite kokiai lovatiesei
Atsakyti
Aš tai noriu tokią lovatiesę nusinerti... blush2.gif Net neįsivaizduoju, kiek siūlų tokiai reikėtų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2005 05 20, 09:00)
Aš tai noriu tokią lovatiesę nusinerti... blush2.gif Net neįsivaizduoju, kiek siūlų tokiai reikėtų... g.gif

sesei pirkau ,labai panašiai lovatiesei mdvilnę su linu ,tai ji užsiprašė apie 3 kg
nežinau kaip ten jai g.gif
Atsakyti
Gal jau kai kurie buvo įdėti, bet visi bus vienoj krūvoj nors 4u.gif

http://www.photocent.../sleepingbeauty

http://photobucket.c...evna/Pokrivala/
Atsakyti