Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidalinkite nuomone apie savo valstiją

QUOTE(baltic*girl @ 2006 04 03, 23:00)
Melagele, o tavo vyras ne meksikietis? Tada jauciasi kaip namie biggrin.gif Nepyk uz palyginima, bet ispanakalbiu ten tikrai daug!

Los Angeles virs 80% latinos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 04 balandžio 2006 - 07:02
QUOTE(californiagirl @ 2006 04 04, 06:59)
Los Angeles virs 80% latinos ax.gif


Jep doh.gif
Atsakyti
QUOTE(melagele @ 2006 04 03, 14:48)
O mano vyras nori i TeXas persikraustyti o as bijau del darbo ir visokiu kitu kliuciu!!! doh.gif

Pasakyk, kodėl bijai dėl darbo, apie kokias kliūtis kalbi - gal išskaidysiu tas baimes. smile.gif
Atsakyti
Sorry kad as taip,velai atsakiau
Taip mano vyras meksikietis ir tiesa pasakius as juo didziuojuos.Man jis daug 100 kartu geresnis uz lietuvius(sakykim su kuriais as bendravau)Mano netrukdo latinos tik va suku galva del to tu redneku.Nes tiesa pasakius Kalifornijoje tokiu nesutikau.Zinau kad jie pasipute ir truputi rasistai tai va del to pergyvenu.
Kita kliutys kalba juk texase jie taip greitai sneka.Bijau kad liksiu nesupratusi ar busiu nesuprasta g.gif
Dabar del darbu manau ju maziau nei kad Kalifornijoje.
Ir aisku atlyginimai mazesnis nei kad kalifornijoje...Ir taip mane gasdina karstis vasara saltis ziema.... ax.gif
Ode is anksto aciu uz patarimus.
Atsakyti
MELAGELE, atlyginimai ir pragyvenimas glaudziai susije, tad Texase jei moka maziau reiskias ir gyventi kainuoja pigiau. Bent as taip patyriau kai keliaus i kita valstija ar i kita jos dali.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 04 11, 23:25)
MELAGELE, atlyginimai ir pragyvenimas glaudziai susije, tad Texase jei moka maziau reiskias ir gyventi kainuoja pigiau. Bent as taip patyriau kai keliaus i kita valstija ar i kita jos dali.


Na taip bet , pvz i Lietuva skristi kaina juk bilieto bus tokia pat...ai nezinau galava sukasi!Bet aciu uz pasisakyma 4u.gif
Atsakyti
As dar pastebejau, kad kur pigus pragyvenimas, gali ir visai nebut darbu doh.gif Siaip ar taip manau viskas pasisektu jei nusprestumet kraustytis 4u.gif
Atsakyti
Melagele, Baltic*girl teisingai sako - pragyvenimo lygis čia žymiai mažesnis. Kažkada jau merginas "pagąsdinau" NT kainomis. smile.gif
Dėl darbų, tai žiūrint kokioj srity ieškosi. Čia labai nemažai technologinių, kompiuterinių kompanijų. Prieš porą metų buvo viskas žiauriai smukę - kaip ir kitur JAV, bet dabar kompanijos atsigauna. Kitų sričių nelabai žinau, tik kas pašonėj, kaip sakoma, bet jei jau iškils konkretesnių klausimų ar iš tiesų kraustysitės - padėsim savo turima informacija, pažintim, kurių šiek tiek turim... ax.gif
Apskritai Dallas/Fort Worth labai plečiasi. Dallas'o šiauriniai priemiesčiai - vieni sparčiausiai besivystantančių JAV. O su tuo, aišku, bus kuriamos ir darbo vietos.
Su redneck'ais susidūrėm gyvendami ankstesnėj vietoj. Turėjom kaimynų porelę - kaip iš kokio anekdoto. Tai tas vaikinukas - vienintelis, kurio akcento taip ir neperkandau per tris metus. biggrin.gif Daugiau 'problemų' nebuvo.
Taip, teksasiečiai turi savo stereotipą: labai patriotai, bet blogąja prasme (siaurai mąstantys, arba visai nemąstantys), rasistai ir t.t. ir pan. Tačiau arba stereotipas per daug iš piršto laužtas, arba mes ne į tokią terpę patekom - bendraujam su visai padoriais žmonėm. Na, kiekvienas, aišku, turi savo 'įdomybių', bet kas jų neturi... wink.gif Tiesa, rasisto nė vieno neteko sutikti.
Šalčio žiemą būna minimumas, jei iš viso būna. Labiausiai, kas mane nervuoja, tai nuo rudens iki pavasario esanti drastiška temperatūrų kaita: vieną dieną +20, kitą dieną - vos +5. Ir taip visą žiemą... doh.gif
Tai va tiek į tavo klausimus. Jei ką praleidau, jei ką pakonkretinti reikia, ar jei naujų turi - klausk. Tiesa, primenu: rašau apie gyvenimą Dallas'e. Nes, pvz., Houstonas klimato požiūriu būtų palankesnis gyventi (neskaitant uraganų). O kitų skirtumų nežinau (jei neklystu, Houstone gali labiau pasimatyti tie teksasietiški stereotipai... g.gif )
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Prakalbote jus cia apie Texas, Dallas, tai ir as savo trigrasi ikisiu ax.gif Ne, as ten negyvenu, bet lankiausi ten visa savaite. Na o mano vyras ten labai daug laiko praleidzia, nes jis ten dirba karts nuo karto. Taigi galiu pasidalinti savais pastebejimais blush2.gif ax.gif Man asmeniskai Dallas - restoranu (gero maisto), automobiliu, labai issipusciusiu moteru, 'suburbu' miestas... A, tiesa ir dar - pats miestas - kaip po atominio karo. Ne vieno zmogaus nerasi doh.gif
Kalbant apie darba, tai girdejau is paciu amerikieciu, kad jie mielu noru vaziuoja ten dirbti ir gyventi, kadangi nera taxu (dabar nepamenu kokiu...). Jie gali nusipirkti didziulius namus, super masinas. Na kaip sakoma - kam kas tinka ir patnka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elma @ 2006 04 11, 17:28)
Sveikos  4u.gif
Prakalbote jus cia apie Texas, Dallas, tai ir as savo trigrasi ikisiu   ax.gif   Ne, as ten negyvenu, bet lankiausi ten visa savaite.  Na o mano vyras ten labai daug laiko praleidzia, nes jis ten dirba karts nuo karto.  Taigi galiu pasidalinti savais pastebejimais  blush2.gif  ax.gif   Man asmeniskai Dallas - restoranu (gero maisto), automobiliu, labai issipusciusiu moteru, 'suburbu' miestas...  A, tiesa ir dar - pats miestas - kaip po atominio karo.  Ne vieno zmogaus nerasi doh.gif  
Kalbant apie darba, tai girdejau is paciu amerikieciu, kad jie mielu noru vaziuoja ten dirbti ir gyventi, kadangi nera taxu (dabar nepamenu kokiu...).  Jie gali nusipirkti didziulius namus, super masinas.  Na kaip sakoma - kam kas tinka ir patnka  smile.gif

bigsmile.gif biggrin.gif
Jau net imu tiketi tavom kalbom, nes tikrai zinau kad esi puse pasaulio ismaisius drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puiki_mamyte: 12 balandžio 2006 - 01:32
Puiki_mamyte nelabai tikek manim smile.gif ax.gif nes kad ir maisau pasauli, bet bunu neper ilgiausiai vienoje vietoje g.gif Nors... savo nuomone tai vis tiek susidarau ax.gif mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Elma @ 2006 04 11, 17:41)
Puiki_mamyte  nelabai tikek manim  smile.gif  ax.gif  nes kad ir maisau pasauli, bet bunu neper ilgiausiai vienoje vietoje  g.gif  Nors... savo nuomone tai vis tiek susidarau  ax.gif  mirksiukas.gif

Niu kaip tu nori taip sakyk ale tu pas mane vistiek "varle keliauninke" irnesakyk.gif mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti