Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidalinkite nuomone apie savo valstiją

QUOTE(californiagirl @ 2006 11 05, 19:57)
Nieko panasaus nesu girdejusi... schmoll.gif  Siuo atveju manau ne vienas miestas negali lygintis su Los Angeles ir New York'u... cool.gif Ir visi tai zino...


hihihi.gif na visgi ir zmoniu ten visa jura biggrin.gif bet procentalumas tai vis vien didelis drinks_cheers.gif
Atsakyti
beje, kaip del namo mokesciu WA, mazdaug kokia suma g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2006 11 05, 12:09)
Titia  as uzkaluasiau savo drauges(AuPair mamos kuriai dirbau ) apie Nashvil Tenesee, tai jos reakcija buvo blink.gif  blink.gif  tipo kas noretu kraustytis i kaima .Ji pati ten gyvenusi 5  metus tai sake is nuobudulio galima numirti,bet jei kam patinka country living gal but ir nieko,juk ten visi Country Music atlikejai savo karjeras pradeda.Pask jos ten yra per daug hicks and rednecks. Bet cia tik nuomones,tavo gali buti visai kitokia po apsilankymo tame kraste. As asmeniskai tai irgi nevaziuciau,nes man irgi tas krastas deriovne paduoda,o kodel jus norit is PA kraustytis g.gif darbo sumetimais ar seip?
Papildyta:

nono.gif  nera cia taip baisu mirksiukas.gif  Nusikalstamumas yra ir bus visur ir mes nuo to neapsaugoti ir tikrai nesvarbuar tu gyveni mieste,kur zmoniu kaip skruzdeliu pilna ar priemiestyje.


Negasdink manes verysad.gif
Siaip tai mano vyra visada trauke toks ramesnis gyvenimas (jam ir vienkiemis gerai blink.gif ). Man didmiescio irgi nereikia, bet visisko kaimo irgi ne schmoll.gif . Nusikalstamumas TN nemazas, bet jei palyginus su Phila, tai nedidelis skirtumas. Vyrui jau pasakiau, kad jei neapsiverksiu pamaciusi, tai duosiu jam sansa : pagyvensim metus; bet jei po metu nepriprasiu gaus jis kraustytis paskui mane smile.gif
Neatsimenu dabar tiksliai to kaimelio pavadinimo, kuris ji vilioja, bet sako, kad ten atvaziuoja labai daug turistu. g.gif Jo pagrinde kraustytumes del vyro darbo. Man juk sekanciai meteliai vistiek namie nusimato, jauciu bandysiu derintis pagal ji. Bet aiskiau bus, kai pamatysiu savo akim. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Titia: 05 lapkričio 2006 - 21:07
Californiagirl, ne ne, neisskyre ten niekuo kaip miesto, kazkada tik rode laidu cikla apie paauglius benamius ir rode butent Seattle. O gal Portland, dabar susipaniojau doh.gif

Titia, del nusikaltimu tai nesigasdink, savo kailiu patyriau tai gali ir nieko nereiksti. Juk viskas priklauso nuo gatves ir tavo rajono. Mes anksciau gyvenom mieste kuris ribojos su Lowell, MA, nemazai nusikaltimu turintis miestas, taciau as net rakto namu neturejau. Vieninteli karta jo ieskojau kai isvaziavom visai savaitei atostogu. Musu namas buvo tolimiausiam taske nuo Lowell ir ribojos su "gerais" miestais, o kas gyveno prie pat Lowell tai pasakodavo apie masinos vagystes ir pan. Bet statistika miestui yra bendra, nors sakau man isvis nieko nesijaute, o kai ramus miestas tai policija neturi ka veikti ir kai paskambini suvaziuoja visi 20. Manau, tai geras zenklas.

As tai noreciau kazkur ramiai gyventi, kur visi zino vienas kita ir sveikinas parduotuvej, turi ramia gera mokykla vienintele "kaime". Tik mane labiau traukia Vermontas ar NH nes myliu N.Anglija. O miesto surmulio as turbut nepasiilgciau, nes i diskotekas nevaikstau, i teatrus irgi neinu, vienu zodziu man uztektu savo kampo ir minimaliu dalyku kaip keliu parduotuviu, nes viska vistiek megstu atlikti online. Tai manau nieko baisaus, susirasi artima drauge daug lengviau nei didmiesty ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 05, 20:06)
beje, kaip del namo mokesciu WA, mazdaug kokia suma g.gif

Airinuke, nelabai suprantu klausimo g.gif Cia tu apie "mortgage" kalbi, ar apie aptarnavimu mokescius???
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 11 05, 17:53)
Californiagirl, ne ne, neisskyre ten niekuo kaip miesto, kazkada tik rode laidu cikla apie paauglius benamius ir rode butent Seattle. O gal Portland, dabar susipaniojau doh.gif


As tai noreciau kazkur ramiai gyventi, kur visi zino vienas kita ir sveikinas parduotuvej, turi ramia gera mokykla vienintele "kaime". Tik mane labiau traukia Vermontas ar NH nes myliu N.Anglija. O miesto surmulio as turbut nepasiilgciau, nes i diskotekas nevaikstau, i teatrus irgi neinu, vienu zodziu man uztektu savo kampo ir minimaliu dalyku kaip keliu parduotuviu, nes viska vistiek megstu atlikti online. Tai manau nieko baisaus, susirasi artima drauge daug lengviau nei didmiesty ir viskas bus gerai.


As labai panasiai galvoju smile.gif Noreciau, kad vaikai turetu ramesne nuo miesto surmulio vaikyste. I barus ar diskotekas nevaikstau ax.gif Ech, kaip pamatysiu savo akim, arba pabandysiu pagyventi bus matyti. Svarbiausiai, kad tai nebutu kaimo gluduma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2006 11 05, 07:34)
P.S. Dar paziurejau ir Oregon valstija rolleyes.gif  Maziau visokiu nusikaltimu netgi nei WA. GO OREGON thumbup.gif



bigsmile.gif

QUOTE(baltic*girl @ 2006 11 05, 23:53)
Californiagirl, ne ne, neisskyre ten niekuo kaip miesto, kazkada tik rode laidu cikla apie paauglius benamius ir rode butent Seattle. O gal Portland, dabar susipaniojau doh.gif



negali buti unsure.gif , kad Portland'e....
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2006 11 06, 02:25)
Airinuke, nelabai suprantu klausimo g.gif  Cia tu apie "mortgage" kalbi, ar apie aptarnavimu mokescius???


mortage, bet ir pravers aptarnavimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 06, 04:34)
mortage, bet ir pravers aptarnavimo ax.gif

jis priklausys nuo namo bendros sumos ir kos bus jusu down payment 20% ar 10% ar net dar maziau. Kitas svarbus faktorius i kuri jums reikia ziureti tai state taxes ir property taxes,kuris priklauso nuo rajono mirksiukas.gif o visos kitos islaidos priklausys nuo to kiek ko suvartojat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamia: 06 lapkričio 2006 - 13:33
sveikos.. mes siemet dalyvaujam GC losime.. todel tikrai smalsu buvo paskaityti sita temele.. apie gamta, darba, pragyvenima, rasizma ir t.t.

pagal save, pomegius ir poreikiu galiu pasakyti, kad turbut labiausiai gyventi patiktu (is to ka perskaiciau) TX, MA, IL.. FL turbut negaleciau, nes kaip kazkas minejo, patinka pasivaikscioti misko takeliais, o ne tik pliaze kepti smile.gif

Klimatas patiktu artimas Lietuvai, nes vasara pasiilgstu sniego, o ziema saules ir silumos.. Jau dabar, perskaiciu 20psl nuomoniu susimaisiau kur tas klimatas yra panasiausias biggrin.gif

Va tik domina klausimas del issilavinimo.. Kaip US yra vertinamas (jei isvis vertinamas) Lietuvoje igytas issilavinimas?
Atsakyti
QUOTE(mergyca @ 2006 11 06, 14:01)
sveikos.. mes siemet dalyvaujam GC losime.. todel tikrai smalsu buvo paskaityti sita temele.. apie gamta, darba, pragyvenima, rasizma ir t.t.

pagal save, pomegius ir poreikiu galiu pasakyti, kad turbut labiausiai gyventi patiktu (is to ka perskaiciau) TX, MA, IL.. FL turbut negaleciau, nes kaip kazkas minejo, patinka pasivaikscioti misko takeliais, o ne tik pliaze kepti smile.gif

Klimatas patiktu artimas Lietuvai, nes vasara pasiilgstu sniego, o ziema saules ir silumos.. Jau dabar, perskaiciu 20psl nuomoniu susimaisiau kur tas klimatas yra panasiausias biggrin.gif

Va tik domina klausimas del issilavinimo.. Kaip US yra vertinamas (jei isvis vertinamas) Lietuvoje igytas issilavinimas?




tada vaziuok arba i WA arba i OR, nes vasaros siltos, o ziemos nera saltos, bet kalnu pilna, tai gali vaziuoti sniege pasivolioti, paslidineti ir grizti namo. Nereikes su shiufeliu puse dienos namo duris atkasineti biggrin.gif

Airinuke_1, dar kai ka prisiminiau. Pas mus nereikia parduotuvese tax'u moketi thumbup.gif thumbup.gif ..jei parasyta parduotuveje, kad $5 kainuoja, tai ir mokesi 5 o ne 5 su kapeikom. Pries kelis metus mano drauge vaziavo i Ikea apsipirkineti, tai as su ja vaziavau, kad savo ID parodyti, jog is OR, tai jai nereikejo ju moketi...siaip laaabai daug WA kurie gyvena netoli OR vaziuoja pas mus apsipirkineti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maya: 06 lapkričio 2006 - 17:42
kazka cia minejot apie WA.. bet jau pamirsua.. del pragyvenimo lygio...kaip ten? g.gif

ir beje, gal kas zinot del tu diplomu, kur pries tai klausiau g.gif
Atsakyti