Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidalinkite nuomone apie savo valstiją

QUOTE(Raskyte @ 2007 10 28, 16:15)
atsiprashau , jei uzduosiu durna klausima, bet kodel jus vaziuojat i CA?  unsure.gif  visu pirma ten brangu, visu antra, dabar ten vyksta  gamtines stichijos  unsure.gif  man tik shiaip  smalsu, kas jus shitaip traukia?  g.gif



O tai tu nori paskayti, kad pas jus IL jokios stichijos nesiauteja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2007 10 30, 20:46)
O tai tu nori paskayti, kad pas jus IL jokios stichijos nesiauteja? g.gif

tokios, kaip buvo CA pastarasias dienas - ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raskyte @ 2007 10 30, 18:53)
tokios, kaip buvo CA pastarasias dienas - ne  4u.gif



Taigi ne visoje CA smile.gif gaisras. Pas mus zemes drebejimai buna, na ir, kitur potvyniai buna, dar kitur tornado. Kaip zmones sako, bijai viko- neik i miska. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2007 10 30, 21:10)
Taigi ne visoje CA  smile.gif gaisras. Pas mus zemes drebejimai buna, na ir, kitur potvyniai buna, dar kitur tornado. Kaip zmones sako, bijai viko- neik i miska.  4u.gif

as ta suprantu , tikrai 4u.gif as turejau omeny, kad , mano nuomone, IL yra mazesnej rizikos zonoj nei CA ar FL biggrin.gif o kad visur visko buna tai as neneigiu 4u.gif
Atsakyti
As irgi sau esu pazadejusi, kad i CA tai tikrai nevaziuociau - nu kam bereikalingas rupestis del to, kas nuo manes absoliuciai nepriklauso...
zinoma, grazi valstija, bet kai pagalvoji, kad gyventi ant krateriu issiverzimu ir ploksciu judejimo suformuotos zemes - aciu, bet ne smile.gif tuo labiau, kai prognozes CA'jai nera labai linksmos ateiciai
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2007 11 04, 05:13)
As irgi sau esu pazadejusi, kad i CA tai tikrai nevaziuociau - nu kam bereikalingas rupestis del to, kas nuo manes absoliuciai nepriklauso...
zinoma, grazi valstija, bet kai pagalvoji, kad gyventi ant krateriu issiverzimu ir ploksciu judejimo suformuotos zemes - aciu, bet ne smile.gif tuo labiau, kai prognozes CA'jai nera labai linksmos ateiciai


Is kur jus situ pletku prisirenkat lotuliukas.gif man labai idomu butu suzinot kokia CA ateitis. dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(danguolet @ 2007 11 04, 07:45)
Is kur jus situ pletku prisirenkat  lotuliukas.gif man labai idomu butu suzinot kokia CA ateitis. dirol.gif

Tai jau tikrai doh.gif lotuliukas.gif
Nors as labai patenkinta gyvendama WA, bet jei kas pasiulytu keltis i IL kur nors ar aplamai rytine pakrante, geriau grisciau i CA biggrin.gif Per 10 metu ten pajutau viena drebejima, na toki kur lova padrebino ir viskas biggrin.gif Nors tiesa, i LA county nebenoreciau gristi schmoll.gif kur nors siauriau truputi ax.gif (bet cia jei gyvenimas prispirtu rinkits...esu laiminga ten kur esu)
As myliu vakarine JAV pakrante, man cia lb. grazu, dievinu kalnus ir svelnu klimata rolleyes.gif (na tik pietine CA kiek skurdoka savo augmenijos ivairove ir per karsta man, bet yra zmoniu kam patinka karstis...ten bent jau sausas karstis, be dregmes)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 04 lapkričio 2007 - 08:14
QUOTE(californiagirl @ 2007 11 04, 06:05)
Tai jau tikrai doh.gif  lotuliukas.gif
Nors as labai patenkinta gyvendama WA, bet jei kas pasiulytu keltis i IL kur nors ar aplamai rytine pakrante, geriau grisciau i CA biggrin.gif  Per 10 metu ten pajutau viena drebejima, na toki kur lova padrebino ir viskas biggrin.gif
As myliu vakarine JAV pakrante, man cia lb. grazu, dievinu kalnus ir svelnu klimata rolleyes.gif (na tik pietine CA kiek skurdoka savo augmenijos ivairove ir per karsta man, bet yra zmoniu kam patinka karstis...ten bent jau sausas karstis, be dregmes)


NU ka galiu pasakyt moteraites prie jumoro, kuri cia rase, kad CA ,berniukus ir mergaites reiks leist i bendra WC. lotuliukas.gif As irgi tik uz vakarine pakrante, jus jankiai mums i dubce pabuciuokit lotuliukas.gif

Alio, alio kaip Washingtonas laikosi?
Atsakyti
QUOTE(danguolet @ 2007 11 04, 08:13)
Alio, alio kaip Washingtonas laikosi?

Washingtonas gerai laikosi thumbup.gif Nesalta dar, dziaugiames saule ir tyru oru biggrin.gif Tyras oras niekur nedings, bet saulute gali pasislepti tongue.gif

Danguole, ar pas jus nedege gaisrai arti???
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 11 04, 06:18)
Washingtonas gerai laikosi thumbup.gif  Nesalta dar, dziaugiames saule ir tyru oru biggrin.gif  Tyras oras niekur nedings, bet saulute gali pasislepti tongue.gif

Danguole, ar pas jus nedege gaisrai arti???


Ne musu nepaliete, aciu dievui.
Kada sniego laukiat?
Atsakyti
QUOTE(danguolet @ 2007 11 04, 08:21)
Ne musu nepaliete, aciu dievui.
Kada sniego laukiat?

Tai gerai 4u.gif

Sniego? Nezinau...gal bus, gal ne...jei bus 1-2 dienas pasilaikys ir viskas, taigi cia zemai nebuna jo paprastai. Vaziavom i kalnus praeita savaitgali... prisiruosem, prisiemem pirstiniu, sniego batu ir t.t., teradom isdziuvusias zoles ir dulkes ant trasu doh.gif Silta dar...net kalnuose.

Labankt tau, as jau atsijungiu 4u.gif
Tiesa, juk jum Lake Tahoe netoli paslidinejimui g.gif Pasiiilgau Lake Tahoe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 11 04, 06:26)
Tai gerai 4u.gif

Sniego? Nezinau...gal bus, gal ne...jei bus 1-2 dienas pasilaikys ir viskas, taigi cia zemai nebuna jo paprastai. Vaziavom i kalnus praeita savaitgali... prisiruosem, prisiemem pirstiniu, sniego batu ir t.t., teradom isdziuvusias zoles ir dulkes ant trasu doh.gif Silta dar...net kalnuose.

Labankt tau, as jau atsijungiu 4u.gif
Tiesa, juk jum Lake Tahoe netoli paslidinejimui g.gif  Pasiiilgau Lake Tahoe rolleyes.gif



Nesu tikra, sakyciau , kad apie valanda kelio nuo musu, mes ziema daznai i Squaw Valley nulekiam, jie biski arciau musu.
Saldziu 4u.gif
Atsakyti