Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidalinkite nuomone apie savo valstiją

QUOTE(RamuneM @ 2008 07 21, 05:29)
Aga, nėra blogų, svarbiausia nebūtų peršilta  tongue.gif

o kur per silta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 07 21, 17:15)
o kur per silta?  biggrin.gif

Ten, kur kitiems per šalta ax.gif
Atsakyti
las vegas ir texasas ir florida vasara smile.gif
Atsakyti
Man nestinka silumos GA valstijoj, siandien yapatingai karsta, matyt yra apie 35 silumos
Atsakyti
Šiuo metu gyvenam Pennsalvia valstijoje. Labai dažnai išgirstų, kad joje šalta. Tačiau man per karšta tongue.gif Šiaurinis esu žmogus ir tiek. Ir dar ta drėgmė, tai mane visai žudo karsta.gif Bet, tai smulkmenos.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 07 21, 14:23)
Šiuo metu gyvenam Pennsalvia valstijoje. Labai dažnai išgirstų, kad joje šalta. Tačiau man per karšta  tongue.gif  Šiaurinis esu žmogus ir tiek. Ir dar ta drėgmė, tai mane visai žudo karsta.gif Bet, tai smulkmenos.


va dregme mane vasara papjauna.. NEKENCIU!!! dziaugiuos, kad issikraustem i san diego ir cia vasara kasdien apie 25 laipsniai, visada sauletas dangus, ir jokios dregmes...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 07 21, 22:58)
va dregme mane vasara papjauna.. NEKENCIU!!! dziaugiuos, kad issikraustem i san diego ir cia vasara kasdien apie 25 laipsniai, visada sauletas dangus, ir jokios dregmes...

Va va, ir aš tikiusi, kad išsikraustysim į kitą valstij, kur nėra drėgmės, tai visai kaip Rojuje jausiuos. Kol kas negalim to daryti.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 07 21, 12:58)
va dregme mane vasara papjauna.. NEKENCIU!!! dziaugiuos, kad issikraustem i san diego ir cia vasara kasdien apie 25 laipsniai, visada sauletas dangus, ir jokios dregmes...


aha san diege idealus oras, bet ar ne per sausa? atrodo, kad pakeles ir zolynai visur isdziuve.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 07 21, 22:58)
va dregme mane vasara papjauna.. NEKENCIU!!! dziaugiuos, kad issikraustem i san diego ir cia vasara kasdien apie 25 laipsniai, visada sauletas dangus, ir jokios dregmes...

man 25 laipsniai butu salta.
Atsakyti
QUOTE(COSMO @ 2008 07 21, 17:52)
aha san diege idealus oras, bet ar ne per sausa? atrodo, kad pakeles ir zolynai visur isdziuve.


as galvojau bus blogiau, bet is tikro bent jau mieste ir gyvenamuosiuose rajonuose viskas priziureta, zalia, zydi ir t.t. - uz miesto aisku jau kitais, nes lietaus visgi seniai bebuve smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laureta @ 2008 07 21, 17:54)
man 25 laipsniai butu salta.


tu rimtai? o man dar kartais per pati dienos viduri kai saule spigina buna ir per karsta... aisku su 30 ir daugiau laipsniu nelyginsi smile.gif
Atsakyti
As visai rimtai, Lietuvoj kai budavo 25, nesiodavau bliuzele ilgom rankovem. O trumpom kai budavo virs 30
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 07 21, 18:28)
As visai rimtai, Lietuvoj kai budavo 25, nesiodavau bliuzele ilgom rankovem. O trumpom kai budavo virs 30



oi... kai buna virs 30 as is vis nosies i lauka stengiuosi nekishti... lotuliukas.gif
Atsakyti