Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pasidalinkite nuomone apie savo valstiją
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
nerimute
Kas ieskote lietuviskos ziemos malonumu -prasom pas mus i OH. Lietus, sniegas, purvas, pliksala kaip min 6-7 men per metus.
laureta
QUOTE(nerimute @ 2008 07 23, 12:19)
Kas ieskote lietuviskos ziemos malonumu -prasom pas mus i OH. Lietus, sniegas, purvas, pliksala kaip min 6-7 men per metus.
*

labai jau salta pas tamsta. OH gyvena mano pussesere su seima.
nerimute
There is nothing wrong with Ohio, except the snow and the rain... Zinot ta daina?
RamuneM
QUOTE(nerimute @ 2008 07 23, 12:19)

O, tai mes kaimynės pagal valstijas tongue.gif

Kad ir kaip nemėgstų karščio, bet šiluma, gera. Tačiau visus metus be žiemos, man būtų negerai. Mėgstų sniego karą tongue.gif
laureta
QUOTE(RamuneM @ 2008 07 23, 15:06)
O, tai mes kaimynės pagal valstijas  tongue.gif

Kad ir kaip nemėgstų karščio, bet šiluma, gera. Tačiau visus metus be žiemos, man būtų negerai. Mėgstų sniego karą  tongue.gif
*

kokioje valstijoje gyveni?
as no salcio melstu... lotuliukas.gif
COSMO
na pas mane daug sniego, bet cia ski resort, kalnai 6000 feet aukstis, bet jokio purvo cia smile.gif visada sauleta, buna kartais salta,naktys saltos, vidutine temperatura high 52F pagal statistika, naktimis 16 F, bet man atrodo, kad apie 32F laikosi beveik visomis dienomis smile.gif
pagal statistika, per viena ziema gauname 125 colius sniego, o tai yra 3.2 m , taigi pilna sniego, sniego karui mirksiukas.gif
RamuneM
QUOTE(laureta @ 2008 07 23, 15:23)
kokioje valstijoje gyveni?

Pensilvanija (Pennsylvania)

Papildyta:
QUOTE(COSMO @ 2008 07 23, 16:25)
na pas mane daug sniego, bet cia ski resort, kalnai 6000 feet aukstis, bet jokio purvo cia smile.gif visada sauleta, buna kartais salta,naktys saltos, vidutine temperatura high 52F pagal statistika, naktimis 16 F, bet man atrodo, kad apie 32F laikosi beveik visomis dienomis smile.gif
pagal statistika, per viena ziema gauname 125 colius sniego, o tai yra 3.2 m , taigi pilna sniego, sniego karui  mirksiukas.gif

Žinau, kad visko ten pas jūs pakankamai tongue.gif Bet kol kas negalim niekur judėti iš ten kur esam. O kai judėsim, tai neaišku į kurią pusę ir į kurią šalį tongue.gif
laureta
QUOTE(COSMO @ 2008 07 23, 16:25)
pagal statistika, per viena ziema gauname 125 colius sniego, o tai yra 3.2 m , taigi pilna sniego, sniego karui  mirksiukas.gif
*

nieko sau pusnu aukstis blink.gif tokiu dar nemaciau
COSMO
QUOTE(laureta @ 2008 07 23, 06:59)
nieko sau pusnu aukstis  blink.gif tokiu dar nemaciau
*

atvaziuok i Lake Tahoe California wink.gif
laureta
atvaziuosiu biggrin.gif
COSMO
atvaziuok medaus menesiui, kaip suprantu tai tu isteki uz 2 sav?
lijana dailidiene
bigsmile.gif ax.gif sveikos,as su seima gyvenu airijoj,jau treji metai.visaik cia gerai tik va prie to oro dregno priprast taip ir neina. schmoll.gif unsure.gif
COSMO
mano brolis gyvena airijoje, tai nelabai jam ten irgi. as nebegaleciau darganoje gyventi, man turi saule kasdien sviesti wink.gif
laureta
QUOTE(COSMO @ 2008 07 24, 01:22)
atvaziuok medaus menesiui, kaip suprantu tai tu isteki uz 2 sav?
*

aciu uz kvietima. vaziuojame i Florida.
siandien vaziavome i kita miesta pirkti vaikams ir MB rubu vestuvems. Parduotuveje rinkome mazylei sukneles. atejom moketi prie kasos... MB klausia pardavejos - is kur ji, o ji ir sako - is Lietuvos. Is koto isvirtau lotuliukas.gif Ji gyvena 1 val nuo mano miesto. Mano vietoveje surasti europieti sunku. Kai pasake "parasas" tik tuomet atsiciukinau lotuliukas.gif Ji jau 3 metai cia. Sake neturi interneto, tik mobilu tel. Savaitgali paskambinsiu.
MichGirl
as tau kazkada sakiau, kad tu lietuviu visur pilna, o tu netikejai, sakei aplink tave nera.. garantuoju, kad ir arciau taves dar bent keletas gyvena tik tu vis dar nezinai biggrin.gif Mes va su petrone is sito forumo keli metai uz kampo viena nuo kitos gyvenom, o ta issiaiskinom tik pries kelis menesius.
laureta
Tiesiog netiketa buvo. bet si lietuve paprase mano vyro angliskai ir man pasake lietuviskai, kad padeti jais su Green Card. Ji gyvena cia 3 metus.
MichGirl
QUOTE(laureta @ 2008 07 23, 20:28)
Tiesiog netiketa buvo. bet si lietuve paprase mano vyro angliskai ir man pasake lietuviskai, kad padeti jais su Green Card. Ji gyvena cia 3 metus.
*

o kuo jus jai galit su zalia korta padet blink.gif ?
laureta
QUOTE(MichGirl @ 2008 07 24, 03:31)
o kuo jus jai galit su zalia korta padet  blink.gif ?
*

isties tikrai nezinau. man keistas buvo poziuris, ji parase man telefono numeri ir kad butinai butinai jai paskambinciau. paprasiau email, pasake, kad neturi interneto. Tai mes vaziuodami su MB ir svarsteme, kodel 3 metus gyvena ir be ZK, ir dar interneto neturi. Ji dar pasiguode, kad per 3 metus pirma karta sutiko ka nors is europos. zinai as paskambinsiu ir idomybes delei pasikalbesiu. Bet jeigu bus kokia suktybe... bash.gif, nepadesiu. nenoreciau tureti problemu.
kur galima priduoti dokumentus, kad pasikeisti pasa? skaitinejau internete ir kolkas neikertu...
MichGirl
QUOTE(laureta @ 2008 07 23, 20:54)
isties tikrai nezinau. man keistas buvo poziuris, ji parase man telefono numeri ir kad butinai butinai jai paskambinciau. paprasiau email, pasake, kad neturi interneto. Tai mes vaziuodami su MB ir svarsteme, kodel 3 metus gyvena ir be ZK, ir dar interneto neturi. Ji dar pasiguode, kad per 3 metus  pirma karta sutiko ka nors is europos. zinai as paskambinsiu ir idomybes delei pasikalbesiu. Bet jeigu bus kokia suktybe... bash.gif, nepadesiu. nenoreciau tureti problemu.
kur galima priduoti dokumentus, kad pasikeisti pasa? skaitinejau internete ir kolkas neikertu...
*

nu kad per tris metus Zk neturi, tai nieko nuosbtabaus, gi ne visos cia atvyke uz amerikonu isteka ir susitvarko. Man per mokslus ir darba praktishkai beveik 7 metai gavosi kol ZK susitvarke smile.gif

pasa kad pasikeisti tai reikia paciai vaziuoti i LT ambasada, arna NYC arba Chicago - nezinau kuriam konsulatui Georgia priklauso, bet vienam is dvieju. Paskui atsiimant reikia arba paciai vaziuoti arba igalioti, kad kas paimtu. Pastu jau nebegalima susitvarkyt - pakeite tvarka...
laureta
QUOTE(MichGirl @ 2008 07 24, 04:14)
nu kad per tris metus Zk neturi, tai nieko nuosbtabaus, gi ne visos cia atvyke uz amerikonu isteka ir susitvarko. Man per mokslus ir darba praktishkai beveik 7 metai gavosi kol ZK susitvarke smile.gif

pasa kad pasikeisti tai reikia paciai vaziuoti i LT ambasada, arna NYC arba Chicago - nezinau kuriam konsulatui Georgia priklauso, bet vienam is dvieju. Paskui atsiimant reikia arba paciai vaziuoti arba igalioti, kad kas paimtu. Pastu jau nebegalima susitvarkyt - pakeite tvarka...
*

ji istekejusi. ar vyras amerikietis, as nezinau.
internetiniame puslapyje skaiciau kad kalifornijoje ir niujorke. o kodel paminejai chicago? nei vienas nei kitas nepatogus. blyn kaip blogai kad negalima issiusti pastu, nu dabar reikes baladotis taip toli bash.gif. bloga GA valstija, kad del paso keitimo reikes vaziuoti taip toli.

MichGirl
QUOTE(laureta @ 2008 07 23, 21:44)
ji istekejusi. ar vyras amerikietis, as nezinau.
internetiniame puslapyje skaiciau kad kalifornijoje ir niujorke. o kodel paminejai chicago? nei vienas nei kitas nepatogus. blyn kaip blogai kad negalima issiusti pastu, nu dabar reikes baladotis taip toli bash.gif. bloga GA valstija, kad del paso keitimo reikes vaziuoti taip toli.
*

kalifornijoj yra tik garbes konsulatas, jame pasu nedaro, kalifornieciai turi skristi i Niujorka. O Chicaga paminejau, nes jie irgi pasus tam tikrom valstijom isduoda. Zodziu vieniems i NYC, kitiems i CHicago reikia vaziuoti pagal gyvenamaja vieta (internete pasiziurek kur tau), daugiau niekur nedaro pasu. O kada tau galiojimas baigiasi? Ar tu cia del pavardes naujos keisi? Jei taip, tai kai sekanti karta vaziuosi i Lietuva tai tada ir pasikeist, kam cia dar iki konsulatu skraidyt, nebent galiojimas baigiasi greit.
oreganas
QUOTE(MichGirl @ 2008 07 23, 21:03)
kalifornijoj yra tik garbes konsulatas, jame pasu nedaro, kalifornieciai turi skristi i Niujorka. O Chicaga paminejau, nes jie irgi pasus tam tikrom valstijom isduoda. Zodziu vieniems i NYC, kitiems i CHicago reikia vaziuoti pagal gyvenamaja vieta (internete pasiziurek kur tau), daugiau niekur nedaro pasu. O kada tau galiojimas baigiasi? Ar tu cia del pavardes naujos keisi? Jei taip, tai kai sekanti karta vaziuosi i Lietuva tai tada ir pasikeist, kam cia dar iki konsulatu skraidyt, nebent galiojimas baigiasi greit.
*

Los Angele galima priduoti popeirius garbes konsului(pati ten pridaviau) pasui, jei gyveni CA, OR, WA(kurios priskirtos NY konsulatui), tada garbes konsulas popierus issiuncia i NY.
MichGirl
QUOTE(oreganas @ 2008 07 24, 13:58)
Los Angele galima priduoti popeirius garbes konsului(pati ten pridaviau) pasui, jei gyveni CA, OR, WA(kurios priskirtos NY konsulatui), tada garbes konsulas popierus issiuncia i NY.
*

oo tai cia naujai, nes pirmais menesiais kai ta tvarka ivede, tai kalifornieciams i NYC reikejo skrist, nezinojau, kad pakeite. Tai siaip dziugu girdet, nes man iki LA tik pora valandu, nors siaip pasas dar iki 2015 galioja tai ner ko ir galvos sukt. O praeita karta LT budama pasikeiciau.
laureta
Merginos, garbes konsulas yra Floridoje visai netoli manes. As net adresus turiu, radau internete. Tiesiog ten pabandysiu pasiskambinti ar email pasiusti. Kai suzinosiu, parasysiu kas ir kaip.

Pasa turiu pasikeisti BUTINAI (del pavardes keitimo), nes man teismas.
COSMO
teismas dalykas rimtas smile.gif pranesk jei ka del Floridos suzinosi wink.gif
laureta
nurasiau email i vasingtona. gavau email ir teirauvosi kurioje valstijoje gyvenu. tai gal galesiu dokumentus pristatyti garbes konsului Atlantoje, man tai butu pats ideliausias dalykas. O Floridoje Majamyje irgi yra, bet man per toli. laukit ziniu biggrin.gif
MichGirl
QUOTE(laureta @ 2008 07 24, 20:56)
nurasiau email i vasingtona. gavau email ir teirauvosi kurioje valstijoje gyvenu. tai gal galesiu dokumentus pristatyti garbes konsului Atlantoje, man tai butu pats ideliausias dalykas. O Floridoje Majamyje irgi yra, bet man per toli. laukit ziniu biggrin.gif
*

butu gerai jei galesi, nereiktu niekur toli vaziuot!
laureta
Tai va viska susizinojau. Reikia vaziuoti i Niujorka, norint pasikeisti pasa. Tai as apsvarsciau ir nutariau (taip sakant), kad man pigiau bus pasa pasidaryti LT
MichGirl
QUOTE(laureta @ 2008 09 08, 14:12)
Tai va viska susizinojau. Reikia vaziuoti i Niujorka, norint pasikeisti pasa. Tai as apsvarsciau ir nutariau (taip sakant), kad man pigiau bus pasa pasidaryti LT
*

tai kitur neisdege, tik Niujorke? As savo laiku irgi vaziavau i LT, kainavo tiek pat ir viskas buvo greiciau ir lengviau ir tuo paciu su visais pasimaciau.
laureta
vaziuojant I niujorka, reiketu apsistoti viesbuti, plius as viena naveziuociau, reiketu temptis ir vyra. Kam papildomos islaidos, jeigu LT pasidarysiu per 1 diena, susitvarkysiu kitus dokumentus ir t.t. Dar buta bandysiu parduot
EwuteZ
Sveikos,
kita rudeni keliames i VA su seima. Siuo metu bandome ieskoti namu Chesapeake arba Virginia Beach. Kol kas tiesiog nagrinejames, ka galime sau leisti, kokios kainos ir pan. smile.gif Taip sakant, namu darbus atliekam. Buciau dekinga, jei gyvenancios VA parasytu man i AZ. Labai noreciau su jumis susipazinti
tindiriushka
QUOTE(EwuteZ @ 2008 12 01, 00:01)
Sveikos,
kita rudeni keliames i VA su seima. Siuo metu bandome ieskoti namu Chesapeake arba Virginia Beach. Kol kas tiesiog nagrinejames, ka galime sau leisti, kokios kainos ir pan. smile.gif Taip sakant, namu darbus atliekam. Buciau dekinga, jei gyvenancios VA parasytu man i AZ. Labai noreciau su jumis susipazinti
*

į kurį miestą keliatės? kaip darbą susiradot? 4u.gif
tindiriushka
QUOTE(Elma @ 2006 10 04, 22:33)
Sveikute,

As kaip tik is Marylando (gyvenu beveik ant ribos DC ir Marylando) smile.gif  Cia yra labai daug lietuviu, yra Lietuviu mokyklele.  Gerai yra tas, kad ir Virginia salia pat.  Ten irgi daug lietuvaiciu mamyciu smile.gif ax.gif  Del darbu, deja,  nieko negaliu pasakyti...  Siaip rasyti sudetinga, jei kas idomu - klausk, o as bandysiu atsakyti  4u.gif
*

o kur tiksliau ta LT mokykla? koks jos lygis? keliametė? bigsmile.gif
EwuteZ
QUOTE(tindiriushka @ 2008 12 24, 01:24)
į kurį miestą keliatės? kaip darbą susiradot? 4u.gif
*

Kaip minejau, ieskome namu Chesapeake arba Virginia Beach. Vyras gavo darba Portsmouth. O as kol kas auginu dukryte ir apie darba negalvoju smile.gif
*juodaplauke*
Sveikos merginos 4u.gif
Ar yra gyvenanciu seattle ar aplink ji? Mes dabar gyvename NYC. Dairomes i ta puse vykti( JEI VYRAS GAUS DARBA TEN).Esu perskaiciusi apie WA sitoje temoje ir labai patiko. Del gamtos( nes su vyru nemirtingi zvejai biggrin.gif ), namu kainu, klimato. Noreciau placiau suzinoti ir apie rajonus ir apie pragyvenima, klimata, zmones.Totaliai apie viska. Jeigu kas gyvenate.Labai butu malonu, jei papasakotumete. drinks_cheers.gif wub.gif
*NYC*
QUOTE(*juodaplauke* @ 2009 07 27, 10:02)
Sveikos merginos  4u.gif
Ar yra gyvenanciu seattle ar aplink ji? Mes dabar gyvename NYC. Dairomes i ta puse vykti( JEI VYRAS GAUS DARBA TEN).Esu perskaiciusi apie WA sitoje temoje ir labai patiko. Del gamtos( nes su vyru nemirtingi zvejai  biggrin.gif ), namu kainu, klimato. Noreciau placiau suzinoti ir apie rajonus ir apie pragyvenima, klimata, zmones.Totaliai apie viska. Jeigu kas gyvenate.Labai butu malonu, jei papasakotumete. drinks_cheers.gif  wub.gif
*

taigi perskaitik visa tema ir rasi visa info mirksiukas.gif nes ji tikrai issakyta 4u.gif
*juodaplauke*
QUOTE(*NYC* @ 2009 07 27, 19:52)
taigi perskaitik visa tema ir rasi visa info mirksiukas.gif  nes ji tikrai issakyta 4u.gif
*

Jau esu perskaiciusii ja, bet sakau, gal vistiek kazkas pasikeite i gera ar i bloga puse ax.gif
ms_lovet
Labai atsiprasau, kad as visai ne i tema, bet nezinau kur paklaust. Gal kas nors, kas gyvenat los andzele ar netoli jo, zinot ar siuo metu galima nusigaut iki Neverland rancos?
Jonikiene
Norejau suzinoti ar brangus pragyvenimas Cikagos mieste? smile.gif nuoma ,maitinimasis,mokesciai,gydytojai,benzinas ir t.t..
MichGirl
QUOTE(Jonikiene @ 2010 05 19, 14:20)
Norejau suzinoti ar brangus pragyvenimas Cikagos mieste? smile.gif  nuoma ,maitinimasis,mokesciai,gydytojai,benzinas ir t.t..
*

paciam mieste - centre kazkur nuoma zinoma didele bus, bet priemiesciai visi tikrai palyginus prieinami, aisku ir ten kainos priklauso nuo pacio gyvenamojo rajono, bet aplamai imant ir lyginant su kitu didziuju miestu priemiesciais tai aplink CHicaga nera brangu.
IsmiInga
Sveiki,

nzn ar cia rasau, norejau susirasti ir pasiklausti zmoniu, kas gyvena sio metu Vokietijoje.
Vienierius metus studijavau Vokietijoje, Hanoveryje, bet paskui reikejo grizti ir pabaigti mokslus cia Lietuvoje. Taigi galvoju ne uz ilgo grizti ten, gal kas turi patirties ir zino kur ten galima buti kreiptis, kad susirasti darba (viesbutyje, Au-pair arba pan.) Jei kas turite patirties bukite geri brukstelkite! Bet koks patarimas butu geras 4u.gif Aciuuuu ...o jei ne ci apataikiau tai sorry ax.gif
ONE
Ay yra gyvenančių San Diego? ax.gif
MichGirl
QUOTE(ONE @ 2012 08 06, 10:27)
Ay yra gyvenančių San Diego?  ax.gif
*

taip, as wink.gif
Jovitele78
Kazin kokios dabar nuomos kainos namu Chikagos priemiesciuose? g.gif mus domina mazi miesteliai,bet nelabai nutole nuo Chikagos miesto smile.gif
MichGirl
QUOTE(Jovitele78 @ 2013 05 20, 05:43)
Kazin kokios dabar nuomos kainos namu Chikagos priemiesciuose?  g.gif  mus domina mazi miesteliai,bet nelabai nutole nuo Chikagos miesto smile.gif
*

zillow.com
Jovitele78
Gal kuri zinote, miesteli Urbana, IL valstijoje? smile.gif radau geru nuomos pasiulymu 700-800 doleriu/men uz 3kmb nama su visais baldais.Tik ydomu,kas per miestelis,ar toli nuo Cikagos ir pns... g.gif
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2013 05 20, 20:50)
zillow.com
*

Aciu smile.gif
Rashkyte
QUOTE(Jovitele78 @ 2013 05 23, 01:42)
Gal kuri zinote, miesteli Urbana, IL valstijoje? smile.gif  radau geru nuomos pasiulymu 700-800 doleriu/men uz 3kmb nama su visais baldais.Tik ydomu,kas per miestelis,ar toli nuo Cikagos ir pns...  g.gif

*

man, asmenishkai tai ten "in the middle of nowhere" 4u.gif toli nuo Cikagos, 2.5 val. kelio 4u.gif studentu miestelis 4u.gif nesu ten buvus schmoll.gif nieko nepazistu ish ten schmoll.gif bet toks ispudis ish google 4u.gif
vasaros_lietus
Senokai bejudinta tema. Perskaičiau visą, bet apie GA nedaug radau. Kaip supratau, Laureta iš ten ir LT ambasada toli (ech verysad.gif). Kol kas apie GA žinau tik tiek, kad ten žiemos gerokai šiltesnės nei LT. Būtų įdomu, jei kas papasakotų daugiau 4u.gif
ExXxtra
Pittsburgh, State College, Pennsylvania - atsiliepkit smile.gif
MichGirl
QUOTE(ExXxtra @ 2013 09 06, 00:20)
Pittsburgh, State College, Pennsylvania - atsiliepkit  smile.gif
*

forumiete RamuneM is ten jei gerai pamenu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.