Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip įsidėti avatarą - logotipą?
Supermamų klubas > Bendras > Dažniausiai užduodami klausimai (sena versija)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ambro
Ištrauka iš forumo taisyklių:


 i 
13. AVATARAS (logotipas). Jūsų logotipas (asmeninė nuotrauka ar paveiksliukas) negali būti didesnis nei 120*140 taškų dydžio (sverti daugiau kaip 12 KB). Leidžiami šie failų tipai: gif, jpeg, jpg, swf, png. . Nuotrauka/paveiksliukas turi būti padorūs: supermamų forume nepageidaujami avatarai, kuriuose vaizduojamo objekto intymios kūno vietos yra apnuogintos, nepridengtos; taip pat draudžiami avatarai, vaizduojantys, propaguojantys ar reklamuojantys seksualines paslaugas, pornografiją, narkotinių medžiagų vartojimą ir pan. Nuotraukos bei paveiksliukai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo.


-------------------------------------------------------------------------------------

Kaip įsikelti/pakeisti logotipą?

Avataras keičiamas "Mano nustatymai"(yra pas kiekvieną narį viršuje) -> Redaguoti logotipo (avataro) nustatymus.

user posted image

1, jei keli iš savo kompo, tai "Jūsų logotipas negali būti didesnis nei 120 * 140 taškų dydžio. Atsiųsti logotipai negali būti didesni nei 50 KB". Prie šios eilutės "Atsiųsti naują logotipą iš kompiuterio" spaudi browse ir savo kompiuteryje susirandi rą nuotraukėlę/paveiksliuką ir įsikeli. Tada pabaigoj spaudi atnaujinti logotipą.

Browse atsiranda surinkus 26+ žinučių!

2, galima logotipą keltis ir iš kitų internetinių psl: susirandi, eilutėje "Įveskite logotipo nuorodą" įklijuoji (ctrl+V) paveisklėlio adfresą ir pabaigoj vėl spaudi atnaujinti logotipą.

Arba gali susikūrti internetinį fotoalbumą ir ten įsikėlus paveikslėlį/nuotrauką, nukopijuoji internetinį adresą (galūnė baigiasi jpg, gif) ir įklijuoji eilutėje "Įveskite logotipo nuorodą" įklijuoji (ctrl+V) ir pabaigoj vėl spaudi atnaujinti logotipą.


Jei jau turejote pasirinkę logotipą (paveiksliuką), spaudžiate Pašalinti logotipą, o tik tada įkeliate naują, pasirinktą iš interneto/ kompo ar patalpintą savo internet. albume. Jei keliate iš savo kompiuterio, logotipas ne didesnis nei 120*140 taškų (px) dydžio. Tada spaudžiat Atnaujinti logotipą.


Pakeistas logotipas keičiasi visose žinutėse!


Iš kur sužinoti paveiksliuko adresą?


Su naršykle "Netscape": paspaudi dešinį pelės klavišą ant norimo paveiksliuko ir pasirenki "copy image location";

Su naršykle "Internet Explorer": paspaudi dešinį pelės klavišą ir pasirink "Properties". Atsidarys naujas nedidelis langas. Ten bus eilutė "Adress URL". Į dešinę nuo šio užrašo bus to paveiksliuko adresiukas, tai jį ir reikia nukopijuoti.

Paskui grįžtam i "Redaguoti logotipo nustatymus" ir eiluteje "Įveskite logotipo nuorodą" "iklijuojame" (paste) paveiksliuko-logotipo adresa internete.


tema: Šypsenėlės, avatarai

Dėmesio!

Iš kompiuterio atsiųsti logotipai negali būti didesni nei 50 KB.


Rinkitės nedidelį paveiksliuką. Priešingu atveju jį suspaus, nes yra uždėtas paveiksliuko dydžio limitas wink.gif (120*140 pix).

P.s. "widht" - plotis, o "height" - aukstis. Nepamirškit jų nurodyti. Priešingu atveju bus iškraipomas paveikslėlis rolleyes.gifKą daryti, jei neatnaujina logotipo?

Retkarčiais būna, kad užkrovus naują logotipą rodo senąjį. Tokiu atveju spauskite vienu metu CTRL+F5 klavišus savo klaviatūrioje. Nepadėjus - tiesiog perkraukite naršyklę (išjunkite ir vėl iš naujo įjunkite). Čia atsitinka todėl, kad naršyklės "pasikrauna" paveikslėlius į savo atmintį, kad nereikėtų pastoviai joms siųstis iš interneto visų pavevikslėlių, taupo laiką biggrin.gif
SuperMama
Klausimas: Ar yra tokia galimybė ir kaip avatarui įsidėti savo nuotrauką, kurią turiu kompe? sorry, jei kur kas rašė jau, bet viso forumo nėr kada perskaityti....

Atsakymas: Taip, tokia galimybe yra. Avataras turi buti ne didesnis nei 120x140 taškų dydžop (pixel'ių) ir sverti ne daugiau kaip 12 Kb. Avatarą galite pasikeisti čia:
Mano valdymo skydas -> Mano nustatymai -> Redaguoti logotipo nustatymus
Ambro
QUOTE(daniele @ 2005 02 22, 19:51)
Del avataro ir "juosteles". 1. Nuejau i  www. chatportal.ru. 2. Isrinkau norima. 3.Su desine paspaudziau i avatara. Bet mano langelis parode, kad galiu nukuopijoti. Kur? Ka daryti toliau?
1. Nuejau i www.lilypie.com. 2. isrinkau noryma.3. Pasirode 3 langeliai.4. Su desine klavisa paspaudziau ir copy.
Viskas. Ka daryti toliau? Aciu. cry.gif
*1. Kai nukopijuoji to busimo avataro adresa, tada eini i "Mano nustatymai" ir kaireje puseje pasirenki "Redaguoti logotipo nustatymus". Uzsikrovus puslapiui, susirandi sia eilute "Įveskite logotipo nuorodą" ir paspaudi paste (ctl+v). Nepamirsk pazymeti avataro dydzio, jei jis nera 120*120 mirksiukas.gif Ir spaudi "atnaujinti logotipa"

2. Is tu triju langeliu po pasirinkta liniuote nukopijuoji viduriniaja. Tada eini vel i "Mano nustatymai", kairej pusej susirandi "Redaguoti parašą" ir ten i langeli paste ta nukopijuota eilute wink.gif. Tada paspaudi "atnaujinti mano parasa".

Aisku g.gif
Bruk
Čia dar vienas adresiukas 4u.gif :
http://www.blamethepixel.com/siguplist.php

tik netingėt prisėsti, nes pasirinkimas tikrai didelis.
Ambro
QUOTE(LinaBoo @ 2005 03 22, 21:45)
Šiandien dar landžiojau  po tuos avatarus ir pastebėjau, kad tie kur aš rinkausi didesni negu 12 kb  doh.gif . Tai aš pasirinkau jau tikrai mažesnį,  ištryniau seną, per naują atsijungiau nustatymus ir vistiek nėra  cry.gif . Gal čia laiko reikia? Dar bandysiu iš savo kompo įsidėti , gal kas pavyks.

Jei dedi avatarą iš interneto, o ne iš kompo, tai gali "sverti" ir daugiau nei 12 KB (žinoma, proto ribose) ir būti didesnis, nes automatiškai jį sumažins iki 120*120 pix.
Ambro
QUOTE(stirnaite @ 2005 05 06, 13:58)
jei kuriai nesiseka nukopijuoti paveiksliuko adreso, tai tiesiog padarykite tai konservatyviu budu:nusirasykite ant popieriaus(suprantu, kad neprestizas siais laikais) ir irasykite savo nustatymuose i reikiama langeli.


Nea, čia tai viršūnė blink.gif ! Tai dar šiais laikais pasiūlyk ranka rašyti referatus biggrin.gif

Juk kiekviena žino dešinę pusę? Ok! Tada spauskit deš. pelės klavišą. Atsidaro naujas langelis, kur susirandat "properties" ir spaudžiat ant jo kairiu pelės klavišu. O šiame langelyje rasite eilutę "url adress". Į dešinę nuo jo eina to paveikslėlio adresas, kurį išryškinkite (vedate į dešine paspaustu kairiu pelės klavišu). tada spaudžiate šių klavišų kombinaciją "ctrl+c", o įklijavimui spaudžiate "ctrl+v".

Ir tikrai daug greičiau nukopijuosi ir įklijuosi, nei ranka rašyti biggrin.gif


Sėkmės!
Ambro
QUOTE(ViChy @ 2005 07 27, 18:57)
A niekaip negaliu pakeisti savo avataro,vis bandau uzdeti kita o man lieka toks pats...  g.gif
*Pirma ištrink senąjį avatarą, tik tada kelk naują. Perkrauk iš naujo naršyklę. Turi jau matyti naująjį wink.gif


QUOTE(babouziuke @ 2005 07 27, 21:44)
aš iš pardžių irgi galvojau, kad čia viruas tam chatportal. Bet čia pasirodo, kad tas puslapis truputį užlūžo ir viskas. Gal ten jie ką taiso  g.gif . Bet man atrodo, kad viskas bus gerai.


Moterys, nepanikuokit!!! Man tas pats buvo sad.gif Matyt, jie keičia paveikslėlių adresus. Kai įsikėliau iš naujo, vėl tą nelemtą "chatportal.ru" rodė doh.gif Turbūt jie blokuoja savo picsus, kad kiti forumai nebenaudotų, nes taip jiems eina trafikas rolleyes.gif ...


Patarimas:

Nusikopijuokit savo paveikslėlio adresą. Išjunkit forumą (kitaip man nerodė) ir užkraukit paveikslėlį. Reloudinau kelis kartus, kol normaliai užsikroviau. Iįsaugojau jį kompe, o paskui įsikėliau avatarą jau iį kompo thumbup.gif drinks_cheers.gif
Ambro
QUOTE(ingista @ 2005 11 13, 15:44)
Nesuprantu, kodėl man neįkelia logotipo g.gif  Jis sumažintas iki 12 KB, mano kompe, nuotraukėlė. Kaip sužinoti, ką blogai darau. Gal kas galit parašyti,kaip pirmąkart įsidėti logotipą help.gif


Spaudi "Mano nustatymai" => kairej pusėj susirandi "Redaguoti logotipo nustatymus" ir spaudi.

1. Gali logotipa pasirinkti iš jau duotos galerijos.

2. Įrašyti paveikslėlio adresą, jau esančiio internete. Tik reik nukopjuot to paveikslėli oadresą ir įklijuot šioje eilutėje: Įveskite logotipo nuorodą. Tik žiūrėk, kad
nesikartotų dukart http://

3. Įkelti iš savokompiuterio. Šis varijantas patogiausias. Nes tada tiksliai žinosi, kad tavo logotipas/avataras niekur nedings wink.gif Tik siuo varijantu galioja taisyklė, kad:
"Jūsų logotipas negali būti didesnis nei 120 * 140 taškų dydžio. Atsiųsti logotipai negali būti didesni nei 12 KB."
fukuotukaf
QUOTE(Sky_diver @ 2005 11 17, 09:50)
kodel neduoda ivesti logotipo nuorodos? Nuspaudziu desini klavisa, nukopinu Address (URL), bet ne visa adresa nukopijuoja. Ka daryti? Is kompo nekelia, nors ir sumazinu. Nieko nesuprantu tada  blink.gif
*


O visas adresas būna pažymėtas prieš kopijuojant? Kartais kai adresas labai ilgas, jo rodo tik tiek, kiek telpa į dvi eilutes, o toliau jau reikia su pele žemyn patempti norint visą užžymėti 4u.gif

QUOTE(Saule25 @ 2005 11 22, 13:52)
labas;)
kėliau kėliau... įvairius dydžius... bet kaip ištempta, taip ištempta gaunasi cry.gif
*


Pažiūrėk, kokius nuotraukos išmatavimus kompiuteryje rašo, juos suvesk logotipo pakeitimuose prie "Plotis" ir "Aukštis" ir paspausk "Atnaujinti logotipą". Jeigu nuotrauka kompiuteryje buvo normaliai sumažinta (t.y. nebuvo pakeistos proporcijos ją mažinant), tai turėtų ir forume susitvarkyti 4u.gif
Ambro
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 01 04, 20:21)
O kodėl mane taip "suspaudė"? blink.gif Turiu omeny -iš šonų "sukompresino"
*Spausk "Mano nustatymai" => "Redaguoti logotipo nustatymus" ir laukeliuose irasyk ikelto paveikslelio ilgi ir ploti wink.gif Juos gali suzinoti, paspaudus ant paveikslelio ir pasirinkus "Properties" - width (ilgis) ir height (aukstis) rolleyes.gif
Smagurė
QUOTE(gremlinas @ 2006 03 15, 11:36)
Nu, atleiskit, gal aš visai niekam tikusi, bet tikrai nesugebu isidėti nuotraukėlės, kiek žiūrėjau pas save kompe tokio mažumo kaip 12KB išvis nėra ir kaip čia su tais taškais padaryti-tiesiog įrašyti į "auktis, plotis"? man vis išmeta, kad mano grupei paveiksliukas per didelis. Lauksiu pagalbos-ačiū.
*


Bandysiutrumpai ir paprastai paaiškinti 4u.gif
Kompiutery sau patinkantį paveikslėlį atiadaryk su paprasčiausia piešimo programa (Microsoft Paint)
Tada pažiūrėk kiek taškų jis yra dydžio:
Vaizdas (Image) -> Atributai (Atibutes).
Jei tų taškų per ilgį daugiau nei 120 o plotį 140, tada reikia tą paveiksliuką mažinti taip:
Vaizdas(image) - >tempti/kreipti (strech/skew) ir parasyti kažkiek mažiau procentų, tarkim 80 ir 80 (po lygiai aukščiui ir pločiui).
Tada vėl pažiūrėk kiek taškų ir jei jau ne daugiau kaip 120*140, tada gautą paveiksliuką išsisaugok kurnors kompe užsirašius kiek pas tave tiksliai plotis ir akštis tais taškais.

Tada supermamoj keldama norodyk tiek taškų, kiek yra tiksliai pas tave, tai reikalinga tam, kad paveikslėlis nebūtų "išplaukęs". "perkreiptas ir panašiai.

Jei taškų skaičius atitinka, bet paveiksliukas yra netinkamas dėl per didelio jo kb skaičiaus, tada skaityk mano ankstesnę žinutę šioje temoje mirksiukas.gif

Tikiuosi, padėjau 4u.gif
Ambro
QUOTE(Raselita @ 2006 03 31, 19:45)
Jei logotipas prasiplėtęs ar susisiaurinęs, reiškia nurodytas neteisingas taškų skaičius ilgyje arba plotyje.
Dar neįkeltą logotipą (kurį rodo normaliai, neištampytą) atidarykit su Paint programa ir pažiūrėkit per Image-Attributes kiek taškų ant kiek realiai yra. Tuos skaičiukus ir įveskit  keldami paveiksliuką į SM.
*


Nebūtina turėt nuotraukų redagavimo/peržiūrėjimo programos. Jei įkeli į internetą, o iš ten - į mūsų forumą. Tai paspaudus deš. palės klavišą ir pasirinkus "properties" galima pamatyti tikrą dydį.


Jei iškart keliamas logotipas iš kompiuterio. Tai įkėlus perkraunama ir pažiūrima jo dydis vel per properties ir paskui įrašoma
Ambro
QUOTE(Frosted @ 2006 04 19, 20:31)
Be to, kaip sužinot esamo paveiksliuko aukštį ir plotį pixeliais, jei, tarkime, iš interneto keli?


Kaip i zinute ikelti atviruka

Va siame paveiksliuke ("dimensions:") ir gali suzinot to paveikslėlio plotį ir aukštį wink.gif

user posted image
Ramunis
Geras puslapiukas-paprasta naudotis,didelis pasirinkimas:
http://avatars.jurko.net
Ambro
QUOTE(Rituxx @ 2006 05 24, 19:54)
Nesuprantu kodėl man neįsikelia avataras schmoll.gif iš kompiuterio kai keliu rašo kad per didelis failas,o per photobucket raudonas kryžiukas tuščiame fone unsure.gif gal galit paaiškint kaip sumažint kompe judantį paveikslėlį umn.gif bandau mažinti su resize tada susimažina bet paveikslėlis nebejuda doh.gif nesuprantu ką daryti doh.gif
*Judantys paveikslėliai nesimažina rolleyes.gif Kadangi per didelis, tai iš kompo niekaip neišeis įsikelt. Lieka išeitis - kelt per internetą. Kai įsikeli į Photobucket, matai taip savo paveikslėlį/nuotrauką:
user posted image

Paspaudi ant jo ir kai užsikrauna pilnu dydžiu, spausk ant jo deš pelės klavišą, nukopijuok to paveikėlio adresą ir dėk jau tada vietoj avataro wink.gif. Čia aiškinu todėl, kad keliant į avatarą,
nereik rašyt kodų img 4u.gif

Su Img keliasi tik į žinutes!!!


P.s. nepamiršk keliantlogotipą į foprumą, nustatyti paveikslėlio dydį biggrin.gif
Ambro
QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2006 08 23, 22:01)
doh.gif
taip  :blink:iki  12kb su paint sumažinau.ir teliko nosis.jei galit,paaiškinkite kaip sumažint,nes be visų bėdų ir mano meniu yra lt kalba doh.gif
*


SUmažinimas, tai nereiškia, kad visą nuotrauką imt ir sumažint, kol nieko nesimatys. Ne. Pirmiausia gali "iškirpt" norimą vietą, o paskui tik mažint. Apie tai gali pasiskaityti esančioje temoje apie nuotraukas "Mamos kompiuteris" skyrelyje wink.gif
Ambro
QUOTE(NeNaujoke @ 2006 09 12, 15:30)
Pasidare labai idomu - kai paspaudziu ant kokio avataro, kad paziureti jo url adresa, daznai buna parasyta sm/forumas/uplouds... Bet niekur nerandu SM-je to uplouds. Avataru galerijoje tu avataru irgi nerandu. Tai kurgi jie yra?
*


"Mano nustatymai" (rasi viršuje), tada kairėj pusėj susirandi "Redaguoti logotipo (avataro) nustatymus" ir paspaudi.

user posted image
Board
Čua su tom nuotraukom kažkokia mistika darosi po forumo lūžimo.
NeNaujoke, pabandyk per savo valdymo skydą "valdyti prisegtus failus" ar matai šį įkeltą paveiksliuką? Jeigu matai, ištrink jį, jeigu nematai pabandyk išsivalyti "forumo slapukus" (pagrindiniame forumo puslepyje, apačioje rasi mygtuką) ir išsivalyti visus laikinus interneto failus (Tools-Options-Delete files)
Ambro
QUOTE(nelli @ 2006 10 06, 14:20)
Sveiki  4u.gif Norejau paklausti kodel mano avatara kartais rodo, o kartais ne? Dazniau nerodo.  verysad.gif Ar jis turi uzsikrauti? Ar gali buti, kad as nematau, o kiti mato? Nieko nesuprantu.  doh.gif Aciu  4u.gif
*


Todėl, kad svetainė http://www.chatportal.ru/avatars blokuoja savo paveikslėlių naudojimą kituose puslapiuose rolleyes.gif Atsidaryk jų svetainę ir išsisaugok savo kompe arba susikūrus internetinį fotoalbumą patalpink ten wink.gif
Papildyta:
QUOTE(starbee @ 2006 10 06, 09:44)
aš panaikinu seną, keliu naują, o man visvien išmeta seną blink.gif  user posted image jau nėr kantrybės pas mane, kas tai galėtų būt unsure.gif
*


Vis dar senąjį avatarą rodo? g.gif
Ambro
QUOTE(Bajm @ 2006 12 03, 09:18)
kur galima rasti Kalėdinių avatarų?
kažkaip ieškau ir kažkokias nesąmones randu sad.gif
*


http://www.iconator.com/tags.php?type=avatar&tag=xmas

http://www.tracemaesthemeland.com/xmasavatars.html

http://www_aapavatar_net/christmas.htm
Ambro
QUOTE(sonatarin @ 2006 12 11, 12:07)
tai vat butent kad ne, nes yra tik 12KB g.gif ir kodel taip, ir meta toki parasyma
Įvyko klaida:
Jūs neturite teisių atsiūsti šio tipo failo kaip logotipą ar nuotrauką

O galūnė gif/jpg?


<Darija>,
http://www.yatoula.com/gif/pages/animauxgif.html
Ambro
QUOTE(sonatarin @ 2006 12 12, 22:26)
pasirode ne, bmp doh.gif o kaip man ji pakeist, ar neina tokio dalyko padaryt g.gif ir tas bmp atsiranda kai sumazinu nuotraukyte
*


Kai sumažini nuotraukėlę, išsaugok kitu formatu - jpg smile.gif ,gif nesaugok - labai nukentės spalvos, nes maža spalvų gama rolleyes.gif

Smulkiau apie nuotraukėlių mažinimą yra skyrelyje Mamos kompiuteris wink.gif
Ambro
QUOTE(kotrina1 @ 2007 01 07, 19:44)
Laba diena, as norejau pakeisti savo logotipa, isrinkau, atrodo viska padariau kaip reikia,buvo  parasyta, kad logotipas atnaujintas, bet as jo namatau. Tada issaugojau kompe ir is ten pabandziau, bet gavau pranesima, kad neturiu teise deti logotipa    ar nuotrauka? Kodel?!  g.gif Aciu 4u.gif
*


Tai gal paveikslėlis didesnis nei 50 KB g.gif
Utiuitiutė
QUOTE(elenida @ 2007 01 11, 23:23)
Man ta pati problema. Uzsimaniau pakeist avatara, keliu is kompiuterio, 11kb, bet raso kad neturiu teises atsiusti si logotipa. Nieko nesuprantu, visada pavykdavo, o dabar likau be seno avataro, ir naujo negaliu ikelt unsure.gif
*


Kelkit į Photobucket ir tada į avatarą mirksiukas.gif
Inesute J
QUOTE(kotrina1 @ 2007 01 15, 20:07)
Issrinku logotipa, nukopinu adresa, ikeliu . Raso logotipas atnaujintas. Bet as jo nematau. Tada ikeliau i kompiuteri. Nukopijavau adresa, ikeliau. Irgi parasyta, logotipas atnaujintas, jusu dabartinio logotipo 120*140. Bet vis tiek nera. Bandziau per Photobucket, bet ta pati istorija.
Dabartinis logotipas is SM galerijos. 4u.gif
*


Būna kad logotipai atsinaujina po kelių valandų. Šiandien ir man taip buvo, tai ryte niekaip neleido atnaujinti, o vakare įsijungus kompą radau jau atnaujintą mirksiukas.gif
Ambro
QUOTE(Fanta @ 2007 01 12, 12:22)
Aš irgi bandau savąją problemą išspręsti tokiu būdu - įsidedu į photobucket, tada nukopinu adresą url, tada paste savuose nustatymuose avataro, ir š... gaunasi. neįsikelia. Dydis tikrai tinkamas. Tai kame problemos? Gal ko nežinau special? g.gif
*


Kopijuok tik paveikslėlio adresą, be jokiu ten img kodų wink.gif Tada įsikels smile.gif
kotrina1
Jeigu as nukopinu URL link , raso kad Jusu dabartinis avataras yra , logotipo nuoroda 120*140, bet jo nera. Jeigu nukopinu IMG code - raso, tai nera taisingo failo pletinis. Tai, kad atrodo viska darau, kaip reikia. g.gif
p.s. nes noreciau pakeisti abartini avatara biggrin.gif
Ambro
URL link? Šią eilutę?

user posted image

Pirma išsitrink senąjį avatarą, kad galėtum įsikelt naują wink.gif

Va kokį matau tavo avatarą:
user posted image
jukraa
kodel taip iskraipo nuotraukas g.gif
Ambro
QUOTE(jukraa @ 2007 01 16, 20:06)
kodel taip iskraipo nuotraukas  g.gif
*


Keliant nuotrauką iš kompiuterio reik nurodyti jos aukštį ir ilgį. Apie tai ne kartą buvo aiškinta temoj Kaip įsikelti avatarą logotipą? rolleyes.gif


user posted image
Ambro
QUOTE(N.E.D.A @ 2007 01 20, 08:58)

Neįsikels pas mus, nes galūnė baigiasi skaičiumi rolleyes.gif
Sella
QUOTE(Ambrozija @ 2007 01 20, 00:31)
Matau jau įsikėlei wink.gif Jei ją apkarpytum kompe, gražiau atrodytų, per didelę kėlei  rolleyes.gif
*O kaip apkarpyti nuotrauką? g.gif Kaip sumažinti, pvz., 837 KB nuotrauka iki 12 KB? g.gif blush2.gif
Frosted
QUOTE(Veronika @ 2007 01 23, 17:35)
O kaip apkarpyti nuotrauką? g.gif Kaip sumažinti, pvz., 837 KB nuotrauka iki 12 KB? g.gif  blush2.gif
*Savo kompe su kokiu foto editoriumi, pvz. paprasčiausiu Microsoft Office Picture Manager. Spaudi ant nuotraukos dezini klavisa ir darai "Open with" ir pasirenki programėlę. mirksiukas.gif
Konkrečiai šitoj programoj būtų Edit -> Resize 4u.gif
Ambro
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 01 29, 16:53)
Nesuprantu jau visai...Sumazinu nuotrauka ,idedu i avatara ir issitampo...Apkarpau kvadratu ,sumazinu vel issitampo...Bandau dar daugiau sumazinti ir vel issitampo,daugiau padidinti ir vel negerai  doh.gif ...Kitos nuotraukos issyk normaliai susitvarko,o kitu neimanoma.....Ka daryti???? rolleyes.gif
Kas netaip???
*


Matyt, nenustatei pločio ir aukščio rolleyes.gif

user posted image
Ambro
QUOTE(sirsyte @ 2007 01 31, 22:34)
o ka daryt, jei nekeicia? kodel? istrinu sena, is kompo keliu nauja, visi duomenys atitinka reikalavimus, bet vis ikelia  sena, jau pries tai tureta logotipa
*


Taip atsitinka, kai tavo naršyklė paveikslėlius įsideda į savo atmintį, kad kiekvieną kartą kraunant nereikėtų pastoviai siuntinėt jų iš interneto smile.gif


Ką daryt?

1, Spausk Ctrl ir F5 vienu metu;
2, jei nepadės - išjunk naršyklę ir vėl įjunk wink.gif

Būna ir taip, kad pakeičia tik po kelių val rolleyes.gif
Ambro
QUOTE(Anfisa @ 2007 03 07, 00:49)
o ploti ir auksti reikia ta leidziama nustatyt 120*140  g.gif
*


Iki tiek. Jei paveikslėlis mažesnis, nurodyt jo tikrąsias matmenis wink.gif
Macike
man tapati problema kad neleidzia idet nors nuotrauka yra 119*119 ir sveria 4.5 KB


Papildyta:
atsakymo nebereikia jau isaiskinau kur klaida buvo, nepamirskit kai kelate is kompo foto nedekit tarpeliu ir tada bus ideta jusu norima foto smile.gif
Ambro
QUOTE(teddy @ 2007 04 19, 11:17)
Mano kompiuteryje saugomos nuotraukos yra 3072x2304  3,08MB. norint ikelti kaip logotipa,raso,kad per dideles.ar i manoma kokiu budu jas sumazinti ir ikelti i supermama.lt??padekite ax.gif  blush2.gif
*


Pirma reikėtų apkarpyti nuotraukėlę, sumažinti, o tik paskui leis įsikelti į avatarą wink.gif

Photoshop pamokėlės
Juventa82
nuotraukos net karpyt nereikia... jeigu yra pati paprasciausia programele microsoft photo editor... atidarai nuotrauka, paskui save as, more ir tenai gali mazinti thumbup.gif tik kokybe pabloges, bet uztat nuotrauka mazasne biggrin.gif
Ambro
QUOTE(teddy @ 2007 04 24, 08:10)
aciu uz patarimus..o gal kas zinot is kur parsisiusti kokia nemokama foto remeliu programele?..mat photoshopo neturiu..o taip noris papuosti savo maziu nuotraukytes... blush2.gif ,ar gal kas turit tokia programa ir negaila butu pasidalinti? verysad.gif  4u.gif
*


Kai pirkaus fotoaparatą, tai buvo šalia įdėta ir foto redagavimo programėlė su visais pribumbasais thumbup.gif Pasižiūrėk, dauguma foto redagavimo programų turi rėmelius, ten vadinas "frame" wink.gif
Ambro
QUOTE(zozulia @ 2007 04 24, 17:21)
Ar yra galimybė pasitikrinti gal jau kas nors turi įsidėjęs tokį avatarą, kokį aš išsirinkau.
Nieko nėra kvailiau, kaip užtikti tokį patį hah.gif
*


Nebent eitum per visą sąrašėlį ir patikrintum doh.gif biggrin.gif Tiesa sakant, gali originalų pati įsikelt, pvz vaikučio ar savo nuotraukėlę, ar paimt kokį tau patinkantį avatarą, paveikslėlį ir apipaišyt su foto redagavimo programėle wink.gif
Ambro
QUOTE(onushkis @ 2007 06 01, 23:59)
bandau ir nieko neiseina, raso kad nepavyko. nesuprantu...
*Prašom paeiliui parašyt, kaip keli rolleyes.gif O tai sunku pasakyt, kur klaidą darai.

QUOTE(mama06 @ 2007 06 05, 23:07)
Labutis, kazi kodel mano nuotrauka tokia "priplaukus" kai sumazinau, va pas kitas kokios ryskios ir aiskios nuotraukos  g.gif
kokybe lygtais gera kai nuotrauka normalaus dydzio... ka daryti  verysad.gif
*Mažinant, pati nuotrauka "paspaudžiama", t.y. sumažinamas taškų skaičius, todėl mažiau sveria... Vienžodž, nueik į šias temas ir pasiskaityk wink.gif

http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=1690

http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=159955
Ambro
QUOTE(Morepink @ 2007 07 10, 11:31)
Sveiki. Reikia pagalbos nes nežinau kas nutiko g.gif Bandau įsikelti logotipą, kurį turiu išsaugojusi fotki.com albume. Aišku, jį įkelia, bet po kažkiek laiko jis dingsta unsure.gif Ta prasme, lieka tik rėmelis be vaizdo doh.gif Atrodo, viską sutvarkau, kad būtų jpg formatas, iki 50 kb bet vistiek dingsta... verysad.gif
*


pamiršai padaryt jį "viešą" wink.gif
MIKIENĖ
QUOTE(Morepink @ 2007 07 10, 11:31)
Sveiki. Reikia pagalbos nes nežinau kas nutiko g.gif Bandau įsikelti logotipą, kurį turiu išsaugojusi fotki.com albume. Aišku, jį įkelia, bet po kažkiek laiko jis dingsta unsure.gif Ta prasme, lieka tik rėmelis be vaizdo doh.gif Atrodo, viską sutvarkau, kad būtų jpg formatas, iki 50 kb bet vistiek dingsta... verysad.gif
*


Šiaip geriau nuotraukas,logotipus,avatorus kraukis į photobucket,nes su fotki.com ne tau vienai būna tos problemos.Photobucketu mažai kas skundžiasi. rolleyes.gif
Ambro
QUOTE(Gendre @ 2007 08 20, 13:24)
O as neissiaiskinu  blush2.gif  gal atsiras kas paaiskins ir dar man nerodo logotipo kai keliu is interneto  doh.gif  ka netaip darau?
*


Na žiūrint, iš kur tą paveikslėlį keli g.gif Kai kurios svetainės neleidžia naudotis savo paveikslėliais, todėl pas mumi ir nerodo rolleyes.gif

Patarimas. išsisaugok jį savo kompe, susikurk internetinį fotoalbumą (nuorodą kaip daryt rasi mano paraše wink.gif) ir jau įkelk jame, iš jo - į SM forumą wink.gif
Ambro
QUOTE(laurinute @ 2007 08 30, 19:01)
laba diena perskaiciau jusu paaiskinimus kaip isidet savo pav is kompo,bet nesiseka ir sumazinau tiek kiek reikalaujama bet neiseina surasti adreso g.gif
*


Kokio adreso neišeina surast? g.gif

1, jei keli iš savo kompo, tai "Jūsų logotipas negali būti didesnis nei 120 * 140 taškų dydžio. Atsiųsti logotipai negali būti didesni nei 50 KB". Prie šios eilutės "Atsiųsti naują logotipą iš kompiuterio" spaudi browse ir savo kompiuteryje susirandi rą nuotraukėlę/paveiksliuką ir įsikeli. Tada pabaigoj spaudi atnaujinti logotipą.

2, galima logotipą keltis ir iš kitų internetinių psl: susirandi, eilutėje "Įveskite logotipo nuorodą" įklijuoji (ctrl+V) paveisklėlio adfresą ir pabaigoj vėl spaudi atnaujinti logotipą.

Arba gali susikūrti internetinį fotoalbumą ir ten įsikėlus paveikslėlį/nuotrauką, nukopijuoji internetinį adresą (galūnė baigiasi jpg, gif) ir įklijuoji eilutėje "Įveskite logotipo nuorodą" įklijuoji (ctrl+V) ir pabaigoj vėl spaudi atnaujinti logotipą.


Viskas aišku? g.gif
Ambro
QUOTE(ūla @ 2007 09 11, 12:11)
Sveiki,
kodėl galiu avatarą įsidėt tik gif tipo? Kitų neįdeda, išmeta prieš tai buvusį.
Ačiū.
*


Ne tik gif, bet ir jpeg, jpg, swf, png, phtml wink.gif Tik prieš tai reik ištrinti buvusį logotipą.
porsche
ax.gif Kaip suzinoti kiek sveria avataras?
Board
Ant avataro paspaudus dešiniuoju pelės mygtuku, pasirinkti properties ir ten bus parašyta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.