Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

Tiesiog norėčiau patikslinti, ko konkrečiai ieškau.
Pavyzdžiui, kad spindėtų (blizgėtų) buratino nosies galiukas.

Matau, kad mamos pavyzdžiui įdeda kavos puodelį į postą ir jį pablizgina. Ieškoti ten pat? wub.gif

Papildyta:
Jei yra lengvas būdas uždėti blizgesį, pasufleruokit. O šiaip spėju, kad reikia skaityti anksčiau esantį atsakymą.
Dar kartą ačiū ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ekspertes bigsmile.gif Noriu isikelti avatara. Issirinkau is SM siulomu, bet kazkaip nepavyksta atnaujinti. To paveiksliuko adresa ikeliau, kur praso ikelti logotipo nuoroda, bet paties paveiksliuko nerodo. Nesu ivedus plotis, aukstis, gal del to? g.gif O ka cia tada reikia irasyti?
Atsakyti
Miolanda, jūsų nuorodos pradžioj kažkodėl dukart http:// parašyta - turi būti tik vienas.
Atsakyti
Kai aš noriu įsidėti avatarą iš kompiuterio, tai nėra pasirinkimo "Atsiųsti naują logotipą iš kompiuterio" ir "Browse". Pas mane yra
Jūsų logotipai

Įveskite logotipo nuorodą
Plotis Aukštis

Ir viskas verysad.gif . Ką daryti..?
Atsakyti
QUOTE(atineb @ 2010 06 15, 18:50)
Ką daryti..?

Pirmą temos žinutę atidžiai perskaityti. Ten (be kita ko) parašyta, kad:
QUOTE(Ambro @ 2003 09 11, 22:46)
Browse atsiranda surinkus 26+ žinučių!

Atsakyti
Kas gali būti, kad nerodo kito nario avataro?Pvz;
user posted image
Kad tas tinklapis iš kurio buvo dėtas avataras užlūžo?
Atsakyti
QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 07 16, 19:05)
Kad tas tinklapis, iš kurio buvo dėtas avataras, užlūžo?

Tai gali būti viena iš priežasčių.
Avataro nerodys, jei bus neteisingas nuorodos plėtinys arba paveiksliukas bus per didelis / ištrintas ir pan.
Atsakyti
Valioo 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif gavosi ikelti ir pakeisti savo nuotraukele, aciu uz aiskius nurodimus kaip sumazinti kompe paveiksliuka ir kaip uzkrauti kad nesena rodytu
Aciu aciu.
Atsakyti
Klausimas:ar avatarą galima įsikelti iš bet kur ir bet kokį patinkantį?
Norėčiau atsakymo taip arba ne .nes sulaukiau į až vos negrasinančios žinutės,kad aš "pavogiau"kažkieno avatarą nes užsukus buvau į jų temą.ar tai logiška jei avatarai randami visoje internetinėje erdvėje.Ar čia galioja tik smėlio dėžės taisyklės?

Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2010 08 06, 00:05)
Klausimas:ar avatarą galima įsikelti iš bet kur ir bet kokį patinkantį?
Norėčiau atsakymo taip arba ne .nes sulaukiau į až vos negrasinančios žinutės,kad aš "pavogiau"kažkieno  avatarą nes užsukus buvau į jų temą.ar tai logiška jei avatarai randami visoje internetinėje erdvėje.Ar čia galioja tik smėlio dėžės taisyklės?

galima įsikelti iš bet kur ir bet kokį smile.gif
yra Bendraminčiuose tema, kur dalinas avatarais, viena įkelia, kitos pasiima laisvus ir taip dalinas. Kitoms ale nebegalima tų avatarų turėt. Bet čia jų sukurtos taisyklės, tegu neprimėtinėja jų kitiems.
Juk jos avatarus kelia iš tos pačios internetinės erdvės, kuriose ir jūs galėjot rast tą avatarą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 08 06, 00:27)
galima įsikelti iš bet kur ir bet kokį  smile.gif
yra Bendraminčiuose tema, kur dalinas avatarais, viena įkelia, kitos pasiima laisvus ir taip dalinas. Kitoms ale nebegalima tų avatarų turėt. Bet čia jų sukurtos taisyklės, tegu neprimėtinėja jų kitiems.
Juk jos avatarus kelia iš tos pačios internetinės erdvės, kuriose ir jūs galėjot rast tą avatarą cool.gif

Bet jei kai kurios mergaitės ateina į avatarų temukę ir "tychariom"pasiima ten įdėtą avatarą , nors prieš tai jau kita mergina paėmė ir parašė temoje, kad ji šį ima, ar tai jūsų nuomone sąžininga, kitas dalykas, kai avataras imamas iš interneto, juk visos juo mokame naudotis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 05 rugpjūčio 2010 - 23:46
QUOTE(fukse @ 2010 08 06, 00:34)
Bet jei kai kurios mergaitės, ateina į avatarų temukę ir "tychariom"pasiima ten įdėtą avatarą

O galite įrodyti, kad taip buvo pasielgta? g.gif
Jei ne, tai gal nepradėkime ieškoti problemų ten, kur jų nėra 4u.gif
Atsakyti