Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

pirma foto kuria as visada matau yra nespalvota, o kita kurios noriu yra rudenine, padejus galva ant zirgo

ar jums matosi abidvi tos pacios, nieko nesuprantu

jeigu ir kitokia bandau nuotrauka kelt niekas nesikeicia doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2011 09 05, 08:59)
pirma foto kuria as visada matau yra nespalvota, o kita kurios noriu yra rudenine, padejus galva ant zirgo

ar jums matosi abidvi tos pacios, nieko nesuprantu

jeigu ir kitokia bandau nuotrauka kelt niekas nesikeicia  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Taip, matau abi tas pačias ir jūsų avuką matau tą patį spalvotą su padėta galva ant žirgo, gal pamėginkit paspaust ctrl ir F5 klaviatūroje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2011 09 05, 07:59)
jeigu ir kitokia bandau nuotrauka kelt niekas nesikeicia  doh.gif  doh.gif  doh.gif

greičiausiai jūsų naršyklė tiesiog info neatnaujinus ir tiek, aš nieko kito apart žirgo su mergina nė nemačiau. Paspaudinėkit kaip minėjo mygtukus, turėtų atsinaujint info ir viskas, nes viską jūs jau pakeitę.

Tiesa dabar apskritai avataro vietoj tik kryžiuką tebematau, matyt vėl ką keitėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 05 rugsėjo 2011 - 20:29
pas mane tai nerudeninis
keitinejau, nes nervina, kad nesikeicia, bet jau dzin, nusibodo, lauksiu kada keisiu i ziema biggrin.gif jeigu islauksiu biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu kodėl neleidžia pakeisti avataro unsure.gif Dydis atitinka ten nurodytą, rašo, kad įkelia, bet vis matau tą patį. Kur čia bėda?
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 09 07, 18:02)
Nesuprantu kodėl neleidžia pakeisti avataro unsure.gif  Dydis atitinka ten nurodytą, rašo, kad įkelia, bet vis matau tą patį. Kur čia bėda?

O jūs pirmiausiai pašalinote prieš tai buvusį avatarą?
Kai įkelsite naują avatarą, tai klaviatūroje paspauskit Ctrl ir F5 klavišus, tuomet iš karto atsinaujins avataras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2011 09 07, 20:20)
O jūs pirmiausiai pašalinote prieš tai buvusį avatarą?
Kai įkelsite naują avatarą, tai klaviatūroje paspauskit Ctrl ir F5 klavišus, tuomet iš karto atsinaujins avataras  mirksiukas.gif

Jis pats kažkaip pavėluotai pasikeitė, bet vistiek dėkui, kitą kartą žinosiu, jeigu bus ta pati problema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2011 09 06, 20:03)
pas mane tai nerudeninis
keitinejau, nes nervina, kad nesikeicia, bet jau dzin, nusibodo, lauksiu kada keisiu i ziema  biggrin.gif jeigu islauksiu  biggrin.gif

keičias keičias, va printskreanas ką matau savo monitoriuj

user posted image
Atsakyti
as irgi jau matau biggrin.gif
Atsakyti
o kaip sumažinti gif tipo paveiksliuka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2011 09 20, 09:15)
o kaip sumažinti gif tipo paveiksliuka? g.gif

Avatarus gif formato aš karpau ir mažinu su GIMP'u 4u.gif
Atsakyti
na o ka man daryti, kaip isikelti foto is savo kompiuterio, jei nuejus i nustatymus nera tos zymos - atsisiusti is savo kompiuterio. g.gif verysad.gif yra tik atsisiusti is interneto. Kaip isikelti nuotrauka???

Atsakyti