Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

As keliu is savo kompo,ta avatara net istryniau visai. Bet vistiek,kai tik dedu nauja,pasirodo senas.
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 02 13, 17:35)
As keliu is savo kompo,ta avatara net istryniau visai. Bet vistiek,kai tik dedu nauja,pasirodo senas.

O jūs įsikelkit ir per kitą naršyklę pažiūrėkit. Galbūt 'įstrigo' dabartinės naršyklės atminty senasis ir pasikeis tik po tam tikro laiko (kiti nariai šiaip turėtų matyti naująjį).
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 02 13, 18:41)
O jūs įsikelkit ir per kitą naršyklę pažiūrėkit. Galbūt 'įstrigo' dabartinės naršyklės atminty senasis ir pasikeis tik po tam tikro laiko (kiti nariai šiaip turėtų matyti naująjį).



Prisijungiau per internet explorer ir iskart pakeite. O va per opera niekaip nejo.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki

Senajo avatara panaikinau ir ikeliau is neto kita,rodo kad priimtasnbet jo pacio nerode.pabandziau dar su keliais - tas pats.db ir senojo nebeturiu ir naujo nerodo.kame reikalas?
Atsakyti
QUOTE(disa @ 2012 02 16, 23:05)
... senojo nebeturiu ir naujo nerodo...

Aš matau šį smile.gif
Atsakyti
sveiki,
ir as susiduriau su tuo,kad pasikeiciau avatara, o man vis rodo sena, nezinau ka daryti g.gif keliau is savo kompo, per internet explora rodo nauja, o per mano naudojama chrome - sena doh.gif gal kas patars 4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(chiliokas @ 2012 02 21, 20:30)
man vis rodo sena, nezinau ka daryti  g.gif keliau is savo kompo, per internet explora rodo nauja, o per mano naudojama chrome - sena

Jei ir po Ctrl+F5 paspaudimo, ir po atsijungimo-prisijungimo rodo seną, tada belieka palūkėti kelias min ar val. smile.gif
Atsakyti
As irgi pasikeiciau, bet man jokio nerodo, tik tuscia langa. Keliau is kompo, rase, kad priimtas. Nepadejo nei ctrl+F5, nei atsijungimas is forumo g.gif Kame problema? O gal kiti mano, tik as nematau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2012 02 27, 22:14)
O gal kiti mano, tik as nematau?  g.gif

Matau šį biggrin.gif
Atsakyti
Afrikiete moteris? Man uzejus ant nuorodos vistiek nerodo, naudoju google chroma narsykle, reiks per kita narsykle paziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2012 02 28, 12:47)
Afrikiete moteris?  Man uzejus ant nuorodos vistiek nerodo, naudoju google chroma narsykle, reiks per kita narsykle paziuret smile.gif

Taip taip,afrikietė moteris,pasmakrėj sukryžiavus rankutes.Viskas gerai,matosi.
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2012 02 28, 12:47)
Man uzejus ant nuorodos vistiek nerodo, naudoju google chroma narsykle, reiks per kita narsykle paziuret smile.gif

Ir man G. Chrome nerodo jokio avataro, o štai kitos naršyklės (IE, Mozilla, Opera) rodo.
Atsakyti