Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves

Kazkada seniai seniai vestuviu diena kirpeja sukuodama ir bandydama sustabdyti mano upeliais begancias asaras, pasake, kad nebuna vestuviu be kuriozu ax.gif Vieniem masinos rata nuleido pakeliui i baznycia, kitiem vejas nunese jaunosios nuometa, tretiems kunigas pamirso atvykti i baznycia. Man asmeniskai visa svente is paties ryto sugadino makiaziste, sugebejusi pamirsti, kad mes susitariusios blink.gif cry.gif Anksti ryta bliaudamai teko ieskoti kitos cry.gif

Pasidalinkite savo vestuviniais dziaugsmeliais biggrin.gif (Prasau sitos temos neperkelti i "Vestuves", nes ten vyksta tik pasiruosimai siai sventei, dar niekas nepatirta). Paplepekime ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaneleKiausiniene: 24 sausio 2005 - 13:47
Mes tuokemes penktadieni, tokia diena, kai registruojama ne per daugiausiai santuoku, tai atvaziavus i santuoku rumus, radom uzhrakintas duris smile.gif Tai filmuotoja pasinaudojo situacija ir nufilmavo linksma siuzetuka, kaip vyras su liudininku bando lauzhti duris biggrin.gif

Kitas kuriozas buvo toks, kad priesh pat vestuves keichiausi dokumentus, nes kita diena po vestuviu turejom ishlekti i kelione. Tai pasa padare skubos tvarka, o identifikacijos kortele turejau gauti tik menuo po vestuviu. Senam pase aishku ishmushe skylutes. O man net i galva neatejo, kad bus problemu. Tik izengus i santuoku rumus, darbuotoja pareikalavo dokumentu ir paaishkejo, kad pradurtas pasas savaime suprantama jau nebegalioja, o naujasis tinka tik kelionems, reikia korteles. Tai tipo pasake, kad negali musu tuokti, ash puoliau i isterija blush2.gif , viskas uzhsakyta, svechiai laukia, shvente tik prasidejusi, nu zodziu tekejusios mane supras biggrin.gif Yra irgi nufilmuota, kaip vyras sudejes rankas kaip maldai kazka aishkina darbuotojai biggrin.gif Nu tai ta pasilauzhe pasilauzhe ir pasake, kad sutuoks, bet gausim santuokos liudijimo kopija, o originala pasiimsim, kai turesiu kortele. Visi lengviau atsikvepem smile.gif Tik iki shiol nesuprantu, kam reikejo gasdint ir gadint nervus jaunavedziams, jei visgi buvo isheitis ir galima buvo sutuokti.

Likusi vestuviu dienos dalis buvo thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus neatvažiavo mikroautobusiukas, kuris turėjo nuvežti iš Vilniaus į Kernavę, kur puotavome. Na ką, vyrai staigiai paėmė iš namų savus automobilius (tame tarpe ir mano) ir taip nuvažiavom. Bet juokingiausia buvo, kai aš su vestuvine suknele vairavau naktį atgal, nes kiti vairuotojai grįžo į kitus miestus, arba buvo nekondiciniai. Isteriškas juokas ėmė, labai norėjau, kad policija sustabdytų, deja...
Atsakyti
man irgi buvo panasiai su visaziste, liko gera valanda ir turi atvaziuot jaunikis su visu pulku, o as dar nedazyta. pasirodo visaziste stovi prie namo duru ir neprisiskambina mums, daugiabucio durys uzrakinamos automatiskai, mano telefonas issikrove dar pas kirpeje, tai ji man net prisiskambinti negalejo. nu striokas buvo, gerai, kad iskito telefono jei prisiskambinau ir isileidau laugh.gif . nu gerai dazo mane, o man neramu, nes mano tevai is kito miesto dar neatvaziave, o mano busimas vyrelis sakmbina, kad jie jau isvaziuoja ir bus uz 15min. tai buvo man strioko nei apsirengus, nei baigta dazyti, nei tevu nera... sad.gif , bet gerai kad tie paskutine minute pries jaunikio pasirodyma atleke yess.gif o seip tai visa kita ir baliukas buvo liuks tongue.gif
Atsakyti
As isivaizdavau, kad torto pjaustymas buna kaip filmuose: jaunikis ir jaunoji paima kartu peili ir su didziausiom sypsenom, pozuodami, letai letai pjauna torto gabaleli, o visi aplink rateliu sustoje gerisi wub.gif Deja deja... schmoll.gif Viena akim uzfiksavusi judejima prie torto, atsisukau ir zado netekau blink.gif Vienas svetys ramiausiai pasieme peili, atsireze didziausia gabala torto ir patenkintas sulapnojo unsure.gif Tfu kad ji kur cry.gif Ir kaip perkunas jo netrenke, kaip jis nepaspringo beee.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaneleKiausiniene: 24 sausio 2005 - 14:51
na atsitiko per mano veselę - šokinėjom ant batuto poilsio parke, tipo gerų kadrų ieškojom kol nuplyšo mano puikioji suknelė per juosmenį, kabėti liko per gerus porą sprindžių, buvo liuks
Atsakyti
O mums buvo taip...
Prasidejo viskas laaabai nekaltai....isvaziavo jaunikis i komandiruote, i Vokietija... likus gerai savaitei iki vestuviu. Ir ten jam pavoge pasa... penktadienio vakaras ( turejo gryzt namo sestadieni, vestuves ateinanti penktadieni), niekas jo is Vokietijos neisleidzia, ambasada dirbs pirmaaaadieni (liepe kur nors prabut savaigali...), pinigai baigiasi (lietuvos bankai irgi... pavedimus tik darbo dienom daro, o Snoro saskaitu neturim...)... vokieciu kalbos ni ni, o angelskai vokieciai nesneka... NU ir kur visa savaitgali detis kai sostines nezinai... tai per visa vokietija, nusitrenke mano brangiausias atgal iki Sveicarijos pasienio pas biski pazystama (a ka daryt) ir "pratunojo" iki pirmadienio.
Skambina pirmadieni vel i ambasada... o ten, praso fakso (e-mailo atseit ambasada neturi ir juo nesinaudoja), kad galetu issiust paraiska dokumetams uzpildyt. Fakso tam miestely neina rast, o e-mailu ambasada nesiuncia. Rezultatas: faksa persiuncia is ambasados i Klaipeda pas musu draugus, Klaipedoj nuskenuoja ir e-mailu siuncia man i Vilniu (as fakso irgi neturiu kur pasiimt), as uzpildau ir, nulekus i banka, "faksuoju" i Vokietja, ambasadon. doh.gif doh.gif Ambasada vel faksu persiuncia i Lietuva ir... para tikrina ar Lietuvoj toks gyvena ir ar lietuviai nori atgal priimt...Pasako, kad dokumetai tikriausia bus ryt... Ok...
Vilties yra... tda paskambina musu liudininkai ir pasako, kad negales penktadieni, nes moteriske apsirgo ir ligoninen gulasi. Nu grazu: nei liudininku, nei jaunikio... cry.gif I vestuvine suknele ir paziuret nenoriu, o kai kaspaksmbina ir ima klausinet kaip pasiruosimas, as papaikinu, kad pekla zino ar vestuves apskritai dabar bus. Visi reaguoja kaip i "jaunosios psichoze" - sako tokia buna.
Antadieni popiet jaunikis gauna isvykimo dokumentus, bet ambasados darbuotoja blogai paaiskina kelia i stoti... vos speja i autobusa, bet speja!!!! Pranesa isterikuojanciai jaunajai, kad jau sedi autobuse ir treciadieni apie pietus bus Vilniuj - ruosiuosi sutikimui. Antra nakties pareina sms - sprogo autobuso ratas - uztruksiu kelias valandas. Vilniuj atsiranda treciadienio vakare - i pasu stala nebespejam. Ketvirtadieni is pat ryto lekiam i pasu poskyri, kad isduotu laikinus dokumentus, nes penktadieni 11 val santuokos registracija. Fig. Ten sedi pikta boba (virsininke) ir pradeda aiskint, kad su laikinais dokumetais niekas mums neleis tuoktis. Mes aiskinam, kad jau susizinojom ir santuoka su laikinu popieriuku registruos. Bobule uzpyksta, kad jos neklausom, sako, nu bandykit. Bandom. Uzpildom reikiamus popierius... sako turim sulaukt is migracijos atsakymo kazkokio ten (e-mailu siunciamas) ir tada israsysim... Mes pasisiulom patys ta popieriu atvezt (pasu poskyris vienam Zveryno kraste, o Migracija- kitam) - sako negalima.... Ramia dusia ruosiames vestuvems. Giminaicius "priverciam" pabut liudinikais (zmones liko soke, bet issuskt nebuvo kaip - mes ju dukros kriksto tevai - mynem ant sazines). Taigi, junieji yra, liudininkai irgi jau yra, truksta jaunikio paso. 16 val. suzinom, kad dokumentu neduos - e-mailas nuo 11 iki 16 val. nespejo "suvaiksciot". Jaunajai kol kas lengva isterija, jaunikis biski tvardosi. Pikti busimi jaunieji paskambina i ta "migracja" nelemta, o pasirodo jie NIEKO NEGAVO, susirandam visrsininka, tas paskambina pas pasus... moteriskes paaiskina, kad... pamirso issiust... jos nemane, kad mums skubu (nors kokius 10 kartu askinom kodel mums to dokumento reikia siandien!!!) Gerrrai. Mums liepia atvaziuot penktadieni, apie 9 ryto. (8 as turiu but pas kirpeja). Skambineja giminaiciai, draugai... kaip gyvenam, kaip jauciames, kaip paskutines laisves minutes leidziam, o mes kaip kvaileliai sedim ir nezinom tuoksimes ryt ar ne. Nuotaika nuline... Balius suruostas, vargsas parsas laukia suvalgomas, misraines bliuduose rugsta...Et. Buvom jau nusprende - jei tuoktis neleis, tai baliu darysim vistiek (kur sitiek maisto det - 40 zmoniu), o susirasysim kada kita diena...
Vestuviu rytas. Del visa ko, nuvaziuojam pas ta kirpeja, susisukuojam sventiskiau abudu - jokiu ten sukuosenu nebedarau - maza vilties, kad jos reiks... Po sukavimosi nuvarom i ta pasu stala (pas kirpeja sededami pakaitom priskambinejom visur, priskundem visus... kur tik galejom, lyg ir pazadejo, kad dokumentai bus) tai jau net pavardes sakyt nereikejo, atnese ant smugio ta popieriuka. Isdege akis lekem puostis (gyvenam biski uzmiesty, tai ir atsumas susidaro). Absurdu vkarelis - ant puses A4 formato lapelio uzklijuota nuotrauka, parasyta a.k., vardas ir pavarde ir stmpelis.... ir del to sitoks triuksmas!!! Nu bet, cia Lietuva, nereik piktu bobu pikdyt... Taigi... 9.55 gryzom namo. Vairuotojas (turejo mus nuvezt i santuoku rumus) jau ruosesi isvaziuot, mane kad jau nebereiks. Per 15 min abu susiruosem... ir islekem tuoktis, 11 val. spejom smile.gif
Kai vakare susirinkom visa kompanija i baliu drinks_cheers.gif ... Visi svest nusiteike, o mums norejosi vieno - griut i lova ir issimiegot kaip zmonems.
Ta mes ir padarem... 5-ta para po vedybu smile.gif
Nu kad vestuviu nepamirsim niekad tai faktas blink.gif
Linkiu, kad niekam netektu patirt tokiu "priesvestuviniu" rupesteliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyta: 24 sausio 2005 - 15:24
na mums per vestuves 2 uzaskytojo busiko ratus nuleido...tik pakeite viena, pavaziavom 10m ir antras sprogo... blink.gif
O geriausia buvo, kad mes su vyru i svetimas vestuves isiverzem. Pasake kunigelis, kad eiti per paradines duris, tik pamirso pasakyt, kad pries mus pora turi sutuokt, o mes su saviskiu ir iejom pro tas duris, ziuriu kazko sveciai ne tie suoluose sedi, o ir jaunikis prie altoriaus svetimas blaskos...
Aj sakau einam, gi sake, kad per paradines duris...matau kunigas mojuoja mums, tai mes zingzni kuo iskilmingesni zengiam... supratau, kad gerai darom, ale jis vis labiau mosikuoja..priejom arciau girdziu sako: "ne jus, ne jus dar. Atgal", visa baznycia plyso is juoko...
Atsakyti
Preiš mūsų vestuves irgi daug kas atsitiko. Prasidėjo viskas nuo to, kad mano vyriausia pamergė (mano geriausia draugė, kuri visada maniau, kad bus mano vyr. pamergė) pastojo ir savo vestuvių data pasirinko savaitę prieš mano vestuves (iki vestuvių buvo likę ne tiek daug laiko, kažkas apie mėnesį), aišku pamerge jinai būti negalėjo..
Vėliau 2 savaites prieš vestuves atsisakė antra pora (pamergė su pabrolių, matot jai apsirengti nebuvo ką... blink.gif aš buvau apakusi, nes ji viena iš fifiausių fifų kurias aš pažystu). Savaitė prieš vestuves sužinojau, kad neatvažiuos viena mašina kuri turėjo vežti svečius, nes ji sugedo Kaune. Gerai, kad mūsų pažystami turėjo padorią auto, tai jie mus išgelbėjo.
Vestuvių diena, aš jau pasiruošusi, toj turi atvažiuoti jaunikis, neatvažiuoja, vėluoja... pagaliau atvažiavo, bet ... be muzikantų!!!..Pasirodo jie pavėlavo pas jaunajį, o po to važiavo iš paskos savo mašina ir neva pasiklydo, kas yra beveik nerealu, nes atstumas apie 300 metrų. Maža to nėra vyriausiojo pabrolio blink.gif
Pasitaikius progai klausiu vyro kur pabrolis, pasirodo jis tiesiog neatvažiavo, į skambučius neatsako, iš namų dingo. Gerai, kad vienas iš svečių buvo tikru šaunuoli ir per 5 minutes įkalbinėjimų sutiko pabūti vyr. pabrolių (jo pamergė buvo visa galva aukštesnė už jį, bet nieko jis nekompleksavo ir jie buvo linskmiausia ir šauniausia pora vestuvėse).
Nežinau ar jus sudaužėt taures, bet mes buvom specialiai nusipirke tam, kad vėliau kai mane vyras perneš per tiltą mes išgertume is ju šampaną ir sudaužytume (kad laimingas gyvenimas būtų), pasirodė, kad atsakingas už jų vežiuojimą žmogus jas tiesiog pamiršo ... (jis spėjo nulėkti jų pasiimti). Vėliau mes fotografavomes ant Tauro kalno prie to pastato ir vienas iš mūsų palydos paslydo ir nukrito ir iš 2,5 metrų aukščio (ačiū Dėvui jis liko gyvas ir sveikas).
Vakare pobūvio metu mano vyrui pakylo temparetūra (nuo streso), buvo labai negera, dėl to mes beveik nešokom (svečiai ragino, o mes tiesiog nebegalėjom būti linskmi). Vakaro kulminacija - piršlys turi sudeginti mano vainikėlį, jis pripila spirito į kažkokį indą (neprisimenu), įdeda vainikėli, padega jį ir užsimano jį pakelti ir parodti svečiams, deja jis per daug palenkė indą ir iš jo pradėjo tekėti degantis spiritas, jam užsidegė ranka, jis pradėjo ja mojoti, degantis lašai pradėjo kristi visur, man ant suknelės, vyrui ant kostiumo, ant staltesės (ačiū Dėvui niekas daugiau neužsidegė). Po dvilikos mūsų piršlį išvežė į ligoninę, jam teko perpjauti jo vestuvinį žiedą, nes ranka labai supūliavo...
Linksma jau niekam nebuvo, svečiai pradėjo skirstytis.. Tokios tos mūsų vestuvės unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksva: 24 sausio 2005 - 16:16
Viksva, atiprasau, bet juokiausi balsu, kai perskaiciau kulminacija.... megalol.gif Buna dienu lyg tycia.... mega_shok.gif
Atsakyti
Pas mus irgi buvo keletas kuriozu, gerai tik kad viskas gerai baigesi smile.gif
Viezo.. filmuotojo nesamdom, nusprendem patys pasifilmuot ir vsio. Kamera susiveikem ir ji liko pas liudininks.
Niu tai va.. veiksmas vyksta.. visi laukiam jaunikio su chebra.. cia graziai jaunikis susiranda nuotaka.. bucinukas.. niu grazu ir miela.. juostoj turetu but grazu.. Isheidinejam jau lauk.. vaziuosim i asntuoku rumus.. staiga mintis - o kur kamera?? Pasirodo - ja tiesiog namie pamirsho unsure.gif ... Niu tiek to, netoli jis gyveno, vaziuoja atvezt, mes turim laiko rezerva - palauksim. Laukiam laukiam laukiam, skambina - lifte uzstrigau doh.gif doh.gif doh.gif ...
Na kazkas is lifto isvadavo ir mes visur smagiai spejome, tik aikstelej prie masinu teko ilgiau pasisukioti ir kad nufilmuota tik nuo santuoku rumu, grazios izangos nematyt, bet ji atminty smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nightingale: 24 sausio 2005 - 16:32
QUOTE(Upsiukas @ 2005 01 24, 16:23)
Viksva, atiprasau, bet juokiausi balsu, kai perskaiciau kulminacija.... megalol.gif Buna dienu lyg tycia.... mega_shok.gif

Po to mes su draugais ir giminaičiais juokavom, kad mes savo piršlį ne pakorėm kaip priklauso,o sudeginom doh.gif
Atsakyti