Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kuriozai per vestuves
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ede
ejeva, nu čia geras kurijozas thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif
Migluzee
Na, o per mano būsimojo brolio vestuvius buvo taip: Vestuvės buvo kaime su lauko tualetu. Žodžiu visiems svečiams buvo pasakyta, kad ant toleto reik sėstis ir jokiu būdu nelipti ant viršaus. Kas buvote kaime, turbūt įsivaizduojat apie kokį WC kalbu. Bet viena teta, mat negirdėjo, o gal pamiršo apie įspėjimą ir...pliūkšt į kakučių vonią. Oi buvo juoko per ašaras thumbup.gif
AsIrTu
QUOTE(Migluzee @ 2005 05 16, 18:31)
Kas buvote kaime, turbūt įsivaizduojat apie kokį WC kalbu. Bet viena teta, mat negirdėjo, o gal pamiršo apie įspėjimą ir...pliūkšt į kakučių vonią. Oi buvo juoko per ašaras thumbup.gif
*

Tikriausiai, ji norėjo nemokamai prasisukti ir pasidaryti sau "purvo" vonią, kaip kokioj sanatorijoj biggrin.gif
ejeva
Na, o per mano būsimojo brolio vestuvius buvo taip: Vestuvės buvo kaime su lauko tualetu. Žodžiu visiems svečiams buvo pasakyta, kad ant toleto reik sėstis ir jokiu būdu nelipti ant viršaus. Kas buvote kaime, turbūt įsivaizduojat apie kokį WC kalbu. Bet viena teta, mat negirdėjo, o gal pamiršo apie įspėjimą ir...pliūkšt į kakučių vonią. Oi buvo juoko per ašaras thumbup.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
daine
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ejeva
Prisiminiau dar vieną juokelį biggrin.gif Kai tėvai laimino, rūtų vainikėlį segė......... Mano anyta susirūpino, "o kur antras vainikėlis?" Tipo jaunikiui reikia biggrin.gif Po to pati nusprendė - "aaaaa nereikia" doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ginija
QUOTE(Renat @ 2005 05 03, 15:37)
Na, per mano vestuves kaip ir nieko neatsitiko tokio įdomaus... O va pažįstamiems buvo bajeris, kai jie nuvažiavo tuoktis į tokią Marijampolės rajono bažnytėlę viename kaimuke. Kunigėlis buvo senas (dabar, atrodo, jis jau miręs). Jis pulką sutiko prie klebonijos durų, kviečia užeit vidun. Nori užeit piršliai ir jaunieji, jis ne, girdi, visi užeikit, čia ir sutuoks, nes bažnyčia nevalyta... Užeina, jis deda tą didelę knygą, kurioje viską rašo, ant taukuoto stalo, puola rašyt, o neprimato, neįžiūri.. Žodžiu piršlienė paima iš jo parkerį, surašo, ką reikia, o kunigas velkasi savo sutaną ir jau ruošiasi toje pat virtuvėje pradėti santuokos ceremoniją...  verysad.gif  Prie šeimininkės, prie čia pat verdančių puodų... Gerai kad piršys ar operatorius jį visgi įtikino to nedaryti... Tada klebonėlis nusivedė visą pulką į savo apartamentus: kambarys tamsus, apkuistas, lova metaliniais galais, neklota, patalynė nešvari... Pastatė prie tos lovos ir pradėjo melstis, krapylu pamojavo- tipo, eikit, ir gyvenkit laimingai  thumbup.gif  Visi apakę buvo... O operatorius paskui juokėsi, kad jam reikėjo labai stengtis, kad kamera klebono patalų "neįamžintų"...  biggrin.gif
*

Ir kur cia tokia baznytele rado????
Ramunita
na,brangios nuotakos-paivairinkit sita temele savo kuriozais smile.gif
inore
Na papasakosiu aš savo vestuvinį kuriozą, jį jau rašiau liepinukių temoj, bet čia labiau tiks.
Taigi vestuvių dieną po CMB atvažiavom į bažnyčią (Paberžę, kur tevas stanislovas kunigavo) o ten nieko nėra jokio kunigo taip laukėm kokią valandą paskui kažkokia boba atėjo ir sako nebus kunigo visai, tai aš į ašaras, visi guost, tai aš dar labiau verkti. Dabar kai pagalvoju be reikalo verkiau, bet tada tai buvo nekas. Bet paskui kažkas paskambino į Kėdainius ir sutarė kad priims Kėdainių kunigas, iš pradžių nenorėjau ten važiuoti, labai norėjau Paberžėj, bet mane įkalbėjo ir nuvažiavom ten. Tai dabar džiaugiuosi, kad tada šalia buvo patys brangiausi žmonės, buvo lengviau nes tikrai tą dieną jie pildė visus mano norus. ax.gif
Nersim
Tai nutiko mano vyro brolio vestuvėse, kuriose buvau sočia.Jaunoji jau nuo pat pradžios, kai tik susipažinome, man labai pavydėdavo.Ką aš padarydavau, tą ir ji pakartodavo.Viską kopijuodavo nuo manęs.Net ir savo vestuvėse darė viską taip, kaip per mano vestuves.Viskas idealiai atitiko: ir vieta, ir žmonės, ir ir salės papuošimas ir net suknelė super panaši.Na ir ji labai stengėsi, kad tik būtų už mane plonesnė.Tai vestuvių dieną ji taip veržėsi savo suknelės raisčius, kad grįžus iš gamtos šokant jai perplyšo suknelės šonas.Jaunikis visą vakarą vaikščiojo uždėjęs ranką ant jaunosios suknelės šono, ir laikė suknelę smile.gif Buvo nepakartojams vaizdas.O ir dabar kai žiūriu vestuvių kastę matosi, kaip jaunikis uždengia savo ranką jaunają biggrin.gif
Sola
Inore.labai tave uzjauciu...As ir planavau,kad mus sutuoks Tevas Stanislovas,bet likus dviem savaitem jis isejo anapilin cray.gif .Tada supanikavau.Labai norejau,kad jis sutuoktu ir butent toje baznycioj.Puske sake ir nepergyvenk bus kitas kunigas.Bet as,kaip nujausdama viska atsakiau,ir susituokem musu miesto katedroj.Buvo viskas grazu ir super thumbup.gif .Dabar paskaicius tavo atsitikima,tikrai nesigailiu,nes,jei man taip but atsitike,tai turbut is viso buciau sedus ir namo isvaziavus unsure.gif
Kudliukas
O pas mus kai as pazindinau pulka, tai sumaisiau viena pabroli, ne tai pamergei, tai pasakiau antras dublis ir isnaujo, visi juokesi biggrin.gif
inore
QUOTE(Sola @ 2005 07 31, 13:05)
Inore.labai tave uzjauciu...As ir planavau,kad mus sutuoks Tevas Stanislovas,bet likus dviem savaitem jis isejo anapilin cray.gif .Tada supanikavau.Labai norejau,kad jis sutuoktu ir butent toje baznycioj.Puske sake ir nepergyvenk bus kitas kunigas.Bet as,kaip nujausdama viska atsakiau,ir susituokem musu miesto katedroj.Buvo viskas grazu ir super thumbup.gif .Dabar paskaicius tavo atsitikima,tikrai nesigailiu,nes,jei man taip but atsitike,tai turbut is viso buciau sedus ir namo isvaziavus unsure.gif
*

Dabar kai pagalvoju pas mus tai smulmena čia buvo kad neatvažiavo kunigas, bet kai draugė pasakojo apiekitos draugės vestuves tai man piestu plaukai pasistojo. Buvo nerealios muštynės per kurias ir greitoji buvo atvežiavus ir policija ir dar negana to jaunikis gake vestuvių vienas išėjo ir paliko jaunają. Nu baisu ir be žodžių, net visko nupasakot neįmanoma. wacko.gif fear.gif bicycle.gif gun_rifle.gif aggressive.gif scare.gif
Jurgusez
Nu linksmuoles - tai prisijuokiau:) Ypac bandziau isivaizduoti tupincia masinoje su triju aukstu tortu. Super:)
Mano vestuves lyg ir be dideliu kuriozu, bet vis tik...
Organizaciniai reikalabi gule ant musu, jaunuju peciu. Maisto ir alkocholio pirkimas, sales ieskojimai ir t.t. Na taigi paskutine savaite, kai darbu ikarstis sugedo musu masina - akumas nusedo. Tai sedam i auto - busimasis pastumia - vaziuojam; is parduotuves as sedu uz vairo - vyruks pastumia - vaziuojam. Taip vazinejom nemazai...
Vestuviu diena, kaip ir daugeliui sukuosena, makijazas, ... o vyras su visa palyda jau prie mano duru. As gyvenu seskineje, o grozio paslaugos lazdynuose... Lekiau kaip vejas su gelemis plaukuose uz audules vairo rekdama i rageli, kad as dar nepasiruosusi. Tai teko visiem vyrukam ieskoti artimiausios kavinukes....
Sedim zakse, laukiam kol sutuok ir issikviecia mane piktos tetos i kabineta ir sako" tu istekejusi, mus (LIetuva) apgaudineji ir vestuviu nebus" Priesistore - seniai buvau padavusi dokumentus su vienu paslemeku vedybom, vestuviu minties atsisakiau, bet dokumentu neatsiemiau, tai jie ir uzregistravo santuoka, ar kaip ten??) na galvoju - viskas, po vestuviu. Keista, bet ilgai aiskintis nereikejo, is mano tyro veido suprato, kadas tikrai nevedus:) bet nesupratau ko ten jos ta vaju pakele g.gif net nuotrauka turiu : sedziu as vienam stalo gale pasiruosusi zenytis, o kitam stalo gale 4 pikti pikti moteriskiu tiriantys mane veidai.

Na o po to viskas super: jaunoji plaunasi kojas jachtos kibiriuke, taure vyno,kita ir labai jau linksma. gerai, kad iki sventimo vietos reikejo gera valandziuke vaziuoti - tai issimiegojau blush2.gif
liudininkai buvo nekokie - net tosta reikejo patiems pakelti, bet ka cia, siaip viskas kitkas buvo super thumbup.gif svente padarem tokia, kokios ir norejom 4u.gif
LEDINE20
pasipasakosiu ir as savo: viskas prasidejo is ryto aciu dievui su sukuosena ir makiazu buvo viskas tvarkoj. Is pradziu sugedo masina kuri turejo mus vesti taigi isvaziavo i autoservisa bet aciu dievui sutaise, o butu reikeje keisti i kita po to muzikantai pamirso atvaziuoti islydeti is namu nes is vakaro uzgere (broliai Saviljevai is Silutes neapsirikit), kosmaras tesiasi skambutis i telefona pranesa kad sugedo musu laivas su kuriuo turejom plaukti na aisq viena laime kad staigiai surado kita atrodo viiskas tuo ir turejo baigtis bet puse dvieju nakties pamerge besogdama paslydo ir susilauze koja dabar guli ligoninej ir puse metu vaikscios su gipsu.
Isvada: vis tiek esu laiminga, bet daugiau vestuviu nenoriu
ALMUŠKA
Man tai juokingiausia būdavo, kai aš savo didelį, pūstą, su daug pasijonių ir lankais sijoną turėdavau nusiimti, norėdama nueiti į tūliką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nes kitaip aš ten su juo nesusitvarkydavau biggrin.gif , žvengiau nerealiai. Gerai kad tualetas 2-ame aukšte, tai galėjau rengtis kiek norėjau blush2.gif
kiki
Savo vestuviu diena visai neplanuotai ir nepagal grafika susirgau... po zakso is kart... tai visas vestuviu k9rtedzas. 4 masinos vaziavom always pirkt i prekybos centra, nu as kadangi kukli, tai ejau pati nusipirkti, pamerges lydejo.. Gerai kad be eiles praleido.
ir dar atsimenu torta nesesi svocia i masina, bet kazkaip ant stogo pasidejo visa deze, ir nuvaziavo, o visi tik pypsina, pypsina, o jin mojuoja mojuoja, demesiu dziaugiasi, kol sankryzoj vyrukas salia masinos langa atsidares rekti pradejo - -torta torta nuo stogo nusiimkit!!!
Ramunita
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 08 05, 17:42)
Man tai juokingiausia būdavo, kai aš savo didelį, pūstą, su daug pasijonių ir lankais sijoną turėdavau nusiimti, norėdama nueiti į tūliką  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  nes kitaip aš ten su juo nesusitvarkydavau  biggrin.gif , žvengiau nerealiai. Gerai kad tualetas 2-ame aukšte, tai galėjau rengtis kiek norėjau  blush2.gif
*

jo,am irgi buvo problemu su sijonu...siuksledezes varciau blush2.gif
dute1
Prisiskaičiau nuotykių ir skaniai pasijuokiau biggrin.gif tai prisiminiau ir savo vestuvių nuotykį: na tėvų kalbos, bučiniai, linkėjimai ir sėdam į mašiną. Pusiaukelyje link zakso apsigraibau, kad puokštė tai namie liko. Skambinu tėvui, tai tas apsisukęs lekia atgal. Na o mes su liudininkais sustojam santuokų rūmų aikštelėje ir laukiam, o kitose mašinose nežinojo kas vyksta ir visi stovėjo išlipę prie durų ir nesuprato kur jaunieji dingo. Sakė manė, kad kažkuris apsigalvojom biggrin.gif biggrin.gif Mums taip sėdint prieina R.Ruokis su kompanija ir pasiūlo nusifilmuoti reklamoje. Iš karto sutrinkame, nes reikėjo reklamuoti R.Cicino naują kompaktą. Iš karto nuvilnijo juokas, bet paskui pagalvojome, kad vis tiek laukiame, tai ir sutikome. Tai mano užmiršta puokštė baigėsi reklaminiu klipu per TV3 ir Gavom Cicino kompaktą biggrin.gif biggrin.gif . Vienas kolega paskui juokėsi iš manęs: sako slėpei, kad išteki, bet vestuvių dieną per visą Lietuvą parodė tongue.gif
M.A.M.A
Turėjau ir aš nuotykių per Savo dieną.
Prieš išlydėjimą iš namų aš sėdėjau uždaryta savo kambary. Mano brangiausiasis turėjo mane išsipirkti iš pamergių ir tėvų komplimentais. Tai va, sėdžiu aš tam kambary ir girdžiu už durų šurmulį - jaunikis atvžiavo. Tuo metu žvilgt į veidrodį - o dievuliau, pamiršau antakius išsipešioti (tą visada darau pati, nes grožio salone labai nuplonina, ir tą rytą vizažistei neleidau). Daužau kumščiu į duris ir garsiai reikalauju savo kosmetikinės. Niekas negirdi, nes visi išdūmė į lauką žiūrėti, kaip mano brangiausiasis malkas kapoja (čia jam tokią užduotėlę piršlytė sugalvojo). Ir tik tada, kai jis su visa svita jau stovėjo už kambario durų ir žėrė man komplimentus (po kiekvieno komplimento jam pamergės kirpo po juostelę, kuriomis buvo aprašiotos kambario durys), į kambarį atsargiai kyštelėjo galvą viena mano draugė ir paklausė, kur laikau kosmetikinę. Kai ji atnešė man kosmetikinę, antakių išsipešiojimui buvo likę gal pusė minutės. Bet spėjau - va ką jaudulys daro.
Liūdniau buvo tada, kai po ceremonijos bažnyčioj važiuodami į kelionę per septynis tiltus pamiršom draugų porą. Jie tiesiog užsižioplino ir kažkur užtruko, o mes nesužiūrėjom ir išvažiavom. Tada jie supyko ir neatėjo net vakare į pokylį, nors skambinom, atsiprašėm, kvietėm. Dar dabar nemalonu dėl to incidento.
Indukė
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 08, 17:01)
Turėjau ir aš nuotykių per Savo dieną.
Prieš išlydėjimą iš namų aš sėdėjau uždaryta savo kambary. Mano brangiausiasis turėjo mane išsipirkti iš pamergių ir tėvų komplimentais. Tai va, sėdžiu aš tam kambary ir girdžiu už durų šurmulį - jaunikis atvžiavo. Tuo metu žvilgt į veidrodį - o dievuliau, pamiršau antakius išsipešioti (tą visada darau pati, nes grožio salone labai nuplonina, ir tą rytą vizažistei neleidau). Daužau kumščiu į duris ir garsiai reikalauju savo kosmetikinės. Niekas negirdi, nes visi išdūmė į lauką žiūrėti, kaip mano brangiausiasis malkas kapoja (čia jam tokią užduotėlę piršlytė sugalvojo). Ir tik tada, kai jis su visa svita jau stovėjo už kambario durų ir žėrė man komplimentus (po kiekvieno komplimento jam pamergės kirpo po juostelę, kuriomis buvo aprašiotos kambario durys), į kambarį atsargiai kyštelėjo galvą viena mano draugė ir paklausė, kur laikau kosmetikinę. Kai ji atnešė man kosmetikinę, antakių išsipešiojimui buvo likę gal pusė minutės. Bet spėjau - va ką jaudulys daro.
Liūdniau buvo tada, kai po ceremonijos bažnyčioj važiuodami į kelionę per septynis tiltus pamiršom draugų porą. Jie tiesiog užsižioplino ir kažkur užtruko, o mes nesužiūrėjom ir išvažiavom. Tada jie supyko ir neatėjo net vakare į pokylį, nors skambinom, atsiprašėm, kvietėm. Dar dabar nemalonu dėl to incidento.
*

nelabai isivaizduoju kaip butu galima uzmirsti draugu pora g.gif biggrin.gif
M.A.M.A
QUOTE(Cili @ 2005 08 09, 08:48)
nelabai isivaizduoju kaip butu galima uzmirsti draugu pora  g.gif  biggrin.gif
*

Susidarė kvailoka situacija - visi draugai susėdo į mašinas, o mes dar nuėjome padėkoti kunigui, užtrukome šiek tiek, draugai jau net skambino ir ragino paskubėti. Natūraliai pagalvojome, kad jie sėdi viename iš automobilių. O jie, pasirodo, nublūdijo kažkur. Atrodo, ieškojo kur pastatyti savo automobilį, nors ir buvo įspėti, kad transportu bus pasirūpinta i į bažnyčią atvažiuotų taksi. Ir net neįspėjo, kad palauktume. Taip ir atsitiko.
Merisier
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 09, 08:19)
Susidarė kvailoka situacija - visi draugai susėdo į mašinas, o mes dar nuėjome padėkoti kunigui, užtrukome šiek tiek, draugai jau net skambino ir ragino paskubėti. Natūraliai pagalvojome, kad jie sėdi viename iš automobilių. O jie, pasirodo, nublūdijo kažkur. Atrodo, ieškojo kur pastatyti savo automobilį, nors ir buvo įspėti, kad transportu bus pasirūpinta i į bažnyčią atvažiuotų taksi. Ir net neįspėjo, kad palauktume. Taip ir atsitiko.
*

O tai grizti negalejot kai pastebejot?negi jie neskambino,kai neberado jusu g.gif
M.A.M.A
QUOTE(moshke @ 2005 08 09, 11:31)
O tai grizti negalejot kai pastebejot?negi jie neskambino,kai neberado jusu g.gif
*

Neskambino. O kai pastebėjome, kad jų nėra, buvome jau už Vilniaus, o laikas spaudė. Paskambinome, kvietėme pasivyti, būtume net palaukę, bet jie supyko. Nors kita vertus juk patys sudarė tokią situaciją - buvo susitarta kitaip. Bet vis tiek nesmagu.
Merisier
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 09, 12:05)
Neskambino. O kai pastebėjome, kad jų nėra, buvome jau už Vilniaus, o laikas spaudė. Paskambinome, kvietėme pasivyti, būtume net palaukę, bet jie supyko. Nors kita vertus juk patys sudarė tokią situaciją - buvo susitarta kitaip. Bet vis tiek nesmagu.
*

Na tai ju kaltes irgi yra-patys nugrybauja,o po to dar gadina jusu svente doh.gif nors aisku,malonumo nedaug blink.gif
Ramunita
nu, nezinau...supykti ant nuotakos,kad vestuviu diena ji kazka pamirso...juokinga smile.gif tuo labiau,kad buvo atsiprasyta ir kviesta...
Ieva S, nesiparink tongue.gif jei tai protingi zmones-viskas bus ok,o jei ne-tai kam tokiu draugu reikia? juk ne mazi vaikuciai,kad reiktu priziureti
M.A.M.A
QUOTE(Ramunita @ 2005 08 09, 21:58)
nu, nezinau...supykti ant nuotakos,kad vestuviu diena ji kazka pamirso...juokinga smile.gif tuo labiau,kad buvo atsiprasyta ir kviesta...
Ieva S, nesiparink tongue.gif jei tai protingi zmones-viskas bus ok,o jei ne-tai kam tokiu draugu reikia? juk ne mazi vaikuciai,kad reiktu priziureti
*

Kiti svečiai irgi nustebo dėl to įsižeidimo. O mums tai ne paguoda, nes iki šiol tarp mūsų ir jų tvyro šaltukas. Tas vaikinas - geras mano vyro draugas - gal ir nebūtų įsižeidęs, jeigu ne jo kaprizingoji panelė.
Vėliau Trakuose mūsų palyda, nesulaukusi, kol fotografas baigs mus fotografuoti ir filmuoti pilies saloje, paliko mus pačius ir nudūmė valgyti saldainių ir gerti šampano. Todėl tą dieną Trakuose turistai stebėjo neįprastą vaizdą - vienišas jaunikis neša vienišą nuotaką per tiltą atgal iš salos, o kartu eina tik fotografas-operatorius ir filmuoja. O kai grįžome pas palydą, jie mums nebuvo palikę nė vieno saldainio ar sumuštinio, nors buvome išbadėję. Gal ir mums reikėjo supykti? ax.gif
dute1
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 10, 15:04)
Kiti svečiai irgi nustebo dėl to įsižeidimo. O mums tai ne paguoda, nes iki šiol tarp mūsų ir jų tvyro šaltukas. Tas vaikinas - geras mano vyro draugas - gal ir nebūtų įsižeidęs, jeigu ne jo kaprizingoji panelė.
Vėliau Trakuose mūsų palyda, nesulaukusi, kol fotografas baigs mus fotografuoti ir filmuoti pilies saloje, paliko mus pačius ir nudūmė valgyti saldainių ir gerti šampano. Todėl tą dieną Trakuose turistai stebėjo neįprastą vaizdą - vienišas jaunikis neša vienišą nuotaką per tiltą atgal iš salos, o kartu eina tik fotografas-operatorius ir filmuoja. O kai grįžome pas palydą, jie mums nebuvo palikę nė vieno saldainio ar sumuštinio, nors buvome išbadėję. Gal ir mums reikėjo supykti? ax.gif
*

"Puiki" palyda blink.gif , net žodžių nėra schmoll.gif
ejeva
*

blink.gif blink.gif g.gif Ką ir bepasakysi......
Ramunita
*

aha! reikejo! nuvaziavus svesti i kavine palyda susodinti prie tusciu leksciu-juk jau pavalge smile.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Indukė
QUOTE(Ramunita @ 2005 08 09, 20:58)
*

tokie "draugai" tik ir turi buti vadinami kabutese blink.gif
M.A.M.A
Nesupykom mes ant savo palydos. Fotografas gal pusvalandį mus vienus du fotografavo, filmavo, o buvo šaltoka, ankstyvas pavasaris, nusibodo laukti. Viena iš mano draugių buvo nestuke.gif , o žinot, kokios jos - blogiau nei maži vaikai biggrin.gif . Pradėjo zirsti, iš pradžių pasišalino gal dvi poros, po to - dar kelios ir t.t.
Bet matot, kokį vyrą gavau - niekas nelydėjo, o vis tiek nešė jis mane per tuos tiltus thumbup.gif
Dabar juokiamės prisiminę ar vaizdajuostę žiūrėdami.
Tafi
IevaS, as ir manau, kad bereikalo ta draugu pora uzpyko, juk tu neprivalai rupintis kas ir kur vaikstineja, o rupiniesi ta diena tik savimi ir savo vyreliu.

Musu vestuviu diena vienas svecias, futbolo fanas, visas vestuves praleido savo masinoje, nes turejo ten maza tv ir ziurejo rungtynes, atvirai sakant as jo visiskai nepasigedau, kol po vestuviu man sito dalykelio nepasake, vyro mama, cia buvo svecias is ju puses.
M.A.M.A
QUOTE(Staarm @ 2005 08 12, 16:49)
Musu vestuviu diena vienas svecias, futbolo fanas, visas vestuves praleido savo masinoje, nes turejo ten maza tv ir ziurejo rungtynes, atvirai sakant as jo visiskai nepasigedau, kol po vestuviu man sito dalykelio nepasake, vyro mama, cia buvo svecias is ju puses.
*

Mano draugės vestuvės buvo tą dieną, kai olimpiadoje Lietuvos krepšininkai vos nedavė į kaulus Jav rinktinei. O jaunojo brolis - krepšininkas. Tai nemažai daliai svečių labiau rūpėjo rungtynės nei jaunieji.
Indukė
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 12, 16:03)
Mano draugės vestuvės buvo tą dieną, kai olimpiadoje Lietuvos krepšininkai vos nedavė į kaulus Jav rinktinei. O jaunojo brolis - krepšininkas. Tai nemažai daliai svečių labiau rūpėjo rungtynės nei jaunieji.
*

nu isivazisuoju ypac jaunosios savijauta doh.gif
Merisier
Mano dvi drauges,kurios,maniau,kad buvo TIKROS drauges, neatejo del to,kad ryte kazkokie vyriskos lyties atstovai pasiule kazka nuveikti vakare,o pas mus,matote,ju amziaus p.i.s.a.m.u objektu nebuvo g.gif Tai jos net nesiteike perspet,kad nebus...Dar is ryto su viena ju susitikus buvau,tai snekejom apie vakara ir t.t. Vat jum ir drauges mirksiukas.gif
p.s.niekada negalvojau,kad as tokia akla ir nematau,kokie zmones salia manes, ale akis laaaaaaaaabai placiai atsivere,kai i dusia prishiko verysad.gif
Indukė
QUOTE(moshke @ 2005 08 12, 16:52)
Mano dvi drauges,kurios,maniau,kad buvo TIKROS drauges, neatejo del to,kad ryte kazkokie vyriskos lyties atstovai pasiule kazka nuveikti vakare,o pas mus,matote,ju amziaus p.i.s.a.m.u objektu nebuvo g.gif Tai jos net nesiteike perspet,kad nebus...Dar is ryto su viena ju susitikus buvau,tai snekejom apie vakara ir t.t. Vat jum ir drauges mirksiukas.gif
p.s.niekada negalvojau,kad as tokia akla ir nematau,kokie zmones salia manes, ale akis laaaaaaaaabai placiai atsivere,kai i dusia prishiko verysad.gif
*

nu rimtai "geros drauges" blink.gif Jau kai tikra drauge teka, tai zut but nori ta diena buti prie jos g.gif
dute1
QUOTE(Cili @ 2005 08 12, 17:56)
nu rimtai "geros drauges"  blink.gif  Jau kai tikra drauge teka, tai zut but nori ta diena buti prie jos  g.gif
*

Bet nevisada išeina. Kad ir kaip gaila, bet aš nebuvau geriausios draugės vestuvėse, tik aišku ji buvo perspėta iš anksto. Na o mano vestuvėse irgi nebuvo vienos iš pačių geriausių draugių, bet tai aš žinojau likus mėnesiui iki vestuvių. Ir su ja santykiai iki pat šiol kuo puikiausi.
Na o tos minėtos, tai eilinės k, kuriom svarbiau pasivolioti, nei kažkieno jausmai ir t.t. ir draugai tokioms tik tūsovkėje egzistuoja.
Ramunita
moshke, pasistenk del tu merguzeliu neliudeti! tegul dul.kinasi kiek tik nori! mano viena ex-drauge irgi taip man pasiko...na,kodel ji neatojo neisivaizuoju (tokiu objektu,kokiu reikejo tavo draugelems tikrai nereikejo,nes turejo bica-savo meile, gyvenimo vyra ir pan)...bet apie savo atejima ji net nesiteike pranesti! kol pati nepaskambinau paklausti ar bus...buvo labai nemalonu...o santykiai su ta mergina labai atsalo...buvome kursiokes, tikrai artimos drauges,bet...nuo to laiko nebebendraujame-tik labas ir ate...
Merisier
QUOTE(Ramunita @ 2005 08 15, 16:53)
moshke, pasistenk del tu merguzeliu neliudeti! tegul dul.kinasi kiek tik nori! mano viena ex-drauge irgi taip man pasiko...na,kodel ji neatojo neisivaizuoju (tokiu objektu,kokiu reikejo tavo draugelems tikrai nereikejo,nes turejo bica-savo meile, gyvenimo vyra ir pan)...bet apie savo atejima ji net nesiteike pranesti! kol pati nepaskambinau paklausti ar bus...buvo labai nemalonu...o santykiai su ta mergina labai atsalo...buvome kursiokes, tikrai artimos drauges,bet...nuo to laiko nebebendraujame-tik labas ir ate...
*

Mes irgi buvom atrode artimos-jos netgi mano mergvakari organizavo!! O del atejimo-ryte su viena is ju snekejausi,sake,kad iki pasimatymo vakare ir pan, o po to kitai draugei pasake,kad turi kitu planu blink.gif ai,skauda sirdute is tikruju,nors visi sako,kad nevertos jos nei mazojo mano pirstelio verysad.gif o labaiusiai skaudu del to,kad kiekviena karta,kai jom kazko uzsireikdavo,spjovus i viska lekdavau nors ir vidury nakties guost verysad.gif o jos man taip...ai...vienu zodziu-skaudu cry.gif
Ramunita
buna...bet,toks gyvenimas...bet pasistenk istrinti si nemalonu ivyki is atminties (gali istrinti ir drauges) ir savo svente prisimink kaip pacia nuostabiausia!
akvilyte
vestuves turejo but sestadieni o stai kaip atrode sventimo vieta penktadieni ryte cry.gif galvojau nusisausiu cry.gif bet nera to blogo kas iseitu i gera thumbup.gif viskas thumbup.gif :
user posted image
M.A.M.A
QUOTE(akvilyte @ 2005 08 18, 21:34)
vestuves turejo but sestadieni o stai kaip atrode sventimo vieta penktadieni ryte cry.gif  galvojau nusisausiu cry.gif  bet nera to blogo kas iseitu i gera thumbup.gif  viskas thumbup.gif :
user posted image
*

Jooooo... Ir ką darėte?
Indukė
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 19, 11:31)
Jooooo... Ir ką darėte?
*

aina sau blink.gif blink.gif blink.gif
akvilyte
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 19, 11:31)
Jooooo... Ir ką darėte?
*

QUOTE(Cili @ 2005 08 19, 12:18)
aina sau  blink.gif  blink.gif  blink.gif
*

kelias vietas apvaziavom kol radom laisva vieciuke, baliukas buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aisku islaidos padidejo, bet ka padarysi.... tongue.gif
vvandene
nu joooo doh.gif
Bagyriuke
pas mus ir buwo wienas toks incidentas, kuris daug nerwų kainawo. po dwylikos atwažiawo wieni draugai, tisliau keturi, wisi prigėre, bet čia dzin, sweikino su westuwėm, linkėjo daug laimės ir t.t du bachūrai buwo su chalatais mat atwažiawo iš pirties. wisi laikėsi prie taxo bet wienam reikėjo su chalatu wos ne į salę brautis ir kas swarbiausia wos ne nuogam mat tas chalatas atsirišęs buwo. na mano brangusis pasakė, kad būk geras per daug neprisiwaiduokliauk, wis dėl to salėj ir tėwai ir dėdės, tetos, būtų koks gimtadienis būtu dzin, bet dabar...jis labai užsiuto ir paskė, kad šios westuwės yra durnos, wisi kas čia dalywauja ir durni ir t.t. kas swarbiausia mes tą bachūra su pana kwietėm į wyriausius, bet atsisakė ir dar pora kartų į swečius, et neatėjo. nereikia net sakyti, kad wyreliui wos ne depresija buwo kad jo labai geras draugas taip pasielgė.
Vik_torija
na per mūsų vestuves buvo toks įvykis, kurio kuriozu tikrai nepavadinsi sad.gif dabar prisiminus visai nebe taip baisu atrodo, kaip buvo tada...
Taigi, prieš pat 00 val. vyro sesuo su vyro pusseserės draugu suposi ant medinių supynių, kas šoko, kas gėrė... Tik staiga girdžiu kažkas šaukia: "Kvieskite greitąją..." Man tik per širdį nuėjo, visi supuolėm prie supynių. Pasirodo, lūžo supynes laikęs balkis ir jie abu trenkėsi žemėn. Vyro sesė susitrenkė galvą, bet viskas baigėsi gerai, o tam draugui supynės grandinė įsikabino į ranką (plaštaką). Atvažiavo greitoji, kuri geriau išvis galėjo neatvažiouti ir nervų negadinti, nes pareiškė kad ji čia bejėgė (nors sušiktų nuskausminamųjų būtų davę doh.gif ), kvietėm tuomet gaisrinę, kad nukirptų grandines ir galėtų išvežti įligoninę, nes visa supynė niekaip netilpo į mašiną. Kai atvažiavo gaisrinė, viskas vyko greitai, nukirpo grandinę ir išvežė mūsų nelaimėlį į ligoninę. Porą valandų visi užsiparinę vaikščiojo, nebežinojom ar čia linksmintis, ar ką daryti... Bet grįžo nelaimingo įvykio dalyvis, subintuota ranka ir šventė tęsėsi toliau biggrin.gif
O čia kelios nelaimės iliustracijos:
Anaka
Sveikos sveikos sveikos

Na, ir as cia prisijungsiu su savo vestuvinemis laimemis ir nelaimemis. Niekad negalejau patiketi, kad man tai galetu nutikti, nes viskas planuota buvo taip preciziškai. biggrin.gif

Visa tai smulkmenos, bet kai susideda tai gaunasi grazus nuotykiu romanas, kuri zadu surasyti i dienorasti ateities kartoms.

Prasidejo nuo to, kad artejant rugpjucio 6, artejo ir blogi orai - lietus. Penktadieni nubegus pas kirpeja suderinti paskutiniu detaliu del sukuosenos, suzinojau, kad ji uzsienyje ir grizta rytoj tik i darba. Sunerimau, nes su tais uzsieniais tai visko buna. Bet sestadieni ji buvo darbo vietoje ir savo darba atliko daugiau negu puikiai tongue.gif

Na, o sestadieni. Mums su visa seimyna vaziuojant link Kernaves (vaziavom is Jonavos), paskambino mano vyras ir pasake, kad pateko i avarija - likus 1 val. iki vestuviu. Bet avarija nebuvo rimta - tik bakstelejimas, bet situacija tokia- kad toliau vaziuoti jis negali. Darugas vaziuoja jo paimti, i jo rata ilenda medvarztis. Bet viskas baigiasi gerai - jaunikis jau prie altoriaus. Gali pasirodyti ir nuotaka 4u.gif .

Na, po ceremonijos paaiskejo, kad mama is to jaudulio paliko visa krepsi tauriu namie. Taures turejo - tik jaunieji. Po to mano superines bendradarbes suveike is vienuolyno tauriu.

Na, o po to seke smulkus organizaciniai nesklandumai del pasikeitusio oro, nes planuota buvo sauletam orui, bet viskas praejo - dabar mes jau vyras ir zmona ir tuo labai dziaugiames.

TIK NELEISKIT NIEKAD JAUNIKIUI VAIRUOTI PAČIAM. JIS BŪNA PERNELYG SUSIJAUDINĘS. wub.gif wub.gif wub.gif
Kudliukas
QUOTE(Anaka @ 2005 08 22, 11:35)

TIK NELEISKIT NIEKAD JAUNIKIUI VAIRUOTI PAČIAM. JIS BŪNA PERNELYG SUSIJAUDINĘS. wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

Jaunosios irgi turbut, ar ne? Bet as vairavau ir viskas baigesi sekmingai thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.