Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves

IevaS, as ir manau, kad bereikalo ta draugu pora uzpyko, juk tu neprivalai rupintis kas ir kur vaikstineja, o rupiniesi ta diena tik savimi ir savo vyreliu.

Musu vestuviu diena vienas svecias, futbolo fanas, visas vestuves praleido savo masinoje, nes turejo ten maza tv ir ziurejo rungtynes, atvirai sakant as jo visiskai nepasigedau, kol po vestuviu man sito dalykelio nepasake, vyro mama, cia buvo svecias is ju puses.
Atsakyti
QUOTE(Staarm @ 2005 08 12, 16:49)
Musu vestuviu diena vienas svecias, futbolo fanas, visas vestuves praleido savo masinoje, nes turejo ten maza tv ir ziurejo rungtynes, atvirai sakant as jo visiskai nepasigedau, kol po vestuviu man sito dalykelio nepasake, vyro mama, cia buvo svecias is ju puses.

Mano draugės vestuvės buvo tą dieną, kai olimpiadoje Lietuvos krepšininkai vos nedavė į kaulus Jav rinktinei. O jaunojo brolis - krepšininkas. Tai nemažai daliai svečių labiau rūpėjo rungtynės nei jaunieji.
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 12, 16:03)
Mano draugės vestuvės buvo tą dieną, kai olimpiadoje Lietuvos krepšininkai vos nedavė į kaulus Jav rinktinei. O jaunojo brolis - krepšininkas. Tai nemažai daliai svečių labiau rūpėjo rungtynės nei jaunieji.


nu isivazisuoju ypac jaunosios savijauta doh.gif
Atsakyti
Mano dvi drauges,kurios,maniau,kad buvo TIKROS drauges, neatejo del to,kad ryte kazkokie vyriskos lyties atstovai pasiule kazka nuveikti vakare,o pas mus,matote,ju amziaus p.i.s.a.m.u objektu nebuvo g.gif Tai jos net nesiteike perspet,kad nebus...Dar is ryto su viena ju susitikus buvau,tai snekejom apie vakara ir t.t. Vat jum ir drauges mirksiukas.gif
p.s.niekada negalvojau,kad as tokia akla ir nematau,kokie zmones salia manes, ale akis laaaaaaaaabai placiai atsivere,kai i dusia prishiko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 12 rugpjūčio 2005 - 16:53
QUOTE(moshke @ 2005 08 12, 16:52)
Mano dvi drauges,kurios,maniau,kad buvo TIKROS drauges, neatejo del to,kad ryte kazkokie vyriskos lyties atstovai pasiule kazka nuveikti vakare,o pas mus,matote,ju amziaus p.i.s.a.m.u objektu nebuvo g.gif Tai jos net nesiteike perspet,kad nebus...Dar is ryto su viena ju susitikus buvau,tai snekejom apie vakara ir t.t. Vat jum ir drauges mirksiukas.gif
p.s.niekada negalvojau,kad as tokia akla ir nematau,kokie zmones salia manes, ale akis laaaaaaaaabai placiai atsivere,kai i dusia prishiko verysad.gif



nu rimtai "geros drauges" blink.gif Jau kai tikra drauge teka, tai zut but nori ta diena buti prie jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 08 12, 17:56)
nu rimtai "geros drauges"  blink.gif  Jau kai tikra drauge teka, tai zut but nori ta diena buti prie jos  g.gif


Bet nevisada išeina. Kad ir kaip gaila, bet aš nebuvau geriausios draugės vestuvėse, tik aišku ji buvo perspėta iš anksto. Na o mano vestuvėse irgi nebuvo vienos iš pačių geriausių draugių, bet tai aš žinojau likus mėnesiui iki vestuvių. Ir su ja santykiai iki pat šiol kuo puikiausi.
Na o tos minėtos, tai eilinės k, kuriom svarbiau pasivolioti, nei kažkieno jausmai ir t.t. ir draugai tokioms tik tūsovkėje egzistuoja.
Atsakyti
moshke, pasistenk del tu merguzeliu neliudeti! tegul dul.kinasi kiek tik nori! mano viena ex-drauge irgi taip man pasiko...na,kodel ji neatojo neisivaizuoju (tokiu objektu,kokiu reikejo tavo draugelems tikrai nereikejo,nes turejo bica-savo meile, gyvenimo vyra ir pan)...bet apie savo atejima ji net nesiteike pranesti! kol pati nepaskambinau paklausti ar bus...buvo labai nemalonu...o santykiai su ta mergina labai atsalo...buvome kursiokes, tikrai artimos drauges,bet...nuo to laiko nebebendraujame-tik labas ir ate...
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 08 15, 16:53)
moshke, pasistenk del tu merguzeliu neliudeti! tegul dul.kinasi kiek tik nori! mano viena ex-drauge irgi taip man pasiko...na,kodel ji neatojo neisivaizuoju (tokiu objektu,kokiu reikejo tavo draugelems tikrai nereikejo,nes turejo bica-savo meile, gyvenimo vyra ir pan)...bet apie savo atejima ji net nesiteike pranesti! kol pati nepaskambinau paklausti ar bus...buvo labai nemalonu...o santykiai su ta mergina labai atsalo...buvome kursiokes, tikrai artimos drauges,bet...nuo to laiko nebebendraujame-tik labas ir ate...

Mes irgi buvom atrode artimos-jos netgi mano mergvakari organizavo!! O del atejimo-ryte su viena is ju snekejausi,sake,kad iki pasimatymo vakare ir pan, o po to kitai draugei pasake,kad turi kitu planu blink.gif ai,skauda sirdute is tikruju,nors visi sako,kad nevertos jos nei mazojo mano pirstelio verysad.gif o labaiusiai skaudu del to,kad kiekviena karta,kai jom kazko uzsireikdavo,spjovus i viska lekdavau nors ir vidury nakties guost verysad.gif o jos man taip...ai...vienu zodziu-skaudu cry.gif
Atsakyti
buna...bet,toks gyvenimas...bet pasistenk istrinti si nemalonu ivyki is atminties (gali istrinti ir drauges) ir savo svente prisimink kaip pacia nuostabiausia!
Atsakyti
vestuves turejo but sestadieni o stai kaip atrode sventimo vieta penktadieni ryte cry.gif galvojau nusisausiu cry.gif bet nera to blogo kas iseitu i gera thumbup.gif viskas thumbup.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 08 18, 21:34)
vestuves turejo but sestadieni o stai kaip atrode sventimo vieta penktadieni ryte cry.gif  galvojau nusisausiu cry.gif  bet nera to blogo kas iseitu i gera thumbup.gif  viskas thumbup.gif :
user posted image

Jooooo... Ir ką darėte?
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2005 08 19, 11:31)
Jooooo... Ir ką darėte?



aina sau blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti