Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves

oij geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Cia tai prikolas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2007 03 25, 12:59)
Ot istoriju prisiskaiciau  lotuliukas.gif Bet ir maniske ne prastesne: musu vestuves buvo be jokiu tradiciju, planavom vakariene 50ciai zmoniu su geru pasisokimu, nes musu muzikantas buvo labiau negu super  thumbup.gif (sia vasara mano dukterecia net pakeite vestuviu data derindamasi prie jo). Tai va, islydetuves buvo Kaune is uosvio namu, is ryto sukuosena buvo padaryta greitai ir labai faina (aciu kirpejai Neringai  wub.gif ), nors makiaza dare kitoj kirpykloj, bet irgi viskas buvo ciki... Viskas prasidejo grizus namo... Besirengiant suluzo plastmasinis kojines segiklis, tai teko uosvi kuo skubiau siusti i parde pirkti pedkelniu. Paskui gan stipriai velavo MB puske su vyru, kurie turejo mus vezti, del to iki metrikacijos nespejom nuvaziuoti kaip planavom i Karmelava i kapines... Bet cia niekis, spejom po ceremonijos nuskuosti. Visus daiktus (tame tarpe ir padekos dovanele kunigui) dejau ne pati, del to paskui irgi buvo ciudu. Bet apie tai paskui... Iseinant is namu issitepiau sukneles apacia, bet klostes pridenge, tai nelabai matesi. Bet ir cia dar nieko  biggrin.gif Ceremonija rotusej praejo skalndziai, ir pasibuvimas gamtoj visai smagiai praejo, bet paskui, vaziuojant autostrada mirtinai sugedo daugiausia zmoniu vezusi masina, tai kol buvo nuspresta ka daryti, apsiziurejom, kad jau veluojam i baznycia  doh.gif As skambinu mamai, kad ji kuniga perspetu, pasirodo, ji dar ne vietoj, (is Kauno vaziavom mes, palyda ir sveciai is MB puses, o maniskai lauke ten, kur turejo buti baznycia ir balius), per 20 min turejom iveikti 80 km, tai skridom 220, liudininkai paskui mus aisku nespejo, ka bekalbeti apie kitus, nu bet ir cia dar ne blogiausia... Nulekem i baznycia, o kunigelis kazkodel per daug nelaukdamas visu nusprende pradeti, tai vos tik palydos sulauke izengem i vidu... Tai va, prisiekinejam mes su vyru amzina meile ir istikimybe, fone mamos verksmas, tik girdziu uz nugaros kazkas slums ir velkamu koju garsas - pasirodo, mano sunenas nualpo...  doh.gif Vienintele mintis - prie visu ciudu dabar dar ir greitosios betruksta... Bet ir cia nieko. Per visus striokus is masinos pamirsom anksciau mineta dovanele knigui, siunciam uosvi atnesti, tas sako - ner niekur... Jau veliau ja atradom MUSU PACIU masinoj  doh.gif Liudininkas is kazkur sampo buteli nutveres atnese, mes patys padekojom graziai, tai kazkaip atslugo nervai  biggrin.gif Balius buvo superinis thumbup.gif , mano pacios bateliai skrido i sona, kad sokti butu lengviau  lotuliukas.gif Pats smagumelis ivyko grizus nakvot - is pradziu planavom, kad pas mama liks apie puse sveciu, kiti eis pas mano sese, bet iviko nesusikalbejimas ir visi liko pas mama. Kad jus butumet maciusios, koks karas kilo del lovos tarp dvieju tetuliu! (Viena is ju isvis baisi ekscentrike dar ne tiek pridirbo  doh.gif ) Vien zo kol aiskinomes del lovu, kieme du vyrukai susiplieke del to...kurio masina geresne  doh.gif Buvo kazkoks kosmaras... Bet ir tai kazkaip ypatingai nesugadino nuotaikos hihihi.gif Galu gale rytojaus diena ta pati izymioji tetule sumaste pasideginti ant kiemo (mano mama gyvena gyvenvietej, kur kaimynai oi, kaip viska mato) Isivaizduokit vaizdeli: balandzio pabaiga, tetule kazkoki kelma susiradusi sedi prie darzines priesais pacius langus, tik su kelnem ir liemenuku, sildosi pries saulute ir dar labai nepadorius judesius ties savo *** darydama. Cia buvo vestuviu topas... Bet nepaisant visu situ dalyku, visi kalbejo, kad musu vestuves buvo be galo smagios  thumbup.gif
P.S. As irgi taip galvoju  biggrin.gif
P.S.1 Gerai, kad visi nesusipratimai buvo ne is mano gimines puses  hihihi.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(astuftis @ 2007 05 28, 22:50)
Pas mus tai viskas praejo graziai ir sklandziai, tik viena kurioza ir mes turejom, kai antra vestuviu diena mane buvo pusbrolis pavoges biggrin.gif  Kai vyras jau sugalvojo mane issipirkt, susizinojo pas mano mama pusbrolio telefona ir skambina! Visas bajeris,kad jis velniai zino kam prisiskambino ir to nesuprato lotuliukas.gif Pokalbis vyksta taip: vyras klausia- kur esi? ats.- turguj! vyras- aaaa, turiu buteli , ar domina? ats.- domina! vyras- dar maiseli pinigu! ats.- oooo! vyras- noreciau jaunaja issipirkt! ats.- kaaaa? vyras- cia Rolandas? ats.- NE! biggrin.gif  Kai pasake, kad turguj, tai galvojo, kad juokauja, kad tipo pardavines mane lotuliukas.gif Kai skambino antra karta, tai pirmas klausymas buvo ar cia Rolandas?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o pas mus nieko tokio kazkokio nebuvo didelio....tik torto antras aukstas biski pasislinko i sona i pirti bevezant(o kelio net kokios 5 minutes buvo), vyras ant sukneles minde(o karta uzmynes pakelt norejo-tai geria,kad zemyn viskas nenuleke)... 4u.gif

nu siaip zakse i vyra kitu vardu kreiptis ta moteriske pradejo, bet laiku pasitaise 4u.gif ir tiek,kad man vis noumetas iskrisdavo,tai kaznors patiasyt turedavo---bet uztai kokiu geru foto netiketai gavosi,kai jaunikis man ji taise thumbup.gif

Atsakyti
sveikutes, pamenu kaip skaičiau ši skyrelį prieš vestuves ir galvojau " o siaube, negi ir man taip bus", aš kai isterikė, tai bijojau kad visus išvaikysiu ir per balių liksiu viena doh.gif
Ir ką - vestuvės jau praėjo, o visokių nesamonių buvo per akis ir per akinius. blink.gif
prasidėjo viskas likus 2 sav. iki vestuvių - jaunikio sesuo, kuri pati buvo pasisiūlius vesti balių atsisakė, pareikšdama, kad ji nori būti svečiu. teko greit ieškoti kitų, o reikalų ir taip per akis. doh.gif laimei, suradom. likus 3 d iki vestuvių nuėjau prisiauginti nagų - dešinės rankos didyjį priaugino kreivai - manikiūras ant rytojaus nusilupo, nors niek o neveikia, variau persidaryti. ta pacia diena sugedo vyro mašina - kitos neturim, teko skolintis iš jo tėvų, nes reikia pasiimti suknelę ir pan.
vestuvių išvakarės - su jo sese varom puoštis šventimo vietą - skoniai skiriasi, bandau paaiškinti, kad čia mano vestuvės, supykstu, apšaukiu, iskas vyksta iki 3 val. nakties. Prieš išsiskirstant susitariu kad ji su savo draugu iš ryto nuvažiuos į bažnyčia (už 35km) ir ja papuoš. praėjus 10 min po mūsų susitarimo paaiškėja, kad jos draugo mašina kieme, o rakteliai nuvežti į šventimo vietą už 40 km. teks dalintis viena mašina.
vestuvių šeštadienis: pasiimu gėles ir 9 val atvarau i kirpyklą. šukuosena užtrunka 2 val 40 min, o su makiažiste buvau susitarus 11 val ( buvo paskirtas +- pusvalandis). taigi sėdžiu kirpykloj, skambinu makiažistei, kad vėluosiu visą man sutartą laiką, ta nežino ar pavyks mane sukeisti su kuo nors. taigi iki 11.50 nežinojau ar mane kas padažys ar teks pačiai. Laimei atvarau ir sužinau, kad pavyko sukeisti, turi palaukti kol baigs dažyti kita. taigi mane pradeda dažyti 12 val. dažo iki 13.15.
13.30 turi rinktis svečiai. o aš tik 13.25 įeinu į namus. laimei svečiai vėlavo.
taigi 13.30 atiduodam mašiną jaunojo sesei su draugu, jie išvažiuoja puošti bažnyčios. o mes apie 14 išvažioujam pas jaunojo tetą su močiute nusprendę ten ir mašiną pasipuošti. atvažiuojam, jo teta kažko užsiraukus su niekuo net nesisveikina, bet dzin. svečiai puoše mašiną, jaunasis jiems pasako kaip, o aš pasakau jaunikiui. jaunojo motinai kazkas nepatiko, ji pradėjo ant manęs šaukti, aš irgi liepiau jai neaiškinti - nuotaika senka nerealiai. 16.00 tuoktuvės bažnyčioj, kuti už 35 km, o 15.15 dar negrįžo jaunojo sesuo - taigi negalim išvažiuoti, nes visi važiuojam vienu transportu. galiausiai jie pasirodo ir 15.40 mes išvažiuojam. aš kažkur išsiteplinu suknelės priekį, laimei nelabai, nutariu nesinervint. jaunojo tėvai ir teta visą kelią tyli, mano giminės juokauja ( laimei) nes kitaip būtų buvus kapų tyla. bažnyčioj jaunojo mama ir teta demonstratyviai rodo savo nepasitenkinimą tuoktuvėmis bažnyčioje.bet dzin, ceremonija buvo graži.
atrodo viskas lyg ir ok, prasideda sveikinimai, važiuojam i gamtą - visi linksmi, išskyrus tas dvi fifas.
galiausiai as eidama į mašiną nusilaužiu bato kulniuką ( laimei jau važiavome į sodybą ir buvau pasiėmus kitus batus).
sodyboje visi kaip žmonės o jaunojo teta visus laaabai garsiai apkalbinėja su savo sūnum. laimei apie 11 jie išvarė namo. jaunojo mama visą vakarą su niekuo apart savo dukra, jos bernu, savo vyru ir sese bei sūnėnu nekalbėjo.
kai reikėjo įteikinėti dovanas, tai jo pusbrolis įteikė akivaizdžiai parodydamas, kad aš jam tuščia vietą, o jo mama pabrėžė " čia tau sūnau", maniškis sako " ne man, o mums" o ji vėl " ne, sūnau, čia tau". laimei ji apie 1 val nuėjo miegot. tada prasidėjo balius.
o antrą dieną anyta vėl buvo nerpatenkinta, kad aš jai neišploviau šakutės biggrin.gif
dabar su manim nekalba, paprašė, kad sūnus manęs neatsivežtų. o kai maniškis pasakė, kad tada ir jis neatvažiuos, tai supyko ir ant jo. po vestuvių praėjo 2,5 sav, per ta laiką mes matėmės kokius 8 kartus ir visų trijų bentravimas "laba diena. viso gero". anksčiau duodavo grietinės ir kiaušinių ( nes kaime gyvena) po vestuvių nebeduoda. tai mes su vyru juokaujam - tikisi, kad mes prašysim arba mirsim badu. o mūsų gyvenimas tik gerėja. tai jei irgi labai nepatinka.
įdomiausia, kad kol nesiženinom, tai buvo viskas puiku anyta paskambindavo pasiteiraut kaip sekasi man, kaip sveikata ir pan. matyt tikėjosi, kad dar išsiskirsim, odabar kai jau apsivedėm tai nebegali tvardytis iš pykčio.
Pati kalta.
sorry, kad čia visą litaniją parašiau, tiesiog dar nepraėjo pyktis ir nuoskauda, tai viskas atrodo labai svarbu. blush2.gif
Atsakyti
o cia tai istorija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nenyte @ 2007 06 12, 14:09)
sveikutes, pamenu kaip skaičiau ši skyrelį prieš vestuves ir galvojau " o siaube, negi ir man taip bus", aš kai isterikė, tai bijojau kad visus išvaikysiu ir per balių liksiu viena  doh.gif
Ir ką - vestuvės jau praėjo, o visokių nesamonių buvo per akis ir per akinius.  blink.gif




bet klausyk ir anyta gavai doh.gif Uzuojauta...
O pas mane nei kokiu nesusipratimu nebuvo, nei nesklandumu, nei kuriozu. Viskas vyko pagal plana, net keista. Neturiu kuo pasigirti taip sakant smile.gif
Atsakyti
Joa,džiaukis,kad neturi kuom pasigirti,geriau jau viskas pagal planą.. clap_1.gif wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
nusprendziau pasidalinti ir musu vestuviu kuriozais:
Viskas prasidejo jau is vakaro lotuliukas.gif Vaziavom su draugais ir busimu vyru i sodyba - puosti sales, bet.....Ten kokius 5km iki tos sodybos reikejo vaziuoti zvyrkeliu, na bet jis toks normalus buvo lyg ir, taciau kai vaziavom penktadieni puosti sales, ant to zvyrkelio buvo pripilta svieziai smelio kokiu 30cm, sugalvojo kelininkai keliuka asfaltuoti matyt, smelis nesupresuotas, dulka juodai, zodziu kosmaras, bevaziuodami i sodyba UZKLIMPOME smelyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif Teko stumti su draugais ir man masina is smelio!!!!! To dar gyvenime nebuvau macius!!!!Kol atvykome i sodyba buvome visi dulketi dulketi, joooo galvoju, kas bus ryt??? kai reiks vaziuoti su palyda????Jau isivaizdavau kaip as su vestuvine suknele ir bateliais lipu is masinos ir stumiu ja lotuliukas.gif paniko buvo siek tiek....O jei palis??? Tai isvis bus sakes....Na bet mes nieko pakeisti negalejom....Todel atsidavem likimui.....Aciu Dievui kita diena smelis jau buvo siek tiek supresuotas ir mes su visa palyda atvaziavom sekmingai smile.gif
Ai pamirsau stalo korteles duoti mamai ir sarasa, kaip isdelioti jas ant stalo, todel susedo chebra beveik praktiskai bet kaip... Bet viskas buvo ciki smile.gif
Ai dar prislys prisigere ir jau paskutine kalba skaitydamas sunkiai lemeno unsure.gif mes su junikiu jau ziauriai siutom, o veliau kita diena visi labai gyre pirsli sake - liuks g.gif taip ir nesupratom mes, ar mums jis pasirode ne koks del to, kad mes blaivi buvom, ar cia kaip? bet neesme, svarbu chebrai balius patiko smile.gif
Na o dar vienas toks isimintiniausias ir juokingiausias kuriozas tai buvo vakare smile.gif Kai jau mus sveciai islydejo pirmajai nakciai, mes nuejom i antra auksta jaunavedziu apartamentus, manem persirengsim ir nusileisim zemyn su chebra gerai paselti, nes ta suknele man ziauriai trukde smile.gif Tai va nueinam i virsu jaunikis atpainioja man visus gorsetus, pats nusirengia kostiuma, stovim abu beveik tik su Adomo ir Ievos kostiumeliais ir OOOOOPPPPSSSSS..... lotuliukas.gif O kur musu drabuziai persirengimui ir antrai dienai???????? O ju pasirodo NERA.... mes juos uzmirsome lotuliukas.gif Jie buvo nuo sventimo vietos kazkur 30km atstumu smile.gif As turejau nors naktinius aciu Dievui doh.gif
Tai vidury nakties mano mama ir BLAIVAS ( aciu Dievui toks atsirado) svecias vaziavo pas mano tevus namo paimti musu drabuziu smile.gif Pakeliui juos sustabde mentai, na bet viskas baigesi gerai, ir jau 4val ryto turejom savo drabuzius, bet mums ju jau nebereikejo, nes mes jau kietai miegojome ir nebenorejome keltis smile.gif taip kad balius mums baigesi zymiai anksciau nei mes to norejome lotuliukas.gif
va kaip buna smile.gif
Bet is tiek nepaisant visokiu bajeriu VESTUVES buvo be galo SMAGIOS smile.gif
Kaip sakoma reikia moketi laiku baigti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nenyte @ 2007 06 12, 15:09)
sveikutes, pamenu kaip skaičiau ši skyrelį prieš vestuves ir galvojau " o siaube, negi ir man taip bus", aš kai isterikė, tai bijojau kad visus išvaikysiu ir per balių liksiu viena  doh.gif
Ir ką - vestuvės jau praėjo, o visokių nesamonių buvo per akis ir per akinius.  blink.gif
prasidėjo viskas likus 2 sav. iki vestuvių - jaunikio sesuo, kuri pati buvo pasisiūlius vesti balių atsisakė, pareikšdama, kad ji nori būti svečiu. teko greit ieškoti kitų, o reikalų ir taip per akis.  doh.gif  laimei, suradom. likus 3 d iki vestuvių nuėjau prisiauginti nagų - dešinės rankos didyjį priaugino kreivai - manikiūras ant rytojaus nusilupo, nors niek o neveikia, variau persidaryti. ta pacia diena sugedo vyro mašina - kitos neturim, teko skolintis iš jo tėvų, nes reikia pasiimti suknelę ir pan.
vestuvių išvakarės - su jo sese varom puoštis šventimo vietą - skoniai skiriasi, bandau paaiškinti, kad čia mano vestuvės, supykstu, apšaukiu, iskas vyksta iki 3 val. nakties. Prieš išsiskirstant susitariu kad ji su savo draugu iš ryto nuvažiuos į bažnyčia (už 35km) ir ja papuoš. praėjus 10 min po mūsų susitarimo paaiškėja, kad jos draugo mašina kieme, o rakteliai nuvežti į šventimo vietą už 40 km. teks dalintis viena mašina.
vestuvių šeštadienis: pasiimu gėles ir 9 val atvarau i kirpyklą. šukuosena užtrunka 2 val 40 min, o su makiažiste buvau susitarus 11 val ( buvo paskirtas +- pusvalandis). taigi sėdžiu kirpykloj, skambinu makiažistei, kad vėluosiu visą man sutartą laiką, ta nežino ar pavyks mane sukeisti su kuo nors. taigi iki 11.50 nežinojau ar mane kas padažys ar teks pačiai. Laimei atvarau ir sužinau, kad pavyko sukeisti, turi palaukti kol baigs dažyti kita. taigi mane pradeda dažyti 12 val. dažo iki 13.15.
13.30 turi rinktis svečiai. o aš tik 13.25 įeinu į namus. laimei svečiai vėlavo.
taigi 13.30 atiduodam mašiną jaunojo sesei su draugu, jie išvažiuoja puošti bažnyčios.  o mes apie 14 išvažioujam pas jaunojo tetą su močiute nusprendę ten ir mašiną pasipuošti. atvažiuojam, jo teta kažko užsiraukus su niekuo net nesisveikina, bet dzin. svečiai puoše mašiną, jaunasis jiems pasako kaip, o aš pasakau jaunikiui. jaunojo motinai kazkas nepatiko, ji pradėjo ant manęs šaukti, aš irgi liepiau jai neaiškinti - nuotaika senka nerealiai. 16.00 tuoktuvės bažnyčioj, kuti už 35 km, o 15.15 dar negrįžo jaunojo sesuo - taigi negalim išvažiuoti, nes visi važiuojam vienu transportu. galiausiai jie pasirodo ir 15.40 mes išvažiuojam. aš kažkur išsiteplinu suknelės priekį, laimei nelabai, nutariu nesinervint. jaunojo tėvai ir teta visą kelią tyli, mano giminės juokauja ( laimei) nes kitaip būtų buvus kapų tyla. bažnyčioj jaunojo mama ir teta demonstratyviai rodo savo nepasitenkinimą tuoktuvėmis bažnyčioje.bet dzin, ceremonija buvo graži.
atrodo viskas lyg ir ok, prasideda sveikinimai,  važiuojam i gamtą - visi linksmi, išskyrus tas dvi fifas.
galiausiai as eidama į mašiną nusilaužiu bato kulniuką ( laimei jau važiavome į sodybą ir buvau pasiėmus kitus batus).
sodyboje visi kaip žmonės o jaunojo teta visus laaabai garsiai apkalbinėja su savo sūnum. laimei apie 11 jie išvarė namo. jaunojo mama visą vakarą su niekuo apart savo dukra, jos bernu, savo vyru ir sese bei sūnėnu  nekalbėjo.
kai reikėjo įteikinėti dovanas, tai jo pusbrolis įteikė akivaizdžiai parodydamas, kad aš jam tuščia vietą, o jo mama pabrėžė " čia tau sūnau", maniškis sako " ne man, o mums" o ji vėl " ne, sūnau, čia tau". laimei ji apie 1 val nuėjo miegot. tada prasidėjo balius.
o antrą dieną anyta vėl buvo nerpatenkinta, kad aš jai neišploviau šakutės  biggrin.gif
dabar su manim nekalba, paprašė, kad sūnus manęs neatsivežtų. o kai maniškis pasakė, kad tada ir jis neatvažiuos, tai supyko ir ant jo. po vestuvių praėjo 2,5 sav, per ta laiką mes matėmės kokius 8 kartus ir visų trijų bentravimas "laba diena. viso gero". anksčiau duodavo grietinės ir kiaušinių ( nes kaime gyvena) po vestuvių nebeduoda. tai mes su vyru juokaujam - tikisi, kad mes prašysim arba mirsim badu. o mūsų gyvenimas tik gerėja. tai jei irgi labai nepatinka.
įdomiausia, kad kol nesiženinom, tai buvo viskas puiku anyta paskambindavo pasiteiraut kaip sekasi man, kaip sveikata ir pan. matyt tikėjosi, kad dar išsiskirsim, odabar kai jau apsivedėm tai nebegali tvardytis iš pykčio.
Pati kalta.
sorry, kad čia visą litaniją parašiau, tiesiog dar nepraėjo pyktis ir nuoskauda, tai viskas atrodo labai svarbu.  blush2.gif

Nu cia tai vestuves thumbup.gif , bet bile jus laimingai po vestuviu gyvenate.. 4u.gif
Atsakyti
na jo cia as skaitau ir galvoju, kad man tai irgi nuo streso jauciu taip bus, viska pamirsiu ko reikes doh.gif
Atsakyti
Dabar, kai po mūsų vestuvių praėjo jau beveik metai- visos emocijos atslugę ir atrodo kad viskas buvo geraiii
Kai pagalvoju kiek asarų buvo, kai likus mėnesiui iki vestuvių mano superinė anyta pareiškė, jog vistik jų sodyboje švęsti su draugais negalėsime, nes "tie piemenys viską sugadins"... O kur galima rasti plotą likus mėnesiui?? sutarėm daryti mano tėvų sodyboj- tai kol ten viską sutvarkėm- o kaime gi idealiai reikia vestuvėm pasiruošti- MB susižalojo nugarą betampydamas nesamones ir dar ir vestyuvių rytą jam mano draugė leido vaistus nuo "radikulito"...
Anyta (šita moteris niekada nenustos manes stebinti) atvažiavo į vestuves ir atsivežė NETGI 1 šakotį (nors prie vestuvių ruošimo ir išlaidų neprisidėjo nei kiek)...
Tada uošviai oficialiai pire visų pareiškė, jog tą vestuvių vakarą mūsų nesveikins, nes dovaną (vokelį) dar sumaišysim su kitais ar pamesim....
Ką jau kalbėti apie tai, kad mašinos ėjau puošti pati ir su lipnia juosta susigadinau manikiūrą- matote mano sesuo- liūdininkė- kalbą repetavo ir negalėjo padėti...
ir taip toliau ir taip toliau...

Bet kokiu atveju dabar suprantu, jog svarbiausia, kad teki už TO žmogaus ir visoms nelaimėms, kurios prieš vestuves tiesiog dauginasi- paprasčiausiai neskiri per daug dėmesio...

Sėkmės būsimoms nuotakoms mirksiukas.gif
Atsakyti