Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves

Super tema smile.gif Juokiausi iki asaru. Po tokiu pasiskaitymu ir savo vestuvese drasiau jausiuosi, ivykus kuriozams smile.gif
Atsakyti
[quote=PaneleKiausiniene,2005 01 24, 12:46]
Kazkada seniai seniai vestuviu diena kirpeja sukuodama ir bandydama sustabdyti mano upeliais begancias asaras, pasake, kad nebuna vestuviu be kuriozu ax.gif Vieniem masinos rata nuleido pakeliui i baznycia, kitiem vejas nunese jaunosios nuometa, tretiems kunigas pamirso atvykti i baznycia. Man asmeniskai visa svente is paties ryto sugadino makiaziste, sugebejusi pamirsti, kad mes susitariusios blink.gif cry.gif Anksti ryta bliaudamai teko ieskoti kitos cry.gif
o man kurijozas buvo,kad baznycioje,kunigas liepia kartoti priesaika ir man jis sako ka kartoti savo vyrui:"...imu tave i zmonas..." ir as pakarojau tai doh.gif doh.gif dieve mano,dabar kai ziuriu i filmuota medziaga,taip juokas ima,kad net baisu doh.gif lotuliukas.gif o seip kazkaip daugiau nebuvo gal...neskaitant to,kad vestuviu ikarstyje nekviesti svecei atejo verysad.gif labai supykau ir nuliudau
Atsakyti
na bet čia ir sumastyt dar reikia taip nekviestam į vestuves ateit doh.gif ir kaip tie nekviesti svečiai, normaliai jautėsi? reikia tikrais chamais būt kad taip sugebėt...
Atsakyti
Sveikos;) cia gal ne visai i tema, bet nerandu tokios tinkamos temos, nes noriu paklausti jau istekejusiu:
drauge cia mane nugasdino, nes sake kad i paprastas masinas nuotaka su visa suknele (ypac jei didesniu lanku) netilps...arba sunkiai...mes siaip neketinam nuomot limuzino ar pan,o vaziuot su citroenu tai dabar ir galvoju,ar nebus kokio kuriozo, kad vestuviu diena i masina netilpsiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 03 04, 18:21)
Sveikos;) cia gal ne visai i tema, bet nerandu tokios tinkamos temos, nes noriu paklausti jau istekejusiu:
drauge cia mane nugasdino, nes sake kad i paprastas masinas nuotaka su visa suknele (ypac jei didesniu lanku) netilps...arba sunkiai...mes siaip neketinam nuomot limuzino ar pan,o vaziuot su citroenu tai dabar ir galvoju,ar nebus kokio kuriozo, kad vestuviu diena i masina netilpsiu g.gif  biggrin.gif

Nu tikrai nemanau kad ivyktu toks kuriozas schmoll.gif bent jau nesu girdejusi kad kam taip nutiktu, visos iki siol tilpo manau ir tu tilpsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 03 04, 18:21)
Sveikos;) cia gal ne visai i tema, bet nerandu tokios tinkamos temos, nes noriu paklausti jau istekejusiu:
drauge cia mane nugasdino, nes sake kad i paprastas masinas nuotaka su visa suknele (ypac jei didesniu lanku) netilps...arba sunkiai...mes siaip neketinam nuomot limuzino ar pan,o vaziuot su citroenu tai dabar ir galvoju,ar nebus kokio kuriozo, kad vestuviu diena i masina netilpsiu g.gif  biggrin.gif

Tikrai nesuk dėl to galvos bigsmile.gif Taigi tas lankas lankstus,mane pabroliai,kaip norėjo,taip kilnojo ant rankų ir virš galvų,kai fotografavo ir tas lankas ne problema buvo,o tuo labiau į mašiną atsisėsti mirksiukas.gif
Atsakyti
labuka, teko buti pamerge su lanku - problemos masinose (paprasti mersedesai, ne limuzinai) nebuvo smile.gif taciau vakare buvo labai malonu atsikratyti pagaliau tos suknios wink.gif
Atsakyti
[quote=Mijos mama,2008 03 01, 23:13]
[quote=PaneleKiausiniene,2005 01 24, 12:46]
Kazkada seniai seniai vestuviu diena kirpeja sukuodama ir bandydama sustabdyti mano upeliais begancias asaras, pasake, kad nebuna vestuviu be kuriozu ax.gif Vieniem masinos rata nuleido pakeliui i baznycia, kitiem vejas nunese jaunosios nuometa, tretiems kunigas pamirso atvykti i baznycia. Man asmeniskai visa svente is paties ryto sugadino makiaziste, sugebejusi pamirsti, kad mes susitariusios blink.gif cry.gif Anksti ryta bliaudamai teko ieskoti kitos cry.gif
o man kurijozas buvo,kad baznycioje,kunigas liepia kartoti priesaika ir man jis sako ka kartoti savo vyrui:"...imu tave i zmonas..." ir as pakarojau tai doh.gif doh.gif dieve mano,dabar kai ziuriu i filmuota medziaga,taip juokas ima,kad net baisu doh.gif lotuliukas.gif o seip kazkaip daugiau nebuvo gal...neskaitant to,kad vestuviu ikarstyje nekviesti svecei atejo verysad.gif labai supykau ir nuliudau
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2005 01 24, 12:46)
kurijozas buvo,kad baznycioje,kunigas liepia kartoti priesaika ir man jis sako ka kartoti savo vyrui:"...imu tave i zmonas..." ir as pakarojau tai doh.gif  doh.gif dieve mano,dabar kai ziuriu i filmuota medziaga,taip juokas ima,kad net baisu doh.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashley: 10 kovo 2008 - 17:49
Trumpai ymetu musu vestuviu hah.gif sokanti kurioza lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Del suprantamu priezasciu veida uzdengiau alc.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 03 10, 17:00)
Trumpai ymetu musu vestuviu  hah.gif  sokanti  kurioza  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Del suprantamu priezasciu veida uzdengiau  alc.gif

O kodel taip greit pasalinai? Parodyk dar 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Nuostabi tema!!! thumbup.gif
pati smagiausia is visu forume skaitytu lotuliukas.gif
Man paciai irgi truputi buvo kuriozu, kai buvome su MB antra pora jo geriausio draugo vestuvese
Ten jie buvo suplanave paplaukioti jachta, ir tikrai smagu buvo, bet jie sugalvojo islipti tokiame Kauno Mariu krante kur vienas smelis klampus toks ir uodu....... visus taip sukandziojo, kad ikandimas prie ikandimo buvo, nes dar ten sugalvojo ir zaidimu islipus padaryti smile.gif
o kadangi ten nera prie kur prisisvartuoti jachtai, tai teko apie pusantro metro, gal daugiau sokti is tos jachtos i klampu smeli smile.gif
o idomiausia kai reikejo ilipti atgal i ja biggrin.gif
tada pabroliai turejo mums padeti ilipti ir dar fotografas kipsas pridare nuotrauku, kur MB mao uzpakali rankoje laiko blush2.gif biggrin.gif
o kas blogiausia, mano siutos pamerges sukneles virsutini sluoksni denge tokia medziaga is beveik permatomu neriniu, ir as is tos nelemtos jachtos lipdama i ta smeli su plonu kulniuku uz tu neriniu uzkabinau ir padariau juose 30 cm skyle is nugaros puses biggrin.gif
tada tai verkti norejosi, nes medziaga taip kaboti pradejo kaip uzuolaida kokia... doh.gif
bet jaunosios mama pagalvojusi apie galimas nelaimes su ta neriniu medziaga (nes jaunoji mums abi medziagas visoms dave, tik pasisiuti teliko pacioms), tai specialaus pritaikyto siulo buvo pasiemusi ir adata, tai kai grizome i sodyba susisiuvau, ir kadangi ten neriniai, nesimate
matote, cia pirmos mano dalyvaujamos vestuves gyvenime, ir per visa ruosimasi as kazkaip nepagalvojau, kad reikia geliu jaunuosius sveikinant, nes torta didziausia uzsakeme jiems, vokeli (nes jie taip pageidavo) irgi daugiau nei dosnu padareme, bet apie geles visai pamirsome, tai visi kai sveikino su gelemis, mes ju neturejome, nu bet ka cia padarysi, pirmas blynas kiek prisviles smile.gif
o siaip vestuves buvo labai labai smagios, nes pasitaike PUIKUS muzikantai, labai issilavine ir puikiai grojantys, prisisokome, prisidukome, ir puikiai vestuves atsventeme thumbup.gif
Atsakyti