Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves

GANA APIE TA MOCIUTE! biggrin.gif CIA JUK SKYRELIS NE APIE GIMINES APTARINETI!
LAUKIAM PASAKOJIMU APIE KURIOZUS! mirksiukas.gif
A dar prisiminiau kai gamtoje buvom zaidem zaidima kas patinka tame zmoguje tai pabuciuok o kas nepatinka tai ikask,tai pamergei nepatiko jaunikio gelele atlape,tai sakiau tik nenukask o ji paeme ir visa nukando! lotuliukas.gif tai masinoj is mano puokstes zieda isemem ir idejom. o man nepatiko pirslio cigarete rankoj... tai vaizdas geras jaunoji kancara kanda! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2008 04 25, 13:00)
o man nepatiko pirslio cigarete rankoj... tai vaizdas geras jaunoji kancara kanda!  lotuliukas.gif

biggrin.gif gal ir fotografas netycia toki kadra pagavo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2008 04 25, 11:07)
biggrin.gif  gal ir fotografas netycia toki kadra pagavo?  biggrin.gif

kadro neprigavo,o gaila... bet uztat filmuotoj medziagoj gerai matosi! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdesita @ 2008 04 24, 13:07)
o jūs ten visus kambarius esat jau užsakę g.gif ne... tada pasiūlai užsisakyt atskirą kambarį patiems ir problemos nebėra 4u.gif

Tai va kad ten jau visi kambariai uzsakyti, nes ten bus musu vestuves, jubiliejus kazkoks ir siaip ten hotelis... doh.gif Siaip gal balaganas atrodo, bet ten atskiri pastatai, svenciantys zmones nesipina, tikiuosi viskas bus gerai ax.gif o jei kas bus nepatenkintas tegul kvieciasi taxi ir vaziuoja namo. Na, manau tikrai nebus problemos viena nakti paguleti viename kambaryje su giminem, juk ne ant zemes gules rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2008 04 25, 14:04)
Tai va kad ten jau visi kambariai uzsakyti, nes ten bus musu vestuves, jubiliejus kazkoks ir siaip ten hotelis...  doh.gif  Siaip gal balaganas atrodo, bet ten atskiri pastatai, svenciantys zmones nesipina, tikiuosi viskas bus gerai  ax.gif  o jei kas bus nepatenkintas tegul kvieciasi taxi ir vaziuoja namo. Na, manau tikrai nebus problemos viena nakti paguleti viename kambaryje su giminem, juk ne ant zemes gules rolleyes.gif

Mes irgi buvome uzsake kambarius,tiksliau namukus 10zm.viename,du namukus tai 20zm,buvom paskaiciave zmones,nes daugelis nakvojo pas gimines.perspejom is anksto jog uzsakom kur miegoti ir viska paaiskinom,sakem jei kas netinka tai patys uzsisakykit(ir isvis mums nuomuotojas tos sales pasake kad jaunieji nenuomoja vietu sveciams siais laikais per brangu,patys issinuomuoja pries baliu,kur nori ir kokio tipo)bet mes del visa ko isnuomavome du namukus,tai vienam apsistojo mano gimine(4zm) o kitame pulkas(4zm.tai jiems negaila ir viso namo,tokie linksmintojai,dalyviai thumbup.gif )bet sumokejom uz 20zm. o nakvojo tik 8! tai biski graudu prarasti pinigus uz 12zm.kada vienam iseina apie 30lt. mus buvo perspejes nuomininkas bet kad nebutu nesusipratimu arba girti kelio nerastu tai ir apsidraudeme is anksto sumokejome kad nakti nereiktu eit ieskoti pas ka uzsakyti dar viena vieta.
bet dabar zinau kad jei kada ir reiktu tai pasinaudociau tuo patarimu! isnuomuociau tik pirsliams ir pulkui,o svecius is kart pakvieciant i vestuves pasakyciau jog nakvoti ten galima tik reikia patiems issirinkti ir uzsimoketi.
nes po vestuviu buna priekaistu tai tas blogai tai anas,tai jei nepatinka tai patys ir mokekit ir uzsisakykit kambari savo skonio! biggrin.gif
ir tikrai nebutu svarbu ar sesuo ar mama ar 2 eiles pusbrolis,sakyciau yra vietu bet su pulku kartu miegoti ir jei tinka tai gerai,bet jeigu ne tai tada patys ieskokites kur miegoti! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2008 04 25, 08:54)
Taip... Jei turėsit vaikų juos tikrai išmokysit, kaip pasijuokti iš savo artimųjų...

drinks_cheers.gif mellow.gif
Atsakyti
man ir labiausiai nepatiko Bezdzioneles pasakojimas apie mociute, o gal ir apie visas vestuves... Sitaip tyciotis is seno zmogaus... ir dar kitiems pasakoti. Mazu maziausiai slykstu...
juoktis tikrai nenorejai, nors kitus pasakojimus perskaiciau su malonumu. o cia...
Et. Man atrodo jaunosios poziuris i artimuosius ir sugadino visa svente. Kaip sauksi...
Atsakyti
sveikos, as cia gal ir nedraugiskai isikisiu, bet man Bezdzioneles kuriozai tai nezinau... arba kvailai papasakota, arba buvo gudziu kaimieciu vestuves g.gif nenoriu nieko izeist, bet man taip pasirode... unsure.gif nei juokingo nieko neradau, kazkokie nesusipratimai gimines ir tiek... apie kuriuos jau geriau nepasakot... unsure.gif
Atsakyti
šita tema tuoj virs paguodos telefonu jei taip ir toliau... bet užuojautos nejaučiu...
kažkas rašė, kad kaip šauksi..- tai aš baigiu- taip ir atsilieps... dry.gif
Atsakyti
Merginos, niekaip nesuprantu, ko puolat Bezdzionele sitoje temoje... as pradedu bijoti, kad po tokio puolimo daugiau nei viena nebepasakos savo istoriju. Sioje temoje niekas neklausia, patarimu, uztarimu ir t.t....cia tik papasakoja, kas kaip vyko...
Atsakyti
QUOTE(delita @ 2008 04 27, 20:28)
Merginos, niekaip nesuprantu, ko puolat Bezdzionele sitoje temoje... as pradedu bijoti, kad po tokio puolimo daugiau nei viena nebepasakos savo istoriju. Sioje temoje niekas neklausia, patarimu, uztarimu ir t.t....cia tik papasakoja, kas kaip vyko...



As irgi nelabai supratau,ko cia visos Bezdzionele puola... Jinai tiesiog pasipasakojo ir pasiguode kas buvo ivyke jos sventeje,o cia pult visos pradejo...beje tema vadinasi Kuriozai per vestuves,o ne kazkoks anekdotu skyrelis,kad visos juoktusi uz pilvu susiemusios ar tyciotusi is nesekmiu...
Atsakyti
Brangiosios, nebūkime snobės. Nereikia smerkti kitaip mąstančių ar situaciją vertinančių. Ir nematuokime visų pagal save. 4u.gif
Atsakyti