Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriozai per vestuves

QUOTE(Chippie @ 2008 05 07, 14:38)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  net nezinau kaip buciau reagavusi i tokia situacija blink.gif  blink.gif  na bet svarbiausia, kad visi sveiki ir kad seima laiminga thumbup.gif

As taip pat buvau vestuves kuriose taip atsitiko-avarija-duzo masinos, viena nuleke i griovi, tai jaunoji verke unsure.gif tikrai buvo liudna ziureti, nesmagu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ragane @ 2008 05 06, 20:49)
Niu ir, ar labai issigandai?  fear.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na aš ir pergyvenu dėl poros svečių, nes atsiranda tokių kurie nori nuotaiką sugadinti, bet ištverime manau.
Atsakyti
nors vestuves po 2,5 sav, bet jau prasideda kuriozai verysad.gif fotografa uzsisakem pries metus, db skambinejuos visiem ar planai nepasikeite ar viskas gerai......, taip dziaugiuosi kad viskas gaunas kaip noriu tik va paskambinu fotografui o tas atsisako doh.gif schmoll.gif g.gif verysad.gif tai nzn ka daryt reiks likus 2 sav iki vest. nuo ko griebtis doh.gif nors buvo viskas sutarta ir rankpinigiai palikti!!!!
Atsakyti
Na nieko sau blink.gif kaip jei rankpinigiai palikti atsisake? O nors rankpinigius atidave? o sutarties nebuvo?
Atsakyti
Mano kirpeja per vestuves pramiegojo, bet vistiek suspejau. Siaip nieko, viskas laimingai ir linksmai praejo. Tik kai kurie sveciai stengesi nuotaika is pavydo sugadinti. ax.gif
Atsakyti
O kaip jums toks korjozas dar net vestuvems neivykus? Mudu suplanavome kuklias, intymias, mazas vestuves tik su paciais paciais artimiausiais, labai dziaugemes, stengemes, tikrai is sirdies viskuo rupinomes, o tevai likus dviem menesiam iki vestuviu nusprende kad musu sumanymas yra visiskai nevykes ir emesi organizuoti didziule puota cray.gif ziauru...
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2008 05 13, 11:01)
O kaip jums toks korjozas dar net vestuvems neivykus? Mudu suplanavome kuklias, intymias, mazas vestuves tik su paciais paciais artimiausiais, labai dziaugemes, stengemes, tikrai is sirdies viskuo rupinomes, o tevai likus dviem menesiam iki vestuviu nusprende kad musu sumanymas yra visiskai nevykes ir emesi organizuoti didziule puota  cray.gif ziauru...

mano manymu, tevai visiskai negerbia savo vaiku g.gif reikia su jais labai grieztai pakalbeti ir pasakyti, kad jei bus dideles vestuves, jus jose isvis nedalyvausit. schmoll.gif Kas cia per nesamones... manau, jokiu budu nenusileiskit, jei jau tikrai susiplanavot kuklia grazia svente. Juk tai JUSU diena, o ne jusu tevu..
Papildyta:
QUOTE(ciiikiii @ 2008 05 12, 10:43)
nors vestuves po 2,5 sav, bet jau prasideda kuriozai verysad.gif  fotografa uzsisakem pries metus, db skambinejuos visiem ar planai nepasikeite ar viskas gerai......, taip dziaugiuosi kad viskas gaunas kaip noriu tik va paskambinu fotografui o tas atsisako  doh.gif schmoll.gif  g.gif  verysad.gif tai nzn ka daryt reiks likus 2 sav iki vest. nuo ko griebtis doh.gif nors buvo viskas sutarta ir rankpinigiai palikti!!!!

Ar sutartis buvo? O kokia priezasti nurode, kad atsisako? sitaip negalima. Bet kokiu atveju jei su situo neis nieko padaryt, ieskokites kito, ramiai, laiko biskiukas yra, gal pavyks.. Gali su situo pakalbet, kad bent rankpinigius grazintu, pasakyt, jog pasistengsi, kad jis daugiau is niekur negautu uzsakymu. Paplatinsi informacija apie sarlatana, ir to uzteks mirksiukas.gif Niu bet kokiu atveju labai linkiu kad viskas susitvarkytu - ar sitas galiausiai atvyktu Jusu fotografuot, ar kita rastumet.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 13 gegužės 2008 - 10:54

istiesu man labai gaila, kad jis pas mus nefotografuos, nes pamacius foto internete man jos ziauriai patiko ir is kart apsisprendziau del fotografo nors nei karto nebuvau macius ir nieko apie ji nezinojau. is pradziu labai pykau, bet bet pasake, kad del sveikatos "remonto" atsisako, del to as nepykstu ir labai viska gerai suprantu, vissiems visko pasitaiko.... linkiu kuo didziausios sveikatos jam... taip pat pasiule savo kolega, kaip bus nzn, man jo foto tokio didelio ispudzio nepadare g.gif tikekimes turesiu grazius aatsiminimus...........................................................
sutarties nebuvo, o jei ir butu, as teikiu pirmenybe sveikatai!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciiikiii: 15 gegužės 2008 - 12:46
QUOTE(evesunny @ 2008 05 13, 11:01)
O kaip jums toks korjozas dar net vestuvems neivykus? Mudu suplanavome kuklias, intymias, mazas vestuves tik su paciais paciais artimiausiais, labai dziaugemes, stengemes, tikrai is sirdies viskuo rupinomes, o tevai likus dviem menesiam iki vestuviu nusprende kad musu sumanymas yra visiskai nevykes ir emesi organizuoti didziule puota  cray.gif ziauru...

Praignoruokit tą puotą. Tegul sau puotauja. Gi ne bažnyčioj, o jūs po jos su pačiais artimiausiais planunatės. Aš taip padaryčiau, nors būčiau apkaltinta nepagarba ir dar ten visaip, bet gyvent man su vyru, su vyru ir švęst, o jei kiti negerbia, tai kam juos gerbt?
Atsakyti
As gal taip kategoriskai nesielgciau, kazkaip nelabai protinga.
Bandyciau kalbetis su tevais ir ieskot kokio nors kompromiso,kazkaip gi galima susitart, nes begant is savu vestuviu galima labai iskaudint zmones, kurie ruosesi ir stengesi ax.gif
Atsakyti
tai va gi, kad nesinori su tevais pyktis ir jus skaudinti...juk jie ta svente ne pyktybiskai planuoja, tik viso ko geriausio linkedami verysad.gif visaip bandem su jais kalbetis, sakom na mes norim tik su jumis vakarienes...o jie - vistiek paskui turesit su visais atsvesti, tai kodel ne vienu metu... tai nuleidom rankas ir pasidavem. Dabar jie organizuoja musu svente, o mes pazadejom ateiti... Reikes kazkaip nusiteikti ir pabandyti smagiai atsvesti vestuves...
Atsakyti