Įkraunama...
Įkraunama...

Wireless Router

QUOTE(DuoDuo @ 2011 06 14, 11:37)
Vartotojo instrukcija.
bent modeli pasakykit, koki turite? smile.gif)

Parasysiu vakare,dabar ne namie biggrin.gif nesuprantu kodel raso-Nezasiseno,mes kai ivedinejom naujam bute interneta,atvaziavo meistrai is Vinitos,pajunge,apsauguojo,uzsidejo slaptazody,kuri as beje nepamenu,vyras tada namie buvo,viskas buvo,ok nesuprantu kodel dabar neapsaugota,kur viskas dingo.. unsure.gif
Tik zinau kad turim Linksysa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeSecret: 14 birželio 2011 - 10:45
Pasakykite bent kur as turiu nueiti,kad ta slaptazody uzsidet,kompakta Linksio jungt?Na nesuprantu as kaip padaryti schmoll.gif
Linksys WRT54GL-mano
Atsakyti
QUOTE(LeSecret @ 2011 06 14, 10:43)
Parasysiu vakare,dabar ne namie biggrin.gif nesuprantu kodel raso-Nezasiseno,mes kai ivedinejom naujam bute interneta,atvaziavo meistrai is Vinitos,pajunge,apsauguojo,uzsidejo slaptazody,kuri as beje nepamenu,vyras tada namie buvo,viskas buvo,ok nesuprantu kodel dabar neapsaugota,kur viskas dingo.. unsure.gif
Tik zinau kad turim Linksysa biggrin.gif

paprastai uz bevielio kodo uzdejima imami pinigeliai jeigu ka wink.gif
niekas uzdyka nieka nedaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LeSecret @ 2011 06 14, 18:32)
Pasakykite bent kur as turiu nueiti,kad ta slaptazody uzsidet,kompakta  Linksio jungt?Na nesuprantu as kaip padaryti schmoll.gif
Linksys WRT54GL-mano


http://downloads.lin...11_UG_A-WEB.pdf

Kaip prisijungti 4 psl., kaip dėti slaptažodį skaityti nuo 10 psl.
Atsakyti
QUOTE(saras @ 2011 06 14, 21:18)
http://downloads.lin...11_UG_A-WEB.pdf

Kaip prisijungti 4 psl., kaip dėti slaptažodį skaityti nuo 10 psl.

Dekui,jums,jau sita nuoroda macius,man reikia rusu kalba paveiksliuku,jau baigiu akys isvarvet ieskau per rusus doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LeSecret @ 2011 06 14, 21:26)
Dekui,jums,jau sita nuoroda macius,man reikia rusu kalba paveiksliuku,jau baigiu akys isvarvet ieskau per rusus doh.gif  verysad.gif

RUSU kalba
5 puslapis - Kaip prisijungti.
7 puslapis - Slaptazodzio "uzdejimas".
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 06 14, 21:56)
RUSU kalba
5 puslapis - Kaip prisijungti.
7 puslapis - Slaptazodzio "uzdejimas".

dekui jums,vakare bandysiu namie wub.gif
Atsakyti
na ir ka pazymejau kaip paveiksliuke disabled ir dingo bevielis internetas,pasijungiau dabar per laida,bet ieit vistiek neduoda kad bent ta disabled isjungt,ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(LeSecret @ 2011 06 15, 16:33)
na ir ka pazymejau kaip paveiksliuke disabled ir dingo bevielis internetas,pasijungiau dabar per laida,bet ieit vistiek neduoda kad bent ta disabled isjungt,ka daryti?


kiek suprantu anglu visai nemokat ....

o seip visad yra reset mygtukas .... (reikia palaikyti 5-10 s) ir vel nusistato i defaultini
Atsakyti
Ohhhh doh.gif Visiems,visiems,dydelis dekui uz pagalba,uz dalyvavima,as lygtais viska sutvarkiau,dabar kaba spyna,atsiprasau visu,ir dar karta dydelis jums visiems aciu,aciu,kad atsiliepet,pataret.. aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Atsitiko ir man toks mistinis reikalas...
Sedejau prie kompiuterio, internetas veike veike...ir dingo.
Na, galvoju, buna pasitaiko, einu marsrutizatoriu isjunsiu/ijungsiu. Bet dar pries tai pasiziuriu ir tarp gaudomu tinklu nera manojo. Pajunginejau marsrutizatoriu, pajunginejau savo nesiojamam Wireless klavisa...ir vistiek nemato namuose esancio marsrut..
Kame cia gali buti beda? Jau ir draiverius atsinaujinau, ir pati marsrutizatoriu is naujo konfiguravau...ir ko tik nedariau...
Visus kitus (kaimynu) tinklus mato, o namu - ne sad.gif
Tai vat prisijungus prie kaimynu (tikiuosi jie nesupyks..paklausiau, bet nezinau kuriu biggrin.gif ), bet kazkaip nesmagu "vogti", tai noriu kuo greiciau isspresti sia problema.
Gal kas minciu?
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 07 05, 15:37)
Atsitiko ir man toks mistinis reikalas...
Sedejau prie kompiuterio, internetas veike veike...ir dingo.
Na, galvoju, buna pasitaiko, einu marsrutizatoriu isjunsiu/ijungsiu. Bet dar pries tai pasiziuriu ir tarp gaudomu tinklu nera manojo. Pajunginejau marsrutizatoriu, pajunginejau savo nesiojamam Wireless klavisa...ir vistiek nemato namuose esancio marsrut..
Kame cia gali buti beda? Jau ir draiverius atsinaujinau, ir pati marsrutizatoriu is naujo konfiguravau...ir ko tik nedariau...
Visus kitus (kaimynu) tinklus mato, o namu - ne sad.gif
Tai vat prisijungus prie kaimynu (tikiuosi jie nesupyks..paklausiau, bet nezinau kuriu biggrin.gif ), bet kazkaip nesmagu "vogti", tai noriu kuo greiciau isspresti sia problema.
Gal kas minciu?

pabandyk ant laido smile.gif ar veikia ar ne ? smile.gif
Atsakyti