Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

Man nuo nestumo pradzios skauda pilva , su tarpais nevisuomet , bet uzeina kad tempia ar dilkcioja. Tai gine rekomendavo magni gert , ispradziu padedavo, bet kai ir 12savaite skausmai nepraejo , israse magnio miltelius gert ir kuo daugiau gulet , nepervargt. Padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2008 03 08, 10:49)
Tik atsikelus iskart prie kompo prisokau. Nakti atsibudau nuo astraus skausmo desinej pilvo apacios pusej. Miegojau ant desines puses, tai taip pradejo skaudet, kad negaliu nei atsikelt, nei apsiverst...  verysad.gif  Vyras laksto issigandes, nezino, ka daryt, jau greitaja norejo kviest... Skausmas buvo trumpas, nes po keliu minuciu siaip taip istengiau apsiverst ant kito sono, bet taip ir nesuprantu, kas tai galejo but. Prisiminiau, kad is vakaro pilvuka labai raize, lyg i tualeta norejosi, lyg ne... Tai gal nuo to tas skausmas buvo? Baisoka buvo tikrai, jau galvojau, leliui kas nors negerai... Bet siaip man neteplioja, jokiu isskyru nera, tai gal nieko baisaus?... Dar viena karta buvo taip astriai suskaude, kai gulejau irgi ant desinio sono, su vyru kutenomes  ax.gif  ir as stipriai nusijuokiau... Nezinau net, foruma paskaiciau, daug kam taip buna ir dazniausiai nieko baisaus... Siaip gyvenu ramiai, nedirbu, stresu kaip ir nera, nepervargstu...



man buvo prieš mėnesį, kad smarkus duriantis skausmas kankino kairį šoną nuo penktos vakaro iki dvyliktos nakties verysad.gif . kartais silpniau, kartais smarkiau.
vyras jau irgi galvojo greitąją kviesti...
kitą dieną kaip tik turėjau vizitą pas savo gydytoją, tai ji pasakė, jog tempiasi raiščiai, vidaus organai yra spaudžiami mažiaus, gal dar kokį nervą užspaudė, taip kad čia normalu. aišku, mano reakcija buvo tokia blink.gif
na, tik tiek, jog visa laimė, daugiau toks ilgai trunkantis skausmas nepasikartojo
Atsakyti
Tai gerai, nuraminot. As irgi pagalvojau, gali but, kad nerva koki uzspaude...
Atsakyti
Man 6 savaitė nestuke.gif pilvo apačia taip pat maudžia (tik vakarais kažkodėl) ir nuolatinis šleikštulys, seilėtekis, mano ginekologė išrašė gerti Duphaston palaikyti nestuke.gif o skausmui palengvinti paskyrė Spascupreel (homeopatinės tabletės) o per numatomas mm gerti ne mažiau, kaip tris kartus per diena verysad.gif
Atsakyti
o man tai lyg pjauna pilvo apacia unsure.gif ypac rytais kai po miego pasiraizau truputi, pries kelias dienas prasidejo g.gif visa likusi laika jauciuos kaip ir gerai,tik vidurius labai pucia blush2.gif gal cia del to tie skausmai uzejo? schmoll.gif
Atsakyti
Dabar man 15 savaitė ir vakar visai dienai pilvo apačios skausmas prirakino prie lovos. Pradžioje dūrė kai vaikščiojau, o poto maudė lyg prieš mmm ir vieną koją lyg mėšlungis traukė g.gif Šnd lyg geriau, bet kai judu vistiek paskauda. Prieš savaitę buvau pas genetikę, nieko blogo nematė, įdomu kas tai galėtų būt? g.gif
Atsakyti
na mums dabar 28 savaitele bet irgi buna taip kad skauda pilviuka be galo kai einu ar ka nors darau pries menesi buvo visai blogai keleta dienu taip skaudejo ir naktimis labai issigandau tai begau pas daktare issigandusi kad kazkas blogai bet ji nieko blogo nemate viskas sake labai gerai ir liepe nesioti nestukiu dirza prilaikyti pilvukui o buvau taip issigandusi doh.gif tai dabar labai nenusigastu kai uzeina pilviuko skausmai smile.gif
Atsakyti
Man taipogi būna kartais, pilvo apačioje lyg suduria kai padarau kokį staigesnį judesį 4u.gif Gydytojo klausiau kas tai galėtų būti, tai sakė, kad tempiasi raiščiai ir suskausta ir liepė stebėti ar tuo metu nekietėja gimda 4u.gif Jei nekietėja ir skausmas momentinis tai nieko blogo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jul @ 2008 03 12, 11:12)
o man tai lyg pjauna pilvo apacia  unsure.gif  ypac rytais kai po miego pasiraizau truputi, pries kelias dienas prasidejo  g.gif  visa likusi laika jauciuos kaip ir gerai,tik vidurius labai pucia  blush2.gif  gal cia del to tie skausmai uzejo?  schmoll.gif

Man lygiai taip pat rytais diegliukai vaiksto po pilveli. Bet man rodos tai zarnynas labiau, nei gimda. Ir nuejus i tualeta palengveja. 4u.gif
Man tik 4 savaiteles, todel paskauda ir man pilvuka ivairiai per diena, bet taip trumpai, lyg dilgteltu. Kartais taip rodos, kad lyg kiausides uzspaustos. Bet palyginus su menesiniu skausmais, tai man cia vienas juokas. Mirdavau tom dienom, ir be vaistu ne is vietos. o cia ne mintis neateitu gert vaistu. taciau magni reiktu nusipirkt. Pas daktarike pirma karta tik kita savaite, todel kol kas turiu ramiai nusiteikti ir laukti... wub.gif
Dar norejau paklaust jusu, jei nestumas testas buvo labai labai ryskus (pirma juostele buvo ryskesne uz kontroline), ar gali buti, kad pastojama ne ten kur reikia, arba nesivystantis koks? blush2.gif unsure.gif Prisikaiciau cia visokiu negerumu...
Atsakyti
na o man tai kai buvo apie25 savaitele tai ir buvo uzeje baisus pilvo skausmai,kita diena nulekiau pas daktare tai saugumo atveju pagulde i ligonine.pagulejau kelias dienas,vaistu pageriau ir praejo,gydytoja galvojo kad gresiantis bet pasirodo kad tai mano isdykelis pilvuke ka nors uzspausdavo ir labai jau skaudeavo..geriausia kreiptis i gydytoja.... blush2.gif smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Christa @ 2008 03 15, 14:53)
Man lygiai taip pat rytais diegliukai vaiksto po pilveli. Bet man rodos tai zarnynas labiau, nei gimda. Ir nuejus i tualeta palengveja.  4u.gif
Man tik 4 savaiteles, todel paskauda ir man pilvuka ivairiai per diena, bet taip trumpai, lyg dilgteltu. Kartais taip rodos, kad lyg kiausides uzspaustos. Bet palyginus su menesiniu skausmais, tai man cia vienas juokas. Mirdavau tom dienom, ir be vaistu ne is vietos. o cia ne mintis neateitu gert vaistu. taciau magni reiktu nusipirkt. Pas daktarike pirma karta tik kita savaite, todel kol kas turiu ramiai nusiteikti ir laukti... wub.gif
Dar norejau paklaust jusu, jei nestumas testas buvo labai labai ryskus (pirma juostele buvo ryskesne uz kontroline), ar gali buti, kad pastojama ne ten kur reikia, arba nesivystantis koks?  blush2.gif  unsure.gif Prisikaiciau cia visokiu negerumu...


nėštumo testas gali tik parodyti apskritai yra nėštumas ar ne, bet tikrai tokių detalių kaip tu čia mini - ne. Man ginekologas sakė, kad kuo ryškesnė antra juostelė, tuo nėštumas tikresnis smile.gif
Atsakyti
Iki siandien as nezinojau ka reiskia pilvo skausmai. Pries tai skaudejo tik strenas, o siandien visa diena maudzia pilvuka verysad.gif
Atsakyti