Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

tai tipo galiu ramiai sau gyventi ir į ją nekreipti dėmesio?...
smile.gif
ar taip bus visą nėštumą?...
kažkaip baisiai neramu, kai laukiesi pirmą kartą ir nieko neišmanai... smile.gif
baisoka dėl vaikelio... sad.gif
Atsakyti
pas mane 37.2-37.4, ir sake tai normalu
Atsakyti
As kaip tik pacioj pradzioj nestuke.gif labai sunerimdavau, jei tik neduokdie koki vakara "neprimatuodavau" bent 37 doh.gif lotuliukas.gif
O siaip tai net nezinau, ar visa nestuma tokia temp laikysis - nustojau matuotis ikopusi i 2-ra trimestra blush2.gif Bet manau, kad laikysis biggrin.gif
Atsakyti
ir kas svarbiausia - jauciuosi puikiai... tik cia kazkuri vakara skaudejo biski gerkle - pasimatavau ir radau, jog pakilusi.. o neramu!!! sad.gif smile.gif
Radau įvairiausios literatūros: kai kur rašo, jei bazalinė temp. nukrenta žemiau nei 37 - jau gresia persileidimas (rekomenduojama gultis į ligoninę, leisti progesteroną)...
bet čia kalbu apie kūno temp. g.gif
Atsakyti
prašau: patikslinkite apie kurią temp. jūs kalbat: apie BT ar pažasties?...
Nes aš klausiu apie pažastyje...
Perskaičiau visas senąsias žinutes... bet jau nieko nebesuprantu... blink.gif
Atsakyti
Na, man tai tiek BT, tiek pazastyje pakilusi laikesi mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir apie kuno, pazastyje
Atsakyti
tada gerai smile.gif jog mes apie tą pačią smile.gif
Vat ką tik pasimatavau 36,6 - ir nieko nedariau...
Žodžiu, aišku viena, jei būtų koks uždegimas, vargu, ar taip ji tai žemyn - tai aukštyn... laikytųsi nuolat ir nekristų. Ania?..
Ačiū jums, merginos!
Atsakyti
SIandien visa diena skauda pilvo apacia. SKausmas toks pats kaip budavo pries menesines. Gal taip ir turetu buti, bet as nezinau? Siaip viskas kitkas normalu smile.gif Kazkur skaiciau, kad gimda susitraukineja ir juntami tokie skauusmai. Ar man jau panikuoti ar dar ne? smile.gif
Atsakyti
Geriausiai paskambink ginei ir viska issiaiskinsi mirksiukas.gif

Beje, jau yra panasi temute:

http://www.supermama...?...238514&st=0

Atsakyti
Gimdos susitraukinejimas yra labai specifinis jausmas, tai nepanasu i paprasta skausma. Gimda tarsi i akmeni pavirsta, pasidaro kieta kieta. Jei kazka panasaus jauti ir tai kartojasi periodiskai kas 10 min ar dazniau, tai skuosk kuo greiciau i ligonine. Siaip, kai nestumas toks kaip tavo, tai geriau pasirodyk gydytojai, jei nera galimybiu to padaryti, isgerk magnesium disporal (nepamenu kaip tiksliai vadinasi) miltuku ir gulek atsipalaidavus.
Atsakyti
man magnis padedas nuimt visus skausmelius, nes irgi visa diena issedziu darbe tai vakare pilveli pamaudzia, gine liepe nepanikuot del tu visu pamaudenimu, svarbu tik kad gimda nekietetu
Atsakyti