Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pilvo skausmai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
FAJITA
sveikos,busimos mamytes. smile.gif
as nescia 10 savaiciu,ir anksciau daznai skaudedavo pilvas,neilgai ir nestipriai,bet uzeidavo tokie skausmai.daktare sake,kad kartais taip buna. g.gif
ar kuriai nors taip buvo? ka daktarai sakydavo?
Keiti
Man iš tiesų pirmus mėnesiukus maudeno pilvo apačią, lyg kiaušides skaudėdavo, apsunkusi jaučiausi, nugarą labai geldavo. Vėliau visi šie dalykai praėjo.
Dajevu
Man 26 sav., bet jokio skaudėjimo nejaučiau, kartais jeigu pavargstu per dieną, tai tempia pilvą, o kad maustų ar panašiai nebuvo nei pradžioj, nei dabar happy.gif jei dažnai skauda konsultuokis su gydytoju, gal dažniau nėštumą stebėt reikės 4u.gif
Erinata
Man nuo pat pradziu nestuke.gif skauda pilva, daktare pasake kad taip buna, buvo gresiantis, gal nuo tu skausmu, gal ne verysad.gif g.gif kai buvo 5men nustojo skaudet.
Dabar mums jau 35sav tai vel buna kad paskauda, bet manau taip neturi but, nors visi daktarai pas kuriuos lankiausi sake kad taip buna g.gif
audroneta
Man irgi pradzioje skaudejo, del visa ko gydytoja nusiunte i ligonine. Pailsejau ir geriau buvo. Paskui kai pavargdavau truputi pamausdavo. Bet siaip viskas tvarkoje buvo.
DolceVita

man irgi skaudena, gydytoja ta pati sake ka ir tau... kiausides vaiksto, gimda auga, tokie skausmeliai ir tempimai yra naturalu...

tai man ir ramu 4u.gif
mamiux
Skaudedavo man visada,nuo tada kai nezinojau dar apie pastojima.Beveik iki galo nestumo.Tai stipriau,tai silpniau.Turejau baime,bet baigesi gerai smile.gif
Mazule
Šia tema buvo daug kalbėta ankstesnėje temoje - gal rasite naudingos info 4u.gif

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...2&hl=skauda
Akville
Su pilvo skausmais - man tas pats. Is pradziu labai stiprus skausmas buvo, itare gresianti persileidima 6 savaitej, bet pragulejau 10 dienu ligoninej - viskas gerai baigesi. Daktaro isvada - organizmo reakcija i nestuma.
Dar ir dabar kartais tempia, beveik visada "jauciu" pilva.
Manau tai normalu.
Nuo tu tempimu daktare israse kalcio miltukus gerti.
Taigi, manau ir tau viskas bus thumbup.gif
sayonara2
4u.gif Man irgi sake,kad cia skausmai yra nuo pilvo tempimo ax.gif nestuke.gif
debesija
Su tais pilvo skausmais tai visaip būna. Geriausia, kad daktarai keli pakonsultuotų. Būna labai pavojingų, būna natūralių.

Man nuo kokios 5 savaitės visokių skausmelių būna. Tiesą sakant, vis kitokie kiekviename etape. g.gif

Vis sakau savo gydytojams, jie man paaiškina kiekviena skausmelį, o tada labai ramu.

Na, pvz., būdavo, kad skauda dešinėje pilvo apačioje nėštumo pradžioje - pasirodo - kiaušidėse esanti geltonoji cista (ji nepavojinga, nunyksta ilgainiui). Paskiau tempdavo iš šonų pilvą, skaudėdavo kirkšnyse - tempiasi gimdos raiščiai.
Paskiau buvo skausmeliai strėnose kaip prieš mėnesines - čia blogesnis skausmas, kurį liepė stebėti, ar nedidėja. Davė pagerti Magnio B6. Paskiau visokie kitokie mažiukai dūriai, staigus sutraukimas ar pan. - raumenys tempiasi. Stuburo skausmas. leliukui paaugus, vidaus organų skausmeliai - užspaudžia.

Dabar jau turiu didelį tokį "arbūzą". Būna, kad odos paviršiuje toks jausmas, lyg degintų - tempiasi pilvaplėvė ir pilvo "lašinukai" tongue.gif

Na, mano ginekologė sakė, kad yra vienas skausmas, dėl kurio reikia labai bijoti ir kviesti greitąją (čia jos išvardinti simptomai turi būti vienu metu, o ne kiekvienas atskirai kada nors):
1. Labai sukietėja pilvas.
2. Pasidaro rutulio formos.
3. Traukia pilvą žemyn, lyg akmenų būtų pridėtas.
4. Spazminiai skausmai iš abiejų pilvo pusių/ skausmas strėnose.
5. Gali būti išskyrų padaugėjimas.

Vat tas dalykas reiškia, kad gali prasidėti gimdymas. Bet irgi nebūtinai, jeigu sąrėmiai nėra tolygūs... Bet sakė, kad tokiu atveju negalvoti, ar tolygus, tiesiog geriau gulėti ramiai, giliai kvėpuoti ir kviesti greitąją.

mik
QUOTE(Keiti @ 2007 06 25, 23:28)
Man iš tiesų pirmus mėnesiukus maudeno pilvo apačią, lyg kiaušides skaudėdavo, apsunkusi jaučiausi, nugarą labai geldavo. Vėliau visi šie dalykai praėjo.
*

man irgi taip budavo,bet po keliu menesiu praejo bigsmile.gif
deine
O man paskutiniu metu vis paskauda tai vienoj vietoj tai kitoj-toks skausmas duriantis, kaip buna kai pompa gauni ir net skaudu kvepuoti buna ir vel praeina, net nezinau, gal reiktu pas daktara pasirodyt g.gif
Katusik
va ir man taip būna g.gif ačiū dievui, kad pakankamai retai. mane tai labiau rėmuo neramina doh.gif na niekaip negaliu jo atsikratyti unsure.gif o ryti tabletes oi kaio nesinori doh.gif
Giedrė
Viespatie,prisigasdinau ir nebegaliu blaiviai galvoti. Labai prasau patarkit verysad.gif . Siandien per Zolines,moteru konsultacija klinikose nedirba,ar ne ? tai gal kreiptis i priimamaji ? Maudzia pilvo apacia nuo praeitos savaites galo. Sekmadienio nakti pradejo meslungis kojas traukti. Ryte nuskubejus i vaistine ten dave Diasporal 6 lapelius miltuku. Pradejau gert vakarais,o pirmadienio ir sia nakti visteik trauke kojas,dabar is ryto dar jauciu itampa kojose ir stipresni maudima nei visada atrodo............
Spinduliuote
Sveikos. Ar kuri jau nuo pirmuju savaiciu jautete skausmus pilvuke? Neramu,nes beveik istisai maudzia visa pilva, kartais atsiranda diegliukai ar siaip suspaudzia, tempia.
Anot gydytojos, "siek tiek " gali paskaudeti. Bet kas tas "siek tiek"? Man pirmas nestumas, neisivaizduoju,kaip turiu jaustis. Mama ir gimdziusi drauge sako, jog joms visai neskaudejo ... Neramu.
rence*
Man ir nestumo pradzioje skaudejo pilvuka..Skaudejo jau nuo pat pradziu tai kadangi netyciukas ir dar neitariau kad nescia tai buvau labai rami -skaudejo butent taip kaip pries menesines..(skausmas vidutinio stiprumo maudziantis)..Deja kada menesines neatsirado, pirkau testukus ir kai suzinojau kad nescia buvo stresas didziausias doh.gif g.gif Reikejo laiko su tuo susitaikyti bet dabar as labai laiminga ir jau netrukus ciuciuosiu savo mazyli smile.gif
Taip kad tie skausmasai gali buti -man jie buvo nelabai stiprus bet ir gydytojai ramino kad cia normalu..Tik perspejo kad stebeciau ar neatsiranda isskyru -rusvu ar kraujingu -cia jau blogas pozymis..
Svarbu kad pasisakyti gydytojai - ji turi zinoti tavo visus skundus ir nesigedyti klausti bei konsultuotis taip daznai kaip reikia (geriau kelis kartus nueiti kad ir su atrodytu menknikiu negu viena karta ka nors pradziopsoti g.gif )
Linkiu tau sveikateles ir tik nesinervink labai, stenkis save palepinti..Nestumas yra tikrai grazus laikotarpis moters gyvenime 4u.gif
Sekmes 4u.gif smile.gif
indrutee
man irgi skaudejo nestuke.gif bet ju netekau sad.gif
bet kitom buna kad skauda ir nieko buna viskas gerai
Wagamama
QUOTE(Spinduliuote @ 2007 09 04, 12:57)
Sveikos. Ar kuri jau nuo pirmuju savaiciu jautete skausmus pilvuke? Neramu,nes beveik istisai maudzia visa pilva, kartais atsiranda diegliukai ar siaip suspaudzia, tempia.
Anot gydytojos, "siek tiek " gali paskaudeti. Bet kas tas "siek tiek"? Man pirmas nestumas, neisivaizduoju,kaip turiu jaustis. Mama ir gimdziusi drauge sako, jog joms visai neskaudejo ... Neramu.
*

Aha, man irgi tempia pilvo apačią truputį, bet šią savaitę jau geriau.

QUOTE(indrutee @ 2007 09 04, 20:15)
man irgi skaudejo  nestuke.gif  bet ju netekau sad.gif
bet kitom buna kad skauda ir nieko buna viskas gerai
*

console.gif
Vasarinė
Man 7 savaitę baigėsi visi skausmai ir tempimai ax.gif
indrutee
QUOTE(Drusia @ 2007 09 04, 22:20)
console.gif
*

aciukas wink.gif

seip jei papasakot trumpiau apie mano organizma tai buvau pastojus 4kartus bet 3 is ju iskeliavo ir va butent kai laukiaus tu tryju visus kartus skaudedavo pilva o ta vieninteli karta kur pasiseke ir pagimdziau grazu, sveika berniuka pilvuko neskaudejo g.gif

tik tu nelygink savo istorijos su mano nes kiekvieno organizmas skirtingas wink.gif
Erkesta
Man gydytoja dar pirmojo vizito metu pasakė, kad gali paskaudėti, nes kai embrionas auga, tempiasi ir gimda. Pirmom savaitėm ji taip protestuoja priš tą tempimą 4u.gif Niu maždaug 8 - 9 savaitę turėtų praeiti. O jei skauda stipriai, taip kad net susirieti ar apsiverki, tai jau reiktų kreiptis į gydytoją... Nors iki 12 savaitės jie mažai kuom padėti gali, nebent lieps ilsėtis smile.gif

Niu man irgi skaudėdavo, nuo to tempimosi, bet ne pastoviai ir ne žiauriai, pergyvenau... bet su laiku išnyko smile.gif Tie skausmai grįžo apie 18 savaitę dėl magnio trūkumo smile.gif bet dabar jau nieko smile.gif Spardomės po truputuką. Tad nepergyvenk, saugok save ir tikėk kad viskas bus gerai 4u.gif
klein
Skaudėjo ir man, kelis kartus naktimis užeidavo spazmai pilvo apačioje, o dieną mausdavo daugiau vieną šoną. Jau pora dienų kaip nejaučiu tų skausmų. Stenkis daugiau pagulėti, man tą liepė gydytoja ax.gif
Spinduliuote
Aciu, merginos! Is tiesu tai siek tiek nuraminote. Skausmai nestiprus, bet jau 9-ta savaite, o jie nesiliauja. Va, siuo momentu- nieko, atrodo, viskas gerai. Bet zinau,kad tuojau vel prades maust. Geriu magni- diasporal, bet jo "alia citrininis "skonis pradejo erzinti. Reiks paklaust, gal buna beskonio... O gal zinote? smile.gif
indrutee
QUOTE(Spinduliuote @ 2007 09 05, 09:25)
Aciu, merginos! Is tiesu tai siek tiek nuraminote. Skausmai nestiprus, bet jau 9-ta savaite, o jie nesiliauja. Va, siuo momentu- nieko, atrodo, viskas gerai. Bet zinau,kad tuojau vel prades maust. Geriu magni- diasporal, bet jo "alia citrininis "skonis pradejo erzinti. Reiks paklaust, gal buna beskonio... O gal zinote? smile.gif
*

o tau yra galimybe pagulet ant kairio sono kai skauna? pabandyk ir pasakyk ar pades nes man kazkada kazkuti gyd buvo sakius kad padeda g.gif
ir seip sveika pradzioje nestuke.gif pagulinet
Spinduliuote
Namie tik tai ir darau, kad guliu... O darbe dar niekas nezino naujienos, tai nesinori lakstyt ant sofutes smile.gif
Oasis

Labas mamytės 4u.gif aš irgi "pradinukė" - dar tik 3 savaitėlės, pilvuką padilgčioja, irgi neramu, reikės pasitarti su daktaryte, bet jau ramiau, kad, kaip jūs sakot, nieko baisaus... sakot, reikia gerti magnį dėl to?
Spinduliuote
man liepe magni gerti du kartus - ryte ir vakare. pasakys ir tau gydytoja, kaip matau , cia visoms bene ta pati rekomenduoja , tai, matyt, tikrai taip reikia smile.gif
Eglu
man pirmas 5-8 sav. mausdavo pilva, kaip per menesines..o paskui truputi patemdavo..teko 2syk paguleti ligonineje: 1 karat 5-6 sav. nes truputi -truputi patepliojo, tai gydytoja 3 naktim i ligonine pagulde ir laseline lasino po 1l, kas dien..bet viskas buvo gerai..dagiau po to nebetepliojo..2 kart tai teko guleti kai buvo 13-14sav., nes darbe pasinervavau ir kelias dienas is eiles tempe pilva taip kitaip nei visada, tai gydytoja liepe tris dienas atvaziuoti is eiles, kad laseline sulasintu, bet nakvojau namie..zodziu reikalingas buvo poilsis..tai israse biuleteni 10d. liepe save myleti labiau:)miegoti..valgyti ir ilsetis..
inga
QUOTE(IevaIevute @ 2007 09 06, 12:05)
Labas mamytės  4u.gif  aš irgi "pradinukė" - dar tik 3 savaitėlės, pilvuką padilgčioja, irgi neramu, reikės pasitarti su daktaryte, bet jau ramiau, kad, kaip jūs sakot, nieko baisaus... sakot, reikia gerti magnį dėl to?
*

IevaIevute,o kokie dar pozymiai,kai laukiesi trecia savaite,m?Butu idomu suzinoti.
Is anksto,didelis dekui 4u.gif
Wagamama
QUOTE(klein @ 2007 09 05, 07:00)
Skaudėjo ir man, kelis kartus naktimis užeidavo spazmai pilvo apačioje, o dieną mausdavo daugiau vieną šoną. Jau pora dienų kaip nejaučiu tų skausmų. Stenkis daugiau pagulėti, man tą liepė gydytoja  ax.gif
*

Pagal skaičiavimus man ir eina 7 savaitė dabar - ir tik dabar, savaitės gale nebėra tokio tempimo smile.gif Užtat dabar pykinti rytais pradėjo doh.gif tongue.gif
klein
QUOTE(Drusia @ 2007 09 06, 23:24)
Pagal skaičiavimus man ir eina 7 savaitė dabar - ir tik dabar, savaitės gale nebėra tokio tempimo  smile.gif  Užtat dabar pykinti rytais pradėjo  doh.gif  tongue.gif
*

Man lygiai tas pats, 7 savaitė: baigėsi pilvo tempimas, bet prasidėjo rytinis "padraugavimas" su tualetu doh.gif
Oasis
IevaIevute,o kokie dar pozymiai,kai laukiesi trecia savaite,m?Butu idomu suzinoti.
Is anksto,didelis dekui

pirmi požymiai kaip prieš mėnesines - pilvo apačios skausmas, krūtų skausmas, mane pms'o metu anksčiau ir papykindavo, tai ir dabar tas buvo, nevalgumas toks, o svarbiausia - pritrūksta oro, silpnumas, galva sukasi... man "pompų" tokių niekad nebūdavo, tai tas man keisčiausia yra...

Šiaip čia ne į temą, bet... kitoj temoj vieną mergina nusistebėjo, kad man 3-ią savaitę nėštumą pamatė - atseit labai anksti... tai prisigalvojau jau visko - gal ne nėštumas čia man... verysad.gif bet juk matė gydytoja per echo, o ir ji pati geriau gal žino, iškart pasakė, kad "yra"... ką manot, ar verta jaudintis? 4u.gif
505
[quote=IevaIevute,2007 09 07, 11:11]
pirmi požymiai kaip prieš mėnesines - pilvo apačios skausmas, krūtų skausmas, mane pms'o metu anksčiau ir papykindavo, tai ir dabar tas buvo, nevalgumas toks, o svarbiausia - pritrūksta oro, silpnumas, galva sukasi... man "pompų" tokių niekad nebūdavo, tai tas man keisčiausia yra...

Šiaip čia ne į temą, bet... kitoj temoj vieną mergina nusistebėjo, kad man 3-ią savaitę nėštumą pamatė - atseit labai anksti... tai prisigalvojau jau visko - gal ne nėštumas čia man... verysad.gif bet juk matė gydytoja per echo, o ir ji pati geriau gal žino, iškart pasakė, kad "yra"... ką manot, ar verta jaudintis?
o tu testa darei? manau, pasidaryk nestumo testa, bet jei taip anksi, kazin ar jis ka rodys? nebent kraujo tyrimas. Nes as irgi svieziai nusiminusi esu, nes gydytoja keliom dienom iki mmmmpasake, kad kazkas ten yr....ir as tikejausi, bet testas buvo neigiamas, ir paskui mmmm atejo. O ziurejo per echo....
nenoriu nuliudinti, bet negerai, akd leidi sau apsidziaugti ir pasijusti nestuke.gif
o is ties, linkiu , kad ir butum nestuke.gif , nuosirdziai linkiu, kad gydytoja butu pataikiusi. supper, profesionale:-)
Oasis

Nu nieko nebesuprantu verysad.gif šiaip žiūrėjo Vaisingumo Klinikoj, gydytoja super unsure.gif ir vėluoja jau nuo 24-tos rugpjūčio... ir labai aiškiai matėsi...
Katusik
manau, pilvo skausmus nėštumo pradžios visos mes jaučiame mirksiukas.gif pirmiausia, kai kiaušinėlis kiaušintakiu eina (šitas gali priminti į mmm panašų tempimą). paskui - kai lialius prisitvirtina (čia jau laaabai panašu į mmm).
dar vėliau - kai pradeda augti gimta ir temptis raiščiai.

nebijokit irnesakyk.gif viskas jusm ir jūsų pilvelinukams gerai

beje, linkiu visoms, kurios dar nėra įsitikinusios, kad nestuke.gif, greitesnio šio fakto patvirtinimo :mirksiukas
fistik
QUOTE(IevaIevute @ 2007 09 07, 13:08)
Nu nieko nebesuprantu  verysad.gif  šiaip žiūrėjo Vaisingumo Klinikoj, gydytoja super  unsure.gif  ir vėluoja jau nuo 24-tos rugpjūčio... ir labai aiškiai matėsi...
*

o tai kaip tada tau 3 savaites tik iseina g.gif ... kiek zinau skaiciuojama nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos. va man veluoja nuo rugpjucio 18, o jau 7 savaites skaitos g.gif g.gif nepergyvenk, geriau testa pasidaryk, tikrai jau rodys jei esi nestuke.gif
beje man irgi smarkiai pilvuka paskauda ir gana pastoviai, kasdien, o ne "kartais", kaip daktaras sako butu normalu. bet skausmas nesuriecia, nera toks stiprus, tai ir per daug nesijaudinu.. nors aisku vistiek neramu, nes per pirma nestuma, pradzioj nieko nebuvo g.gif dabar maziu kilnoju vis, tai gal nuo to sauda g.gif g.gif
Andryte
QUOTE(IevaIevute @ 2007 09 07, 16:08)
Nu nieko nebesuprantu  verysad.gif  šiaip žiūrėjo Vaisingumo Klinikoj, gydytoja super  unsure.gif  ir vėluoja jau nuo 24-tos rugpjūčio... ir labai aiškiai matėsi...
*

Tai tu matyt neteisingai skaiciuoji. Nestumas skaiciuojasi nuo pirmos paskutiniu normaliu menesiniu dienos, tai jei tau menesines buvo apie liepos 26, tai jau nestumas 6-7 savaiciu mazdaug smile.gif Ir jei mate echoskopu, tai sveikinu, tu nestuke.gif mirksiukas.gif
Nemux
man taip pat skaudejo pilvuka pacioje pradzioje kazkur iki 7 sav.bet tai buvo panasiau i tempima,arba kaip kitoms-menesiniu skausma.Gydytoja sake,kad normalu.
Oasis

Nu dėkui visoms už rūpestį. Nežinau kaip ten ta ginekologė man skaičiavo, bet pasakė, kad 3 savaitės g.gif bet svarbiausia, kad vakar dariausi testą, ir laaaabai jau teigiamas buvo biggrin.gif iškart dvi juostos ryyyyyškios ryškios thumbup.gif tai jau ir nusiraminau, ramiai žingsniuosiu pas gydytoja, kuri mane prižiūrės visą nėštumą... tai džiaugiuosi, jūs net neįsivaizduojat, nes buvau tikrai susinervinus po tų visų skeptiškų kalbų, kad gal dar ne nestuke.gif unsure.gif

ir išvis, paskleidžiau aš čia offtopic'o konkrečiai šitoj temoj, persiprašau temos autorės ir daugiau pažadu taip nebedaryt, tik reikėjo palaikymo ir patarimo 4u.gif visoms darkart dėkui, dingstu biggrin.gif bye1.gif
rackiene
Sveikos
Turiu klausimą.. Man 13 sav. šiandien skauda pilvą, duria. O esu darbe, gal nusipirkti magnio?
Mano ginė yra atostogose
Liusii
QUOTE(rackiene @ 2007 10 10, 10:56)
Sveikos
Turiu klausimą.. Man 13 sav. šiandien skauda pilvą, duria. O esu darbe, gal nusipirkti magnio?
Mano ginė yra atostogose
*

man irgi panasiai laiko, tai del tu skausmu atsiduriau ligonineje, bet pas mane dar prasidejo ir tepliojimas, geriu ta magni jau 3 sav. nenuima jis to maudimo, sako reikia guleti.
anoli
Skaudedavo man ta pilvuka iki 15sav. Kartais taip skaudedavo kad vos iki lovos daeidavau. blink.gif Skausmas buvo kaip per mmm, arba stipresnis. Man dar daktare sake kad skausmas prasideda tada kada turi prasidet numatamos mmm. Atset organizmas dar nepriprates prie nestumo. O kai jau pajutau judesiukus 16-17sav., tai tie skausmai kaip ranka nueme. Poto prasideda kiti malonumai wink.gif
rackiene
Man jau kurį laiką neskaudėjo. Bet šiandien visą dieną, bet ne maudžia, o duria. Nusipirkau Magnį ir galvoju ar gerai gerti nepasitarus su gydytoja... g.gif
vilbur
Man kartais pamaudžia pilvo apačią, bet nestipriai unsure.gif unsure.gif
Artulia
QUOTE(rackiene @ 2007 10 10, 14:37)
Man jau kurį laiką neskaudėjo. Bet šiandien visą dieną, bet ne maudžia, o duria. Nusipirkau Magnį ir galvoju ar gerai gerti nepasitarus su gydytoja...  g.gif
*

Aišku, gali pagert. Nieko blogo nuo magnio nebus. O gal ir nustos durti, jei skausmas yra dėl to, kad raumenims (o gimda ir yra raumuo) truksta magnio smile.gif
rackiene
Nusipirkau magnio vakar, išgeriau ir nuėjau gultis vakare anksti. Ir šiandien visai nieko, tik šiek tiek kartais suduria bigsmile.gif Tiesa, pas sesele nubėgau pasiteiraut,sakė magnio galima ir jei iki penktadienio nepraeis ateiti. Viskas O.K. smile.gif
Dėkui visoms už patarimus 4u.gif
mergyte-rr
sveikos, mergaites bye1.gif
na jei nestumas skaiciuojamas nuo pirmos pask mmmm dienos, tai man 6sav clap.gif
labai dziaugiames busimu kinderiu thumbup.gif
tik va pilvuka pamaudzia panasiai kaip per mmm, bet jei sakot, kad taip turi buti, tai ramiau smile.gif

Erkesta
Sveikos....
Ieskojau kazko panasaus forumuose bet arba ziopla esu ir nerandu arba apie tikrai nera.. Taigi esu nescia 25 savaites, jau atrodau kaip arbuziuka prarijusi ir priaugau 5 kg... Tyrimai geri, nestumas neprobleminis, nu bet kartais kad uzduria pilvo apacioj kad net susunku. Pas gydytoja dar negreit tai sakau pirma jusu paklausiu gal nera ko nerimaut tik siaip leliukas organus kokius spaudzia... Pvz lovoj kai guliu ir noriu ant sono pasiverst, kai pabandau tai taip nuduria, kad adrodo i klenes pridesiu...? Ar tai normalu? Gal visom nesciom taip buna? O gal kas rimciau? g.gif
Lipgirl
Man lyg ir budavo panasiai, bet negaliu garantuoti, kad tokia pati situacija. Budavo, kad pakeitus padeti, ypac atsigulus, suskausdavo viena ar kita pilvo sona. Manau, kad pas mane tai buvo kazkas tipo pompos, gal vaikelis kazkur oro burbuliuka suspaude g.gif . (Nepamenu, kiek tiksliai tada buvo savaiciu)Tai pasisukiojus praeidavo. Dabar irgi panasiai suskauda,vaikelis jau didokas. Paglostau, pamaigau, kad sis pakeistu man nepatogia padeti, tada jau galiu ir apsiverst. Siaip, pripratau nedaryti staigiu judesiu. Tikiuosi, pas tave nieko rimto.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.