Įkraunama...
Įkraunama...

Mėnesinių datos koregavimas

Ar yra galimybe issaukti menesines anksciau laiko? Gal ir juokingai skamba, bet tai labai svarbu! Lytiniu santykiu neturejau, kontraceptiniu vaistu nevartojau, menesines turetu buti apie 25, noreciau, kad jos prasidetu 20... Prasau padeti... Aciu!
Atsakyti
Tai visai nejuokinga.Esu girdejus apie vaistus,kurie issaukia menesines,tik nezinau kaip jie vadinasi.Zinau,kad tai kazkokios ampoles.Ju galima isigyti vaistinej (ir man atrodo,kad be recepto).Pasitark su vaistininke.Dar yra toks liaudiskas budas:100 gr. degtines ir pagulet labai karstoj vonioj.Tik nezinau ar sitas budas veiksmingas...
Atsakyti
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Nu sakes! As sutikciau, kad jos daugiau man gyvenime nebepasirodytu, o tu ju nori kuo greiciau. As tikrai nezinau, kaip tas menesines greiciau "iskviesti", bet ir nesuprantu, kam tau to reikia? Ko savo organizma panorai paerzint?
Atsakyti
Viskas įmanoma. Aišku, gaila, kad labai vėlai susigriebei, todėl tektų naudoti drastiškesnes priemones ir garantijos, kad suveiks 100proc. nėra Be to gali būti pašalinių reiškinių. Šiap lengviau mėnesines atitlinti, negu iššaukti anksčiau. Norinrt atitolinti galima gerti vaistą Norcolut tabletės, 5 mg 3 kartus dienoj, pradėti vartoti likus 3 dienoms iki numatytų mėnesinių pradžios. Nebevartojant vaisto, mėnesinės atsiranda po 2-3 dienų.
O šiaip geriausia ciklą reguliuoti geriant kontraceptikus- jei kurį mėnesį reikia, kad nebūtų mėnesinių- tiesiog nedaryti 7 dienų tarpo tarp kontraceptikų,o iškart pradėti gerti kitą pakuotę, arba jei pakuotėje 28 tab- negerti paskutinių 7 "tuščių" tab, o iškart pradėti gerti kitą pakuotę. Šiuo metodu negalima naudotis du mėn iš eilės.
Visi preparatai hormoniniai , todėl šie metodai netinka, jei žindote kūdikį. Sėkmės! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (lana @ 2003 12 16, 10:25)
Ar yra galimybe issaukti menesines anksciau laiko? Gal ir juokingai skamba, bet tai labai svarbu! Lytiniu santykiu neturejau, kontraceptiniu vaistu nevartojau, menesines turetu buti apie 25, noreciau, kad jos prasidetu 20... Prasau padeti... Aciu!

Yra tokios tabletes "postinor" kurios sukelia kraujavima,bet jos labai kenksmingos ir dazniausiai naudojamos po atsitiktiniu santykiu kai manai kad gali buti pastojusi,o seip tai kiti sako kad citrinos reikai daug valgyti,bet as kai bandziua kazkada man tai nepadejo sad.gif
Atsakyti
Postinoras padėtų, jei iki mėnesinių būtų likę daugiau laiko, o dabar jau per vėlu jam smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Smilte @ 2003 12 16, 09:25)
QUOTE (lana @ 2003 12 16, 10:25)
Ar yra galimybe issaukti menesines anksciau laiko? Gal ir juokingai skamba, bet tai labai svarbu! Lytiniu santykiu neturejau, kontraceptiniu vaistu nevartojau, menesines turetu buti apie 25, noreciau, kad jos prasidetu 20... Prasau padeti... Aciu!

Yra tokios tabletes "postinor" kurios sukelia kraujavima,bet jos labai kenksmingos ir dazniausiai naudojamos po atsitiktiniu santykiu kai manai kad gali buti pastojusi,o seip tai kiti sako kad citrinos reikai daug valgyti,bet as kai bandziua kazkada man tai nepadejo sad.gif

Man sitos tabletes padare labai neigiama poveiki:as dvi dienas vemiau ,o ir menesines buvo LABAI skausmingos ir ilgos.
Atsakyti
QUOTE (ligitukeB @ 2003 12 16, 11:31)
Man sitos tabletes padare labai neigiama poveiki:as dvi dienas vemiau ,o ir menesines buvo LABAI skausmingos ir ilgos.

As ir sakau kad jos ziauriai kenksmingos ir beje ju galima tik viena per menesi sunaudoti.jos juk ne tam skirtos huh.gif dazniausiai po isprievartavimu naudojama
Atsakyti
Postinoro galima 4 tab per mėn. 1 tabletės gai nepakakti, todėl dabar rekomenduoja išgerti bent dvi ( pirmą kaip galima greičiau, antrą- po 12val po pirmos).
Pati esu jas gėrusi prieš daug metų, kai buvau studentė, o vyras gyveno kitame mieste, kontraceptikai tada tik atsiradę Lietuvoj ne per seniausiai, gan didelių dozių, todėl pabandžius vienus- netiko, tad "saugojomės" natūraliais metodais arba iš bėdos Postinoru. O kad 1 tabletės ne visada pakanka, turiu lakstantį aplink įrodymą. biggrin.gif
Atsakyti


Mėnesines atitolinti ar pagreitinti galima būtų,jei vartotumėte kontraceptines tabletes.Nerekomenduoju,,žaisti''nei su Norkoliutu,nei su Postinoru.Pasidarysite problemų tokių,kad po to gali tekti gydytis sutrikusį mėnesinių ciklą.
Atsakyti
Del tam tikru priezasciu noreciau, jog sekanti menesi menesines prasidetu 7 dienomis veliau. Ar yra naturalus budas, vaistai, galintis "pavelinti" menesines?Nevartoju jokiu kontraceptiniu priemoniu.
Atsakyti
Ne. Menesines galima pareguliuoti tik naudojant hormoninę kotracepciją.
Atsakyti