Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Ka galima pamatyti su vaikais?
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 21, 21:17)
Indrėja, norėjau paklausti dėl to greitojo katamarano unsure.gif
Ar nesupykina kai juo "skrendi" ? biggrin.gif


Žinok priklauso nuo bangavimo biggrin.gif . Sako, kartais visko būna, nes katamaranas nedidelis, o plaukia 2 valandas. įsivaizduoju,kaip jį turėtų supti, jei didelės bangos doh.gif . Kai plaukėme mes, supimo beveik nesijuto. Turėjau pasiėmusi Avioplanto, bet neprireikė.
Anyway, nebijok, maišelių yra kiekvienoje kėdėje lotuliukas.gif .
Atsakyti
tuoj vėl Makalius pradės iš manęs šaipytis........... biggrin.gif
ar maršrutiniai autobusai ar mikriukai važinėja? su vėžimu lėliukiniu kaip nors įsitarabanisiu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2007 06 21, 22:47)
tuoj vėl Makalius pradės iš manęs šaipytis........... biggrin.gif
ar maršrutiniai autobusai ar mikriukai važinėja? su vėžimu lėliukiniu kaip nors įsitarabanisiu? biggrin.gif

As nesisaipau unsure.gif
Jau kalbejom apie tai, kad ten autoausai vazineja drinks_cheers.gif O del vezimuko g.gif Na jau negalvokit kad toj Heroj taip blogai bus biggrin.gif galesit ir be vezimuko pavazinet irnesakyk.gif
Cretetravel.com yra autobusu grafikai,jau cia buvau ikeles.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2007 06 21, 21:44)
drinks_cheers.gif 100%  drinks_cheers.gif
mums buvo kažkokių rūgščiasaldžių vaisių su sėklom, tokie oranžiniai, pierkūnas nepamenu pavadinimo doh.gif  ale patiko, nedidukai, abrikoso dydžio,


Makaliau, tu oranziniu vaisiu buna (jei gyventojai neapskabo) sofoklio sode:))) mes ten juos skindavome nuo medziu... berods 3-4 sie vaismedziai ten auga... ax.gif
O figos tai dazniausiai buna rudeni, rugsejo viduryje (cia viena is dvieju rusiu), kitos nepamenu kada, bet tikrai dabar nebus dar...
Papildyta:
QUOTE(greja @ 2007 06 21, 22:47)
tuoj vėl Makalius pradės iš manęs šaipytis........... biggrin.gif
ar maršrutiniai autobusai ar mikriukai važinėja? su vėžimu lėliukiniu kaip nors įsitarabanisiu? biggrin.gif


labai prasau nesupykti... bet klausimas... kodel jus maziukus vaikus skraidinates i tokias keliones? turiu omeny iki 1 metu amziaus?? juk jiems vargas, ir lektuve ausytes skauda ir siaip, jie gi nejaucia ar kreta ar palanga... kazkaip man atrodo kad tevai per dideli egoistai ir tam, kad patys galetu isvaziuoti ir vaikelius vezasi... va mes ir graikijoje ir italijoje apie tai diskutavom... tai tevai turintys mazulius tokius labai jau retai kur isvaziuoja, laukia kol vaikuciui bent 3 metukai sueis (cia ne apie skrydi pas gimines kur, o poilsines keliones)..

labai prasau nepykti, bet tiesiog man smalsu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 21 birželio 2007 - 22:23
Sėkmės iškrendantiems į tą nuostabią šalį 4u.gif .
Prisiminiau, mes vaisiu tiesiai nuo medžių prisiraškydavom Heroj blush2.gif . Pamenu, abrikosu privalgiau lyg soties, citrinų parsivežiau kelias. O šiaip, nemanau, kad yra ko gąsdintis tos Heros viešbučio, man tai ten patiko - netradicinis stilius, graži aplinka.
O va tėvų, besivežančių mažučius kleckus, tai nesuprantu schmoll.gif . Gaila man tų vaikiukų, juk ir lėktuve pojūčiai nekokie ( mano 12 m. dukra ir tai verkt pradėjo biggrin.gif ). Kai kurie tėvai sugalvojo tuos vaikiukus net į Santorinį vežtis, katamarane keli leliai buvo doh.gif . Kelione juk visai dienai, karštis, supimas ir be to tiems kleckams niekas juk dar neįdomu. Na, tai kiekvieno asmeninis reikalas 4u.gif . Aš savo penkiametės dukros ir tai nė už ką nesivežčiau schmoll.gif . Užteks jai ir Lietuvos pajūrio smile.gif .
Atsakyti
O aš dabar įsiterpsiu apie vaikeliukus biggrin.gif Pati turiu 1 m.plius dukrytę ir važiavom į Kretą gegužę... Na, viskas su tais vaikais gerai. Ir lėktuve nebuvo jokių diskomfortų, čia vaikai geriau perneša visus nusileidimus-pakilimus, nei suaugę, manau... Nei ji cyptelėjo, nei ką. Čia man ausis skaudėjo... doh.gif Per pakilimą-nusileidimą daviau gerti ir vsio... tongue.gif ir pramiegojo visą skrydį... Va, tik jei būtų tekę sauskelnes keisti lėktuve, tai nežinau, kur būtų reikėję, nes nė apsisukt ten vietos nėra... blush2.gif O dėl paties skrydžio, tikrai nereikėtų per daug nerimauti. Viskas bus gerai.
Va, dėl saulės tik... liepą jau spirgėte spirga kaip suprantu... tad kremuko nepamirškit. kai lelius dar nevaikšto, tai ir lengviau netgi. Nes su mūsiške, tai ramiai paplūdimy pagulėt neteko, tik kelionės mašiniuku ir pasiteisino 100 proc. O kai leliusikas dar tik guli ir perdaug nerodo noro judėti, tai pliaže -vienas malonumas thumbup.gif Ir kelionės irgi thumbup.gif ypač jei pati maitini... Su mūsiške irgi nebuvo sunku, tai kokį bananą, tai tyrelę, o kai rimčiau jau, sustodavom tavernose, pašildydavo pietučių tyrelę ir liuks thumbup.gif Tai va. Noriu nuraminti visus tėvelius, važiuokit, viskas bus gerai mirksiukas.gif juk ne į kokią laukinę šalį važiuojat mirksiukas.gif o ES valstybę biggrin.gif

QUOTE(Pumpotaukšlis @ 2007 06 21, 17:46)
Gal patarsit, koki krema nuo saules pirkti vaikui, kiek tu SPF (ar kaip jie) turetu buti, vaikas tai baltaskuris. Aciu.

Vaikiukams geriausias spec jiems skirtas su SPF 50 mirksiukas.gif


QUOTE(Springlet @ 2007 06 21, 22:21)
Ka galima pamatyti su vaikais?

Beveik viską biggrin.gif na, neplauksit į Santorinį, ar neisit į Samariją, o daugiau-važinėkit po šalį, užsukit į CreteAquarium prie Herakliono... 4u.gif


QUOTE(greja @ 2007 06 21, 22:47)
tuoj vėl Makalius pradės iš manęs šaipytis........... biggrin.gif
ar maršrutiniai autobusai ar mikriukai važinėja? su vėžimu lėliukiniu kaip nors įsitarabanisiu? biggrin.gif

įsibarškinsi smile.gif mes važiavom į Rethymną autobusu, tai į priekį pasitaikė žemagrindis, toks miesto tipo-tai no problem mirksiukas.gif o grįžtant buvo jau toks normalus turistinis, tai vežimą dėjom į bagažą, o lelką ant rankų mirksiukas.gif Tik nepergyvenk, pamatysi viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraigyte: 22 birželio 2007 - 08:19
QUOTE(indreja @ 2007 06 22, 08:08)
O va tėvų, besivežančių mažučius kleckus, tai nesuprantu  schmoll.gif . Gaila man tų vaikiukų, juk ir lėktuve pojūčiai nekokie ( mano 12 m. dukra ir tai verkt pradėjo  biggrin.gif ). Kai kurie tėvai sugalvojo tuos vaikiukus net į Santorinį vežtis, katamarane keli leliai buvo  doh.gif . Kelione juk visai dienai, karštis, supimas ir be to tiems kleckams niekas juk dar neįdomu. Na, tai kiekvieno asmeninis reikalas  4u.gif . Aš savo penkiametės dukros ir tai nė už ką nesivežčiau  schmoll.gif . Užteks jai ir Lietuvos pajūrio  smile.gif .


Pvz, as planuoju su 2-4 men kudikiu skrits i JAV, nes reikes atsizymet zaliai kortai. Skrydis >20 val su persedimais ir laukimais, bet kito pasirinkimo as nelabai matau smile.gif
O siaip as nesuprantu tevu, kurie visais imanomais budais lepina vaikus, saugo nuo butu nebutu dalyku, patys isvaizuoja, palieka juos 7-10 dienu pas kazka - manau, vaikui tai didesnis stresas nei skrist. O po to skundziasi, kad vaikai daznai sergfa, kad alergiski pusei pasaulio ir pan...
As, kai turesiu vaikeli, jis daznai su manim keliaus. O dabar irgi pratinu - keliaus su manim i Kreta budamas pilvuky smile.gif O rudeni, kai pasiimsiu dekretines, irgi kazkur keliausim smile.gif
Atsakyti
šiaip tai apelsinų birželio savaitę dar buvo ir augo.... g.gif
o dėl vaikų-mes važiavom su 2,5 metukų vaiku,tai jokių problemų-lėktuve miegojo,su graiku susišnekėdavo viešbutį,pasiprašydavo ko reikia.....kaip gali palikt kažkam kai važiuoji atostogaut?o vaikam atostogų nereik?ką gali žinot,gal nebeturės tokios galimybės niekada....mane mama ir visur veždavosi...ir pvz į Archangelską aš niekada turbūt nebenuvažiuosiu....o tada buvo galimybė....senai,prieš 17 metų....
dar kas dėl kretos,tai man užstrigo,ir ne mes vieni tai pastebėjom,kad nelabai mandagūs vairuotojai ten....autobusų ta prasme.....šaukia,rėkauja,prašai sustot,tai sustoja už kilometro nuo reikalingos stotelės......
dar kažkas vakar klausė dėl smėlio karštumo...tai mes kai buvom,tai aukščiausia temperatūra buvo 28-29,bet neįmanoma buvo stovėt paplūdimyje be tapkyčių...man degė padai,nors po kiema ir basa vaikštau,o vaikas tai visai nenusimaudavo kitom dienom tapkučių...
bet šiaip tai Kreta nuostabi thumbup.gif

tiesa....dėl ligelių vaikučių....išsivežėm berniuką savo su raudonais nudraskytais žandais,alergiškas dulkių erkutėm mat,aišku pusę lagamino vaistų prisikroviau-nei vieno nei vaisto nei tepalo nepanaudojom.šašiukai akyse krito jau pirmoj dienoj......kažkoks ten nerealus oras....ir valgė viską....apelsinus,pieną,medų,šokoladinį kremą per pusryčius......ko LT neduodam,nes iš kart išberia....taip kad svarbiausiai pozityviai nusiteikti ir mėgautis atostogom reikia. thumbup.gif
Papildyta:
o dėl to ką pamatyt su vaikais ...su mašiniuku juk visur gali važiuot....mūsiškiui labiausiai tam vienuolyne vyrų patiko,nepamenu pavadinimo,nes ten gyvūnėlių yra,o jis mylėtojas,tai negalėjo į povus,avis,stirnytes ir ožkytes atsižiūrėt..tik į vienuolyną važiuojant reik padoriau apsirengt,nes su suknyte trumpa buvau,tai liepė tą sijoną jų maišą apsirengt,o kiti buvo,tai viena moteriškė ir neįėjo,nes neatsirado laisvų sijonųsmile.gif
Atsakyti
Mes irgi jungiames prie Jusu kompanijos. thumbup.gif Liepos 15 d. atskrendam i Kreta! viesbutukas KAVROS BEACH! Galbut turite kokia nuomone apie si viesbuti, kretomanai? mirksiukas.gif

Keliausim su Travelman'u... na, teko girdeti prastu atsiliepimu apie ju organizacine puse...bet nesukam sau del to galvos...nes is LT organizatoriu jokiu ekskursiju nezadam pirkti blush2.gif patys nuomosimes masiniuka ir keliausim... bigsmile.gif

va, tik mastau, gal visgi geriau Samarijos tarpekli pereiti su vadovu? ar verciau savarankiskai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bala_nemate: 22 birželio 2007 - 13:43
QUOTE(bala_nemate @ 2007 06 22, 14:43)
va, tik mastau, gal visgi geriau Samarijos tarpekli pereiti su vadovu? ar verciau savarankiskai?

Joks vadovas ten neina. Nuveža iki tarpeklio, duoda žemėlapį su kontroliniais punktais, pasako, kad 18 val. nuo kito tarpeklio galo išplaukia laivas, ir visi savarankiškai eina. Žemėlapyje sužymėta, kurią valandą kuriame kontroliniame punkte turi būti. Jei neatsilieki nuo šito grafiko, tai pabaigoj prieš laivą turėsi atrodo porą valandų laisvo laiko išsimaudyti ir atsigerti kavos kavinukėje. Jei pavėluosi į laivą, teks likti nakvoti tame kaimelyje smile.gif.

QUOTE(bala_nemate @ 2007 06 22, 15:39)
blink.gif pala, o kaip tada, jei vaziuotume masiniuku savarankiskai?? Nuvaziuojam iki ten, pereinam tarpekli...o kaip grizti??  blink.gif  irgi kazkokio laivo ieskoti reiktu? ar atgal tarpekli pereiti??  doh.gif

Atgal nepereisi lotuliukas.gif. Pirmyn tai vis žemyn eini, ir tai kelias valandas trunka, o jei tektų paskui aukštyn lipti... doh.gif Todėl nevažiuokite ten su mašina. Jei savarankiškai, tai galbūt maršrutiniai autobusai važiuoja, o gal ir ne, bet vietinės turistinės firmos tikrai veža. O laivas vienas visiems. Jis nuplukdys iki ten, iš kur vėl autobusu galėsi grįžti.
Pasitikslinau pas vyra (tai jis ėjo per tarpeklį) - pasirodo, vadovas visgi irgi ėjo per tarpeklį, paskui kavinukėje bilietus į laivą dalino. Bet jis nevedė grupės, kiekvienas keliavo savo greičiu.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 06 22, 17:12)
Atgal nepereisi  lotuliukas.gif. Pirmyn tai vis žemyn eini, ir tai kelias valandas trunka, o jei tektų paskui aukštyn lipti...  doh.gif Todėl nevažiuokite ten su mašina. Jei savarankiškai, tai galbūt maršrutiniai autobusai važiuoja, o gal ir ne, bet vietinės turistinės firmos tikrai veža. O laivas vienas visiems. Jis nuplukdys iki ten, iš kur vėl autobusu galėsi grįžti.
Pasitikslinau pas vyra (tai jis ėjo per tarpeklį) - pasirodo, vadovas visgi irgi ėjo per tarpeklį, paskui kavinukėje bilietus į laivą dalino. Bet jis nevedė grupės, kiekvienas keliavo savo greičiu.


Aciu, Saja, tada ieskosimes per vietines firmeles... bigsmile.gif
Ale ot as tundra, maniau, viska galesim savarankiskai aplekti be jokiu firmu doh.gif g.gif jei keliauti ten marsrutiniu autobusu, kazkaip man atrodo nepatogu labai... unsure.gif
Atsakyti