Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Turiu klausimeli Saltmetei ax.gif ir kitom zinancioms.
Novaturo forume perskaiciau vieno keliautojo pasakojima,kaip jis buvo salia LAPOS mietuko esanciuose kriokliuose,net sedejo kavineje,irengtoje vandeny.
Jis rase,kad tas LAPOS yra visai netoli Rethymno,bet zemelapyje tokio nerandu schmoll.gif Gal tai yra LATO miestelis prie Agios Nicolaos? g.gif
Padekit ax.gif

QUOTE(maliavka @ 2007 05 30, 12:45)
jau klausiau, bet nieks neatsake  verysad.gif  Tai ar galima Herakliono oro uosto duty free atsiskaityti paprasta mokejimo koterele tipo Visa elektron? Nes pvz Tunise nebuvo galima, tik kreditinemis arba grynais.

Tuniso aerouoste puikiausiai pernai atsiskaitem Visa Elektron kortele.Amsterdame irgi tas pats,nors kazkur buvau skaicius,kad bus neimanoma....
Atsakyti
QUOTE(maliavka @ 2007 05 31, 16:33)
Sraigyte: pasakok kur konkreciai su masiniuku vaziavote... 4u.gif


Pirma dieną mašiniuko nesinuomavom ir autobusu važiavom į Rethymną.
Antra dieną važiavome į Preveli vienuolyną, prasukome per Kourtaliotiko Tarpeklį-įspūdingi vaizdai thumbup.gif Po vienuolyno, truputi pavažiavę žemyn, palikome mašiniuką ir pėsčiomis leidomės nuo uolų laiptukais į Palmių paplūdimį. Pabuvę jame dar nuvažiavome į Plakias miestuką. ten mums laaabai patiko ir užkandome tavernoje. bigsmile.gif
Trečią dieną lijo, tad važiavome į Knosso rūmus. kaina įėjimo 6 eurai žmogui. Patarimas-jei vžiuosite su mašina nesistatykite pačioje pirmoje aikštelėje, kviečia nuo kelio, iž parkavimą ima 4 eurus, o toliau pavažiavus šalia rūmų yra nemokama aikštelė doh.gif Po to dar nuvažiavome į CreteAquarium už Herakliono (8 eurai). Po to dar galvojome nuvažiuoti į Matalą, bet privažiavus Agia Varvara miestelį nusukome link Zaros ir "užsiknisome" kalnuose blush2.gif vos spėjome sugrįžti į vakarienę.
Ketvirtą dieną nusprendėme apžiūrėti Sfendoni urvą Zonianoje. Tai pats ilgiausias urvas ir laabai gražus. Berods 4 eurai. Vėliau dar kalnų keliukais nuvažiavome į Arkadi vienuolyną. Kainos nebepamenu. Irgi labai labai gražu.
Penktą dieną važiavome į Chania, o grįždami nusukome nuo magistralės ir pavakarį praleidome Kalives paplūdimy.
Šeštą dieną lynojo, važiavome į Spili miesteli-prisipirkome suvenyrų. Tada į Agia Galini, bet lijo ir net neišlipom. Vėliau iki Matalos-lijo, tad irgi neišlipom. Tad penktos dienos mašiniuko iš tikro jau galėjom ir nebeimti. ax.gif


rasa32, LAPPA yra netoli Rethymno, važiuojant link Chania yra posūkis į kairę, Episkopi, tada Argiroupoli miestelis. Ten yra tie kriokliai. Norėjom ir mes nuvažiuoti. Tik ne bespėjom. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraigyte: 31 gegužės 2007 - 16:58
QUOTE(babyte @ 2007 04 26, 23:35)
Nu ka ir mes jungiames i vaziuojanciu sarasiuka ax.gif
Geguzes 17d i Agios i Mirabello Beach. 9dienom.

Kaip matau ten vaziuojanciu yra nemazai, tik visi veliau nei mes.. Galvojau daugiau naujienu isgirsim is ten buvusiu, bet turbut teks paciai pasigirt pirmiau, kaip sekesi  mirksiukas.gif

Tai kaip gi ten tas Mirabello Beach. Kaip suprantu, jau turėtų būti įspūdžių tai pilnas bliūdas. smile.gif Labai lauktumę kokių tai papasakojimų, bo jau sekmadienį bandysime pasiektį tą ilgai lauktą Kretą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigyte @ 2007 05 31, 17:54)
Šeštą dieną lynojo, važiavome į Spili miesteli-prisipirkome suvenyrų. Tada į Agia Galini, bet lijo ir net neišlipom. Vėliau iki Matalos-lijo, tad irgi neišlipom. Tad penktos dienos mašiniuko iš tikro jau galėjom ir nebeimti.  ax.gif

Tiesa, dar uzsukome i Festos ir Agia Triada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigyte @ 2007 05 31, 21:10)
Tiesa, dar uzsukome i Festos ir Agia Triada  ax.gif

Jei ne paslaptis. kokį nuomavotės mašinuką ir kiek kainavo.
Atsakyti
QUOTE(pijuska @ 2007 05 31, 21:17)
Jei ne paslaptis. kokį nuomavotės mašinuką ir kiek kainavo.


galiu ir pasikartoti- Huyndai Atos, 5 d. 140 eurų. ax.gif Šiaip nuo birželio prasideda sezonas, kainos turėtų pakilti...
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 05 31, 22:14)
Kalispera mirksiukas.gif
Sraigyte, tikrai džiaugiuosi, kad kreta patiko... ir kad virtuvė jos taip pat. Esu sukūrus temą apie graikišką virtuvę (tik jau reiktų iškelt į viršų), žiūrėk mano parašą, ir šiaip, jei kokių klausimų bus, tai drąsiai klausk, aš ir šioj srity jau biski prakutus biggrin.gif  ax.gif

aha, ačiū, jau susiradau per paiešką biggrin.gif dabar bandysiu kai ką įgyvendinti. Noriu surengti graikišką vakarėlį draugams blush2.gif bet reik pirma ant savęs pasipraktikuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pijuska @ 2007 05 31, 21:08)
Tai kaip gi ten tas Mirabello Beach. Kaip suprantu, jau turėtų būti įspūdžių tai pilnas bliūdas. smile.gif Labai lauktumę kokių tai papasakojimų, bo jau sekmadienį bandysime pasiektį tą ilgai lauktą Kretą. thumbup.gif


Viskas puiku tame Mirabello Beach 4u.gif
Aplinka, maistas, kambariai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Sraigyte @ 2007 05 31, 13:48)
Mūsų viešbutuke nebuvo AI, bet vakarienės metu mes visada pirkdavom iš jų vyną, ouzo... taurė vyno kainuodavo 1,3 euro... nelabai brangu...  ax.gif šviežios apelsinų sultys 2 eurus palyginimui.  mirksiukas.gif Nežinau kaip didesniuose supermarketuose, bet mūsų kaimuke vynas parduotuvėse butelys nuo 3 iki 5 eurų...  ax.gif


čia priklauso nuo viešbučio klasės ax.gif todėl reikėtų pasiskaičiuoti...
Pas mus viešbutyje,pigiausias vynas buvo 5 EUR taurė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigyte @ 2007 05 31, 21:10)
Tiesa, dar uzsukome i Festos ir Agia Triada  ax.gif

Ir ka tame Festos pamatete?Konspektuoju viska ,ka galima grazaus Kretoj pamatyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2007 06 01, 13:08)
Ir ka tame Festos pamatete?Konspektuoju viska ,ka galima grazaus Kretoj pamatyt ax.gif

Na ten antras pagal dydį archeologinis objektas Kretoje po Knoso rūmų. Skaičiau internete, kad jis išlikęs autentiškesnis, nes neatstatytas kaip Knosas, o aš mėgstu natūralumą. Kaina 4eu, pridėjus dar du aplankysit ir Agia triada (Šventosios trejybės- laisvas mano vertimas hihihi.gif ) vienuolyną.
Na ten griuvėsiai miesto, labai graži vieta, nuostabios panoramos nuo kalno atsiveria į tokias lygumas. Man patiko, ir pavėsiuko radom, be to juk visai šalia garsiosios Matalos (ki 10km)
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2007 06 01, 14:08)
Ir ka tame Festos pamatete?Konspektuoju viska ,ka galima grazaus Kretoj pamatyt ax.gif



QUOTE(snickers @ 2007 06 01, 16:39)
Na ten antras pagal dydį archeologinis objektas Kretoje po Knoso rūmų. Skaičiau internete, kad jis išlikęs autentiškesnis, nes neatstatytas kaip Knosas, o aš mėgstu natūralumą. Kaina 4eu, pridėjus dar du aplankysit ir Agia triada (Šventosios trejybės- laisvas mano vertimas hihihi.gif ) vienuolyną.
Na ten griuvėsiai miesto, labai graži vieta, nuostabios panoramos nuo kalno atsiveria į tokias lygumas. Man patiko, ir pavėsiuko radom, be to juk visai šalia garsiosios Matalos (ki 10km)

aha ax.gif o mes buvome šį pirmadienį, kai buvo kažkokia jų religinė-valstybinė šventė, ne darbo diena, tai visus šiuos objektus aplankėme nemokamai tongue.gif Kam patinka senienos-gražu. Man labiau patiko panorama nuo kalno blush2.gif vaizdai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigyte @ 2007 05 31, 14:48)
Mūsų viešbutuke nebuvo AI, bet vakarienės metu mes visada pirkdavom iš jų vyną, ouzo... taurė vyno kainuodavo 1,3 euro... nelabai brangu...  ax.gif šviežios apelsinų sultys 2 eurus palyginimui.  mirksiukas.gif Nežinau kaip didesniuose supermarketuose, bet mūsų kaimuke vynas parduotuvėse butelys nuo 3 iki 5 eurų...  ax.gif

Sraigyte, papasakok apie papludimi, kiek suprantu nuo oasis'o iki jo reik dar gabaliuka kelio paejeti, bet koks jis, zvyruotas, juros dugnas akmenuotas, ar truputuka pravalytas??? O kiek kainuoja papludimi gultu nuoma ir ar jo butinai reikia? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas buvot "Marilena " viesbutyje?
Atsakyti