Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Valentino dienai

QUOTE(Mazulytee @ 2010 01 22, 22:24)
o kur plausu yra pirkti ? o pacius saldainiukus su kokiais klijais klijuoji prie padarytu burbulo? g.gif

labas vakaras 4u.gif
ne manes klausi,bet galiu atsakyti.. ax.gif
plauso yra pirkti floristikos prekiu parduotuvese,Kaune yra ir Urmo bazeje...
o saldainius bent as,klijavau karstais klijais..ju taip pat yra floristikos prekiu pard.,Senukuose...aisku,jiems reikia spec.pistoleto-ji taip pat gali isigyti ten kur ir klijus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 01 23, 08:24)
o kur plausu yra pirkti ? o pacius saldainiukus su kokiais klijais klijuoji prie padarytu burbulo? g.gif

Štai čia yra visa tema apie tuos saldainiu medelius smile.gif ,ten viskas paaiškinta
Atsakyti
QUOTE(QWERTI @ 2010 01 23, 18:24)
Štai čia yra visa tema apie tuos saldainiu medelius  smile.gif ,ten viskas paaiškinta


dekui visoms mergaitems uz suteikta info spie medelius 4u.gif
Atsakyti
Žaislas iš papje-maše „Širdelė mano“
user posted image
http://www.flickr.co...57600227573434/
Atsakyti
QUOTE(masiania @ 2010 01 24, 12:32)
Žaislas iš papje-maše „Širdelė mano“


Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
O cia mano sumanymas Valentino dienai, ruosiuosi primegzti daugiau sirdeliu, gan lengvai mezgasi, tik su papuosimais truputi sunkiau, uzima laiko ir fantazijos....
user posted image
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
aš gal pasirodysiu labai bjauri su tokiu klausimu, bet tikrai nenoriu nieko įžeisti, man tiesiog labai smalsu pasidarė 4u.gif
Ką jūs darot Valentino dieną su visom tom nertom, megztom ir siūtom širdelėm? dekoruojat namus tai progai? ar dovanojat vyrams? negi vyrams TIKRAI patinka nertos ir megztos širdelės?
ax.gif blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2010 01 26, 00:59)
aš gal pasirodysiu labai bjauri su tokiu klausimu, bet tikrai nenoriu nieko įžeisti, man tiesiog labai smalsu pasidarė 4u.gif
Ką jūs darot Valentino dieną su visom tom nertom, megztom ir siūtom širdelėm? dekoruojat namus tai progai? ar dovanojat vyrams? negi vyrams TIKRAI patinka nertos ir megztos širdelės?
ax.gif  blush2.gif  unsure.gif



gerai užklausei thumbup.gif
Atsakyti
Tiką saviškio paklausiau smile.gif kaip jis reaguotų ,jeigu tokią gautų, tai žiūrėjo gal kokią pusę minutės ir pasakė,jeigu tai būtų mano megzta ( o aš nemezgu visai ir iš mano pusės čia būtų žygdarbis) tai pasidėtų prie darbo stalo, kad matytų smile.gif

Nors šiaip kuo toliau tuo labiau mano dovanų idėjos mylimajam yra labai praktiškos, kad nestovėtų ant lentynos ir nerinktų dulkių.

Praeitų metų dovana pagalvių užvalkalai tik nerandu tos merginos blogo, kur pirkau, fantastiški, kaip baubukai tokie mieli smile.gif

Dar dėl širdelių, tai prisiminiau idėją- meilės pusikės muilas apveltas.
http://public.fotki....i/p3092671.html


Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 01 26, 02:39)
Tiką saviškio paklausiau smile.gif kaip jis reaguotų ,jeigu tokią gautų, tai žiūrėjo gal kokią pusę minutės ir pasakė,jeigu tai būtų mano megzta ( o aš nemezgu visai ir iš mano pusės čia būtų žygdarbis) tai pasidėtų prie darbo stalo, kad matytų smile.gif

Nors šiaip kuo toliau tuo labiau mano dovanų idėjos mylimajam yra labai praktiškos, kad nestovėtų ant lentynos ir nerinktų dulkių.

Praeitų metų dovana pagalvių užvalkalai tik nerandu tos merginos blogo, kur pirkau, fantastiški, kaip baubukai tokie mieli smile.gif

Dar dėl širdelių, tai prisiminiau idėją- meilės pusikės muilas apveltas.
http://public.fotki....i/p3092671.html


va todėl ir klausiu... įdomu man g.gif gal aš visai klaidingai įsivaizduoju mastau.gif
Žinau kad jei mano ex būtų gavęs mano megztą ar nertą širdelę, tikrai neišmestų, pasidėtų kur nors ir saugotų, bet atsargiai užsimintų, kad jei jau mezgiau, būtų geriau kojinės ar kepurė ax.gif
Broliui kažkada jo tuometinė mergina per Valentinkę padovanojo pūkuotą pagalvėlę širdelę. Jam buvo gėdą ją laikyt matomoj vietoj, bet nepatogu nugrūst į spintą. Kai su ta mergina išsiskyrė, pagalvėlė tuoj pat nukeliavo į konteinerį.
Aš turiu trijų skirtingų vaikinų nertus ir megztus specialiai man daiktus, visi jie atlikti geriau, nei aš sugebėčiau, ir išmest gaila, nes ten matosi širdies įdėta, bet tai niekam nereikalingi objektai, kurie dūlėja dėžutėje po lova unsure.gif ir šiaip, mane truputį gąsdina vaikinų polinkis megzti g.gif
Atsakyti
ne į temą - nesibaimink, dėl tokio polinkio, mane labiau baugintų polinkis tarkime gerti (daug), ar kas nors kita keliančio grėsmę sveikatai ir aplinkai, kadangi mokausi tekstilę, galiu pasakyti, kad tie vaikinai (tokių pas mus yra gyvų eksponatų) , kurie mezga, audžia, siuvinėja, ir tt.t yra labiau negu normalūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 01 26, 02:54)
ne į temą - nesibaimink, dėl tokio polinkio, mane labiau baugintų polinkis tarkime gerti (daug), ar kas nors kita keliančio grėsmę sveikatai ir aplinkai, kadangi mokausi tekstilę, galiu pasakyti, kad tie vaikinai (tokių pas mus yra gyvų eksponatų) , kurie mezga, audžia, siuvinėja, ir tt.t yra labiau negu normalūs smile.gif



Tikiu, nes pažinojau tokių dar daugiau nei tris. Porą ir tavo kolegų. Didesnė dalis jų užaugo daugiau nei normalūs, o likę -abejotinos vertybės g.gif nenurašau tokių vaikinų, tik tais laikais, kai vieną po kitos gavau tokias... ypatingas... dovanas, tai man keistoka jau buvo.
Atsakyti