Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Valentino dienai

Kadangi nesureikšminam Valentino dienos, tai net pūkuota pagalvėlė-širdelė manau maniškiui jaunystėje būtų patikus. Tiesiog "po prikolu" tongue.gif Ne kaip dovana, o kaip kičinis tos dienos simbolis. Ir visiems rodytų manau. lotuliukas.gif

Įstrigusi man tik viena Valentino diena. Dar studijų laikais, kai draugavom, jis turėjo išvažiuot ir per Valentino dieną nebuvo Lietuvoj. Tai išvykimo išvakarėse nusprendėm padovanoti vienas kitam po atviruką, kad TĄ dieną būtų kažkas mielo nuo mylimo žmogaus. Ir ką manot? Iš tos begalinės gausos atvirukų paklausos, mes apsikeitėme vienodais atvirukais. wub.gif Šitas faktas manau pasakė apie mus daugiau nei bet kokios kitos dovanos. Tai buvo ilgiausias mūsų išsiskyrimas, bet nuo tada mes visada kartu. Todėl Valentino diena mums jau nebereikalinga.

Pakalbėjau kaip kokia babytė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kazanova @ 2010 01 30, 17:09)
ogo koks geris, isivaizduoju savo vyra vaiksciojanti po virtuve su tokiu ziurstu ir su minkstom pukuotom kiskio tapkem biggrin.gif iskrisciau is koju biggrin.gif


Tigi čia moteriškas ''žiurstas'' lotuliukas.gif
Nors... g.gif gal kam toks vaizdelis erotines fantazijas pakaitintų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kazanova @ 2010 01 30, 15:09)
ogo koks geris, isivaizduoju savo vyra vaiksciojanti po virtuve su tokiu ziurstu ir su minkstom pukuotom kiskio tapkem biggrin.gif iskrisciau is koju biggrin.gif


Juk nebutina ji padovanot pink arba raudona lotuliukas.gif o jei ant prikolu tokia dovanele valentinkei , nors cia aisku nuo vyro priklauso vieni suprastu kad ant prikolu kiti ne ... lotuliukas.gif

QUOTE(Irunia @ 2010 01 30, 21:41)
Įstrigusi man tik viena Valentino diena. Dar studijų laikais, kai draugavom, jis turėjo išvažiuot ir per Valentino dieną nebuvo Lietuvoj. Tai išvykimo išvakarėse nusprendėm padovanoti vienas kitam po atviruką, kad TĄ dieną būtų kažkas mielo nuo mylimo žmogaus. Ir ką manot? Iš tos begalinės gausos atvirukų paklausos, mes apsikeitėme vienodais atvirukais. wub.gif  Šitas faktas manau pasakė apie mus daugiau nei bet kokios kitos dovanos. Tai buvo ilgiausias mūsų išsiskyrimas, bet nuo tada mes visada kartu. Todėl Valentino diena mums jau nebereikalinga.


wau kaip wub.gif
Atsakyti
oi cia moteriskas, as pagalvojau vyrui dovanoja moteris valentino dienai smile.gif iskart vaizduote uzkaito biggrin.gif, o jei man vyras tokia padovanotu g.gif , neeee geriau jau jis prie puodu sukinejas, kaip sekmingai ligi siol ir dare smile.gif gal todel vaizduote taip greit ir uzkaito pagalvojus apie ji su tuo ziurstu biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau ar yra bet gal pravers
http://club.osinka.r...1358?&start=255
Atsakyti
kazin ka vyrui dovanoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgizaz @ 2010 01 31, 16:24)
kazin ka vyrui dovanoti?  g.gif

drinks_cheers.gif Ypac jei jau pragyvenai kartu nei 10 metu,tai tiek jau visko pridovanota.O ir nebelabai sudomintu visos tos sirdutes,tai galvos skausmas ir man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 01 31, 17:11)
drinks_cheers.gif Ypac jei jau pragyvenai kartu nei 10 metu,tai tiek jau visko pridovanota.O ir nebelabai sudomintu visos tos sirdutes,tai galvos skausmas ir man doh.gif

Nu kodel ax.gif ? Paprasciausias mankniekis parodo,kad dar galvojat apie zmogu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 01 31, 15:11)
drinks_cheers.gif Ypac jei jau pragyvenai kartu nei 10 metu,tai tiek jau visko pridovanota.O ir nebelabai sudomintu visos tos sirdutes,tai galvos skausmas ir man doh.gif


Juk nebutina vis kazka dovanoti, padaryk skania vakariene dviems , graziai padengs stala , zvakiu sviesioj, romantiska muzika..... masaza gali padaryti su aliejuku smile.gif ar seip kaip idomiai nustebinti, pradziuginti mylimaji 4u.gif
Atsakyti
svarbiausia demesys,o ne grand dovana...manau,kad galima ir labai kukliai prasisukt,tereikia tik trupucio fantazijos ir noro... ax.gif
Atsakyti
mano valentininiai zuikiai

uzrasas ant sirdeliu matosi ir tamsoje
thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
SAKEEES bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kooookie superiniai thumbup.gif as ir tokio noriu lotuliukas.gif
Atsakyti