Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Valentino dienai

QUOTE(Mazulytee @ 2010 02 13, 17:10)
Stai ka savo brangiausiam dariau siai valentino dienai , zinute butelyje  smile.gif
tereikia vyno butelio , roziu ziedlapiuku , kaspino ir viduje ideti susukta meiles laiskuti ar seip ka grazaus parasyti 4u.gif

Šauni idėja thumbup.gif
Paiakolinsiiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2010 02 13, 17:39)
Šauni idėja  thumbup.gif 
  Paiakolinsiiu  ax.gif


prasom 4u.gif tik nepaminejau kad roziu ziedlapiukai yra tikri, dziovinti smile.gif
Atsakyti
Saviskiui padariau stai ka wink.gif Jau buvo panasi sirduke, tai ideja pasiskolinau ir patobulinau truputuka smile.gif I vidu pridejau jo megiamu saldainiu, i lapelius parasiau uz ka ji myliu wub.gif O kai jis pamate sirdele tepasake "Obana, nu tu ir pavarai" lotuliukas.gif Ir visa laika be zado sedejo neturedamas zodziu biggrin.gif vienu zodziu siurprizas puikiai pavyko thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Jo, padirbejot thumbup.gif o dabar mane domina kitas klausimas.. Jus tai plusot ir stengetes.. O jusu MB nors puse tiek pasistenge del Jusu ? ax.gif

P.S. jei taip. tada labai dziaugiuos 4u.gif
Atsakyti
Radau viena idomu staripsni kaip tik sia tema, tai paaiskinta pagal kiekvieno zodiako ženklus, ką reikėtų dovanoti.
http://www.siuvimas....o...icle&id=421

Gal po to kil minčių originalesnių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liule @ 2010 02 15, 01:15)
Jo, padirbejot  thumbup.gif  o dabar mane domina kitas klausimas.. Jus tai plusot ir stengetes.. O jusu MB nors puse tiek pasistenge del Jusu ? ax.gif 

P.S. jei taip. tada labai dziaugiuos  4u.gif


visada stengiasi ir vertina mano ranku darba, nesvarbu ar tai butu isiuvineta atvirute ar romantiskas vakaras su masaziukais ax.gif
Papildyta:
QUOTE(migliena @ 2010 02 04, 20:53)
Aš tai noriu savo MB padovanoti kažką tokio-raktų pakabuką
user posted image


esu dovanojus tokia, abu nesiojam prie raktu wub.gif
Atsakyti
Idejos pagautos internete smile.gif (sorry jei kartosis)
user posted image puiki valentinisko ryto pradzia
user posted image is kiausiniu dezuciu
user posted image miela wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Revera: 17 sausio 2011 - 20:23
thumbup.gif pusryciai wub.gif ir arbatos pakiukai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar keletas paprastuciu skaniu ideju vakarui 4u.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2011 01 17, 21:43)
esu dovanojus tokia, abu nesiojam prie raktu  wub.gif

jei as toki padovanociau maniskis tikrai nenesiotu..... gal nesiotu, bet tikrai tuom nebutu patenkintas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2011 01 27, 20:46)
jei as toki padovanociau maniskis tikrai nenesiotu..... gal nesiotu, bet tikrai tuom nebutu patenkintas  lotuliukas.gif


na maniskis romantikas wub.gif buna kartais kai vaziuojam kartu suglaudziam sirdutes blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Revera @ 2011 01 28, 20:52)
na maniskis romantikas  wub.gif buna kartais kai vaziuojam kartu suglaudziam sirdutes  blush-anim-cl.gif


nu va skirtingu zmoniu yra smile.gif man irgi visos sirdutes nelabai prie sirdies, pirmais metais, kai dar manes gerai nepazinojo draugas man auskarus su sirdutem padovanojo tai uzsidejus buvau gal pora kart. Visos drauges pamaciusios tai is kart sake "juk tau nepatinka visokios sirdutes" lotuliukas.gif
Nesakau kad nesu romantike bet tas sirdutes simbolis nu ne man blush2.gif
Atsakyti