Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

vasara pazystama laimojo kelione, bet reikejo dar pirkti prekiu kad ji galiotu smile.gif)) ir tas kelione tai buvo skrydis ir apgyvendinimas su pusryciais maltoje o visa kita is savo kisenes moketi reikejo biggrin.gif
tad tiek ja ir mate su kelione biggrin.gif
geri apgavikai jie wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte55 @ 2008 03 18, 16:53)
Sveikos , as esu kalevus per bauer firma i turkija .Galiu pasakyti kad visos 4keliones viesbuciai tikrai geri viskas yra ten gerai  biggrin.gif tik nebijokite nes mes su vyru kaip skridom tai daugiausia buvo su laimetom kelionem thumbup.gif

labiausia patinka tokio stiliaus zinutes, kurias paraso zmogus tik prisiregines forume thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Loli* @ 2008 03 05, 14:49)
Aš taip pat nieko ypatingo Bauer patalynėje nematau. Mano vaikui padovanojo šios patalynės komplektą. Bet jis joje nemiega. Priežastis akivaizdi - apklotas vaikui per sunkus, sunkiai lankstosi ir t.t. Taigi kol kas Bauer vieta - spinta  thumbup.gif

nu as ir noreciau pritarti del sunkumo.as gavau dovanu didele dvigule "kaldra" kurios viena puse kailis kita medvilne su satinu
tai po ta medziagine tikrai fainai miegot,bet tai as tada nesuprantu kaip daznai ja reikes i plovyklas tampyt,o sveria tai nemazai,o ir vietos kiek uzima.todel as ja apvelku kaip ir visas patalynes tai baueris man kaip ir dingsta,iprasta kaldra pasidaro.nu zodziu,tikrai neverta moketi tokiu pinigu uz tokia patalyne
Atsakyti
QUOTE(gincevince @ 2008 03 18, 21:18)
vasara pazystama laimojo kelione, bet reikejo dar pirkti prekiu kad ji galiotu smile.gif)) ir tas kelione tai buvo skrydis ir apgyvendinimas su pusryciais maltoje o visa kita is savo kisenes moketi reikejo biggrin.gif
tad tiek ja ir mate su kelione biggrin.gif
geri apgavikai jie wink.gif

Taigi nieks neverčia keliaut jei nenorit biggrin.gif

QUOTE(rutajon @ 2008 03 29, 11:45)
nu as ir noreciau pritarti del sunkumo.as gavau dovanu didele dvigule "kaldra" kurios viena puse kailis kita medvilne su satinu
tai po ta medziagine tikrai fainai miegot,bet tai as tada nesuprantu kaip daznai ja reikes i plovyklas tampyt,o sveria tai nemazai,o ir vietos kiek uzima.todel as ja apvelku kaip ir visas patalynes tai baueris man kaip ir dingsta,iprasta kaldra pasidaro.nu zodziu,tikrai neverta moketi tokiu pinigu uz tokia patalyne

g.gif o paprasta kaldra kiba lengvesnė g.gif ir ji vietos irgi nemažai užima

Mes 6 metai miegam Bauer patalynėj į nieką nekeisčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2008 01 09, 15:09)
mane domintu patalynes kaina. Nezinau ten komplektas yra kazkoks ar kaip? Reiketu dvigulio 180x200, pagalviu dvieju (jei yra standartiniu ismatavimu) ir vienguliu dvieju.

viengule mazdaug 2500 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu Bauer patalyne jau sesi metai,buvau ir esu labai patenkinta,tik jau valymas galvos skausmas...kai pirkau nebuvau girdejusi Merkio patalynes,tai kai nusipirko drauge ir palyginau,tai Bauer tik ortopedine pagalve pranasesne,o jau kainos skirtumas doh.gif ,tai jau dabar susimastyciau...
Atsakyti
QUOTE(gramara @ 2008 03 31, 00:14)
Turiu Bauer patalyne jau sesi metai,buvau ir esu labai patenkinta,tik jau valymas galvos skausmas...kai pirkau nebuvau girdejusi Merkio patalynes,tai kai nusipirko drauge ir palyginau,tai Bauer tik ortopedine pagalve pranasesne,o jau kainos skirtumas doh.gif ,tai jau dabar susimastyciau...


Pritariu. Patogu miegoti, valymas -galvos skausmas...ir dabar jau aš nepirkčiau bauerio.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2008 03 31, 10:18)
Pritariu. Patogu miegoti, valymas -galvos skausmas...ir dabar jau aš nepirkčiau bauerio.

O man merkys smirda ....
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2008 01 09, 16:09)
mane domintu patalynes kaina. Nezinau ten komplektas yra kazkoks ar kaip? Reiketu dvigulio 180x200, pagalviu dvieju (jei yra standartiniu ismatavimu) ir vienguliu dvieju.

mums paskaiciavo dviguli komplekta apie 2800 Lt (cia avinelio vilna)
i tai ieina:
1 vnt paklode 1,6m x 2 m
2 vnt pagalves
1 apklotas 2m x 2 m

Merkys labai panasia kaina siulo, gal net kokiu 100 Lt brangiau g.gif

Mes irgi sprendziam dabar didiama kurios firmos patalyne pirkti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherla: 08 balandžio 2008 - 18:09
QUOTE(Edmė @ 2008 03 31, 11:18)
Pritariu. Patogu miegoti, valymas -galvos skausmas...ir dabar jau aš nepirkčiau bauerio.


as tai apvelku paprasta patalyne, tai ir valau dau reciau. Gal dalis tu savybiu
ir dingsta, bet uzsikloji paprasta kaldra iskart pajauti skirtuma. Nors kaina vis gi
manau labai uzkelta

QUOTE(Dalbara @ 2008 03 31, 11:38)
O man merkys smirda ....


po keliu menesiu nebe, nezinau ar pripranti, ar issigaruoja, bet tokio kvapo,
kaip is pradziu tikrai nebesijaucia
Atsakyti
QUOTE(*Loli* @ 2008 03 05, 14:49)
Aš taip pat nieko ypatingo Bauer patalynėje nematau. Mano vaikui padovanojo šios patalynės komplektą. Bet jis joje nemiega. Priežastis akivaizdi - apklotas vaikui per sunkus, sunkiai lankstosi ir t.t. Taigi kol kas Bauer vieta - spinta  thumbup.gif


Pas mus tokia pati situacija, pilnai sutinku dėl sunkumo drinks_cheers.gif Vaikutis po anklode labai prakaituodavo. Padėjau į spinta. doh.gif
Praverčia tik vienu atveju, labai tinka jei pritrūkstu vietos svečiams miegoti. Perlenkta per puse atstoja 150% paprastą čiužinį thumbup.gif , minkšta ir šilta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 04 08, 18:07)
mums paskaiciavo dviguli komplekta apie 2800 Lt (cia avinelio vilna)
i tai ieina:
1 vnt paklode 1,6m x 2 m
2 vnt pagalves
1 apklotas 2m  x 2 m

Merkys labai panasia kaina siulo, gal net kokiu 100 Lt brangiau  g.gif

Mes irgi sprendziam dabar didiama kurios firmos patalyne pirkti  doh.gif


Kokia Merkio ziurejot kad sakot kad panasi kaina?
As turiu Merkio apklota Emile 2.00x2,20, labai patenkinta ir visai nesmirdi(nes is merinosu vilnos, smirdi is paprastos), o kaina apie 460lt. Dar galvoju ir dukrai pirkt.
Atsakyti