Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

Merginos, dėl termometro tai kreipkitės į Bauer frimą, juk jie duoda garantiją! Mano puodai pirkti prieš 8 metus, tai pradinę padėtį gerai rodo g.gif.
Atsakyti
Normaliai termometrai pas mane rodo smile.gif O šiaip tai tikrai, jei kas negerai, reikia kreiptis į pardavėjus smile.gif Už tokius pinigus pardavę prekę tegu pasijudina mirksiukas.gif
Atsakyti
Vėl kepiau varškės apkepą smile.gif gavosi thumbup.gif dabar tik taip ir kepsiu rolleyes.gif
Atsakyti
O aš kepiau Zepterio puode ir man jis prisvilo doh.gif .Jaučiu per didelė temperatūra buvo g.gif .Bet Ligita sakyk ar jis ne per skystas tau gaunasi g.gif ?Man tai toks skystokas g.gif .Kai orkaitėj kepu tai jis toks standus gauasi thumbup.gif , ir pati tešla tokia pokieta būna thumbup.gif .Gal sakau dėl to kad į šį miltų nededam g.gif .Bet kad ir prisvilo, rankų nenuleidžiu schmoll.gif .Bandysiu dar kartą.Ir prisvilęs skanus buvo thumbup.gif .Valgėm nuo viršaus ir karpėm ausimis.Labai saknu buvo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2008 10 17, 15:48)
rankų nenuleidžiu schmoll.gif .Bandysiu dar kartą.Ir prisvilęs skanus buvo thumbup.gif .Valgėm nuo viršaus ir karpėm ausimis.Labai saknu buvo thumbup.gif .

Man irgi ne iš pirmo karto gavosi, bet, toks skanus, minkštutis, dabar niekad orkaitėje nekepu.
O dėl termometro, tai čia aš tik tarp kitko pabėdavojau, ma jį galas, neturiu aš laiko tuos konsultantus vaikytis user posted image
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2008 10 17, 14:48)
O aš kepiau Zepterio puode ir man jis prisvilo doh.gif .Jaučiu per didelė temperatūra buvo g.gif .Bet Ligita sakyk ar jis ne per skystas tau gaunasi g.gif ?Man tai toks skystokas g.gif .Kai orkaitėj kepu tai jis toks standus gauasi thumbup.gif , ir pati tešla tokia pokieta būna thumbup.gif .Gal sakau dėl to kad į šį miltų nededam g.gif .Bet kad ir prisvilo, rankų nenuleidžiu schmoll.gif .Bandysiu dar kartą.Ir prisvilęs skanus buvo thumbup.gif .Valgėm nuo viršaus ir karpėm ausimis.Labai saknu buvo thumbup.gif .



Buvo toks, kad galima supjaustyti nemažais gabalais ir su mentele įdėti į lėkštę smile.gif Gabalai buvo didesni už mentelę ir nenulūžo perkeliami ir tuo pačiu apkepas buvo minkštas ir laaabai skanus thumbup.gif Šį kartą liko pora gabalų, tai kitą rytą mikrobanginėj pašildytus vaikai suvalgė smile.gif
Atsakyti
Galkas turite bauer greitpuodį?Ar apsimoka jį pirkti? g.gif
Atsakyti
Gavom ir mes dovanu Bauer puodus thumbup.gif Labai as jai patenkinta, pries tai pas mama vis vaziuodavom pavalgyti sveiko maisto smile.gif Ypac bulves labai skanios juose virtos. Dabar galvoju isbandyti ka nors isrukyti tuose puoduose, jau juodalksnio pjuvenu vyras parupino... gal bandet kuri nors kokius vistos sparnelius parukyti? Nelabai isivaizduoju, kaip pries rukant pamarinuoti... doh.gif Norisi pries Kaledas pasibandyti...
Atsakyti
Turime ir mes BAUER puodus. PATENKINTI.
Neseniai uzdejau virtis ryzius (kaip ir iprastinuose puoduose) smile.gif netiketai atejo drauge i svecius... bla..bla..bla.. ir staiga po 2 val. prisimenu, doh.gif kad verdu ryzius.
Labai nustebome su drauge, kad po tiek laiko ant ugnies nepridege nei milimetras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inqusiux @ 2008 10 15, 20:54)
mano bauerio termometras irgi gryba rodo schmoll.gif nesuprasi,o dangtis tai tikrai nesandarus,jokios traukos nesijaucia biggrin.gif

Na, ir as ne perseniausiai isigijau BAUER puoda. Nedaug jame dar ka gaminau. Patiko plovas, virtos bulves, praktiskai be druskos tik vegetos ir krapu uzbarsciau, kai isvire.
Bet, zinokit ir pas mane termometras ne nuo pradines padalos rodo? Kaip cia yra? Gal taip turi but? g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barra @ 2008 11 30, 16:26)
Na, ir as ne perseniausiai isigijau BAUER puoda. Nedaug jame dar ka gaminau. Patiko plovas, virtos bulves, praktiskai be druskos tik vegetos ir krapu uzbarsciau, kai isvire.
Bet, zinokit ir pas mane termometras ne nuo pradines padalos rodo? Kaip cia yra? Gal taip turi but? g.gif

Aš taip pat turiu BAUER puodus ir dabar pažiūrėjau kad ir mano ne nuo pradinės padalos rodo, o rodyklė stovi per puse tarp dviejų mėlynų brūkšnelių.Aš manau user posted imagekad jei kambaryje šilčiau tai ir rodo ne nuo pradžių
Atsakyti