Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

buvau ju prezintacijoje, man patiko thumbup.gif
Atsakyti
as ir blaskaus nezinau kokius geriau isyrinkt zepter ar bauer wink.gif
Atsakyti
QUOTE(m.krystina @ 2010 04 14, 20:41)
as ir blaskaus nezinau kokius geriau isyrinkt zepter ar bauer wink.gif




Rinkis pagal kaina, nes gamina ta pati gamykla (bent jau man taip sakė pačios konsultantės), skirtumas tik kokias rankenėles prisuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, man irgi sake kad gamina ta pati gamykla. Cia aisku ne i tema, bet taip atsitiko kad as turiu 2 Bauer, 2 Zepter ir kelius Berghof puodus, tai man asmeniskai labiausiai patinka Berghof puodai. Patogesnes rankenos ir labaaaai patogu (ypac turint indaplove) kad termometra nereikia atsukineti, jis su magnetu thumbup.gif . O ir kainu skirtumas irgi jauciasi. O siluma laiko visi vienodai, ir visos kitos savybes tokios pacios. ax.gif
Atsakyti
o tai kuo rankeneles skyres
Atsakyti
Na jos didesnes , gumos is apacios daugiau. Na man tiesiog patogesnes.
Atsakyti
QUOTE(m.krystina @ 2010 04 12, 23:49)
kur siauliuose galyma nusipirkt bauer puodu,kur ira ofisas?

Galima isigyti patekus i prezentacija. Pamaciusi Bauer firmos mergaites dalijancias korteles ir siulancios Bauer zaidima uzpildykite kortele ir paprasykite, kad norite isigyti. Jums tada tikrai paskambins. Ofisai yra Vilniuje, Kaune, Klaipedoje, Siauliuose, Panevezyje, neseniai atsidare ir Alytuje smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra tokia mamyte kuri vienoje rankoje yra laikiusi Bauer Zepter, o kitoje Berghof, Bergner, Milerhaus ar dar kazka panasaus.

Juk visur yra tas pats medicininis plienas (18/10); tie patys termometrai; tie patys 7 sluoksniai dugne.

Mes pirksime puodus, bet vis mastome kokius. Renkuosi tarp Milerhaus ir Bergner - nes tikrai tikiu kad jie ne blogesnes kokybes uz sios - taip specifiskai isreklamuotus (BAuer, Zepter).

Papildyta:
QUOTE(+777+ @ 2010 04 15, 10:59)
Rinkis pagal kaina, nes gamina ta pati gamykla (bent jau man taip sakė pačios konsultantės), skirtumas tik  kokias rankenėles prisuka mirksiukas.gif

Sita ir as girdejau. Gamykla tapati, kokybe tapati. O gamykla tapati, kuri gamina ir kruva puodu kitu pavadinimu, o sie - tiesiog toks uzsakymas SPEC.
Bet nezinau - gal cia tiesiog antireklama.
Atsakyti
Negaliu isvirti bulviu su Bauer! doh.gif

termometro rodykle rodo, kad jau reikia isjungti, nebekaitinti, o bulves dar neisvirusios.... g.gif g.gif
nesuprantu, kodel taip yra. ar jums yra taip pasitaike? kaip jus verdate bulves?

gal mano puodas blogas?
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 07 11, 20:19)
Negaliu isvirti bulviu su Bauer! doh.gif

termometro rodykle rodo, kad jau reikia isjungti, nebekaitinti, o bulves dar neisvirusios....  g.gif  g.gif
nesuprantu, kodel taip yra. ar jums yra taip pasitaike? kaip jus verdate bulves?

gal mano puodas blogas?

Nemanau, kad blogas. reikia priprast.
jei verdi senas bulves , reikia šaukštą vandens įpilti.
gal būt supjaustei labai stambiai. Gal ant per stiprios ugnies virei.
o kokia tavo virykė elektrinė ar dujinė?
Atsakyti
QUOTE(saule71 @ 2010 07 11, 19:43)
Nemanau, kad blogas. reikia priprast.
jei verdi senas bulves , reikia šaukštą vandens įpilti.
gal būt supjaustei labai stambiai. Gal ant per stiprios ugnies virei.
o kokia tavo virykė elektrinė ar dujinė?


Vandens pilu gal puse puodelio, pjaustau kaip ir paprastame puode virti - jei nedidele bulve - nepjaunu, didesne - per puse;
del ugnies pastebejau, kad jei tik ugnis didele - labai greit pasiekia riba ir arteja prie raudonos zymos, todel ugni reguliuoju visada, ant pacios maziausios padalos laikau. pas mane dujine virykle.

ir apskritai, dar prisiminiau ir zirnius, viriau tiek, kiek galima, bet vistiek kieti buvo. zirniu turejau prisidziovinusi, siek tiek vandeny pries virima palaikiau.

siaip labai mieli man tie puodai, bet liudna, kad negaliu ar nemoku isvirti kai kuriu produktu doh.gif doh.gif ir nesuprantu, kodel neisverda per tiek laiko, kiek reikia? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Novilunio @ 2010 07 11, 21:35)
Vandens pilu gal puse puodelio, pjaustau kaip ir paprastame puode virti - jei nedidele bulve - nepjaunu, didesne - per puse;
del ugnies pastebejau, kad jei tik ugnis didele - labai greit pasiekia riba ir arteja prie raudonos zymos, todel ugni reguliuoju visada, ant pacios maziausios padalos laikau. pas mane dujine virykle.

ir apskritai, dar prisiminiau ir zirnius, viriau tiek, kiek galima, bet vistiek kieti buvo. zirniu turejau prisidziovinusi, siek tiek vandeny pries virima palaikiau.

siaip labai mieli man tie puodai, bet liudna, kad negaliu ar nemoku isvirti kai kuriu produktu  doh.gif  doh.gif ir nesuprantu, kodel neisverda per tiek laiko, kiek reikia? g.gif  g.gif


Ar kiti neturi tokiu problemu, tik as? g.gif blink.gif
Atsakyti