Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai iš bulvių

Neradau skanaus bulviniu blynu recepto. Vakar kepiau, bet kazkodel gavosi labai neskanus schmoll.gif
Kaip jus kepat bulvinius blynus, kad gaunasi purus, gelsvi, issipute? (tokius valgiau berots Zemaitijoj essen.gif )?
Atsakyti
QUOTE(gabi @ 2005 01 27, 15:42)
Neradau skanaus bulviniu blynu recepto. Vakar kepiau, bet kazkodel gavosi labai neskanus schmoll.gif
Kaip jus kepat bulvinius blynus, kad gaunasi purus, gelsvi, issipute? (tokius valgiau berots Zemaitijoj essen.gif )?

Kad būtų gelsvi, o ne pajuodę, reikia įtarkuoti svogūną, kad būtų išsipūtė - kiaušinius dėkite tik prieš tai išplakusi.
Atsakyti
Aš darau taip: sutarkuoju bulves, įmušu vieną kiaušinį, įdedu nedidelį šaukštą miltų, porą šaukštų riebios grietinės. Jei turiu, įdedu pertrintos varškės. Tada dar svogūnų (jei mėgstat), druskos.
Atsakyti
As darau irgi paprastai: sutarkuoju bulves, idedu citrinines rugsties sek tiek, kad nejuoduotu, druskos, imusu kiausini (kartais 1, kartais 2), pripjaustau svoguno ir dedu dar i tesla siek tiek grietines. Man gaunasi skanus, tik, kad as retokai juos darau rolleyes.gif

P.S. Gabi, o as tave susekiau biggrin.gif Paziurejau i avatara, galvoju, kur man cia ta mergyte matyta biggrin.gif Ogi, pasirodo, turim bendra pazistama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingute: 27 sausio 2005 - 18:36

Aciu uz receptukus 4u.gif ,
Ingute, kas tas musu bendras pazistamas, parasyk i AZ smile.gif

Atsakyti
Bulvinius blynus musu namuose kepa tik vyras, tai jo receptas-bulves, itarkuotas svogunas, kiausiniai, verdantis pienas ir siek tiek manu kruopu. Mmmmm, labai geri gaunasi smile.gif . Ai, ir dar pipru ideda, taip nepagailint.
Atsakyti
QUOTE(song @ 2005 01 28, 00:30)
Bulvinius blynus musu namuose kepa tik vyras, tai jo receptas-bulves, itarkuotas svogunas, kiausiniai, verdantis pienas ir siek tiek manu kruopu. Mmmmm, labai geri gaunasi smile.gif . Ai, ir dar pipru ideda, taip nepagailint.

Song, perduok prašom savo vyrui didelį ačiū už receptą..nu labai skanus blynai gavosi...Tik aš visą tą masė nukošiau su kiaurasamčių, o tada jau kiaušinis, pienas, manų kruopos..ir aišku svogūno nepagailėt..tikrai labai skanus, minkšti,purus blynai thumbup.gif Ne vyras ...o tikras kulinaras smile.gif
Atsakyti
Aciu, aciu- suzavetas bus, kad moteriskes giria... biggrin.gif
Atsakyti
Sutarkuoju bulves,pora kiausiniu,1-2 susmilkinti ir apkepinti(lengvai)svogunai,
2-3saukstai miltu,jautienos farso 300gr.druskos ir truputis pipiru.Viska ismaisau ir kepu aliejuje.Na dar ta skysti nuo bulviu lengvai taip nupilu lauk.
Kartais tokius pat kepu tik farso nededu.
Atsakyti
O man niekada nesigauna skanus kai tarkuoju paprastai sad.gif as visada dabar tarkuoju su burokine tarka, idedu miltu sauksta du, prieskoniu ir nededu kiausinio, nes jis gadina viska ir kepu ax.gif skanesniu nesu ragavus thumbup.gif
Atsakyti
Nu prisiskaičiau čia jūsų, kaip blynų užsimaniau... doh.gif
Tai sudėjau jūsų receptus ir išsikepiau thumbup.gif thumbup.gif essen.gif
Į tarkius įdėjau žiupsnelį citrinos rūgšties (tešla baltutėlė), atskirai išplakiau vieną keušą ,supyliau. Įdėjau tarkuotą svogūną, šaukštą miltų, prieskonių ir ištrintą su 2 šaukštais grietinės varškės pokelį.
Niam niam.
Ačiū kulinares mirksiukas.gif
Atsakyti
As dar kartais i tarkuotu bulviu mase dedu sutrinta 1 vitamino c tablete,tai blynai irgi balti gaunasi smile.gif
Atsakyti