Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai iš bulvių

Dariau siandien bulvinius blynus, jackau mackau, kaip skaniai gavosi, ale tikrai.

Dariau stai taip:

bulves
1 kiausinis
1 saukst. miltu
1saukst. citrinos rugsties
1 svogunas
druskos ir ivairiu prieskoniu (a la Vegeta tik be konservantu)
2saukst. grietines

Nu gavos laaabai skanus. rekomenduoju, beje dariau pirmakart, recepta radau sio skyrelio pirmuose puslapiuose.
Atsakyti
QUOTE(kakarieku @ 2008 03 01, 20:16)
Dariau siandien bulvinius blynus, jackau mackau, kaip skaniai gavosi, ale tikrai.

Dariau stai taip:

bulves
1 kiausinis
1 saukst. miltu
1saukst. citrinos rugsties
1 svogunas
druskos ir ivairiu prieskoniu (a la Vegeta tik be konservantu)
2saukst. grietines

Nu gavos laaabai skanus. rekomenduoju, beje dariau pirmakart, recepta radau sio skyrelio pirmuose puslapiuose.

O as niekada citrinos rugsties nededavau g.gif reikes ir man pabandyti mirksiukas.gif
o ka ji duoda?
Atsakyti
QUOTE(astulkadk @ 2008 03 02, 00:45)
O as niekada citrinos rugsties nededavau g.gif reikes ir man pabandyti mirksiukas.gif
o ka ji duoda?

Vitaminą C dėdavau dėl baltumo, tai ir rūgštelė gal tam? O šiap dabar daugiau svogūno pritarkuoju-jis taip pat balina
Atsakyti
Manoji labai megsta zemaiciu blynus.Cia mamyte viena minejo,jog reikia virti bulves su lupena,na nzn kiek darau visad verdu be lupenu,idedu miltu ir krakmolo,kiausini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 10, 01:26)
Manoji labai megsta zemaiciu blynus.Cia mamyte viena minejo,jog reikia virti bulves su lupena,na nzn kiek darau visad verdu be lupenu,idedu miltu ir krakmolo,kiausini thumbup.gif

Aš irgi be lupenos virdavau, tai dėdavau ir krakmolo, ir miltų-apverčiant suskildavo g.gif pas mamą tas pats, šiandien kaip tik darysiu žemaičių blynus, bandysiu su lupena bulves virti, tikiuosi, išeis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingule20: 18 kovo 2008 - 12:24
QUOTE(Ingule20 @ 2008 03 18, 11:23)
Aš irgi be lupenos virdavau, tai dėdavau ir krakmolo, ir miltų-apverčiant suskildavo  g.gif  pas mamą tas pats, šiandien kaip tik darysiu žemaičių blynus, bandysiu su lupena bulves virti, tikiuosi, išeis  smile.gif

nu nzn man niekad nesuskyla,o kiausinuka dedavai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 18, 13:27)
nu nzn man niekad nesuskyla,o kiausinuka dedavai? blink.gif

ne, nedėdavau, dėdavau krakmolą-jis juk pagrindinis tvirtintojas.. blink.gif ar ir tą, ir tą reikia dėti? g.gif
iš tikro bele kokiu atveju jau vėlu-verdu su lupena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingule20 @ 2008 03 18, 13:10)
ne, nedėdavau, dėdavau krakmolą-jis juk pagrindinis tvirtintojas.. blink.gif  ar ir tą, ir tą reikia dėti?  g.gif
iš tikro bele kokiu atveju jau vėlu-verdu su lupena  biggrin.gif

nu taip visad issivirus bulves ir sutrynus dedu kiausini+krakmolo,tik miltu ne,na ir vegetos ar tai druskosir viskas gaunas thumbup.gif na parasyk kaip seksis dabar?
Atsakyti
Nu va, neišsileido thumbup.gif įdėjau nuotraukytę i receptus su nuotraukom blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamos as labai uzsimaniau zemaiciu blynu bet nezinau kaip juos paruosti?gal galite man parasyti kaip jus gaminate sios blynus bei ju padazus. mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai issiverdu mesa ir ja sumalu aisku pirdedu prieskoniu, paskui issvredu bulves ir jas sumalu arba galima grusti. i tas pacias bulves idedi truputi druskos, miltu kad galetum minkyti ir daryti kaip ceplinams tokius blynukus tik kadbutu ploksteni nei pastarieji, i vidu dedi mesa, graziai sonus sulygini ir kepi, nieko nera sunkaus tik biski gal terliojimosi bet tik tiek, o padazas gali buti koks tik nori, ir su grietine - sviestu, vien grietine, grybais ar sonine, ka turi saldytuve ir ka megsti tu ir tavo seimyna ax.gif

skanaus 4u.gif
Atsakyti
bandysiu siandien padaryti thumbup.gif
Atsakyti