Įkraunama...
Įkraunama...

Simpsonai

Jei nori miego - užmigsi, jei nelabai, tai dar teks pasikankint lotuliukas.gif Aš vienu momentu pietų miegutį labai propagavau, tai kai snaust eidavau, pc likdavo įjungtas, tai sunkiai sumerkt akis sekėsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na akis man jau merkaisi o filmas dar 1val siusi tai nezinau kaip cia neuzmigus lotuliukas.gif
Atsakyti
Visą valandą? blush2.gif Aš tai jau pati čiūju tuoj į lovą čiuošiu, atkeliauja dėdė miegas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane kazko ilgai siunciasi tai ir laukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2007 08 04, 02:01)
Anglišką žiūrėjau, tai iš pradžių masčiau, kad sunkiai seksis tuos jų prikolus perprast, bet su kalba neturėjau problemų, puikiai žiūrėjosi  thumbup.gif  Tik šiaip tikėjausi kažko daugiau, nes kai kurios serijos man net labiau patiko už ilgai lauktą filma  doh.gif  lotuliukas.gif


Aha, aš irgi žvengiau gal tik keliose vietose schmoll.gif nelabai jis man...
Atsakyti
Man irgi serialas patinka žymiai labiau negu filmas.
Atsakyti
Ai, vis viena eisiu i kino teatra, privalau atiduoti duokle Simpsonams - per kompa ziureti ne taip idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 08 04, 09:42)
Aha, aš irgi žvengiau gal tik keliose vietose schmoll.gif nelabai jis man...

tai gal man net neverta jo siustis ir ziuret? g.gif
Atsakyti
Išdėjom Simpsonų filmą į šuns dienas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dinariuke, jei labai ilgai siųs, tai gal rimtai neverta šitiek laiko vargt, nors kita vertus, daug kas jį giria, tai gal patiks ax.gif
Papildyta:
Ai, buvau parsisiuntus įrašą lietuvių kalba... Nepatiko man doh.gif Džiugas įgarsina tik Haumerį ir dar kažką... Mardžės balsas išvis kažkoks keistas, kaip iš šulinio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na simponams teks dar palaukti nes dabar planuose nusivylusiu namu seimininku 3sezonas, tada kalejimo begliu 2sezonas o tada gal ir simsonams ateis eile tongue.gif kazkaip netraukia man ju siustis ir ziuret lotuliukas.gif
va ka tik nuodemes uzkalbejima paziurejau tai dabar galva skauda ir oro truksta blink.gif tikriausiai cia salutinis poveikis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
"Nuodėmės užkalbėjimas" sukurtas pagal Ivanauskaitės romanus? blink.gif

Aš tai noriu pažiūrėt "Because I said so"... Žurnale skaičiau aprašymą, tai sugundė thumbup.gif Tik gaila, kad kolkas nieks neleidžia jo siųstis doh.gif

(mes vėl ne į temą) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aga pagal jurgos ivanauskaites kazko romana pavadinimo nebepamenu doh.gif
o kodel tau neleidzia jo siustis?
man tai 7val siuntesi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti