Įkraunama...
Įkraunama...

Jericho

Gal kas bandet Jericho (Izraelis) plauku prieziuros priemones?

Ilgai dvejojau, ir nusipirkau sampuna riebiems plaukams ir balzama minkstinanti ir drekinanti. Tikiuosi, kad nebus labai blogi, kaina abieju po 30 lt. rolleyes.gif
Atsakyti
Nepazystu sios kosmetikos,gal gali ikelt paveiksliuka ir parasyk kur ja prekiaujama 4u.gif
Atsakyti
Pirkau Kosmadoj.

o kaip ikelt paveiksliuka?
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
dar yra stai tokia kauke

user posted image

nepamenu kainos, rodos apie 40 lt
Papildyta:
Isbandysiu - parasysiu rolleyes.gif
Atsakyti
thumb_yello.gif man patiko, plaukuciai minkstuciai, o ir kvapas siu priemoniu malonus. Idomu tik ar plaukai taip pat greitai susiriebaluos.
Papildyta:
Reikes dar kauke isigyt smile.gif
Atsakyti
Per Kalėdas gavau šios kosmetikos reklaminį lankstinuką, tik vat lietuviškuose puslapiuose nelabai pavyko rast atsiliepimų apie šią kosmetiką.
Atsakyti
www.karaliska-kosmetika.lt

cia apie sia kosmetika

o siaip, man rodos, ji Lietuvoj tik nesenai pasirode, bet man patiko rolleyes.gif
Atsakyti
jau senokai mano mamai isiule parduotuvej si krema. kai nuvaziavau i svecius zinoma isbandziau ir pati, nes tuo metu ieskojau sau kremo. tai labai labai patiko. gerai susigeria, drekina ir neriebina veido. oda svelni labai tampa. tad tuo kartu puoliau visur ieskot to kremo ir neradau. dabar aptikau kosmadoj sitos kosmetikos tai nusipirkau krema paakiams (ko si karta jau ieskojau), purvo kauke ir sampuna. biski apsizioplinau ir nepamaciau kad kauke skirta sausai odai, o manoji vasara labai suriebejo, bet man pasirode nieko ir lauks ziemos smile.gif kremas akims fantastiskas - labai maloniai drekina, gerai susigeria, odele paskaistejo, zodziu super, iki siol nieko panasaus neturejau. sampunas irgi geras.
zodziu mano atsiliepimai tik geriausi wink.gif
Atsakyti
Turiu šampūną (mėlynas) ir balzamą (baltas, visų plaukų tipams), man tai labai patiko, dabar jau antrą šampūno butelaitį įsigijau biggrin.gif Plaukai labai atsigavo ir žvilgėt pradėjo labai gražiai... bigsmile.gif Super smile.gif
Atsakyti
parodoj "Moters pasaulis gavau kelis meginelius sios kosmetikos-ismeginau ir ziauriai patiko,oda svelnute ir minkstute,kai siaip prisitaikyt krema man labai sunku,oda alergiska,pleiskanojanti irn t.t..
Super patiko kauke pleiskanojanciai odai-nueme odos tempima,perstejima,
oda pasidare minksta ir primaitinta.
Dar isbanziau drekinanty dieniny ir naktiny maitinamajy krema.Atsiliepimai kuo geriausi-vaziuosiu ryt pirkt bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.jerichoco...auku_linija.htm

šios kosmetikos puslapiukas.
SPA centre nusižiūrėjau šampūną, tik šiame psl. visos prekės 10 lt. pigiau, nei man siulė lotuliukas.gif
Atsakyti
Jericho sampuna, balzama ir kauke jau perku ne pirma karta ir esu labai patenkinta mirksiukas.gif
Ypac man patinka kad plaukai labai kvepia perskalavus balzamu thumbup.gif
Atsakyti
Na turėjau mėginukų kremo, nieko ypatingo irnesakyk.gif
Atsakyti