Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

Kalankė???
Ta prasme, jinai taip atrodo?:
http://www.florisima....php?p=05&cat=k
Jeigu taip atrodo, tai koks čia deficitas šitos gėlės? Juk pilnos parduotuvės jos... blink.gif
Ir kuo jinai ypatinga? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 03 01, 17:11)
Kalankė???
Ta prasme, jinai taip atrodo?:
http://www.florisima....php?p=05&cat=k
Jeigu taip atrodo, tai koks čia deficitas šitos gėlės? Juk pilnos parduotuvės jos...  blink.gif
Ir kuo jinai ypatinga? blink.gif  blink.gif  blink.gif


Ne jinai atrodo ne taip schmoll.gif Ju yra daug rusiu ir viena is ju parduodama masiskai parduotuvese doh.gif O tu "paleistuviu" nea ax.gif

"Paleistuve" yra pirmoj nuotraukytej mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 01 kovo 2005 - 18:38
Aaaaaa...., tokios tai nemačiusi iš viso.............. O tai kuo jinai ypatinga? blink.gif
Atsakyti
Paleistuves as irgi nemacius... Nors pagalvojus apie mociutes gelyna gal ten ir atsirastu tokia... Man nepatinka tokios geles, tai ir nekreipiu demesio - bet va su tuo receptu tai sudomino... ax.gif Jauciu koki vyra suviliot galima biggrin.gif
O as namie auginu juka (nelabai as ja myliu, bet auga), 2 citrinmedzius is seklyciu (labai myliu, bet amzinai lapus apatinius numeta), lucky bamboo - jam dar tik metai, bet tuoj lubas sieks, be to isaugino papildoma atzala is sono, tai nezinau ka su ja daryt, 2 phaleonopsius -cia mano meiles, vienas is ju dar nezydejo, tai net nezinau kokios spalvos wub.gif wub.gif, dendrobi (irgi myliu) ir rozyte, kuri greiciausiai jau neatsigaus ir isvis nesiseka man rozytes auginti - labai greitai numirsta sad.gif
Dabar svajoju apie cimbidi ir dar pasiflora gal bandysiu is seklytes augint. Ale nezinau kur desiu - tik vieno kambario bute gyvenam. doh.gif
Atsakyti
Aš ir sakau, kad turbūt tas receptas su Paleistuve kažkoks labai geras, kad taip slepia..! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 02 26, 22:42)
Vilmux,tas gumbas,kur veliau rudai ir smirdanciai zydi-amorfofalis.


Dekui uz pavadinima 4u.gif Dabar gal rasiu kokios informacijos internete, o tai speliojau kas cia per padaras tongue.gif
Atsakyti
Tai gi nezinau dar to recepto biggrin.gif Ir Asara dar nepasieme vaiko biggrin.gif .Pas mane tie vaikai dar labai nedideli g.gif .As juos visada israunu,kad nesimaisytu.O gele tai tokia pati kaip Danguole 55 idejo.Ir auginu ja ne del grozio(nes jo ir nera),o del slogos.Siaip jau ne karta norejau ismest,o dabar gal ir toliau noresiu auginti.Jei pasirodys naudinga nono.gif
Atsakyti
Vilmux,atsiusk adresa ar parasyk i Tu-tis@one.lt apie amorfofali atsiusiu kazkoki straipsniuka turiu.Tik jis rusiskas(jei tinka).
Atsakyti
Regila,o ar gerai,kad laimes medelis ant palanges stovi?Ar megsta jis saulute?
Atsakyti
Laimes medelis storais lapais.O tokie gali augti ir mazesneje sviesoje.Gali ir ant palanges ir kelis metrus nuo jos.Augimas nenukentes.
Atsakyti
Tai tiesioginiai saules spinduliai jam nieko?Matai dabar ta sulyte nera tokia pikta,bet ,kai ateis vasara g.gif .Gal tada i sona kur statyti?Matai langai pietinej pusej.
Atsakyti
Storalapis stovedamas sauleje vasara pakeis savo lapu spalva-pasidarys lapai su raudonais krastais.Aisku geriau kad ta saule butu iki pietu, o po to dalinis pavesis, nes kitaip nudegins augaliuka(cia as kalbu apie vasaros saule smile.gif )
Atsakyti