Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

QUOTE(Aga @ 2005 04 25, 17:19)
Čia mano kelios kvietkelės  4u.gif


Kokios vešlios gėlės thumbup.gif
Atsakyti
Ant palangių vietos daugiau nebėra cry.gif
JEI ANT PALANGES NETELPA TAI NUSIPIRKITE GRAZU STOVA,BEJE METALINIS-BUNA VISOKIU SPALVU,KURIS STATOSI NUO LUBU IKI ZEMES IR JAME TELPA 11GELIU,AS PATI TOKI TURIU.NEUZIMA DAUG VIETOS IR GRAZIAI ATRODO,IR NERA BRANGUS IKI 40LT.GAILA KAD NEGALIU FOTO IDETI.
Atsakyti
QUOTE(ERIKA4 @ 2005 05 01, 08:53)
Ant palangių vietos daugiau nebėra  cry.gif
JEI ANT PALANGES NETELPA TAI NUSIPIRKITE GRAZU STOVA,BEJE METALINIS-BUNA VISOKIU SPALVU,KURIS STATOSI NUO LUBU IKI ZEMES IR JAME TELPA 11GELIU,AS PATI TOKI TURIU.NEUZIMA DAUG VIETOS IR GRAZIAI ATRODO,IR NERA BRANGUS IKI 40LT.GAILA KAD NEGALIU FOTO IDETI.

Žinau, apie kokį kalbi. Mačiau parduotuvėje, ir man patiko. Tik turbūt vyras iš namų išvytų, jei dar tokį stovą parsitįsčiau! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 05 02, 17:06)
Žinau, apie kokį kalbi. Mačiau parduotuvėje, ir man patiko. Tik turbūt vyras iš namų išvytų, jei dar tokį stovą parsitįsčiau!  doh.gif


Ir mane isvarytu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
BAIKIT JUOKUS KODEL TURETU VARYTI,PAGALVOKIT KIEK GELIU NUO PALANGIU NUSIIMS IR I VIENA VIETA SUSIDES.MANISKIS TAI NIEKO NESAKO.IR BETO STOVAS PUOSIA SALIONA KAI DAUG GRAZIU GELIU PRIDETA.
Atsakyti
Man labai reikia kazkokio stovo,kad pora geliu pastatyciau g.gif .Bet kiek ziurejau tai kolkas padoraus nepastebejau.Gal ERIKA4 tau pavyktu imesti nuotraukyte?
Atsakyti
QUOTE(ERIKA4 @ 2005 05 02, 18:13)
BAIKIT JUOKUS KODEL TURETU VARYTI,PAGALVOKIT KIEK GELIU NUO PALANGIU NUSIIMS IR I VIENA VIETA SUSIDES.MANISKIS TAI NIEKO NESAKO.IR BETO STOVAS PUOSIA SALIONA KAI DAUG GRAZIU GELIU PRIDETA.

Matai, pagal mano filosofiją, tai aš į tą stovą ne nuo palangių gėles nuimčiau, bet dar daugiau gėlių prisipirkčiau, kad į jį sustatyti! biggrin.gif Juk vietos atsirado! biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes nuotraukytes ideti negaliu,neturiu galimybes.Toki stova kaip as turiu maciau akune bazeje-skyriuje kur visokie vazonai.
Na nezinau pas mus kolkas remontai tai visos gelytes salione gyvena,bet kai sutvarkys kitus tai manau ir ten netruks,nes parduotuveje pro geles praeiti sunku.Jau net lauke su vaikais kai einame ziuriu zmonems i langus kas kokias geles augina.
Atsakyti
QUOTE(ERIKA4 @ 2005 05 03, 08:34)
Jau net lauke su vaikais kai einame ziuriu zmonems i langus kas kokias geles augina.

Aš irgi! biggrin.gif Turbūt čia jau "profesinė" liga... biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif Stovas pas mane reikštų kad atsirado vietos naujoms gėlėms smile.gif Ir aš labai mėgstu į gėles pasidairyt ir vis nužiūrinėju kur čia kokia pas mane nesančios gėlės šakelę nuvogt... blush2.gif Va kai kurias pas mus buvusias ir seniai nunykusias gėles prisimenu ir ieškau tokių... ax.gif
Atsakyti
PRITARIU,KAD CIA JAU LIGA IR TIKRAI KUR IMANOMA IR JEI TOKIOS NETURIU GELYTES TAI IR TAIKAU KAIP GALECIAU KOKIA SAKELE NUGNYBTI. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Dee_Dee @ 2005 05 03, 08:46)
Pritariu  drinks_cheers.gif Stovas pas mane reikštų kad atsirado vietos naujoms gėlėms smile.gif Ir aš labai mėgstu į gėles pasidairyt ir vis nužiūrinėju kur čia kokia pas mane nesančios gėlės šakelę nuvogt...  blush2.gif Va kai kurias pas mus buvusias ir seniai nunykusias gėles prisimenu ir ieškau tokių...  ax.gif


pas mus vis "pirsciukai" (nezinau pavadinimo tikslaus) blogai augdavo ir nunykdavo- tai nuvogem su mama ishsenuku pora pirsteliu nuo tokios padziuvusios geles- ir auga, veshi- tolka tak thumbup.gif
siandien is poliklinikos norejau sanpaulijos tokios varganai nusususios lapuka nugnybti kol dantisto laukiau, bet nezinau kaip ten paskui pridauginti- tai susilaikiau ax.gif
Atsakyti