Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

sveikos,

Pagaliau radau kur pasigirti ir savo geles ideti. As dar naujoke, nemoku nuotrauku ideti, bet jau prifotkinau, i kompa sumeciau tai kai ismoksiu butinai idesiu.
Namuose kai gyvenau (pas mama) tai auginau labai daug geliu, bet visas palikau ir isvaziavau studijuoti. Is tokiu retesniu ka atsimenu, tai auginau kavamedi, lauro medeli, balta kaledini kaktusa (kiek zmoniu klausineju, tai daugiau balto niekur nemaciau), dvi citrinas, du mandarinus, du aplesinus ir viena mazuti greifruta (l.letai auga...). Tai sitas grozybes mano mama ir sese taip priziurejo, jog nei veinos neliko... sad.gif
O dabar butuke vėl prisidauginau: cirtina, apelsiną, kinkanus tris, pinigų medelį, musgaudi (meta man lapus, nes musiu jam negaudau, mano katinas visas isgaudo!), fikusu ivairiuasiu rusiu, zaltmedi, tris kaktusus, bukmedi ir kelias samanas kuriu pav.nezinau, viksvuolę, avokada, dar labai graziai visa vasara zydincia violetiniais ziedeliais gelyte ir keleta lapiniu geliu kuriu pav. dabar neatsimenu.
Atsakyti
Ziema buvau isodinusi gal šešias mango seklytes bet tik viena isdygo - kokis pekis menesius laukiau. Seklyte susprogo, islindo daigelis. as isvaziavau i seminara trim dienom, griztu - nudziuves daigelis - kaip tyčia karštos dienos. dar laukiau bene atsigaus, bet per menesi sekla supuvo ir teko ismesti. smile.gif Ir pykau ant saves ir liūdėjau, bet ką cia padarysi... smile.gif
Atsakyti
Ne sypsenele ten turi buti, o asareles!
Atsakyti
Padariau tokia kompozicija
user posted image
Atsakyti
Gražu thumbup.gif Vazonas taip pat didelę reikšmę turi. Pati norėčiau kaktusų kompozicijos, apie kurią parašiau pastarojoje temoje. Tik ar patiks joms taip augt g.gif ? Rūšys skirtingos, poreikiai taip pat šiek tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2005 06 30, 22:27)
Gražu thumbup.gif  Vazonas taip pat didelę reikšmę turi. Pati norėčiau kaktusų kompozicijos, apie kurią parašiau pastarojoje temoje. Tik ar patiks joms taip augt g.gif ? Rūšys skirtingos, poreikiai taip pat šiek tiek  g.gif

Na siu geliu poreikiai panasus, o kai viena gele peraugs kitas, tiesiog persodinsiu. Viena jau pakeiciau. O kaktusu kompozicijos irgi labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(Jolli @ 2005 06 30, 22:11)
Padariau tokia kompozicija
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2005 06 30, 23:27)
Gražu thumbup.gif  Vazonas taip pat didelę reikšmę turi. Pati norėčiau kaktusų kompozicijos, apie kurią parašiau pastarojoje temoje. Tik ar patiks joms taip augt g.gif ? Rūšys skirtingos, poreikiai taip pat šiek tiek  g.gif


Ir namuose pati auginau ir darbe pas mus net dvi kaktusu kompozicijos yra - kaip tik kaktusams labai gerai kartu, nes skirtingai nei lapiniu augalu, kaktusu nenusiveja saknys. Galima drasiai ivairiausiu rusiu prisodinti.
Atsakyti
Pas mus katik prazydo kinroze Tik labai didele dulkes sunku nuvalyt blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Mano gėlių lentynėlė: [attachmentid=25281]
Atsakyti
Elos,

ar cia kambaryje ar tik man taip atrodo unsure.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 13 liepos 2005 - 17:35