Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

user posted image

Va toks mano.Manau,kad tas pats.Atsimenu uosviene atnese 2 maziukus susodintus i 1 vazona.Tik viena persodinau siais metais ir tetai atdaviau.
Maniskis tik nesenai pradejo taip stipriai augti.Uztat ir persodinau,nes vietos jiems mazai.
Atsakyti
Čia -Euphorbia leuconeura (karpažolė).
Atsakyti
QUOTE(rasa-rasa @ 2007 05 19, 10:30)
Čia -Euphorbia leuconeura (karpažolė).


Dekui.
Kokia preziura reikalinga?
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 05 19, 11:04)
Ir as tokia turiu,bet irgi nezinau pavadinimo.tuoj foto ikelsiu

lb laukiu tu,kurios pazysta ta gelyte..noriu aatgaivinti ja... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 05 19, 14:08)
lb laukiu tu,kurios pazysta ta gelyte..noriu aatgaivinti ja... sad.gif


Daznai purskiu.Pas mane pradejo augti 4u.gif ko gero patinka
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 05 19, 15:31)
Daznai purskiu.Pas mane pradejo augti 4u.gif ko gero patinka

vandenuku tik purski?as galvoju,gal i didesni vazona persodinti ja reiktu?bet nlb moku ta daryti... blush2.gif vis bijau,dar blogiau nepadaryti...
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 05 19, 15:03)
vandenuku tik purski?as galvoju,gal i didesni vazona persodinti ja reiktu?bet nlb moku ta daryti...  blush2.gif  vis bijau,dar blogiau nepadaryti...


Vazonas per mazas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 05 19, 16:37)
Vazonas per mazas? blush2.gif

man atrodo kad maniskei vietos truksta.. bet matei foto,kaip is apacios nudziuvus ji?gal ja nupjaut ir leist kad saknis isleistu? negaliu,kokia bejege jauciuos verysad.gif
Atsakyti
Bet jau pradejo leisti naujus lapukus wub.gif kiek ziurejau.lapukai visai maziukai wub.gif ?
Gal dar kas patars is merginu g.gif
Bet jei pradejo leisti naujus lapus ir leis toliau palikciau dar trumpam,.kol sutvitres-as taip padaryciau.
Papildyta:
Jei teisingas pavadinimas tai stai radau:
http://www.supermama...showtopic=10833

Gal bus nuotrauku sioj temoj mirksiukas.gif Pati dabar skaitysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gulia: 19 gegužės 2007 - 16:22
QUOTE(Gulia @ 2007 05 19, 10:20)
user posted image


as irgi turiu tokia gele, tik neisivaizdavau nei kas ji, nei kaip vadinasi doh.gif Dar nuo rudens mamai kazkas atidave, o ji man...Taciau nuo rudens nekaip ja priziureti sekesi, labai daug lapeliu numete, tebuvo vos 4 like. Dabar pavasari kiek atsigavusi, bet vistiek nebujoja. Gal gali pasidalinti patirtimi, kaip ja priziureti, kokia sviesa ji megsta, kaip ja laistyti ir pan. Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2007 05 20, 20:45)
as irgi turiu tokia gele, tik neisivaizdavau nei kas ji, nei kaip vadinasi doh.gif Dar nuo rudens mamai kazkas atidave, o ji man...Taciau nuo rudens nekaip ja priziureti sekesi, labai daug lapeliu numete, tebuvo vos 4 like. Dabar pavasari kiek atsigavusi, bet vistiek nebujoja. Gal gali pasidalinti patirtimi, kaip ja priziureti, kokia sviesa ji megsta, kaip ja laistyti ir pan. Busiu labai dekinga 4u.gif

as ir laukiu kuo daugiau info apie sia gelyte smile.gif
Atsakyti

Gal kas auginate japonine fatsija?
SOS...

Mano gelyte mirsta, nezinau ka daryti. kazkas jai nepatinka, jau pakeiciau tris vietas, laistau, ir persodinau, bet gelsta ir dziusta lapai... Man ji labai patinka, bet nebezinau kaip gelbeti, gal patarsit kas? verysad.gif
Atsakyti