Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

Pasikonsultuok ir su anyta,kaip ji augina.Pamaloninsi moteriskei sirdi..O ir naujo kazka suzinosi.Klausysi ar ne jos patarimu-tai jau kita kalba,bet suzinot-nekenks.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 02 07, 11:31)
Pasikonsultuok ir su anyta,kaip ji augina.Pamaloninsi moteriskei sirdi..O ir naujo kazka suzinosi.Klausysi ar ne jos patarimu-tai jau kita kalba,bet suzinot-nekenks.

Ji irgi palieka zemese per ziema,ir retkarciais palaisto.O man kaip matai pirmasis kartas nepavyko cry.gif ir svogunas buvo ne visai mazas.Bet labai aciu tau Regila 4u.gif .Tu man suteikiai daug info,pasidalinai patirtimi,net pavadinima pasakiai thumbup.gif .lauksiu pavasari dar didesnio medzio.
Atsakyti
Smagu,kad galejau padeti.Sekmes auginant.Jei ne siais,tai kitais galesi kaip po "lauko pavesine ilsetis".Jei iskils neaiskumu-klausk nesivarzydama,pasidalinsiu patirtimi.
Atsakyti
Aš auginu sanpauliją,raktažolę,palmę,ir daug kitų gėlių,kurių pavadinimų nelabai žinau blush2.gif

Beje,auginu tokią gėlę,kurios pavadinimas yra toks : ORANJEZICHT. Nežinau kaip tai vadinas lietuviškai. Bet aš kažkaip nesuprantu kaip ją auginti. Jau baigia išnykti cry.gif ir laistau kaip parayta,ir ne ant lapelių.... ir saulėtoj vietoj..... Nu minkštėja lapeliai ir viskas schmoll.gif
Atsakyti
As namuose auginu draceną ir juką (didziules, abi plačiais lapais), įvairių kaktusų, karpažolių, pachipodiumą, keletą nolinų, pachirų, benjamino fikusų, krotoną, žemuoginį arbutą, kambarinį kiparisą, kaštainį ir taip toliau.. smile.gif O vasara balkonai ir terasos uzsipildo visokia egzotika, egzotiniais vijokliais ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melsva @ 2005 02 08, 11:47)
As namuose auginu draceną ir juką (didziules, abi plačiais lapais), įvairių kaktusų, karpažolių, pachipodiumą, keletą nolinų, pachirų, benjamino fikusų, krotoną, žemuoginį arbutą, kambarinį kiparisą, kaštainį ir taip toliau.. smile.gif O vasara balkonai ir terasos uzsipildo visokia egzotika, egzotiniais vijokliais ir pan.  4u.gif

Fainai,kad turi tiek geliu thumbup.gif .Bet reikia vietos.Kai gyveni bute,tai negali labai daug ir apsistatyti doh.gif
Atsakyti
Pas mane visos palangės būna nustatytos ir ne tik. Kai reikia langą atidaryti - problema! doh.gif Na, o vasarą tai balkonas oranžerija patampa! biggrin.gif
Liūdna, tik kad šitam bute nelabai noriai gėlės auga. verysad.gif Tamsokas jis... Pirmas aukštas, o iš lauko aplink medžių daug. Vienas langas į rytus, tai saulė iki kokios 12 val. O kiti langai į vakarus, tai saulė tik pavakary. O ir ta saulė iš abiejų pusių iš po medžių šakų... Vasarą, kai tie medžiai suželia, tai iš viso ta saulė šešėlinė gaunasi... verysad.gif Gal turite patarimų, kokios gėlės geriausiai prie tokio apšvietimo augtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilytė @ 2005 02 08, 02:09)
Aš auginu sanpauliją,raktažolę,palmę,ir daug kitų gėlių,kurių pavadinimų nelabai žinau  blush2.gif

Beje,auginu tokią gėlę,kurios pavadinimas yra toks : ORANJEZICHT. Nežinau kaip tai vadinas lietuviškai.  Bet aš kažkaip nesuprantu kaip ją auginti. Jau baigia išnykti  cry.gif  ir laistau kaip parayta,ir ne ant lapelių.... ir saulėtoj vietoj..... Nu minkštėja lapeliai ir viskas schmoll.gif

Ir as turoi ORANJEZICHT'A, pirkau ziema, labai graziai zydejo, tokiais tamsiai geltonais ziedukais. O dabar tai ''stovi vietoj'' nei auga nei nyksta. Gal tu ji perlaistei, arba gal palange salta ? g.gif
Atsakyti
Pas mane labai sviesus ir silti kambariai,tai kaktusams thumbup.gif .O va dracena pavasari pradeda glausti lapus, nes jai perdaug saules ir reikia statyt kur nors toliau nuo lango.Man geriau tinka sviesiamegiai augalai.
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 02 11, 16:21)
...o iš lauko aplink medžių daug. Vienas langas į rytus, tai saulė iki kokios 12 val. O kiti langai į vakarus, tai saulė tik pavakary. O ir ta saulė iš abiejų pusių iš po medžių šakų... Vasarą, kai tie medžiai suželia, tai iš viso ta saulė šešėlinė gaunasi...  verysad.gif Gal turite patarimų, kokios gėlės geriausiai prie tokio apšvietimo augtų? g.gif

Tai paimk ir apkirsk tuos medzius, kad saules neuzstotu mirksiukas.gif Viena pazystama taip kiekviena vasara padaro ir tikrai niekas nesikabina schmoll.gif
Atsakyti
Susigundžiau Šaltmėtės rekomendacijomis, kaip išsiauginti ananasą biggrin.gif Nors žiauriai neskanus nekonservuotas, bet nusipirkau ir bandysiu dabar išdaiginti tą lapuotą viršūnę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 13, 02:02)
Susigundžiau Šaltmėtės rekomendacijomis, kaip išsiauginti ananasą  biggrin.gif Nors žiauriai neskanus nekonservuotas, bet nusipirkau ir bandysiu dabar išdaiginti tą lapuotą viršūnę  ax.gif

Pabandyk ir parasyk ,kaip sekasi.Ir as noriu tokio augalo ax.gif
Atsakyti