Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

QUOTE(MEDUNE @ 2007 03 25, 04:23)
O mano berniuko priekiniai,virsutiniai dantys margi...Kaip kad butu taskeliais balti ir siek tiek tamsesnemis demelemis.Kas tai,gal kalcio ar floro trukumas....


Bet kokiu atveju reikia pasirodyt odontologui... Priežasčių gali būti daug, ir saviveikla užsiimti nereikėtų, nes gali ir pablogėti (pvz., jei įtarsit kažkokių medžiagų trūkumą, o pasirodys kad yra jų perteklius). Geriau jau išsiaiškinkit ir bus ramu - žinosit, ar reikia kažką daryti ir jei reikia, tai ką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(s-i-m-a @ 2007 02 23, 10:39)
as labai sunerimus, mano dukrytei metukai, o dantuku kaip nera taip nera. Ar nereikia kokie tyrimai padaryt ar kas, gal galit atsakyt del ko jie taip veliuoja, aciū




MANAU,TRUKSTA VITAMINO D.MUMS BUVO TA PATI SITUACIJA.DAVEM VIT D3 IR 6 IS KARTO ISDYGO.TAS PATS PASIKARTOJO DAR KELIOM MANO PAZISTAMOMS.ARBA JEI GAUNA VIT D,GAL JO PER MAZAI.
Atsakyti
Mano 3 dantis virš žandikaulyje- nedygęs, tai norėčiau paklaust GERB. ODONTOLOGĖS kokios galimybės turėti gražią šypseną. Aš įsivaizduoju, kad breketų pagalba reiktų galinius dantis pastumti centro link. O gal yra kitokių variantų, tarpas tarp dantų nėra tokio didumo, kad normaliai tilptų dantis.
Atsakyti
QUOTE(milea @ 2007 04 11, 20:55)
Mano 3 dantis virš žandikaulyje- nedygęs, tai norėčiau paklaust GERB. ODONTOLOGĖS kokios galimybės turėti gražią šypseną. Aš įsivaizduoju, kad breketų pagalba reiktų galinius dantis pastumti centro link. O gal yra kitokių variantų, tarpas tarp dantų nėra tokio didumo, kad normaliai tilptų dantis.


Odontologės konsultacijos neteikiamos dabar smile.gif Bet šiuo atveju manau kad be apžiūros nieko pasakyti ir negalima. Reikia pasirodyti gydytojui, kad pažiūrėtų realią situaciją - o tuo pačiu papasakos ir apie visas galimybes.
Atsakyti
gal kas zinote, kur Vilniuje priima 2 metuku pacientus, nes ne kiekvieni odontologai su tokiais mazais draugauja, o mes turime didele problema, vadinama "buteliuko kariesa" sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistute @ 2007 05 22, 13:34)
gal kas zinote, kur Vilniuje priima 2 metuku pacientus, nes ne kiekvieni odontologai su tokiais mazais draugauja, o mes turime didele problema, vadinama "buteliuko kariesa" sad.gif


Mums 3 metai, kol krūminio dantuko neskaudėjo apėjom ne viena kabinetą- bet niekaip neprisileidžia.Dabar dantį skauda jau 5 paros ištisai , geriam Ibufeną verysad.gif naktį buvom Žalgirį, tai prievarta pakrapštė ir užplombavo blink.gif Aišku vistiek tas pats unsure.gif Pasakė ekstra atveju mes su tablete netaisom , galim rauti. Bet gi vaikui žandikaulis formuotis turi-bus daug problemų blink.gif Vargais negalais per pažįstamus, radom gyd. tam pačiam žalgiry, RTytoj turi taisyti su tablete. Beto dar ir viruso iki galo neišsivarę. Gali būti komplikacijų, labai rizikinga. . Tai jau šiandien ... cry.gif Tai mūsų pediatrė prirašė antibiotikų apsidraudimui šiandien ir ryt suduosim ir važiuosim.

Aistute, mes irgi priekinius nusiskėlėm dabar genda ir jei nori su tablete gydytis(ji prislopina vaiką 4 h prieštai nevalgyti,negerti) užsirašymas apie pusę metų į priekį Žalgiryje. Dar yra porą privačių bet , ne vieną šimtą reikia suploti blink.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, pas mane iltinis dantis išdygęs daug aukščiau nei kiti dantys..Tad ir funkcijos jis jokios neatlieka,priešingai- gadina visą vaizdą..Ar galima toki danti ištraukti? Žinau, kad breketų pagalba man jo normaliai nepritemps..bet jei aš jį ištraukčiau,paskui nesunkiai galėčiau susitvarkyti su estetiniu plombavimu.Taip sakė gydytoja su kuria konsultavausi.Tačiau kžkur esu girdėjusi jog iltinio negalima traukt..visai pasimečiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ikis @ 2007 05 23, 16:02)
Mums 3 metai, kol krūminio dantuko neskaudėjo apėjom ne viena kabinetą- bet niekaip neprisileidžia.Dabar dantį skauda jau 5 paros ištisai , geriam Ibufeną verysad.gif naktį buvom Žalgirį, tai prievarta pakrapštė ir užplombavo blink.gif Aišku vistiek tas pats unsure.gif Pasakė ekstra atveju mes su tablete netaisom , galim rauti. Bet gi vaikui žandikaulis formuotis turi-bus daug problemų blink.gif Vargais negalais per pažįstamus, radom gyd. tam pačiam žalgiry,  RTytoj turi taisyti su tablete. Beto dar ir viruso iki galo neišsivarę. Gali būti komplikacijų, labai rizikinga. . Tai jau šiandien ... cry.gif  Tai mūsų pediatrė prirašė antibiotikų apsidraudimui šiandien ir ryt suduosim ir važiuosim.

Aistute, mes irgi priekinius nusiskėlėm dabar genda ir jei nori su tablete gydytis(ji prislopina vaiką 4  h prieštai nevalgyti,negerti) užsirašymas apie pusę metų į priekį Žalgiryje. Dar yra porą privačių bet ,  ne vieną šimtą reikia suploti blink.gif

verysad.gif oiii kaip sunku.... bet kaip tada tas mazasis pacientas, jis jau nuo mazuliuko pajaucia ka tai reiskia biurokratizmas, man kaip mamai labai skauda sirdi ir padarysiu viska, jei reikes ir mokesiu, kad tik del maziuko padaryciau viska kas nuo manes priklauso verysad.gif suradau viena klinika vienuolio g. kur siaip ne taip prisiprasiau, kad priims ir tai tik liepos menesi, bet ka darysi.... tai va paskui pasakysiu kaip kas....
o kaip ta tablete, ji tipo kaip nejautra? nieko neteko apie ja girdet
Atsakyti
Ta tabletė panašiai veikia kaip narkozė.
o dėl priekinių dantukų, tai jų mums sakė kol kas netaisys.

Tiesa, mums buvo dantyje pūlinys, tai kai ekstra užplombavo-dar blogiau padarė. Bet spėjom dantuką išgelbėtiTai gyd. dabar paliko atvirą dantuką ryt eisim užplombuoti. thumbup.gif gydytoja. Bandysim dabar be tabletės-labai moka prie vaikučių prieiti. rolleyes.gif Jos pavardė Drukteinienė.
Atsakyti
bet pas ja dideles eiles, ar taip? ir ji zalgirio klinikoj?
Atsakyti
QUOTE(Aistute @ 2007 05 30, 21:00)
bet pas ja dideles eiles, ar taip? ir ji zalgirio klinikoj?

Taip, gydytoja Drukteiniene dirba Zalgirio klinikoj smile.gif
Atsakyti
Patarkite prašau. Mano sūneliui1.6mėn jo dantukai pajuode,nežinau nuo ko.... verysad.gif Sako gali būti nuo vaistų. ..Ar tiesa?? Kur mums kreiptis?? Gal grybo g-vėj priimtu tokius mažus?? Patarkite prašau... verysad.gif
Atsakyti