Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

Ir as noriu paklausti ax.gif
Dukryte lakstydama, krito, paverke, melyniu, guzu nebuvo, tai nesupratau, ka uzgavo. Veliau pastebejau, kad jai nuskilo nedidelis kamputis priekinio dantuko. Bet jokio kraujavimo nebuvo.Dabar dukrytei 1.5 men.
Ar man reiketu susirupinti? bijau, kad nepradedu gesti.

Atsakyti
Laba diena-labai prasau atsakyti.mano mergaitei 5menesiuka.dantuku dar neturime.bet nuo antrojo jos gyvenimo menesiuko pas ja ant apatiniu priekiniu dantenyciu atsirado tokie balti taskeliai (lyg kaubureliai lyg taskeliai is vidaus ) jie nekinta.rodeme savo pediatrei bet ji atvirai pasakekad nezino kas tai.gal jus atsakytumet?buciau begalo dekinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2009 01 09, 23:36)
Ir as noriu paklausti  ax.gif
Dukryte lakstydama, krito, paverke, melyniu, guzu nebuvo, tai nesupratau, ka uzgavo. Veliau pastebejau, kad jai nuskilo nedidelis kamputis  priekinio dantuko. Bet jokio kraujavimo nebuvo.Dabar dukrytei 1.5 men.
Ar man reiketu susirupinti? bijau, kad nepradedu gesti.

manau nuogastauti nevertetu... sunku yvertinti kas yra jusu mastais "nedidelis"? siulyciau pasikonsultuoti pas odontologa, jis yvertintu trauma ir galetu numatyti pasekmes... Jei trauma tikrai menka taj tektu laukti sveiko nuolatinio dantuko ir tiek.. to ir linkiu 4u.gif

QUOTE(Estra @ 2009 01 12, 01:35)
Laba diena-labai prasau atsakyti.mano mergaitei 5menesiuka.dantuku dar neturime.bet nuo antrojo jos gyvenimo menesiuko pas ja ant apatiniu priekiniu dantenyciu atsirado tokie balti taskeliai (lyg kaubureliai lyg taskeliai is vidaus ) jie nekinta.rodeme savo pediatrei bet ji atvirai pasakekad nezino kas tai.gal jus atsakytumet?buciau begalo dekinga wub.gif

ir as tikrai nezinau kas ten yra-mamyte, pasikonsultuok pas odontologa, nes nju niekaip negaliu yvertinti nematydama kokio dydzio tie kaubureliai (gal ten jau beldziasi pieniniai dantukai ir neverta nerimauti), kur jie issideste, kiek ju ir pan...
dygstant pieniniams dantukams daznai pas mazylius dantenos turi lyg ypjovima dantu dygimo vietoje... manau Odontologo konsultacija jus nuramintu.. ir nesijaudinkit kad su tokiu mazyliu tenka pas odontologus kreiptis-taj butu tik apziura ir konsultacija-tikrai negresh ir neplombuos mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=rasike1982,2009 01 12, 00:25]
manau nuogastauti nevertetu... sunku yvertinti kas yra jusu mastais "nedidelis"? siulyciau pasikonsultuoti pas odontologa, jis yvertintu trauma ir galetu numatyti pasekmes... Jei trauma tikrai menka taj tektu laukti sveiko nuolatinio dantuko ir tiek.. to ir linkiu 4u.gif


Aciu Jums uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
PRASOM smile.gif
Atsakyti
QUOTE

QUOTE(Estra @ 2009 01 12, 01:35)
Laba diena-labai prasau atsakyti.mano mergaitei 5menesiuka.dantuku dar neturime.bet nuo antrojo jos gyvenimo menesiuko pas ja ant apatiniu priekiniu dantenyciu atsirado tokie balti taskeliai (lyg kaubureliai lyg taskeliai is vidaus ) jie nekinta.rodeme savo pediatrei bet ji atvirai pasakekad nezino kas tai.gal jus atsakytumet?buciau begalo dekinga





ir as tikrai nezinau kas ten yra-mamyte, pasikonsultuok pas odontologa, nes nju niekaip negaliu yvertinti nematydama kokio dydzio tie kaubureliai (gal ten jau beldziasi pieniniai dantukai ir neverta nerimauti), kur jie issideste, kiek ju ir pan...
dygstant pieniniams dantukams daznai pas mazylius dantenos turi lyg ypjovima dantu dygimo vietoje... manau Odontologo konsultacija jus nuramintu.. ir nesijaudinkit kad su tokiu mazyliu tenka pas odontologus kreiptis-taj butu tik apziura ir konsultacija-tikrai negresh ir neplombuos 


tai manot kad galeciau parodyti ja betkuriai odontologei?nes musu miestelis vaiku odontologu neturi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Estra @ 2009 01 12, 16:41)
tai manot kad galeciau parodyti ja betkuriai odontologei?nes musu miestelis vaiku odontologu neturi schmoll.gif

manau, kad galit bet kuriai... jei daktarei kels yratima tie balti taskeliai ji tikrai pasius jus y didesny miesta vaiku odontologo konsultacijai...
Kaip suprantu mazylei ju neskauda, nesiskundzia valgant (nevirkauja, nesimuisto)? ar palietus juos,lengvai paspaudusi jauciate, kad mazylei kelia nemalonuma? ar pastebejote kazkokiu pokyciu atsiradus siems taskelias mazyles elgesyje? ar taskeliai nedideja, ar nedideja ju skaicius? turekite atsakymus y siuos ir panasius klausimus... gaila, kad nelabai kuo galejau jums padet... tikiuosi kad jusu mazylei nviskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
QUOTE(Estra @ 2009 01 12, 16:41)
tai manot kad galeciau parodyti ja betkuriai odontologei?nes musu miestelis vaiku odontologu neturi





manau, kad galit bet kuriai... jei daktarei kels yratima tie balti taskeliai ji tikrai pasius jus y didesny miesta vaiku odontologo konsultacijai...
Kaip suprantu mazylei ju neskauda, nesiskundzia valgant (nevirkauja, nesimuisto)? ar palietus juos,lengvai paspaudusi jauciate, kad mazylei kelia nemalonuma? ar pastebejote kazkokiu pokyciu atsiradus siems taskelias mazyles elgesyje? ar taskeliai nedideja, ar nedideja ju skaicius? turekite atsakymus y siuos ir panasius klausimus... gaila, kad nelabai kuo galejau jums padet... tikiuosi kad jusu mazylei nviskas gerai 



labai aciu jums uz patarimus notworthy.gif reikes pasirodyt del sventos ramybes...
tie taskeliai jau 3menesiai pas ja.visiskai nekinta ir jai neskauda manau.jie labai maziukai ir kai pediatre bande pagramdyt-jie nejudejo is vietos.yra kieti.neiskile, o tiesiog kyso is tos vietos kur turetu but dantukas.(ant vienos dantenytes-tu taskeliai sonuose-krastuose) ir taip dvieju-tryju dantuku vietoje.kam parodau-niekas nezino ir nera mate.jej ten dantukas sviestu-nemanot kad anksti pasirode?ir trys menesiai nekinta niekas.nu nezinau g.gif ... bus matyt kas ten blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Estra @ 2009 01 13, 13:47)
labai aciu jums uz patarimus notworthy.gif  reikes pasirodyt del sventos ramybes...
tie taskeliai jau 3menesiai pas ja.visiskai nekinta ir jai neskauda manau.jie labai maziukai ir kai pediatre bande pagramdyt-jie nejudejo is vietos.yra kieti.neiskile, o tiesiog kyso is tos vietos kur turetu but dantukas.(ant vienos dantenytes-tu taskeliai sonuose-krastuose) ir taip dvieju-tryju dantuku vietoje.kam parodau-niekas nezino ir nera mate.jej ten dantukas sviestu-nemanot kad anksti pasirode?ir trys menesiai nekinta niekas.nu nezinau g.gif  ... bus matyt kas ten blink.gif

taip, jus teisi, dantukas kaltusi ir augtu... mirksiukas.gifo del anksti-taj tikrai ne-visi mes unikalus, yra zinoma atveju kai vaikai net jau gimsta su dantimis...
paciai jau tapo ydomu ka pasakys odontologe... kazkaip man atrodo, kad cia nera ko panikuoti, bet del ramybes geriau pasirodyt...
Atsakyti
sveikute,matau visoms patariat tai gal patarsit ir man.mano vaikučiui 1.6mėnesiai na maitinu dar mamos pienuku dar ir pastebėjau kad mano vaikučiui priekiniai dantukai apsinešę lyg apnašomis t.y.pagelte iš burnytės pusės.kažin ar čia naktiniai pagerimai kenkia dantukams ar taip turi būt??? ir dar klausimėlis kokią dantų pastą patartumėt tokiems mažiems žmogeliukams??ačiū iš anksto už atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra757 @ 2009 01 17, 00:12)
sveikute,matau visoms patariat tai gal patarsit ir man.mano vaikučiui 1.6mėnesiai na maitinu dar mamos pienuku dar ir pastebėjau kad mano vaikučiui priekiniai dantukai apsinešę lyg apnašomis t.y.pagelte iš burnytės pusės.kažin ar čia naktiniai pagerimai kenkia dantukams ar taip turi būt??? ir dar klausimėlis kokią dantų pastą patartumėt tokiems mažiems žmogeliukams??ačiū iš anksto už atsakymus. 4u.gif

labas, tikiuosi savo vaikuciui jau valote dantukus-jei nea, taj laikas pradeti-ryte vakare merliuka mama apsivynioja apie pirsta ir bando pavalyti dantukus... aisku pradzioj bus karas, o gal kaip tik-ydomu, ka daro mama... siulyciau rodyti pavyzdy (jau toks vaikutis moka megdzioti ) valant savo dantukus duoti mazyliui jo sepetely.. (galiu pasakyt, kad mano dukra 1.2men, bet jau kisa sepetuka y burna)... pienukas nekenkia tiek kiek sladi arbatele, bet vistik naktiniai pagerimai nera jau toks geris, gi po kiekvieno pavalgymo dantu neisvalysi...
o dantu pasta renkasi pati mama-ju daugybes skirtu vaikams... bet ar ju dabar reikia-vaikutis dar nemoka isspjauti... kokia besirinktumete ziurekit kad butu kuo maziau floro... aisku galima pratinti ir prie jos, bet jos turi pradzioj buti laaabai mazai... o jei pasirodys patamsejimu ant dantuku siulau pasikonsultuoti su odontologu
Atsakyti
Labukas! Gal ir man atsakysite i klausymuka? ax.gif Mano dukruzei ( jai 6m. ) iskrito apacioje keturi pieniniai dantukai, taciau du is ju isaugo gan didoki ir neliko tarpo augti vienam is nauju dantuku! Kitam dantukui tarpelis liko. Na, nezinau ar aiskiai cia savo mintis issakiau, bet esme ta, kad nera vietos kur augti vienam is dantuku, neliko tarpo... Mes esam ne lietuvoje, cia stomotologas ka daryt neatsake, liepe pasirodyt po metu! doh.gif
Atsakyti