Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

Sveiki, noriu uzduoti klausima, mano suneliui 3,5 men, jam prie pat liezuvelio galo yra tas nelemtas pasaitelis... doh.gif Ka daryti, ar dabar nukirpti ar palaukti kol prades sneketo? Bet jei jis prades sneketi ir negerai tars "r"garsa? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gierika @ 2009 02 20, 15:24)
Sveiki, noriu uzduoti klausima, mano suneliui 3,5 men, jam prie pat liezuvelio galo yra tas nelemtas pasaitelis...  doh.gif  Ka daryti, ar dabar nukirpti ar palaukti kol prades sneketo? Bet jei jis prades sneketi ir negerai tars "r"garsa?  blink.gif

konsultuokites situo klausimu su savo odontologu, jis paziuresd ir patars... geriausia butu gauti siuntima pas chorurgus ir kad jie apziuretu ir patartu...jei jis tikrai lb arti liezuvio galo manau geriausia pakirpti iki kokiu 2-3metu, kol dar vaikas neatsimena...
Atsakyti
laba diena, noriu paklausti ar suaugusiam žmogui stumiant nuolat su pirštu priekinius dantis ( netaisyklingas sąkandis dėl protinių dantų, kurie jau yra išoperuoti) yra vilties nors kažkiek juos atstatyti į reikiamą vietą?
jei tai padėtų stumčiau juos dieną naktį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 03 03, 18:25)
laba diena, noriu paklausti ar suaugusiam žmogui stumiant nuolat su pirštu priekinius dantis ( netaisyklingas sąkandis dėl protinių dantų, kurie jau yra išoperuoti) yra vilties nors kažkiek juos atstatyti į reikiamą vietą?
jei tai padėtų stumčiau juos dieną naktį biggrin.gif

na, koks tas suaugimas jusu... ?jei dar koks 20meteliu taj kaip ir ymanoma, nors tikimybe maza... galit pabandyt, bet cia labiau padetu ortodontas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike1982 @ 2009 03 03, 22:34)
na, koks tas suaugimas jusu... ?jei dar koks 20meteliu taj kaip ir ymanoma, nors tikimybe maza... galit pabandyt, bet cia labiau padetu ortodontas 4u.gif


ta prasme artodontas- tai dantų kabės? g.gif ar yra dar kažkokių būdų gydytojo pagalba sutvarkyti netaisyklingą sukandimą?
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 03 04, 08:25)
ta prasme artodontas- tai dantų kabės? g.gif ar yra dar kažkokių būdų gydytojo pagalba sutvarkyti netaisyklingą sukandimą?


doh.gif lotuliukas.gif

ORTODONTAS ir yra tas GYDYTOJAS, kuris jums padėtų sutvarkyti blogą sąkandį.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 03 04, 10:36)
doh.gif  lotuliukas.gif

ORTODONTAS ir yra tas GYDYTOJAS, kuris jums padėtų sutvarkyti blogą sąkandį..  bigsmile.gif

na ta tai aš suprantu biggrin.gif doh.gif bet ar jis galėtų pagelbėti tik vieninteliu būdu- dantų kabėmis ( breketais) ar kaip įmanoma apsieiti ir be jų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 03 04, 10:55)
na ta tai aš suprantu biggrin.gif  doh.gif  bet ar jis galėtų pagelbėti tik vieninteliu būdu- dantų kabėmis ( breketais) ar kaip įmanoma apsieiti ir be jų? 4u.gif


Žiūrint kokio blogumo sąkandis.. smile.gif Kiek teko girdėti, blogas sąkandis taisomas breketais, arba chirurginiu būdu.. bet čia jau manau kritiniu atveju.. g.gif

A ko blogai breketai? Geriau sakot kreivi dantys? rolleyes.gif
Atsakyti
ogogo kokia diskusija bigsmile.gif
QUOTE(jul-ija @ 2009 03 04, 10:25)
ta prasme artodontas- tai dantų kabės?

ortodontas yra gydytojas...
QUOTE(jul-ija @ 2009 03 04, 12:55)
  bet ar jis galėtų pagelbėti tik vieninteliu būdu- dantų kabėmis ( breketais) ar kaip įmanoma apsieiti ir be jų? 4u.gif

kaip suprantu jums nebe 18metu, todel pagelbetu tik breketai, ploksteles jau nea schmoll.gif

QUOTE(Vasaroti @ 2009 03 04, 13:33)
Kiek teko girdėti, blogas sąkandis taisomas breketais, arba chirurginiu būdu.. bet čia jau manau kritiniu atveju.. g.gif

A ko blogai breketai? Geriau sakot kreivi dantys?  rolleyes.gif


taip sakandy galima taisyti chirurginiu budu, bet pries jy ir po jo butina nesioti breketus... cia jau gydo du gydytojai-ortodontas-chirurgas-ortodontas... niekam nelinkiu sitaip gydyti savo sakandy, nes operacijos yra ne juokas... juos daro labai isskirtiniais atvejais... nenoriu prlestis ir pasakoti kiek operacijos metu yra sulauzoma kaulu, kad padaryt norima varianta.... doh.gif

Nebukim jau tokie ciki piki tobulumo ysikunijimai... gi nera visos moterys kudos arba storos, vienos kojos kreivos, kitos tiesios, plaukai, krutine, uzpakaliukas-ir tu visi skirtingi... jei butume vienodos-butume neydomios sau ir aplinkiniams...
ka as tuo noriu pasakyti-ir vienas kitas kreivas dantis gali puosti zmogu... is vaikystes ystriges ne vienas zmogus, kuris turejo kreiva, kiek netaisyklingos padeties danty ir tuo jis buvo unikalus ir vienintelis sioje zemeje... bukim ydomios (aisku jeigu taj nekenkia kramtymui, kalbai, bendravimui, jeigu ymanoma dantis priziureti ir isvalyti)
BUKIM SAVIMI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike1982 @ 2009 03 04, 13:28)
... is vaikystes ystriges ne vienas zmogus, kuris turejo kreiva, kiek netaisyklingos padeties danty ir tuo jis buvo unikalus ir vienintelis sioje zemeje... bukim ydomios
BUKIM SAVIMI wub.gif

Patiko man tie žodžiai
Šiaip prieš pusmetį kol dar nenešiojau breketų susitikau savo pirmąją mokytoją smartass.gif . Pasisveikinau, ji žiūri žiūri į mane blink.gif , kai pradėjau daugiau kalbėti - atpažino būtent iš dantų (taip ir pasakė) biggrin.gif . Mano priekiniai du dideli ir atsikišę buvo, tai kaip skiriamasis ženklas ax.gif
Atsakyti
laba diena, norejau pasiklausti beveik pries dvi savaites man uzbliombavo danti, sake, kad gali buti jautrus po bliombavimo, bet iki siol negaliu ant tos puses kramtyti, nes tas " jautrumas" (man panasu i skausma) nepraeina.esu 16 savaiciu nescia ir bijau net pagalvoti apie kito danties taisyma, jis kitoje burnos puseje.
Atsakyti
QUOTE(liniuke133 @ 2009 03 04, 17:23)
laba diena, norejau pasiklausti beveik pries dvi savaites man uzbliombavo danti, sake, kad gali buti jautrus po bliombavimo, bet iki siol negaliu ant tos puses kramtyti, nes tas " jautrumas" (man panasu i skausma) nepraeina.esu 16 savaiciu nescia ir bijau net pagalvoti apie kito danties taisyma, jis kitoje burnos puseje.


Manyčiau,kad jums reikia eiti pas gydytoją,plombavusį dantuką ax.gif Jautrumas po plombavimo gali kurį laiką būti,tačiau skausmo neturėtų būti
Atsakyti