Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

Labas rytas 4u.gif
Labai noreciau patarimo: teko israuti viena dantuka, dabar ten "negrazi skyle" smile.gif Ir odontologe pasiule implantuotis. Tipo tai vienintele iseitis, nes kitu atveju- dedant tilta- tektu du salimais esanciu dantis nuslifuoti labai stipriai. Pasake ir kaina- nuo kurios net silpna patapo - 4000 |Lt., - ar tikrai tokios implantu kainos gali buti? Ar ji cia linkusi tiesiog "uzdirbti is manes"- gal bandyti ieskotis kitokiu ikainiu?
ka patartumet? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 06 03, 09:26)
Ir odontologe pasiule implantuotis. Tipo tai vienintele iseitis, nes kitu atveju- dedant tilta- tektu du salimais esanciu dantis nuslifuoti labai stipriai

Pas mane analogiška situacija.

QUOTE(Belty @ 2009 06 03, 09:26)
Pasake ir kaina- nuo kurios net silpna patapo - 4000 Lt - ar tikrai tokios implantu kainos gali buti?

Tikrai gali būti, jeigu į šią sumą yra įtraukta ir protezavimo kaina.

QUOTE(Belty @ 2009 06 03, 09:26)
ka patartumet? 

Užsukt į šią temą - Implantai ir dantų protezavimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 06 03, 10:26)
Labas rytas 4u.gif
Labai noreciau patarimo: teko israuti viena dantuka, dabar ten "negrazi skyle" smile.gif Ir odontologe pasiule implantuotis. Tipo tai vienintele iseitis, nes kitu atveju- dedant tilta- tektu du salimais esanciu dantis nuslifuoti labai stipriai. Pasake ir kaina- nuo kurios net silpna patapo - 4000 |Lt., - ar tikrai tokios implantu kainos gali buti? Ar ji cia linkusi tiesiog "uzdirbti is manes"- gal bandyti ieskotis kitokiu ikainiu?
ka patartumet?  Aciu.

na va, jau viena mamyte tau viska papasakojo... kainos tikrai tokios rolleyes.gif suprantu dideles, bet kai paskaiciuoji visus pliusus ir minusus tada ir lengviau apsipresti...
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 06 03, 12:58)
Pas mane analogiška situacija.
Tikrai gali būti, jeigu į šią sumą yra įtraukta ir protezavimo kaina.
Užsukt į šią temą - Implantai ir dantų protezavimas wink.gif

Aciu 4u.gif -jau perskaiciau visa tema-padejo apsisprest -susiverziam dirzus ir pradedam taupyt...ech..

QUOTE(rasike1982 @ 2009 06 03, 17:13)
na va, jau viena mamyte tau viska papasakojo... kainos tikrai tokios rolleyes.gif  suprantu dideles, bet kai paskaiciuoji visus pliusus ir minusus tada ir lengviau apsipresti...

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti vaikų ortodontą Panevėžyje. Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
laba diena,
ar gali 10mėn leliukas "draskyti" ausį, kaip šuniukai kad kasosi,nežinau kaip tiksliai pasakyti, nuo iltinių dantų dygimo?ar jau čia ausytė skauda?apspaudinėjau ją,kaip ir nieko nesako vaikas.o iltynukai atrodo ir viršui ir apačioj bando jau visą mėnesį dygti.šiuo metu vaikas serga,kosėja.bija kad ko blogiau nebūtų
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2009 06 06, 11:46)
laba diena,
ar gali 10mėn leliukas "draskyti" ausį, kaip šuniukai kad kasosi,

Kad čia daugiau žaidimas, jei paspaudus prie ausytės nepradeda verkt, tai ir neskauda. O kasosi - nes ausytes "atrado", mano dukrytė irgi taip darė - kasė, tampė ausytes. Dabar jau pamiršo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijai @ 2009 06 06, 02:22)
Gal galite parekomenduoti vaikų ortodontą Panevėžyje. Ačiū labai  4u.gif


tikrai negaliu to padaryti... prasykit rekomendaciju is vietiniu teveliu ir ju atsiliepimu...
QUOTE(Mide @ 2009 06 06, 12:46)
laba diena,
ar gali 10mėn leliukas "draskyti" ausį, kaip šuniukai kad kasosi,nežinau kaip tiksliai pasakyti, nuo iltinių dantų dygimo?ar jau čia ausytė skauda?apspaudinėjau ją,kaip ir nieko nesako vaikas.o iltynukai atrodo ir viršui ir apačioj bando jau visą mėnesį dygti.šiuo metu vaikas serga,kosėja.bija kad ko blogiau nebūtų

sunku pasakyti ar cia atrado ausytes, ar cia ausyciu skausmas, ar nuo dantuku dygimo... man paciai buvo atradimas, kai mano dukros gydytoja liepe dygstant iltims ir kruminiams dantukams ja laikyti net namie su kepure, nes paaiskino ji man, kad labai jau jautrios buna dantenos, ausytes, apatinio zandikaulio ir smilkinkaulio sanarys... gal ir tiesa taj, bet mes kepurytes tikrai nenesiojom.. o dantuku dygimas yra labai individualus-tikrai esu girdejus kad vaikuciai ir vemia, ir koseja, sloguoja, net viduriuoja... jei pati abejojate del vaiko bukles pasitarkite su savo vaiko gydytoja... ji profesionaliai apziures ausis, burnos ertme ir nuspres kas cia nuo ko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike1982 @ 2009 06 06, 22:02)
tikrai negaliu to padaryti... prasykit rekomendaciju is vietiniu teveliu ir ju atsiliepimu...

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijai @ 2009 06 06, 17:33)
Kad čia daugiau žaidimas, jei paspaudus prie ausytės nepradeda verkt, tai ir neskauda. O kasosi  - nes ausytes "atrado", mano dukrytė irgi taip darė - kasė, tampė ausytes. Dabar jau pamiršo.  biggrin.gif



QUOTE(rasike1982 @ 2009 06 06, 21:02)
tikrai negaliu to padaryti... prasykit rekomendaciju is vietiniu teveliu ir ju atsiliepimu...

sunku pasakyti ar cia atrado ausytes, ar cia ausyciu skausmas, ar nuo dantuku dygimo... man paciai buvo atradimas, kai mano dukros gydytoja liepe dygstant iltims ir kruminiams dantukams ja laikyti net namie su kepure, nes paaiskino ji man, kad labai jau jautrios buna dantenos, ausytes, apatinio zandikaulio ir smilkinkaulio sanarys... gal ir tiesa  taj, bet mes kepurytes tikrai nenesiojom.. o dantuku dygimas yra labai individualus-tikrai esu girdejus kad vaikuciai ir vemia, ir koseja, sloguoja, net viduriuoja... jei pati abejojate del vaiko bukles pasitarkite su savo vaiko gydytoja... ji profesionaliai apziures ausis, burnos ertme ir nuspres kas cia nuo ko 4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Laba diena,as turiu dantenu uzdegima bet vidini kaip sake 6 danties, ir man atsirado pulinys,bet vidinis jo neina pradurt o i Lietuva planuoju tik liepos menesi gryzt. Sugeriau du kursus antibijotiku ir nuo skausmo geriu, nes uzeina labai dideli skausmai.Gal galit patarti kas padetu apmazinti ta pulini ir skausma.
Dekoju is anksto
Atsakyti
QUOTE(Adera @ 2009 06 07, 14:12)
Laba diena,as  turiu dantenu uzdegima bet vidini kaip sake 6 danties, ir man atsirado pulinys,bet vidinis jo neina pradurt o i Lietuva planuoju tik liepos menesi gryzt. Sugeriau du kursus antibijotiku ir nuo skausmo geriu,  nes uzeina labai dideli skausmai.Gal galit patarti kas padetu apmazinti ta pulini ir skausma.
Dekoju is anksto

busiu atvira-niekas geriau nepades negu to pulinio atverimas (kaip suprantu reikia atverti danty ir gydyti)... galite laukdama prisidaryti tik dar blogiau todel siulyciau apsilankyti pas vietinius odontiologus (kaip suprantu tikrai ne dziunglese esate)
Atsakyti