Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(atnala @ 2009 03 28, 19:08)
as tai patalyne siuvuosi pati,perku bazeje audinuka ir pasisiunu pagal savo patalu ismatavimus ,jai kam reikia galiu pasiuti ir jums ax.gif  bigsmile.gif


As tai labai noriu silkines patalynes,bet kaina didele.O ten bazej gal ir silkinei patalynei medziagytes yra ,tai nusipirkciau ir mociute pasiutų.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2009 03 30, 11:02)
As tai labai noriu silkines patalynes,bet kaina didele.O ten bazej gal ir silkinei patalynei medziagytes yra ,tai nusipirkciau ir mociute pasiutų.? g.gif


Silkas labai slidu, kazin kaip seksis apsiuti g.gif Kaip tik vakar drauge pasakojo, kad turi silkine patalyne, tai labai slidu, net paklode paprasta pasiklojo, nes is lovos iskristi galima 4u.gif
Atsakyti
Patalynę perku tik lietuvišką ir tik drobinę. Nes miegas tada būna 100% geresnis, o ir visokios "kvarabos" nekimba. MB alergiškas dulkių erkutėms, bet kai pradėjome pirkti tokią patalynę dingo visos alergijos, knarkimai ir slogos thumbup.gif perku internetu lietuviškoje el.parduotuvėje EFOR.LT rolleyes.gif kol kas nieko geriau neradau.. ir spalvos nenusiskalbia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2009 03 24, 16:55)
O ta įtartina kaina kuo verčia abejoti - kokybe? Bet keletu postų aukščiau rašei, kad "kaina dar nebūtinai apsprendžia kokybę  Kaip ir bet kokios kitos prekės, kur mokama didesnė dalis už vardą"  lotuliukas.gif
Internetinio įmonės puslapio apačioje parašytas adresas - Alytus  mirksiukas.gif


O kas čia juokingo nesupratau g.gif Aš naudoju, tai ir parašiau atsiliepimus, o čia paklausiau apie konkretų atvejį - noriu atsiliepimus išgirsti, nes kaina nerealiai maža 4u.gif
Atsakyti
Noriu nusipirkti antklode 220x240. Maciau rimi uzvalkalus pardavineja tokio dydzio, bet antklodziu tokio dydzio tai ner....

Gal kas zino kur galima uz priimtina kaina rasti? o gal kur nuolaidas matet?

Aciu uz bet kokia info
Atsakyti
QUOTE(Altera @ 2009 03 05, 09:45)
Man tai labai patiko UAB „Avytė“ produkcija. Ji siuva iš šimtaprocentinės medvilnės (drobės ir satino). Yra labai gražių patalynės komplektų suaugusiems ir vaikiškų piešinukų. Galit pažiūrėti jos internetinėje parduotuvėje adresu: http://www.avyte.lt/...s-e-parduotuve/, bet šiaip aš esu buvus pašioje įmonėje ir ten kainos mažesnės ir asortimentas didesnis. Mano tai, pavyzdžiui, patalynė visiškai nestandartinė, tai aš užsisakiau, kad man pasiūtų pagal mano patalynės išmatavimus.


Nu žinai, paskaičiau aš, ka parasei apie avytę ir nusprendziau isigyti per ju internetine parduotuve paklode. Nu ir ka? Graziai atrode isvyniojus. Kai praskalbiau prie 40 laipsniu, kaip pas juos ten ir parasyta, tai apsinese man visa sita paklode ju "sviestuotai apdirbtu pavirsium", pasidare smulkios pilkos riebaluotos demes ant visos paklodes ir ant viso kito, kas kartu skalbesi masinoje. 2 kartus bandziau perskalbti is naujo - efekto nulis. Dar pabandziau paskalti prie 55 laipsniu. Tai demes isnyko, kartu su jais ir paklodes spalva (ji buvo zalsva). Nu nesiseka man su lietuviska patalyne verysad.gif
Papildyta:
[quote=manx,2009 02 03, 12:57]
Permeciau visa tema,bet akis neuzkliuvo,kad apie sita butumet diskutave

http://keblikas.lt/?...c...t&parent=28

Gal kuri esat pirkusi? smile.gif kokia kokybe?ir kainos nera baisiai dideles,tai gundaus uzsisakyt ax.gif
[/quot

visai neplanuodama Kauno Urmo bazeje nupirkau sita keblika - apie 140 lt. Tai namie isvyniojus ant kaldros uzvalkalo radau skyle perpjauta. Nu tokia maza 3 cm skylute. Tingejau eiti atgal i baze ir gincytis del grazinimo, tad palikau ja sau. Po 2 skalbimu prie 40 temperaturos spalvos pradejo blukti.
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2009 04 07, 09:03)
Noriu nusipirkti antklode 220x240. Maciau rimi uzvalkalus pardavineja tokio dydzio, bet antklodziu tokio dydzio tai ner....

Gal kas zino kur galima uz priimtina kaina rasti? o gal kur nuolaidas matet?

Aciu uz bet kokia info


As LT neradau nei antklodes, nei uzvalkalu 220x240 doh.gif O kadangi butent tokios dideles norejosi, tai parsisiunciau pati is Prancuzu LaRedoute el.parduotuves thumbup.gif thumbup.gif
http://www.laredoute...s...er=1&ps=asc

Esu labai patenkinta tiek anklode, tiek pataline thumbup.gif Paskutiniu metu pataline TIK is prancuzu ir siunciuosi, nes LT nera net uzvalkaliuku 50x70 ismatavimu pagalvems, ant kuriu jau daug metu miegame, O ten viska radau ir reikiamu ismatavimu ir + dar kaina suuuuperine thumbup.gif
220x240 antklode man nekainavo 100 Lt. (nes uztaikiau ant nuolaidos tuo metu)
O uz patalines komplekta: 220x240 uzvalkalas, 2 pagalviu uzv. ir paklode su guma, sumoku nedaugiau 50 Lt. ir tiktrai kokybe labai gera, o beto spalvu palete labai plati, ko Lietuvoje nei su ziburiu nerasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 09 balandžio 2009 - 08:56
QUOTE(bondis @ 2009 04 07, 09:03)
Noriu nusipirkti antklode 220x240. Maciau rimi uzvalkalus pardavineja tokio dydzio, bet antklodziu tokio dydzio tai ner....

Gal kas zino kur galima uz priimtina kaina rasti? o gal kur nuolaidas matet?

Aciu uz bet kokia info

as tokia isigijau is Hoby Hal
Atsakyti
nu tas prancuzu puslapiukas idomus smile.gif Aciu
nenoriu galvos skausmo isigyti, nuspirksi didele anklode o uzvalkalu ner unsure.gif
Su ta rimi patalyne irgi neaisku, cia bus cia nebus...

Tesiam paieskas toliau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2009 04 09, 09:54)
As LT neradau nei antklodes, nei uzvalkalu 220x240  doh.gif  O kadangi butent tokios dideles norejosi, tai parsisiunciau pati is Prancuzu LaRedoute el.parduotuves  thumbup.gif  thumbup.gif
http://www.laredoute...s...er=1&ps=asc

Esu labai patenkinta tiek anklode, tiek pataline  thumbup.gif  Paskutiniu metu pataline TIK is prancuzu ir siunciuosi, nes LT nera net uzvalkaliuku 50x70 ismatavimu pagalvems, ant kuriu jau daug metu miegame, O ten viska radau ir reikiamu ismatavimu ir + dar kaina suuuuperine  thumbup.gif 
220x240 antklode man nekainavo 100 Lt. (nes uztaikiau ant nuolaidos tuo metu)
O uz patalines komplekta: 220x240 uzvalkalas, 2 pagalviu uzv. ir paklode su guma, sumoku nedaugiau 50 Lt. ir tiktrai kokybe labai gera, o beto spalvu palete labai plati, ko Lietuvoje nei su ziburiu nerasi  doh.gif

o kiek kainuoja persiuntimas? Per kiek laiko gavai ? O kiek laiko naudoji ? O kokio audinio sudeties pirkai?
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2009 04 09, 09:54)
As LT neradau nei antklodes, nei uzvalkalu 220x240  doh.gif  O kadangi butent tokios dideles norejosi, tai parsisiunciau pati is Prancuzu LaRedoute el.parduotuves  thumbup.gif  thumbup.gif
http://www.laredoute...s...er=1&ps=asc

Esu labai patenkinta tiek anklode, tiek pataline  thumbup.gif  Paskutiniu metu pataline TIK is prancuzu ir siunciuosi, nes LT nera net uzvalkaliuku 50x70 ismatavimu pagalvems, ant kuriu jau daug metu miegame, O ten viska radau ir reikiamu ismatavimu ir + dar kaina suuuuperine  thumbup.gif 
220x240 antklode man nekainavo 100 Lt. (nes uztaikiau ant nuolaidos tuo metu)
O uz patalines komplekta: 220x240 uzvalkalas, 2 pagalviu uzv. ir paklode su guma, sumoku nedaugiau 50 Lt. ir tiktrai kokybe labai gera, o beto spalvu palete labai plati, ko Lietuvoje nei su ziburiu nerasi  doh.gif

Sveika, na ir mane labai sudomino, o kaip atsiskaitai už laredoute patalynę? Kiek kainuoja siuntimas? Ir dar kaip ten rasti dvigulius patalynės komplektus, kad būtų ir paklodė? Aš prancūzų nemoku, o kai puslapį išsiverčiu tai tokia nesamonė gaunasi...Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(stebuklaz @ 2009 04 13, 20:48)
Sveika, na ir mane labai sudomino, o kaip atsiskaitai už laredoute patalynę? Kiek kainuoja siuntimas? Ir dar kaip ten rasti dvigulius patalynės komplektus, kad būtų ir paklodė? Aš prancūzų nemoku, o kai puslapį išsiverčiu tai tokia nesamonė gaunasi...Ačiū.


Pasižiūrėkit Bendraminčiai temoje- yra atskira Laredoute tema, kur viskas nuo a iki z surašyta- kaip pirkti, mokėti ir pan. Pirmoje žinutėje visa info..
O patalynės sudėtis tai įvairiai, aš turėjau medvilninę ir flanelinę. Tai medvilninė be priekaištų- storos, geros medvinės, spalvos jau metus laiko nenusiskalbia, flanelinė šiaip sau...
Atsakyti