Įkraunama...
Įkraunama...

Anyta miegojo su mano vyru

QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 10, 17:46)
Šiaip tai tokias bėdas žmones turi spręsti šeimos rate, o ne per mamas, tėtes, dėdes, tetas ir bobutes.

tai va ir autorė tą dar pirmoje žinutėje rašo, o va oponuojantys nuargumentuoja vieninteliu žodžiu - mama. O man rodos, kad ne vietoj tas mamos įsikišimas net labai ir užuot pagerinus kad tik nepablogintų situacijos...

Aš temos autorės vietoje irgi jausčiausi ne kaži kaip.
Atsakyti
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 10, 17:40)

Dėl nutolimo nuo temos pritariu - o naudingiau būtų, kad ir tie kurie sako, kad pasilikti ir gelbėti savo vaikų tėvą pasidalintų konkrečiais patarimais kaip - lakstant su šiltais puodais ir guodimais? Rimtai klausiu.

Būti auka buvo madinga praeitame šimtmetyje. Nebe madoj jau. Dabar reikia būti supermoterimi kuri yra neprilygstama verslininkė, mama ir meilužė, bet nebe auka. g.gif


O temos autorė bent spėjo įsiterpti į visą šitą klegesį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 10, 17:50)
tai va ir autorė tą dar pirmoje žinutėje rašo, o va oponuojantys nuargumentuoja vieninteliu žodžiu - mama. O man rodos, kad ne vietoj tas mamos įsikišimas net labai ir užuot pagerinus kad tik nepablogintų situacijos...

Aš temos autorės vietoje irgi jausčiausi ne kaži kaip.


Visiškai pilnai sutinku. Protinga mama pati nukirps tą psichologinę virkštelę, juo labiau, kai sūnus jau šeimą turi. Gali vaikui nurodinėti ir gyvenimo mokyti iki jo pilnametystės. Ir tai dar ne kiekvienas paklausys. O paskui gali tik pabandyti patarti. TIK. Ir apsispakajyti, jei matai, kad vaikai su šeimomis savom galvom gyvena.
Papildyta:
QUOTE(Enija @ 2007 07 10, 18:02)
Būti auka buvo madinga praeitame šimtmetyje.    Nebe madoj jau. Dabar reikia būti supermoterimi kuri yra neprilygstama  verslininkė, mama ir meilužė, bet nebe auka. g.gif
O temos autorė bent spėjo įsiterpti į visą šitą klegesį?  g.gif


Kažkur bandė, bet ką tu čia įsiterpsi.

Aš paklausiu biškį ne į temą...eee...O kodėl, kūma, apsikarpėt??? mana diedas vakar nuog jumis...eeeee...veido formos...akių nikap atplėšt negalėja. Apsimetinėja, kad vis dar postų skaita hihihi.gif
Atsakyti
na jooo turbūt anyta niekaip nesusitaiko su mintim kad jos sūnus jau turi savo šeima aš skaitau kad tai nenormalu iš jos puses schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 10, 18:07)


Aš paklausiu biškį ne į temą...eee...O kodėl, kūma, apsikarpėt??? mana diedas vakar nuog jumis...eeeee...veido formos...akių nikap atplėšt negalėja. Apsimetinėja, kad vis dar postų skaita hihihi.gif

hihihi.gif pagalvojau kad su matronos role nelabai tokis atvirumas dera, tai trumpam mažiau pro langą išlindusi pabūsiu.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 10, 17:17)
Tu žinok, yra žmonių, dėl kurių reklama subankrutuotų. Aš - vienas jų. Ir sprendimus, beje, irgi priimu pati, be jokio postūmio iš šalies. Kartais bandymas mane paveikti tam tikra linkme netgi gali turėti tam poveikiui visai nepageidaujamų rezultatų. Taip kad, jei galiu aš, boba, kodėl negali diedas? Kiekvienas iš mūsų gyvenime susiduriame su situacijomis, reikalaujančiomis didelės valios, užsispyrimo, ryžto ir "kietumo".


Taip, tuo neabejoju. biggrin.gif Ir visiskai neteigiu, kad bet kuris zmogu galima 100 % itakoti arba kiekviena alkoholika pagydyti. Esme tame, kad motinos vietoje, as butinai bandyciau isnaudoti visas esamas galimybes ir jausciausi nuvilta, jei artimas zmogus (marti lyg toks ir butu) manes neinformuotu ir del to man tokia galimybe is viso nebutu suteikta. Gali buti, kad visos pastangos butu nevaisingos. Bet esme yra bandyme ir zinojime - padariau viska, kas nuo manes priklause...

QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 10, 17:20)
supratau, reiškia jei girtas telefonu nesijaučia. Žinosiu. O šiaip jei sūnus pats nuo mamos savo problemas slepia, mamai bijo paatviraut, kodėl jai marti turėtų išsamią ataskaitą apie jas pateikti? Tiesa, jūs savo anytai skambinate pasakoti kai jos sūnus problemų turi?
tyrėjau omeny žinutės autorę laugh.gif, bet malonu kad apšvietėte  smile.gif


Matote, mes ne tokie modernus ir kvapa perduodancio telefono neturime, todel jei "nelala", tai ne visada ir suprasi, kad girtas... biggrin.gif O problemos problemoms nelygu. Ir niekas cia apie issamia ataskaita, apart Jusu, nekalba. Jei vyras turetu problemu su kuriomis pats nesusitvarkytu (pvz. priklausomumas) - ieskociau pagalbos visur, kur ymanoma, tame tarpe kreipciausi ir i artimus zmones, kurie galetu vyra ytakoti ...Sedeti, verkti ir prasyti vyra, kad vel neprisigertu - tikrai ne pats ptotingiausias ejimas...

QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 10, 17:24)
A tai čia tie kiti būdai reklamos industrija? Apgaulė ar kaip? Nu ne žinokite, kad nuo ko nors gydytis manęs kažkaip niekas nevertė ir juo labiau nenaudojo jokių "manevrų".  g.gif O jus? Kaip tai konkrečiai atrodė?


Galbut Jums tai apgaule, man - itikinimas arba diplomatija...Zmones, turintys priklausomybes problemas, psichiniai ligoniai nera pajegus patys kritiskai ivertinti savo situacija ar suvokti savo liga. Cia subtili pagalba nekenkia, o atveria galimybe
isgelbeti zmogu. O konkreciu pavyzdziu is mano gyvenimo nebus, nes panasiu problemu neturiu... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 10, 17:22)
Marti net ir labai neturėtų, bo visvien liks kalta: ir kad sūnaus nesuvaldė, ir kad motinai širdį "uždavė", pasakodama apie blogą sūnelį.


g.gif Jei be ypatingo reikalo pastoviai kritikuotu, tai taip...Bet jei marti man paskambintu ir pasakytu, kad sunus turi priklausomumo problemu - buciau jai labai dekinga ir pulciau kurti "gelbejimo" plana...Negi Jus manote, kad geriau nieko nedaryti, kad tik patiktum anytai? g.gif Nejaugi visos anytos tik "besmegenes"?
Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 07 10, 18:33)
O konkreciu pavyzdziu is mano gyvenimo nebus, nes panasiu problemu neturiu... biggrin.gif

Nebūtina turėti asmeninį patirtį, kad suvoktum gyvenimo su girtuokliu baisumą. Girtuoklis traumuoja fiziškai ir psichiškai savo šeimos narius.


Siūlančioms gelbėti ir aukotis: Tikrai žiauru yra siūlyti kitam žmogui paaukoti savo gyvenimą, kad "gelbėtų" kažką neturėdamas specialių žinių. Jei kažkas rašytų: "aukojuosi ir jūs taip darykit" tai dar suprasčiau, bet smerkti kitą, kad pabėgo nuo kančios yra kažkaip negražu.



Šiuo metu santuoka nelaikoma reikalu "iki mirtis išskirs", o tik sutartimi apibrėžiamu reikalu, savotiška biznio atmaina. Nevykdoma sutarties punktas- reiškias ieškai kito partnerio.




Bet autorė jaudinosi visai dėl kitų dalykų. Ji kol kas jaudinasi dėl anytos dalyvavimo jaunos šeimos reikaluose. rolleyes.gif
Atsakyti
Uzjauciu del geriancio vyro 4u.gif Cia tikrai didele problema.O del anytos:-keista kad ji toj lovoj miegojo blink.gif blink.gif sunus juk ne 6-eriu metuku. rolleyes.gif O kadangi tu esi ''blogio isikunijimas'' ir blogesnes nuomones ji tureti apie tave nebegali,tad siulau pasinaudoti tuo ir rezt viska jai i akis. pvz.kaip tau nepatinka kai ji kisasi i jusu seima,kad lieka nakvoti pas jus kai taves nera namuose,kad nusibodo klausyti kaip ji burba ant taves biggrin.gif Manau jusu santykiams tai nepakenks.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 10, 17:46)
Gerai būt nieko nesakant pačiai mamaitei leisti pamatyti sūnelį tokiam stovyj, kad pati išvadas pasidarytų. marti tada liks kalta tik ant vieno punkto - kad neprižiūrėjo.

Šiaip tai tokias bėdas žmones turi spręsti šeimos rate, o ne per mamas, tėtes, dėdes, tetas ir bobutes.


Matote, as manau, kad jei tikslas kilnus, tai beveik visos priemones geros... biggrin.gif O Del problemu sprendimo seimoje - taip, tai geriausia, bet ka daryti jei abu nesugeba? Vienas geria, o kitas verkia. Ar toli taip galima nueiti? g.gif

O del sunelio, tai ir pamate tokiame stovyje ir suprato, kad dedasi. Is marcios puses butu buve protingiau - anksciau leisti pamatyti. O kad anyta pyksta, jog zmona sunaus nepriziuri, tai autore to ir neteige, lyg. g.gif Cia as pasakiau, kad man autores elgesys neracionalus, nes susidaro ispudis, kad ji tikis, jog paverks, vyrelis pazades negerti ir problema issispres pati...Tikrai neissispres...Prieziura cia nei prie ko...Ka galima priziureti nuo alkoholizmo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampuškiukas @ 2007 07 10, 12:24)


Vat visuose konfliktuose su anytom yra tik vienas faktas "JIS MANO VAIKAS". Nesvarbu, kad tam "vaikui" 40 m., jis ir 140-ties bus jos VAIKAS  biggrin.gif  Marčios pamiršta dažnai vieną dalyką, kad jos pačios yra MAMOS, ir jų sūneliai bus jų VAIKAI net tada, kai ves kitas moteris, kurios galbūt jums pačioms nekels nei simpatijos, nei pasitikėjimo.  biggrin.gif

Čia aišku tik mano asmeninė nuomonė ir, Silvute, jokiu būdu nepriimk to asmeniškai, nes aš užsikabinau tik už pačios minties, kuri skamba labai dažnai marčių lūpose.  biggrin.gif

nepriimu, nes mano vaikams 7 ir 4 metai ir tevai jiems reikalingi, jie nera savarankiski ir negali savimi pasirupinti. O anytos vaikas senu seniausiai jau yra savarankiskas ir jeigu ligi siol nesugeba savimi pasirupinti, tai cia jau jos kalte, bet ka nors daryti yra per velu. Kartais yra geriau nuvaziuojanti traukini paleisti, negu begti is paskos ir stengtis ji pavyti.

Siuo atveju tiek anyta, tiek alkoholizmas gali buti labai susijes.
Vyras nemoka savo mamai pasakyti, kad jos demesys jau per gerkle lenda, kad jinai kiek uzsimirso, kiek jam metu, todel ir geria - tai yra dalykas, kurio jo motina negali kontroliuoti, taip jisai pasijaucia nuo jos nepriklausomas
Atsakyti
QUOTE(Kresida @ 2007 07 10, 14:42)
Parodykit tokią šventąją, kuri pijokėlį pavertė tobulu vyru.


Na tobulu gal nepaverte, taciau daug metu nevartoja jokio alkoholio.Zmona siuo zmogumi nepanoro rupintis, kadangi ji mane, kad pasirupinti paklydusiu galima tik dziausme, skausme tegu krapstosi pats.Jei ne artimi gimines, to zmogaus baigtis siandiena butu aiski.Laiku sugriebe ir pavyko.Siandiena jis stambios imones direktorius...
Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 07 10, 14:07)
Matote, Silvute, Jusu sveikata tikrai yra Jusu reikalas, bet cia kalba eina ne apie Jusu sveikata, o apie mazylio. Ir paskutinemis nestumo savaitemis vykti vienai kazkur i balius i uzmiescius su nakvynemis nera labai atsakingas poelgis. Anyta ,zimoma, neturi jokios teises prievarta marcios kur nors neisleisti, bet issakyti savo nuomone - yra naturali kiekvieno zmogaus teise. As taip pat issakyciau.

taip zinoma, tu visiskai teisi. Gerai sedeti namuose ir matyti prisigerusi snuki, nervotis, pergyventi ir taip kenkti savo sveikatai.

Kas cia tokio yra kelione, kai gerai jautiesi. Nestumas nera liga. Patikek, tikrai zinau ka sakau - kai blogai jautiesi, tikrai nestumo metu nekyla jokia ideja kazkur belstis, nes kelioneje savijauta tik dar labiau blogeja. Bet jeigu jautiesi gerai, tikrai nera reikalo apriboti savo gyvenima ( nekalbu apie zalingus iprocius).
Vienintelis zmogus, kuris galejo kazka sakyti buvo vyras. O anyta tokiu atveju kistusi ne i savo reikalus ir perzengtu visas ribas.
Atsakyti