Įkraunama...
Įkraunama...

Anyta miegojo su mano vyru

QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 16, 10:04)
Aga, api pirkimus. Kodėl marti turėtų kviest anytų ait kartu anūkui daiktus pirkti? .

Muset todel, kad dazniausiai anyta ir sumoka uz pirkinius.... tradicija skant... marti pakviecia, anyta uz suteikta garbe - stora pinigine prigriebia ...
Atvejis ne vienetinis. O paskui dejones... del neatitikusio skonio ....
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2007 07 16, 10:12)
Muset todel, kad dazniausiai anyta ir sumoka uz pirkinius.... tradicija skant... marti pakviecia, anyta uz suteikta garbe  -  stora pinigine prigriebia ...
Atvejis ne vienetinis. O paskui dejones... del neatitikusio skonio ....


Persiprašau, o diedas tada kam? A ne jis pirmas turėtų rūpytis sava vaika išlaidų finansavimu?
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 16, 10:24)
Persiprašau, o diedas tada kam? A ne jis pirmas turėtų rūpytis sava vaika išlaidų finansavimu?

A diedas prie anytos, prie baldu, prie ... na prie aksesuaru....seimos, tskant...Anytele kompensuodama prasta sunelio paruosima seimai ... va i nesiojasi kapseli su pinigais...
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2007 07 16, 10:32)
A diedas prie anytos, prie baldu, prie ... na prie aksesuaru....seimos, tskant...Anytele kompensuodama prasta sunelio paruosima seimai ... va i nesiojasi kapseli su pinigais...


A, mamaitė, vanasi yr epochos...tfu...šeimos, protas, garbė ir sąžinė. Kap kompartija sava laiku. Nu, bankas šeimos, žinia, irgi. A sūnelis...Kap i sakai, tep, puošmena, api katrų i mamaitė i žmonela apšokinėt turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 16, 10:46)
A, mamaitė, vanasi yr epochos...tfu...šeimos, protas, garbė ir sąžinė. Kap kompartija sava laiku. Nu, bankas šeimos, žinia, irgi. A sūnelis...Kap i sakai, tep, puošmena, api katrų i mamaitė i žmonela apšokinėt turi smile.gif

Buna taip, pasitaiko ... o kas moka, tokia ir muzika , pagal save, uzsako, sakoma... g.gif
Atsakyti
Mano supratimu, anyta tam ir prasesi eiti kartu, nes nebuvo tikra, ka pirkti. Jei butu norejusi prmesti savo skoni - butu pirkusi tai, kas jai patinka ir atnesusi marciai.

Zodziu, anukams pirkti nieko negalima. Tuo rupintis turi motina, o finansuoti vyras, nes jis tuo budu butinai privalo yrodyti, kad jis tikras vyras, o ne mamytes sunelis... biggrin.gif

Musu vaikui anyta daug dovanu priperka ir nemaciau iki siol tame nieko blogo. Anytai malonu dovanoti, anukui, malonu gauti dovanas. Mano piniginei tai taip pat i nauda. Visi buvome laimingi ir dziaugemes. O cia pasirodo - tragedija. Anyta kisasi i mano gyvenima, o mano vyras - mamytes sunelis. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 07 16, 11:29)
Mano supratimu, anyta tam ir prasesi eiti kartu, nes nebuvo tikra, ka pirkti. Jei butu norejusi prmesti savo skoni - butu pirkusi tai, kas jai patinka ir atnesusi marciai.

Zodziu, anukams pirkti nieko negalima. Tuo rupintis turi motina, o finansuoti vyras, nes jis tuo budu butinai privalo yrodyti, kad jis tikras vyras, o ne mamytes sunelis... biggrin.gif

Musu vaikui anyta daug dovanu priperka ir nemaciau iki siol tame nieko blogo. Anytai malonu dovanoti, anukui, malonu gauti dovanas. Mano piniginei tai taip pat i nauda. Visi buvome laimingi ir dziaugemes. O cia pasirodo - tragedija. Anyta kisasi i mano gyvenima, o mano vyras - mamytes sunelis. doh.gif  biggrin.gif


Jei anyta moka kalbėti, ana labai paprastai gali pasiklaust marčios, kų raikia nupirkti. I gaus tas anūkas tų dovanų. A marti lai pati sprendžia, su kuom ji nori kartu sava vaikui daiktus pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 07 16, 09:42)
1 toki dalyka pasakyti turi teise tik artimi zmones. Vyras -jam siuo atveju tai visiskai nerupejo. Dar mama, nes jinai visu prima rupinsis tavimi ( pavargsi, blogai pasijusi) ir tik tada gal paklaus ar  gerai viska apsvarstei.
O anytai siuo atveju nusisvilpti, kaip jauciasi autore, jinai nori jai prikisamai parodyti, kad jau dabar jinai nesugeba pasirupinti savo negimusiu vaiku, apie ji negalvoja - kitaip butu paklaususi, ar jinai gerai jauciasi, ar nera pavargusi, o ne skaiciusi morala.


Matote, as laikausi nuomones, kad man galima kalbetis su visais zmonemis. Koks konkretus istatymas drauzia anytai kalbetis su marcia? g.gif Jei apie problemas kalbetis negalima, tada Jus teisi. Tada reikia verkti ir keikti anyta. Ir rasyti graudzius postus i SM, nes situacija yra tragiska, o problema neissprendziama...
Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 07 16, 11:29)
O cia pasirodo - tragedija. Anyta kisasi i mano gyvenima, o mano vyras - mamytes sunelis. doh.gif  biggrin.gif

Tikrai ne. Mociutes nori dovanot ir dovanoja anukeliams, suneliams, marcioms.
Viskas gerai, nieks neuzdrausta, nieks nedraudziama.

Kalba apie tai, kai vyras pats nesugeba seima pasirupinti ir vadovavima perima i savo rankas anyta . O vadovauja taip, kaip jai atrodo. Tai tiek. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 07 16, 11:45)
Matote, as laikausi nuomones, kad man galima kalbetis su visais zmonemis. Koks konkretus istatymas drauzia anytai kalbetis su marcia?  g.gif Jei apie problemas kalbetis negalima, tada Jus teisi. Tada reikia verkti ir keikti anyta. Ir rasyti graudzius postus i SM, nes situacija yra tragiska, o problema neissprendziama...


Kalbėtis. Bet kalbėtis dar nereiškia, kad marti privalo klausti. Ji - suaugęs žmogus ir pati nuspręs, kas yra geriausia jos šeimai. Idealiu atveju anyta (kaip ir uošvė) tegali turėti patariamąjį, bet jokiu būdu ne sprendžiamąjį balsą. Ir tik tiek.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 16, 11:43)
Jei anyta moka kalbėti, ana labai paprastai gali pasiklaust marčios, kų raikia nupirkti. I gaus tas anūkas tų dovanų. A marti lai pati sprendžia, su kuom ji nori kartu sava vaikui daiktus pirkti.


Tai gal ir reiketu anytai pasakyti:" Eiti kartu nenoriu arba negaliu. Mums reiketu to ir to." Manau, anyta nuskristu to ir to pirkti kaip ant sparnu. Ir marciai butu ramybe. Bet jei marti jos zodziais tarian "nieko nesako tik piktai i anyta ziuri", tai ka tai anytai daryti? Ji zinoma klaus vel ir vel, nes jai situacija neaiski...
Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 07 16, 11:53)
Tai gal ir reiketu anytai pasakyti:" Eiti kartu nenoriu arba negaliu. Mums reiketu to ir to." Manau, anyta nuskristu to ir to pirkti kaip ant sparnu. Ir marciai butu ramybe. Bet jei marti jos zodziais tarian "nieko nesako tik piktai i anyta ziuri", tai ka tai anytai daryti? Ji zinoma klaus vel ir vel, nes jai situacija neaiski...


Marti yra jauna moteris. Ji žino, kad pyktis su anyta yra negerai, kad anytą reikia gerbti. Ji dar nemoka laviruoti. Jai dar atrodo, kad yra "negražu" "neklausyti" vyresnių, t.y. anytos. Ji dar neatrado, kad griežtumas, tvirtumas ir savo pozicijos laikymasis bei nuomonės apgynimas toli gražu nereiškia pykimosi. Išmoks. Kaip ir mes visos.
Atsakyti